Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Dzien dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻 Martyniu----------trzymaj sie dzielnie i mysle ze te bole szybka mina , napewno....👄 Martika-2327-----------super ze znalezliscie mieszkanko, nawet sie nie obejrzysz i bedziesz chodzic z brzuszkiem 🌻 Trinitko------------zycze udanego wyjazdu i rowniez zazdroszcze👄 Karolcia 26------co z Toba , nie mozna tak sie zalamywac, to ty tu czestu ustawialas nas do pionu, a teraz my Cie mamy ustawiac.....bedzie dobrze nie martw sie i niedlugo bedziesz mamusia...........👄 Jadirka---------------👄 i 🌻 Kukusiu----------to teraz juz moge szczerze pogratulowac wiec ,GRATULUJE z calego serca , dbaj o siebie i wypoczywaj kochana , noi zarazaj nas tu szybko ciazowymi wiruskami👄 Dianko-------------wszystkiego najlepszego z okzaji imienin, duzo zdrowia i spelnienia wszystkich marzen 🌻 👄 Surfitko----------dobrze ze przyszedl @,chociaz wspolczuje tego bolu.i mam nadzieje ze to juz ostatni @ i ze to ty w kolejce jestes po dzidzie..........zycze Ci tego z calego serca i trzymam kciuki👄 Ja zmykam na kawke-------a tak pozatym u mnie bez zmian, dzis mam 13 dc i czuje jajniczki , wiec dzialamy , a moze tym razem sie nam uda.......Trzymajcie sie cieplutko i zagladne pozniej...............Dla wszystkich dziewczynek 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny sprawdzcie poczte cos wam wysłałam na poprawe chumorku,a zwłaszcza Karolci i Surfitce,mysle,że sie usmiejecie:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapcie wiruski xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx są dla wszystkich. mam nadzieję że się wam uda. Karolciu i inne wiem że jest ciężko bo sama tak miałam bardzo często.pamiętacie jaką panikarą byłam na początku, ale dałyście mi manko i sie jakoś wyrównałam zrozumiałam że stres nie służy posłuchajcie mnie. nie warto sie smucić postarajcie sie o luzik i może spróbujcie mojej metody na dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko dzięki za stronke ale niestety nie znalazłam tam zdjęć czy ktoś jeszcze może mi pomóc w szukaniu pęcherzyka w 6 tygodniu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kukusia wejdz sobie na moja strone bobasow co jets link podany w stopce tam w pokazach slajdow mam zdjecie z 6 tyg ciazy, moze troche ci pomoge, oczywiscie gratuluje ciazy i zycze reszcie starajacych sie szybkiego zaciazenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ci Paola, ale ja potrzebuje to zdjęcie wysłać mailem, więc czy jest taka możliwość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 13
Cześć. Dziewczyny napiszcie mi o co chodzi w tym teście owulacyjnym, bo zrobilam wlasnie taki test i wyszły mi dwie kreski wyraźne a ta przy (T) nawet może wyraxniejsza. Ale ja jeszcze nie przestałam plamić bo dokladnie tydień temu dostałm okres po luteinie. A teraz biorę cały czas metformin.Poradźcie mi coś. Wiem że jesteście mądrzejsze w tej sprawie. Dzięki za odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............35............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............17.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........5............... ............xxxxxx Kukusia Gratulacje najserdeczeniejsze :-) Ciesze sie że się tobie udało huuurrrraaaa Ja jescze sobie poczekam dzisiaj przylazła @ :-( ale spoko jakoś się nawet nie smuce jestem przyzwyczajona a zresztą nieliczyłam na ciąże. pozdrawiam buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke bo widze, ze znowu jest nieaktualna :( Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............35............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............17.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........5............... ............xxxxxx Zuzia, jak masz pco, to testami owulacyjnymi sie nie sugeruj. One u nas sie nie sparawdzaja wogole... Kukusia..luz sie sprawdza u zdrowych kobiet...a jak ktos jest chory to i 3 lata luzu nic nie daja. Sprawdzilam na sobie. Wiec twoja metoda nie dla kazdego dobra. Przykro mi :( Ale fajnie ze tobie to pomoglo..az sie cisnie na usta..A nie mowilam. Wystarczylo pobyc z mezem i regularnie wspolzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 13
