Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Betty no to jeszcze za wczesnie na jakiekolwieg testy...zrob w terminie @ to bedziesz wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
Wiem że wcześnie ąle ciężko jest tak czekać jak się tak bardzo pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty za bardzo sie nakreciłas, testy robi sie jak spoznia ci sie miesiacza a najlepiej jak nie ma jej tydzien. a teraz mysle ze twoja psychika moze sama wywolywac dziwne skutki bo myslisz o tym. wyluzoj i nie mysl. as test zrob jak spozni ci sie @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
OK POSTARAM SIę!DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zwijam do lekarza, jeszce 2 godziny musimy tam jechac :( jak juz bede w domu to napisze wam co i jak a jak zostane w szpitalu to sie nie odezwe.... Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
witajcie dziewuszki! jak tu zawsze wchodzę to wiem, ze znajde osoby, które mnie rozumieją.dziewczynki nadal mam plamienia (brązowe lub beżowe). jak dziś rano wstałam to było tego sporo na papierze, w ciągu dnia nic, a teraz znowu coś się pojawiło. szukam w necie informacji na ten temat ichyba tylko bardziej sie martwię. czasem pisza że to normalne we wczesnej ciąży a czasem że niebezpieczne. nie mam żadnych skurczy, a one chyba są gorsze. w sumie to teraz, gdybym nie była w ciąży, to powinnam mieć okres, to może dlatego. uspokujcie mnie proszę jakoś bo chyba zwariuje. wiem, że musze myślec pozytywnie, ale to takie trudne. dziewczyny, które poroniły - czy wy od początku brałyście duphaston? lekarz mnie uspokaja i karze czekac do usg, to do 17.08. to jeszcze 7 dni, jak ja to wytrzymam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
mam do was jeszcze jedną prośbe. ktoś może wie jak wstępnie ustalić termin porodu. ostatnią miesiączke miałam 11 lipca, owulację między 23 a 25 lipca. dziewczyny, które są w ciąży, (zwłaszcza wczesnej, tak jak ja) proszę napiszcie czy miałyście tez plamienia, jak bardzo bolał was brzuch, itd. czy brałyście luteinę? co to jest? jestem ciemna, przepraszam za te pytania, ale mam mnóstwo wątpliwości, czy lekarz może powinien mi dać cos jeszcze, oprócz duphastonu. odezwe się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
LUTEINA jest na wywołanie miesiaczki i na JEJ PODTRZYMANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki .... destenation ... Dianka nasza na poczatku ciazy miala plamienia - ale po duphastonie ustały - ja się na tym nie znam ale oszczędzaj się na maxa - najlepiej leż ... nie wskazane sa zadne zakupy, sprzatanie , dzwiganie i podnoszenie rak do góry ... co ma byc to i tak bedzie ale dmuchaj na zimne ... luteine i duphaston dostaje się rownież na podtrzymanie ciązy - bo to progesteron - a plamienia sa dlatego ze go brakuje ... wystarczy wpisac w wyszukiwarkę i wszystko wiadomo ... co do objawów ciazowych to moge z reką na sercu powiedziec ze mialam a nie byłam w ciązy - nasza psychka tak działa niestety ze wyobrazamy sobie czasem cos za duzo ... miałam bóle piersi i duzo sluzu gesego białego po owulce ... do tego czeste siusianie , zawroty głowy ... radze poczekac do terminu miesiączki potem ewntualnie testować ... martiko słoneczko - szkoda mi Ciebie bidulko ... a czy Ty czasami nie odstawialas wszystkich lekarstw - chociaz powinnas brac ? pisałaś ze na razie niczego nie bierzesz - moze to CI było potrzebne po tym poronieniu - by hormonki wróciły do normy ... zresztą pewnie dziś bedie wszystko wiadomo ... akasiu - z tymi gorami to bym uważała - zadnych wspinaczek ... szokda ze nie zalapaliscie się nad morze ... te miejsce jest bardzo oblegane ... my jutro jedziemy do W-wy rezerwować wycieczke i kupować walizy ... juz się cieszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nadal u koleznaki ale weszłam na internet tylko się z Wami przywitac, bo i tak nigdzie nie wychodze przez ból brzucha Paula lekarz nie podał jaka to płeć bo było zawczesnie 15 tydzień.Uciekam w niedziele napisze więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIEBE1234567
jutro mam termin miesiaczki, zawsze mialam regularne ale przez oststnie 3 rozregulowala sie... otorz przedwczoraj ok 23 zauwazylam na majtkach pecherzyk krwi, wczoraj miałam taka bezowa wydzieline na wkladce higienicznej, ale dzisiaj nic... zero wydzieliny... mam takie charakterystyczne skrety jelit, jakis tydzien temu bolaly mnie piersi, ale nie rozumiem z kad ta wydzielina? wy tez tak macie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie przed @ jest typowe ... ja tak mam ! świadczy o to o niedomodze lutealanej - w moim przypadku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, okazalo sie e moj organizm wogole nie zaczął pracowac pod wzgledem hormonalnym, moje hormony wyjechaly na wakacje. a wiec tak w pon na badania a w 10 dc mam brac luteine zeby te hormonki troche obudzic a po nastepnej bedziemy juz stymulowac owulke :) powiem wam ze jestem juz tak zmeczona ze sie nawet nie przejmje. bedzie dobrze. oki lece na pizze i piwo. milego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
