Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Wchodzisz w agniecha81 napis na zielono i powinny wyskoczyć wszystkie zdjęcia. Diano już ci też wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja mam Diane i Paziulka ... na razie wyslałam wszystkim ale może to potrwac poniewaz zdjecie ma dużą pojemnośc ..do Pazi przeszlo także Diano - poczekaj pewnie do Ciebie tez dojdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Paziu..wysłyłam jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi strasznie wolno chodzi ta poczta ale trinity wysyłam ci jeszcze jedno zdjęcie może będzie lepiej mnie na nim widać. Diano do Ciebie też zaraz wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Trinity...ale fajne zdjęcie:)Zupełnie inaczej sobie Ciebei wyobrażałam:)ze masz ciemniejsze włosy...i że jesteś niższa:)ale się cieszę, że w końcu się poznałyśmy "twarzowo":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mamy zabawę ... zmykam zaraz odezwijcie się jutro czy Wam zdjęcie przeszlo ... na razie wiem tylko ze do Pazi doszło ... a reszcie ?? czekam ... buziaki ... piekne moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Akasiu kochanie...jeszcze załączik:)nie wysłałaś mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ciemniejsze sa ale naturalne ... a tak to balejaż - robię sobie bo w jaśniejszych mi jest ladniej ... niższa ? hmmmmm 166 to i nie tak dużo .... :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diano już dostałam od ciebie. Ale z was ładna para :-) Ciebie też sobie inaczej wyobrażałam. Super są zdjęcia. Czekam na pozostałe. Wszystkim nie wysłałam ale obiecuje że jutro lub pojutrze dostaniecie moje zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
no tak pisałaś, kiedyś że jesteś niska..ale wcale na zdjeciu na taką niska nie wyglądasz:)Akasiu..wysłałam ci zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tez ja cos może fajnego znajde to poprzesyłam tylko na tlenie tak się wlecze ze trwa to w nieskończonosc ... i moze mojego minia wam prześlę ... zobaczycie ... może coś wykombinuję ... tak jak Dianka - może cos ze slubnych ... papatki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Paziulku...ja od Ciebei jeszcze nie mam:(hmmm...ciekawe jak sobie mnie wyobrażałaś?hi, hi...ale fajnie, że wymieniamy się:)a że ładna z nas para:) też tak myślę...ale przede wszystkim..udana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama niewiem jak sobie was wszystkie wyobrażałam . Ja też jak będę miała chwilkę to wam prześle ślubne ale to już po świętach. Te durne wp też strasznie się wlecze. Ale powiem wam że przy was wyglądam na dzieciucha. Nie to że wy wyglądacie staro nie, to nie tak tylko ja wyglądam za młodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
hi, hi...kto by się spodziewał..że forum tak pięknie się rozwinie...temat niby jak każdy...ale że taki mały świat się z niego wytworzy:) niedługo, będziemy przesyłali zdjęcia naszych dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) mam nadzieje najpierw brzuszki a później dzidzie :-) Dianko dostałaś ode mnie? Ja już ide spać. Także dobranoc laski do jutra.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Paziulku..nie dostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko wysłałam jeszcze raz mam nadzieję że dojdzie PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Paziu..ja dostałąm email...ale bez załącznika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz poszło ale załącznik napewno jest już dodany. Odbierz jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
