Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Martika - pytanie...gdzie jest poczatek cyklu? A jak to znowu @? dziwne, naprawde dziwne...Zaraz cos ci skrobne na gg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, a mój mówi ze mnie odda i jeszcze dopłaci :) ale kto by mnie tam chciał :D Martiko, dobrze, że jutro idziesz do lekarza. Może twój organizm nie doszedł jeszcze do siebie po ostatnich wydarzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne zeby w 15 dniu cyklu znowu plamienia i mam nadzieje ze to nie @ a po ostatnich wydarzeniach moze faktycznie organizm sie zebrac nie moze. jutro bede miala jakis obraz tego co sie we mnie dzieje, napewno napisze. ja juz sie zbieram. Zycze miłego wieczorku papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za zdjątka i życzonka :-) Właśnie wróciłam z chrześniakiem z nad jeziora i po drodze taki deszcz nas złapał ze szok,cali mokrzy,ubrania wykręcać można było... A ja dziś jestem happy bo w końcu wybrałam projekt domu z budową którego ruszymy już być może na wiosnę.Szukałam chyba z 2 mce i cholera nic mi nie pasowało,no i jutro ślubny wraca - już ponad tydzień sie nie widzielismy i nawet troche sie stęskniłam:-)ciekawe co mi przywiezie..... Martika - to rzeczywiście cos nie tak i dobrze ze jutro do ginka idziesz.Powiedz czy ty miałaś zabieg czy poronienie samoistne?Być może coś tam pozostało i stąd te plamienia ale jezeli mialas juz @ to chyba nie powinno nic juz byc,lekarz ci wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Mój misiek jest umierający! Biedactwo moje kochane przecięło sobie paluszek puszką po żarciu naszej psinki i oczywiście będzie z tego powodu umierał - jego relacja przez telefon do teściowej: \"krew się leje, aż mi się gorąco robi\" - rozbraja mnie w takich momentach - zamiast lecieć pod kran z zimną wodą - stoi na środku kuchni cały spocony z wrażenia:P jadirko ja również poproszę o fotki zanim pójdziesz spać - mail jak zawsze pod nickiem:) kseniu - wszystkiego naj, naj, naj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dla Karolci też życzonka 🌻 za późno do Was dołączyłam i teraz ciągle na końcu dowiaduję się o wszystkich świętach i rocznicach, no chyba, że któraś si przyzna na topiku;) a mi mój misiek mówi że by mnie za żadne skarby nie oddał - to jest wersja nr 1 - przy dobrym humorku, a wersja nr 2 jest taka, że wymieniłby mnie na jakiś normalniejszy model - to na przykład w momentach takich jak dzisiaj kiedy omal się nie posikałam ze śmiechu jak zobaczyłam jego przerażenie na widok rozciętego palucha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..............................................pono juz a ja caly czas siedze i czekam na meza z obidem, hmmm to chyba juz pozna kolacja :) Co do moich plamień to troche ich wiecej no i krew sie pojawiła. Załapałam doła bo juz sama nie wiem co sie dzieje i jak mam sobie to tłumaczyc, ah wszystko sie wali do tego znowu od zyczliwej cioci dzis uslyszalam \"ah Ewa tobie to sie w zyciu bardzo nieukłada\" mam ochote zapaść się pod ziemię :( MNIE JUZ W ZYCIU CHYBA NIC DOBEGO NIE SPOTK :( chyba znowu wpadam w depreche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiko - nie mozna tak się smucic - pedem do lekarza jutro i pewnie wszystko sie wyjasni - ja mysle ze to po tym poronieniu masz zawirowania hormonalne ... ale nie jestem lekarzem ! co do nieukładania się w zyciu to niech wszyscy zyczliwi pilnuja swojego nosa - a Ty walcz o swoje szczescie i nie daj się zadnym smutkom ... wlaśnie wrocilismy z basenu - było super - bo miałam pod opieka coreczke swojej kolezanki - małą 4 latkę Oliwkę - chwilowo poczułam się jak mama - taka z niej słodycz ze szok ... pojadam sobie teraz jezynki - bo mi tesciowa przywozla z dzialeczki - te bezkolcowe sa przepyszne - takie dietetyczne :) zmykam do łożeczka ... buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Witam kochane:* pewnie juz zapomnialyscie o mnie co......;>:)?? od niedzieli mamy psinke mala:) rasa Cane carso ... jakos taks ie topisze:P taki uaprciuch z niej ze szok:) narazie jezdzi zemna do pracy ispie w kartonie kolomnie ale.... coraz bardziej zaczyna sie klimatyzowac i rozrabiac , lobuziara z niej sie zaczyna robic ale jeszcze dzisiaj i do 15 - go mam wolne zaczne ja pomalu uczyc byc sama w domku. oczywisce akcja byla z sasiadami tymi