Witajcie dziewczynki! Ale tu dziś pustki. od wczoraj ta sama strona. ja dziś nie mam żadnych plamień, a wczoraj to uż byłam zdesperowana jechać do lekarza ale dziś jest ok. wizytę mam na piątek i wtedy będzie pierwsze usg. Co byście zrobiły na moim miejscu: jechać wcześniej czy poczekać do piątku, tak jak lekarz kazał? pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lekarz wie o ja jechałabym wcześniejo tych plamieniach? jeśli nie wie to ja jechałabym wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destintion - ja jak zauważyłam plamienia to odrazu pojechałam do szpitala,być może za małą dawke progesteronu bierzesz i stąd te plamienia.A luteina to to samo co duphaston .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze plamienia miałam w 8 tygodniu a następne w 10 i nie mialam żadnych bóli brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć gwiazdeczki. Sorki,że się nie oddzywalam ale wczoraj bylam u taty w Katowicach,jeszcze siedzi w tym cholernym szpitalu może wyjdzie w przyszłym tygodniu...?? Droga nie była ciekawa bo lalo jak diabli,wycieraczki nienadąrzaly zbierać wody z szyby,pioruny waliły ,aż mnie ciarki przechodzily brrrry... Całuski dla wszystkich👄👄 Martika2327-wszystko wróci do normy to dla ciebie🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! no ja wierze ze u mnie to jakos wruci do norm. jadira trzymam kciuki za tate, zobaczysz ze bedzie dobrze. My dzis znalezlismy niedrogo mieszkanko , nawet calkiem przestrone w fajnej dzielnicy z balkonem, cisza i spokoj a kawalek od tego mieszkania jest centrum miasta wiec super... Misiek obiecał ze kuoi mi pieska zebym mialqa co robic w domu jak on bedziew pracy ale mysle ze zajec mi nie braknie. ah dziewczyny juz nie mge sie doczekac, powoli moje marzenia zaczynja sie spełniac a na opinie rodziny nie patrze. mamie troche rzykro ale przytulilam ja dzis i powiedzialam ze bardzo jakocham ale muse zobaczyc jak wyglada zycie na wlaqsna reke zeby nie chronila mnie przed tym bo mam wlqsna rodzine o ktora musze zadbac.... wierze ze wszystko sie ułozy.... oki lecem robic sprzatanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻 Wpadlam sie tylko przyawitac i zyczyc Wam milego weekendu👄 Trzymam kciuki za Was wszystkie , zeby wszystko ulozylo sie po waszej mysli i zebyscie szybko zafasolkowaly............:P Zmykam na kawusie i troszke ogarnac domek, bo troche sie balagan narobil...................Dla wszystkich 🌻 i 👄.Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
Kseńka, dzięki za odpowiedź. dzwoniłam dziś do lekarza i mu wszystko powiedziałam a on, że to na pewno nic poważnego i żeby poczekać aż wezmę całe opakwanie duphastonu. dziś nie mam żadnego plamienia więc chyba naprawdę trochę panikowałam. w tych dniach w których one były to narmalnie miałabym okres, może to dlatego. ale jeśli coś się znowu pojawi to jadę do niego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja .... juz jestem a więc - zarezerwowalismy sobie juz wycieczke - wylatujemy 12.09 :) strasznie się cieszę - bo udalo nam się znaleść miejscówki w Sea Gullu ... waliz nie kupilismy - bo misiek gapa zapomnial karty do Markro - ale na pocieszenie zabrał mnie na małe zakupy do Arkadi - kupilismy sobie troszkę ciuszkow na wyjazd ... zmykam robic obiadek ... Martiko - super - ze znaleźliście mieszkanko - we dwoje jest zupełnie inaczej - zobaczycie - bedzie dobrze! pozdrowionka dla Wszystkich dziewczynek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja tez wierze Martiko ze bedzie u was dobrze. U mnie chyba w koncu tez zwlaszcza ze dostalam @. Moj cykl trwal 28 dni..jestem w malym zkou i sie ciesze. Szkoda ze sie nie udalo zafasolkowac, ale grunt ze chociaz moge sie starac :) Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09.07 kukusia .......................25.............8.................ok. 02.08.07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............35............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............16.