dzięki surfitko. Mam PCO. A możesz napisać co sadzisz o tych wynikach: FSH - 7,7 mlU/ml LH - 11,2 mlU/ml TSH - 1,75 ulU/mL prolaktyna - 20,0 ng/ml prolaktyna - 1 godz. po MCP - 63,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
Zuzia 13 -witam na kolejnym forum!a może jest za słaba w twoim przypatku ja tak miałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 13
cześć betty. No właśnie sie sama pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 13
cześć betty. No właśnie sie sama pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 13
sory coś mi sie komp zawiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak robisz test owulacyjny to obie kreski musza miec taka sama barwe zreszta masz instrukcje obsługi pewnie w srodku. Ale test nie daje ci pewnosci ze masz owu. ja sie zegnam, moj Misiol zaraz po mnie przyjedzie i nareszcie skonczył sie ten szalony poniedziałek... DO jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola 2212 - macie z mezusiem sliczna coreczkę ... 🌻 piekna animacja - po prostu az mi serce drgneło i łzy z oczu popłyneły ze wzruszenia - widac ze miłość jest w waszej rodzince ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity_27
hej ..hej żyjecie ? a gdzie nasza akasia - czyżby w górach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniołki, ja jak zwykle spóźniona na forum, ale nic to Dianeczko wszystkiego naj naj naj no i oczywiście zdrowiutkiego, mało krzykliwego Dawidka, żeby był grzeczny tak jak w brzuszku. Jeżeli moja córcia będzie taki szalony diabełek jak teraz to ja juz sobie sama współczuję. Dianko ja dostałam od mojej siostry czasopismo Claudia z 2002 roku i jest artykuł jak pomóc dziecku sie odwrócić: położyć się na plecach na stosie poduszek tak aby pośladki były wyżej i koncentrować się na maluszku i siłą woli kazać mu się odwrócić. Jeśli nie uda sie za pierwszym razem to ponawiać próby. Po pewnym czasie maluszek może sie odwrócić, a gdy już to zrobi należy wstać aby główka ułożyła sie w odpowiednim miejscu. II sposób jest leżenie na brzuchu z biodrami uniesionymi wyżej niż plecy i kołysanie z boku na bok - osobiście nie wyobrażam sobie jak bym mogła sie położyć na brzuchu. Sorki, że pisze to na forum, ale może akurat (oby nie) którejś by było to pomocne. Widzę, że smuteczki przechodzą z jednej na drugą. A może by tak fluidki ciążowe zechciały z jednej na druga poprzechodzić. No właśnie nowy miesiąc, ha już prawie połowa a tu nic. Voltare, Jadira i Katia są następne w kolejce. Zobaczy która teraz. A tobie Kukusia małego klapsika w pupkę za to, że nie wierzyłaś. Paziu może w końcu przez zmianę pracy coś sie u Ciebie ruszy. Martiko a Ty może wraz ze zmianą otoczenia zmienisz swój stan hi hi. Trini, ale masz w sobie zacięcia na tłuszczyk, ja sie boję, że październiku to się zdziwię ile mi kilogramów i tłuszczyków zbędnego pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny bardzo wam dziekuje za mile slowa dotyczace mojej rodziny;-)tak przegladam Wasze forum i zycze Wam wszystkim z calego serca by wasze starania bardzo szybko przyniosly efekty. ja z mojej strony a propo \"starania sie o dziecko\"moge powiedziec ze my wogole nie planowalismy ciazy a nasza Ola powstala (moge wam powiedziec bez cenzury hihi) ze stosunku przerywanego w drugim dniu po miesiaczce, takze dziewczyny choc wiem ze to napewno trudne wrzuciie troche na luz a ktos u gory napewno pokieruja