gospodarzami ze nas wywala z tym psem ze bylo mowione zadnego psa ale moj maz powiedzial ze jej nieodda i jak trzwba bedzie pod most pujdzie ale psa nieodda no i wczoraj sasiadka nas na rozmowe wziela i doszlismy do porozumienia.... ale powiedziala ze jak zacznie szczekac po nocach mamy jej w ofrodku zrobic kojec czy budke. ale jest kochana:) odrazu odeszly mi doly zwiazane z brakiem dzidzi:) w ogole sytuacja finansowa nam sie poprawila i moj maz mniej nerwowy zaczal pracowac nad soba nad nami:) ciesze sie ale...... zawsze jest jakies ale heheh smutno mi bo tak jak kiedys "przytulalismy sie" prawie codziennie tak w tym miesiacu moze 3 razy:( nowi ze zmeczony itd . no ale zawsze tyle pracuje czuje sie mniej atrakcyjna taka odepchnieta przytula mnie tylko jak zasypiamy a tak to czuje siej ak jego kolezanka a nie zona:( a niebede na sile sie przytulac bo wole jak sam to robi..... a co do sytuacji "kobiecych spraw" to od 8dc boi mnie jak na @ tzn tak ciagnie i piersi pobolewaja ale tak od srodka, ale napewno i tym razem si enieudalo bo w dniach plodnych kochalismys ie 2 razy:(kiedy to bylo..... heh;) no ale sasiadka mowila ze wczoraj bocian usiadl na nasz komin akurat a na wsi jest taki przesad ze jak siadzie bocierk na komin ( nie w swoim kniezdzie, co jest baaaardzo zadko spotykane) tzn. ze bedzie dzidzus ze jej sie to sprawdzilo heheh ale ja tam neiwierze wtakie zabobony tym bardziej ze niema szans w tym miesiacu:) pozatym mam Kame tak szczeniaczka nazwalismy:) obowizku przy niej co niemiara heheh ale jestem szczesli:) ale sie rozpisalam :P:P pozdrowionka dla wsyztskich dziewczynek i duuuzo :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy ktoras zws czegos nie zgubila?? te moja plamienia przeszły w @@@@@@@@@ kurcze to moj 16 dc i nie ide do lekarza o co mam isc z okresem,to głupie. Zadzwonie do mojego lekarza do Zawiercia i zapytamdlaczego tak sie stalo :( eh ale doła załapałam :( bede u wqas troche pozniej okolo 11 bo rano dzwonie za miszkaniem :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃDOBRY 🌻❤️ Czesc Katia-wiem psiak to fajna sprawa,sama mam psiaka,a jeszcze taki maluch to wogóle super.Mój jak był mały to ciagle sie go tuliło,bawilo sie z nim taki mały puszek,noi smiechu co niemiara było jak mała kulka chodziła po domu i sie wywracała. A co do ciebie niemożesz tak o sobie myśleć jestes ladną dziewczyną i nic ci nie brakuje,więc takie myśli wyrzóć przez okno.I nikt tu o tobie nie zapomniał dziewczyny sie chyba ze mna zgodzą.A w tego bociana to zacznij wierzyć... Ja dzis wyruszam do Katowic do taty dalej jest w szpitalu i jeszcze przyszly tydzień mu się szykuje w szpitalu.Jest troche lepiej,dostaje zaszczyki w oko,poprostu szok i inne leki.Mam nadzieje ,że wyjdzie w dobrym stanie. Pozdrawiam was gorąco i wysylam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika - koniecznie porozmawiaj rzeczowo z lekarzem !! tym badz innym - TAK NIE MOZE SIE DZIAC! nie zwlekaj i idz nawet z @@@... TRINITY Sea Gull :-D moja znajoma wróciła bardzo zadowolona-mieszkali w nowszej czesci.Wszedzie blisko.Po prostu super. Wyciczke lepiej wykupic bezposrednio w renomowanym biurze (z internetu zazwyczaj sie przepłaca!)tak jak mówiła Omega:np.TUI (z tym biurem na 100% sie nie zawiedziesz!) Neckermann,Scanholiday.. Samoloty są charterowe-czyli zazwyczaj linie danego kraju do ktorego lecimy,przewaznie BOEING 787 lub 727 ;-) takie 100osobowe bardzo przyjemne. Niestety willa gozdawa ma wolne miejsca dopiero od 26...:-( moj maz juz na urlopie....dlatego tak rzadko zagladam(teraz jeszcze spi to korzystam :-) ) Wyruszymy prawdopodobnie w gory- oczywiscie ja bede tylko wypoczywac ! w dalszym ciagu mam lęki o ziarenko - nie życzę takowych nikomu. Trzymac kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z gory dziewczynki dziekuje-jestescie wszystkie kochane ;-) 🌻 Tobie Karolciu I kseniu z okazji waszego świeta-- życzę jeszcze więcej miłości ❤️❤️ spełnienia wszystkich najskrytszych małzenskich planów i marzen............!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