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. ..........03.04.200 destination25/białystok......25.........5............... ............xxxxxx Trynitko, zycze udanych wakacji...i strasznie zazdroszcze ;) Jadirko, moze dobrze,, ze tate zostawili w szpitalu, przynajmniej go chca do konca wyleczyc i wierze, ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu - to super ze u Ciebie zaczyna wszystko grac - teraz @ potem ani się obejrzysz bedziesz mieć fasolka w brzuszku! my w tym cyklu się nie staramy - a nawet uważamy by nie wpaść ;) - bardzo cieszymy się na ta wycieczkę i dopiero od 12.09 sie staramy bo wtedy bede miec dni płodne :) dosłownie od pierwszego dnia wycieczki zaczynamy staranka! my jutro znowu jedziemy do W-wy po walizy - tym razem wsadziłam kartę Makro męzowi do portfela ... nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Trini super że lecicie też zazdroszcze, dziewczyną które zaciążyły serdecznie gratuluje, oby tak dalej a tab. nr 1 zniknie. Ja sobie pracuje jest fajnie jak narazie, @ jeszcze nie mam chociaż dzisiaj myślałam że dostane bo rano miałam śluz zabarwiony ale teraz już czysto, więc czekam do 20.08. Wiem że nie zaszłam bo mam kroche bolącą na czole a to jest mój wyznacznik- niestety. To chyba na tyle a i jeszcze drugą umowe dostaje od 01.11 więc w listopadzie ide na inseminacje huurrrra. Jeżeli to nic nie da to w przyszłym roku wyjeżdżamy z polski za chlebkiem i wtedy zobaczymy jak się nasze losy potoczą. Jak narazie jestem dobrej myśli bo wiem że kiedyś urodze śliczne i zdrowe maleństwo. A tak apropo już mi się gusta zmienieły i ostatnio myśle że bym chciała jednak dziewuszke pierwszą hihi ale co Bóg da przyjme i będę - będziemy szczęśliwi. Pozdrowienia i całuski dla wszystkich kobietek z topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Paziuniu ... wiesz ja tez kiedys chcialam chłopczyka - a teraz podobnie jak Tobie marzy mi się dziewczynka - lecz mezus mówi musi byc facet ;) hi hi ... ale córeczke tez bedzie kochał bo szykuje mi sie super material na tatusia - ostatnio jest taki kochany, czuły i opiekuńczy ! paziuniu - to swietnie ze pracujesz - szybko zlapalaś nową robótke - gratuluje - tam gdzie kiedys pisalas ? ja na razie siedze w domku i tak mi dobrze z tym ... zobaczymy do kiedy mezulek mi pozwoli - na razie nic nie mówi ale w pażdzierniku biorę ostatni zasiłek i na pewno sie zacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynitko, a moze sie nie zacznie, bo fasolka bedzie w brzuszku ? :) Paziulku ciesze sie ze sie uklada, ze jest praca i widoki na przyszlosc...Widzisz, ty chcesz jechac, ja chce wracac :) Moj maz dawniej chcial chlopaka, bo jak twierdzil, z chlopakami mniejszy problem, maja latwiej w zyciu ( cos w tym jest) ..ale odkad moja siostra ma dziewczynke dziwnie mu sie kierunki zmienily :) On tez chce dziewczynke, bo one sa milusinskie, rezolutne i mozna i im kupowac piekne sukienki :P A ja prosze Boga o dziecko...i jest calkiem obojetne co to bedzie..a najchetniej dwoje na raz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi tak dziewczyny nie ważne czy chłopak czy dziewczyna oby by było :-) u nas to juz nie ważne co aby się udało :-) ale pomażyć zawsze można :-) Tak Trini dostałam tą prace co pisałam nawet szybko, przeszłam 2 rozmowy i bez problemu mnie przyjęli, tylko jest jedno ale ... ja mam bzika na punkcie kosmetyków i jak tam pracuje to już sobie myśle co by kupić i boję się że połowe pensji pójdzie na kosmetyki hihi ale co tam mąż się zaczyna przyzwyczajać a jak nie to i tak się przyzwyczai ;-) Tak, Surficiu chce wyjechać ale to narazie sa plany nie wiadomo co przyniesie następny rok więc .... zobaczymy. Jak narazie to za m-c mija 2 rok jak się staram i nic z tego ale nie chce o tym myśleć bo nie potrzebnie się dołuje. Jako ciekawostke musze wam napisać że moja koleżanka (ta która urodziła w zeszłym roku) po 6 m-cach założenia wkladki zaszła-wpadła w ciąże i całe szczęście że jej wyjęli i nie wbiło się w płód- tacy to mają szczęście. Moja bratowa nadal nie jest w ciąży chociaż była pewna że po 2 tyg. od ślubu ogłosi że jest w ciąży - czyżby mieli problem nie życzę nikomu naprawde i chciałabym żeby im się udało ale niech następnym razem nie drwi z ludzi którzy po 2 latach małżeństwa nie mają dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... surficiu - ja tez na to licze po cichu - ze zajde w ciąże a dopiero potem poszukam sobie fajnej pracy ... Paziuniu ... ja tez mam bzika na punkcie kosmetyków - uwielbiam po prostu wszystko co pieknie pachnie ... swego czasu pracowałam w hurtowni chemicznej - tez przynosiłam do domu wszystko co było mozna kupic promocyjnie - bo szef dawał nam 50% znizki ... ;) ehh widze ze wszystkie kobiety tak mają - ale czy to tak źle ze dbamy o siebie ? mój maz się cieszy ... ja tez modle się o dzidziuka tak jak Wy wszystkie - czy bedzie chłopczyk czy dziewczynka - wszystko jedno ... byle zdrowutkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×