No teraz mam PAziulku..oj jaka TY słodka:) Taki Aniłołek..drobniutki..i naprawdę dziecinny:)słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czytajac pierwszy post \\\"pazi\\\" mysle ze jestesmy do siebie bardzo podoibne chociaz wogole sie nie znamy ja tez mam meza ktoremu chcialabym urodzic sliczne dzieciatko ale cos nam niewychodzi. Nie wiem moze to jest nastawienie psychoczne tak mowil mi lekazr nie wiem co sie dzieje. Pragne tego dziecka jak niczego na swiecie a nie moze zdobyc tego na czym tam naprawde mi zalezy :-(. Jestem po drugiej insyminacji i nic boje sie kolejnego rano , boje sie po raz kolejny czekac i w glebi duszy nwiedziec ze i tak nic nie wyjdzie ale dlaczego? Robila badania niby sa dobre a jadnek cos jest nie tak cos przeoczylam czegos nie zrobilam ....Tez mam tak jak \\\"pazi\\\" nie moge patrzec na kobiety w ciazy piekne , szczesliwe, serce mi sie kraja. Probuje robic dobra mine ale mi to nie wychodzi probije nie myslec ale nie moge ta mysl mnie przytlacza , meczy nie wiem co ze soba zrobic. Dzisiaj wlasnie zrobila test i znowu nic znowu ta pustka , smutek, zal. Probuje nie myslec probuje zajac sie czyms innym nie wyliczac plodne , nieplodne.Czuje ze brakuje nam wlasnie tego upragnionego malca, ktory wszystko by zmieniel cale nasze zycie. Pomozcie mi bo ja juz sama chyba sobie nie dam rady pomoc, Jestem zrozpaczona snia mi sie koszmary male dzieci. wiem ze muzse byc silna ze kiedys bede miala upragbniona \\\"fasolke \\\" bede najszczesliwsza kobieta na swiecie tylko kiedy to nastapi oby jak najszybciej. Przepraszam wszystkich za te zale , ale musialam komus powiezdiec co czuje dla meza nie chec bo po ca ma wiedziec ze az tak to wszysto przezywam. Niech mysli ze jest ok a ja sobie w kontku poplacze i bedzie mi lepiej. Jeszcze raz sorki za te emocje ale musiala sie wyplakac i cos napisac moze jest wiecej takich ja ja i \\\"pazi\\\" ( nie wiem czy dobrze napisal nick jak cos to przepraszam) pozdrawiam i zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Witaj MAziu:) odwiedzaj nas...zobaczysz, będzie Ci o wiele lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Wiecie co...widziałam zdjecia Trinity, Pazi...Lenka pisała, że jest blondynką...mamy wszystkie coś wspólnego..oprócz tego, że jesteśmy kobietami, które pragną dziecka, to jak na razie wszystkie mamy jasne włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Trynity.. Ale ładne kobietki mamy na forum.. o jej.. :-) Paziulku czekam na zdjęcie.. ciekawa jestem Tego Aniołka ;-) Ja wyśle Wam popołudniu z domku, bo tu w służbowym kompie nie mam.. Maziu My tu wszystkie czujemy podobnie. A to forum to swoisty \"pocieszacz\" Nie jesteś sama Słonko. Ja czasem nie chcąc wtórować.. powtarzać się.. tylko czytam i pochlipuję.. Nie mam siły czasem nawet na to... Moja koleżanka ze studiów napisała mi wczoraj, że jest w 6 m-cu ciąży. To tak po dłuższym milczeniu, bo ja przez te swoje życiowe kłopoty nie miałam czasu na korespondencje. echh.. Jakże sie cieszę .. oby wszystko poszło dobrze, nalezy się jej to . Pierwsze dziecko straciła.. miała poronienie. A teraz miejmy nadzieję wszystko pójdzie dobrze. A u mnie nic.. nic..nic.. nol.. zero.. Jestem po jednej inseminacji.. jadę na lekach i narazie bez efektów. Niestety często tak jest że to czego pragniemy najbardziej jest trudne do osiągnięcia. Także trzeba uzbroić się w cierpliwość. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dianko .. przesyłam buzialki.. Zmykam do pracy.. czeka mnie tu dziś niezły maraton. Naradę mamy kierowników i muszę zajać się poczęstunkiem...echhh głodomorów trzeba nakarmić.. do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyneczki ... właśnie sobie wczoraj pomyślałam że wszystkie jestesmy blondynkami ... aniołkami z jasnymi wloskami :_ ... dobral się z nas niezły komplet ..czuje ze zyskalam bratnie dusze :) buziaki kochane ... bo pierwszy dzień po chorobie jestem w pracy ... w sumie ... zajec jest troszke ale ... nie przemeczam sie ... comokkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny przeczytalam pierwsza strone postow..jestem jedna z was..tez sie staram i nic..ech..pazia jak tam proby bo nie czytalam ostatnich postow..moge sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×