Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość betty-83
PRZESTAłAM JUż WIERZYć żE TERAZ JESTEM (MOGE BYć W CIążY)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
witaj eulalia. dziekuje, ze mnie uspokoiłaś. a co brałaś na te plamienia? dzś u mnie nie było ani kropelki więc może się uda. czy ty w tch pierwszych tygodniach bardzo sie oszczędzałaś? ja dziś myłam podłgę mopem, gotowałam obiad i nie wiem czy to nie za duży wysiłek. Ale mój lekarz kazał mi zachować zdrowy rozsądek i nie przesadzać, bo ciąza to nie choroba. oczywiście niczego nie dźwigam, nie unoszę rąk do góry, kąpiele biorę chłodniejsze, choć lubię gorące. co jeszcze mogę zrobić? kiedy tylko moge to leżę... Eulalia napisz coś więcej o sobie. jak długo się staraliście?jakie miałaś dolegliwości w pierwszych tygodniach, itd. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destination nic nie bralam na plaminie, zdazylo sie to raz i bylo niewielkie.. Nastepne mialam silniejsze juz na poczatk 5 miesiaca ale okazalo sie ze zylka pekla i równiez nic powaznego. Na bóle podbrzusza lekarz kazal pic 2 razy dziennie magnez i vit. B6 i pomoglo rzeczywiscie. Co do odpoczynku to uwazam na siebie chociaz nadal pracuje, nie podnosze ciezarów, po ciezkie zakupy wysylam meza i staram sie nie przemeczac. W ciazy nie wskazane sa kapiele w wannie a juz bron Boze gorace. Mielismy to szczescie ze staralismy sie bardzo krótko bo udalo sie juz w 2 cyklu. Nie mialam bardzo uciazliwych dolegliwosci, w sumie moze 2 tygodnie mdlosci i tylko raz wymiotowalam. Odkrylam sposób co robic zeby nie wymiotowac ;-) Piersi mnie bolaly okropnie i nie mialam apetytu, byl taki okres ze jedzenie mi smierdzialo, zwlaszcza mieso i wedliny. Mam 27 lat, jestesmy rok po slubie. Narazie mieszkamy jeszcze w Londynie ale w pazdzierniku wracamy do Polski bo tam chce rodzic. Mysle o klinince na Zamenhofa w Bialymstoku.. Pytaj jesli jeszcze cos chcesz wiedziec.. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynitko-ale fajnie ,że jedziesz na takie piękne wczasy.Zycze wam szerokiej drogi,bez rzadnych kłopotów ,zrób duzo zdjeć,dobrze wypocznij i może wrócicie w trójke tego wam życze :) Surfitko-dziekuje za słowa pocieszenia jeśli chodzi o tate,i strasznie sie ciesze,że wkońcu wychodzisz na prostą.Mysle ,że będziesz nastepna na naszej dolnej tabelce,trzymam za to mocno kciuki.:) Pazia-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i pamietaj zeby brac kwas foliowy :-) A co do plamien to moga sie tez pojawiac po stosunku takze sie nie wystrasz jak cos zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - to moje marzenie - wrócic we trojkę z takiej pięknej wycieczki - zobaczymy jednak co bedzie - zamierzam sie rekalsowac do bólu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
witajcie dziewczynki kochane! Eulalio, bardzo dziękuję za odpowiedź. dlaczego kąpiele w wanie sa niewskazane? nawet gdy woda jest letnia? ja kwas foliowy biorę już od roku. co do magnezu to mam w domu filomag b6 ale nie wiem czy brać go na własną rękę, raczej nie. zapytam w czwartek lekarza bo narazie nie kazał brać mi żadnych witamin. Już drugi dzień nie mam żadnych plamień, tylko sporo śluzu. myślę że to było spowodowane tym że to być czas na @ któa nie przyszła. narazie czuje się dobrze, mam apetyt, tylko piersi mnie bolą, czasem głowa i jest mi gorąco, duszno. brzuszek nie boli, tylko czasem zakłuje. narazie jest ok. jak w czwartek pojadę do gina to zrobi mi pierwsze usg. to będzie ok. 25 dni po owulacji. będe widziała już bijące serduszko, jak myslisz? pozdrawiam serdecznie i zyczę miłego dnia. Co do porodu to ja myslałam o parkowej. a teraz leczyłam się u dr mrugacza na akademickiej. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Psiapsiuły :) ah u nas dzis straszna mgla i pochmurzone. Wczoraj wychodzila za maz kolezanka z mojej miejscowosci ktora po 3 latach wrocila z Irlandii ale tylko na slub. zrobilismy jej bramke jak wracali z kociola na sale. dostalismy 4 flaszeczki i ciacho. jejku wypilysmy we dwie jdna butelke i dzis dogorywam, strasznie sie zatrulam i myslalam ze w nocy umre... :/ Ale juz lepiej....Jutro rano lece zbadc poziom moich hormonow ale jest chyba zerowy bo jak mowila lekrz wogolenie zadzilaly w tym cyklu. Nieddlugo biore luteinke a potem juz dokladnie po urlopiku bierzemy sie za stymulowanie. wierze ze bedzie dobrze i wicie co tak ajelam sie tym ze prcuje do konca sierpnia i tm mieszkaniem ze zapomnialam o naszych problemach. no ni drogie kleznki o do płci to obojetne mi to jest byleby zdrowe bylo. lecem konczyc obiaqdek bo dzis esciow zaprosilam i jeszczemusze po nich jchac. milej nidzidzieli papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja już wróciłam bo od wczoraj umieram, tak strasznie boli mnie brzuch ale nie tak jak zawsze w dole tylko na górze - od pępka w górę, do tego kręgosłup, całą noc z bólu nie przespałam, nospa nie pomaga, mam nadzieje ze niedługo przejdzie witaj paizu fajnie ze sie odezwałas Trinity- zazdroszczę wakacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... własnie wrócilam z zakupów - jestem padnieta ! kuplismy walizy - jedną w Makro, drugą w Selgrosie ... obie czarne ,ze stelazem i na kołeczkach , jedna mniejsza dla mnie , druga większa dla meza - ale i tak myslę ze będę dopakowywac swoje graty do mezusiowej torby - chodziło nam tylko bym nie miala za duzo do taszczenia... zmieściliśmy sie w kosztach bo wydalismy niewiele ponad 200 zł za obie ... ale to tylko ze teraz sa promocje bo inaczej byłoby 40% więcej ! zmykam do robienia obiadku i zycze wszystkim udanej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochanieńkie!!!:) Trynitko-no to sie wam udało po korzystej cenie kupić walizy,teraz już tylko pakowanko i w droge...,smacznego życze. Martiko2327-no to wczoraj pożądzilas,kuruj się kochana🌻 Witam pozostałe dziewczynki:) :) Ja dzis siedze sama Krzysiek w pracy do 22.az przez 5 dni. Musze sie wam pochwalic ,bo szczerze mówiąc tylko z wami można o wszystkim pogadac,podzielic sie smutkami i radosciami;w piątek idziemy wybrać obrączki i zamówić termin ślubu.Mamy nadzieje ,że uda sie nam zaklepać termin na grudzień w święta. Napisze wam jak nam poszlo,a jak juz kupimy obrączki i pierścionek zrobie zdjęcie i wam pośle.Ale śię ciesze....,:)...ale nie myślcie ,że przez to szczęście zapomniałam o starankach nic z tego.To wkoncu bylo by kolejne moje najbardziej upragnione szczęście,które mam nadzieje sie kiedys ziści. ❤️# Ty Panie tyle czasu masz...ja na to wszystko jedno życie.#...❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynitko, no to gratuluje zakupu :) Zycze by sie wycieczka udala...a walizkami to sie moze zamiencie do pakowania...a do ciagniecia zamienicie sie znowu ;) Jadirko, trzymam kciuki i bardzo sie ciesze :) To bedzie piekny slub :D A u mnie wszytsko w porzadku wreszcie. Malenko pecherzykow na janikach, brak cyst, endo w porzadku i od dzis biore prochy na stymualcje owulacji ( nie bedzie to clo). I postanowilam skorzystac z metod wspomaganego rozrodu - inseminacji :D Zobaczymy czy to przyniesie jakikolwiek rezultat :) Martika, nie ma jak odprezenie..a te twoje hormony to chyba na wakacje pojechaly ;) Nie martw sie, wierze, ze bedzie dobrze. Martynia, a ty biedulko sie ucierpisz w tej ciazy..ale grunt zeby dzidzia byla zdrowa...moze sie tak umiejscowila, ze uciska jakis nerwobol i jak rosnie to boli :( Wspolczuje, naprawde. Pozdrawiam i zycze milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Surfitko za wspólczucie, ja naprawde mogę cierpiec i nie narzekam, tylko ten ból powoduje że zaczynam się denerwować czy z maleństwem wszytsko jest ok, a mój lekarz jest aż 70 km ode mnie dlatego jestem w gorszej sytuacji, ale mam nadzieje ze szybko mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. jutro pędzę do lekarza. jak wróce to zaraz dam wam znać całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nadeszła okresiczka;[[[ ale jutro ide do gina poradzić sie żeby mi pomógł w zajściu oczywiście teoretycznie;]]hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - dbaj o siebie i sie nie stresuj ... miałas usg genetyczne - wszystko było oki - tak więc nie wymyslaj sobie ze z dzidzią cos się dzieje ... pomodlę się dziś za wszystkie zafasolkowane na naszym topiku - wiem ze Bozia Was chroni! kukusiu - odezwij sie jutro koniecznie - mam nadzieję ze lekarz potwierdzi fasolke w brzuszku - jezeli tak to bedziesz kolejnym przypadkiem który zaciążył na poczatku cyklu ;) Surficiu masz rację - spakowalam meza w malą walizkę tak na próbę i wiem ze ja na pewno muszę pakować się w większą ;) bo bedzie mnóstwo kosmetyków ... karolcia coś się nie odzywa - pewnie sie wekenduje ! jadirko - gratuluje pomysłu na slub na Boze Narodzenie - cos jest magicznego w tej dacie my się wtedy zaręczaliśmy - ten dzien przynióśł nam szczeście! zmykam - dziś jest strasznie burzowo i deszczowo istna pogoda do spania albo picia ... ja wybieram lożeczko i kieliszek winka - na razie dziewczynki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, ja wpadłam się zameldować ze jestem cała i zdrowa po powrocie z wczasów:) ....i zmykam bo sprzątanie czeka:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............8.................ok. 02.08.07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............35............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............17.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. ..........03.04.200 destination25/białystok......25.........5............... ............xxxxxx Cześć kochane:) kukusiu trzymam kciuki- na pewno wszytsko bedzie dobrze::) Trinity dziękuję za modlitwe:) Dziś noc była troszkę lepsza ale dalej boli, tyle że mniej, ale skoro maluszek fika nie mam zadnych plamień ani nic to muszę to wszytsko przetrzymać, myslę też że to może być od żołądka, bo co zjem to od razu atakuje mnie silny ból wiec nic nie jem:( Acha dziewczynki czy ktos mógłby mi przysłać te zdjecia Kesni z wakacji bo ja się chyba nie doczekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie myzeczki ! Dianeczko to super ze jesteś zdrowa i wypoczeta! ja wlasnie wstalam i pije kawkę ... schudlam juz 1,5 kg super wreszcie waga troszke drgneła mam nadzieje ze do wyjazdu zrzuce jeszcze ze 2-3 kg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHOJJJJJJJJ! :) jak sie macier kobietki po weekendzie?? Ja wyleczyłam kaca. Zreszta bardzo miły był ten weekend :) a my znaleźlismy w koncu mieszkanie. Inne niz to o iktorym wam pisalam. pokoj ladna kuchnia przedpokoj i sliczna lazienka. mieszjkanko jets po remincie ale ja wprowadzam tam swoje kolory. W srode odbieramy klucze. Jeszcze jedna dobra wiadomosc bo mamy tam juz w czynszu kablowke i internet a my mamy swojego laptopa wiec bede miala z wami cały czas kontakt. bardzo sie ciesze. Jeszcze została kwestia pieska ale to jak wrucimy z wakacji. W sobote prezyjada nasi znajomi my kobietki bedziemy urzadzac kuchnie a chlopaki beda malowali no i trzeba przewiec meble ale mamy tyle rak do pracy ze to chyba bedzie 1 dzien i mieszkamy. aha byłam dzis rano na badaniach hormonkow FSH LH Prolaktyna i estriadol. Jutro bede miala wyniki to mam nadzieje ze mi pomozecie :) Stesknilam sie juz za wami?? Surficiu jak tam samopoczucie?? Akasiu jak sie czujesz?? Trini zazdroszcze wyjazdu , widze ze czesciej teraz sie usmiechasz :) Jadirka bardzo sie ciesze sluberm i gratuluje, wszystko sie ulozy a mam przeczucie ze moze przed slubem zajdziesz w ciaze ;) i całuski dla całej reszty kolezanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia13
cześć dziewczyny. Też staram sie o dzidziusia ale ja mam PCO. Napiszcie mi jak się odchudzacie, czy macie dietę?? Jeśli tak to jaka co jecie bo ja tez muszę schudnąć ale nie wiem jak się zabrać tak solidnie za nią. czy nic nie jeść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko super że wypoczęłas:) martiko cieszę sie że udało wam się znależć fajne lokum:) Teraz na swoim to odżyjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu wyslalam CI zdjęcia Kseni martiko - to super ze znaleźliście takie mieszkanko jak Wam się podoba - zobaczysz wszystko się ułozy pomyslnie ... staram sie nie myslec o tym ze na razie nam się nie udaje z dzidzia - ten wyjazd to odskocznia - mam nadzieje ze nam pomoze sie odstresować i nabrać sił na dalsze starania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu - nie mozna nic nie jeśc - bo zrobisz sobie krzywde ja odstawiłam słodycze - czsem zjem ciasteczko lub batonika musli ale żadko ... do tego nie jem wcale chleba bialego i unikam wogole pieczywa, nie słodzę ... nie jem smazonego, duzo owocow i warzyw do tego pije zielona herbatę i troszke ćwiczę - chodze na basen i jeżdze na rowerze ... ale ja jestem w miarę szczupła tylko mam sadełko na brzuchu i udach - teraz ważę 58,5 kg - marzenie to 55 kg wtedy czuję sie najlepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia13
Dzięki trinity27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×