waszymi losami tak ze w krotce uda sie wam zostac rodzicami z calego serca wam zycze tego... bede zagladac do was z nadzieja ze tabelka zaciazonych z dnia na dzien powiekszy sie pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzieki za mile slowa... trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uporzadkowałam wszystkie zdjęcia ktore od Was dostalam - zapisalam sobie wszystklo na dysku w specjalnym katalogu - mam 135 zdjec :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczynki ja czekam na mezusa przyjeżdza z pracy o 22.40 ... wlasnie podrzewam mu jedzonko ! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka:) To ja - znowu miałam problemy z netem - w piątek przeszła nad moją okolicą taka pokazowa burza, że coś pozalewało i pozrywało, a ponieważ był weekend, więc nie było komu naprawić. Dopiero dzisiaj po południu jeden miły pan przyjechał i raz dwa się ze wszystkim uwinął. I dzięki temu mogę do Was wrócić:) Dianko - buziaczki w dniu imienin - wszystkiego co najpiękniejsze w życiu dla Ciebie i Dawidka 🌻. Może jeszcze łobuziak jeden zdąży się obrócić do pozycji wyjściowej. Chociaż tak nawiasem mówiąc to \"wisieć\" tak główką w dół musi być strasznie niewygodnie - ja go nawet troszeczkę rozumiem;) kukusiu - no i co teraz? A nie mówiłam:P teraz to już bez dwóch zdań - gratuluję Ci oficjalnie i nie próbuj protestować szczęściaro;) jadirko - a za Wasz ślub trzymam kciuki, żeby był taki jaki sobie obydwoje wymarzyliście:) Martiko gratuluję mieszkanka - teraz to napewno będziecie tak zaabsorbowani jego urządzaniem że może uda się Wam choć na chwilkę przestać myśleć. Zawsze to kolejny kroczek do celu:) karolcia - co to za smutas z Ciebie się robi!? Oj nieładnie! Surfitko a Ty? Co to znaczy, że itak się nie uda!? Ten Twój mężuś to w naszym imieniu powinień Ci zdrowo \"przylać\" i wybić ten pesymizm z główki! Paola 2212 - piękna dzidzia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-dobrze,że wróciłas.Wiesz trzymanie kciukasów sie przyda i od razu bardzo dziękuje. Trynitko mój Krzys już wrócil z pracyi własnie wcina,tak jak i twój mężuś. DOBREJ NOCKI dla was kochane kolezanki😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane! wczoraj już do Was nie zaglądałam bo leżałam w łóżku i nie miałam siły:( Dianeczko spóźnione życzenia imieninowe. Sama wiesz czego Ci życzę, wszytsko będzie dobrze, malutki urodzi się cesarką czy sn ale już tak niedługo bedzie z Wami, ale ci zazdroszcze:):):) 🌻 🌻 🌻 kukusiu kochanie - wiedziałam 🌻 🌻 🌻 strasznie się cieszę, to cudownie! która następna? Surfitko co to za humorek, sama widzisz ze na naszym forum coraz więcej zdarza sie cudów, więc wszystkie tego doświadczycie!!! PAziu witaj- przykro mi że @ przyszła:( odzywaj się do nas częściej martwię się co z naszą AKASIĄ!!!!!! już parę dni nic nie pisze a przecież nie pisała zeby miałą gdzieś wyjechac, mam nadzieje ze popostu wypoczywa i wszystko jest w porządku!!! u mnie bóle brzucha na górze przeszły ale cóż niestety wróciły dolne rwania i dziś boli mnie dziwnie bok, ale jak patrze na brzusio to dziś chyba pierwszy raz nie skacze mi środek brzucha tylko bok, więc myślę że tam malutki się tam ułożył i to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... Martyniu - akasia wspominala ze chce jechac nad morze a że nie było miejsc w tym pensjonacie co jej poleciłam, zdecydowali się jechac w góry - tylko ze nie pisala ze wyjeżdza juz w ten wekend ... ja mam nadzieję ze zapomniała sie a nami pozegnać i wszystko jest oki ... Martyniu biedulko a co mowi lekarz na te bóle ? martwie się o Ciebie troszke ale może taka Twoja uroda ? nie wszyscy przechodzą ciąże wspaniale ... leż w łóżeczku i niczym się nie stresuj! buziaki ... idę kupic prezent dla teściowej ... na razie myszki moje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×