jadirko:) napewno bedzie wsyztsko ok z tatusiem MUSI BYC!! ja trzymam caly czas mocno kciuki bo mimo ze czasem nic niepisze to czytam was codziennie:) i to po 10 razy hehehe co do mnie to wiesz nie ze jestem neiatrkacyjna tylko taki brak zainteresowanaia:( wczesniej sie klucilismy straszne akcje byly ale sexik byc super icaluski itd:) a teraz tak sie wsyztsko uspokoilo jest bardziej wyrozumialy czue sie taka hmmm ... jak byymm iala wieksza przestzen w oko siebie i jego tez juz tak nietrzymam krutko heheh:) ale brakuje mi czulosci przytulanek. dobrzez e chociaz na dobranoc mnie mocno tuli i pieska hehehe a co do bocianow.... czemu mam zaczac wierzyc?? ja wtakie pierdoly niewierze tak jak w ta wrozke co 3 miechy temu mi mowila ze juz w ciazy jestem hehehhehe ale pozatym duzo ssie od niej mi sprawdzilo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie poddaje dzis wtszdł posrednik i wiecie no, nic konkretnego :( mam powoli dosc, nie wiem czy uda nam sie znalesc to mieszkanko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
ja wiem cos na ten temat tez szukalismy dlugo z 3 miesiace:/ wkoncu pogodzilsimy ie ze juz nic taniej nieznajdziemy i mieslismy kawalerke 25m2 za 650 zl plus media:/ duzo no ale to i tak bylo najtaniej jak na Gliwice i takie w miare osiedle:/ niepoddawaj sie:* trzymam kciuki:* aj a sie chyba czyms strulam neiwem latam na kibelek i co zjem to sie czuje jak bym najdal ieoleju:/ i mi niedobrze:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaraz sie rozrycze, nie zamierzalam isc dzis na to usg bo po co jak mam @ zadzwoniłam do mojego lekarza tego z Zawiercia i prosił zeby niezwłocznie zgłosic sie dzis do niego do szpitala gdzies koło Siewierza czy ktos wie gdzie to jest?? Powiedział ze to bardzo zle ze nie powinanm miec tego krwawienia, ze teraz to powinnam miec owulke i musze przyjechac wiec jade. Wychodze z pracy o16 wpadne do domu po pare rzeczy gdybym musiała zostac w szpitalu i jedziemy :( eh dół na maxa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane , ja wpadłam tylko się przywitać i napisać, ze jeszcze nie rodzę:) ale ciągle nas nie ma w domu bo mąż ma urlop i dlatego nie odzywam się..trzeba wykorzystać ostatnie chwile razem, bo niedługo będziemy już we trójkę. Dziś znowu wyjeżdżamy, więc życzę miłego weekendu i owocnego w starania. Dla przyszłych mamusiek natomiast życzę mało mdłości, i super samopoczucia:) No i dla wszystkich super pogody. Całusiki, pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
Miałam dziś sen!.śniło mi się że robiłam test ciążowy i za 1 razem coś wychodziło ale bardzo zamazane,aza 2 razem wyszłó że jestem w CIążY.obudziłam się i poleciałam zrobić test,mimo żę miałam go zrobić w niedziele.Niestety był naadal negatywny boje się że nie jestem wogóle w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!🖐️ Jadirko--------trzymam kciuki za tate, bedzie dobrze zobaczysz....:P Martika-----------mieszkanko napewno znajdziecie, tylko powolutku, a ztym okresem w srodku cyklu to naprawde dziwne, jak wrocisz od gina to pisz nam tu zaraz , bo martwie sie o Ciebie , co to moze byc , ale i tak mocno trzymam kciuki zeby bylo ok👄 Katia----------no ,no dlugo sie nie odzywalas.....:Pjak widzialam Twoj opis na gg to pomyslalam ze moze jestes w ciazy i nic nam nie mowisz......👄trzymam rowniez kciuki za Ciebie kochana.......... Dianka----------masz racje , korzystaj ile sie da i uwazaj na siebie,buzki dla Ciebie i dla dzidzi👄 Karolcia🌻 Betty-83-----------witaj u nas i trzymam kciuki aby w niedziele na tescie pokazaly sie II kreseczki👄 Ja niedawno wstalam, pogoda u nas barowa , pada deszcz i jest ciemno .........A tak pozatym u mnie 10 dc i niedlugo bierzemy sie za staranka , moze tym razem sie nam uda, o jakbym chciala jakby wszystkim sie udalo............Ide na kawusie i pozniej zajrze do Was kochane.:D Dla wszystkich pozostalych dziewczynek przesylam 👄 i 🌻 i milego dnia........Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
Zaczynają mnie boleć piersi(takie kłucie i sfędzenie ) sa jakby wieksze ,do wc chodze co 2 godz,boli mnie w podbrzuszu,moj śluz jest gestawy i lekko biały-to do jasnej chyba tłumaczy że jestem w ciąży?Czyba że moja wyobraznia działa!co o tym sądzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty ---------niestety nie mam pojecia jakie sa objawy ciazy......poczekaj cierpliwie z 3 dni i zrub kolejny test, a ktory masz dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
21 dzien od miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
kupiłam wczoraj testy ciążowe na allegro i chyba poczekam az je dostane,bo aż mi jest głupio iść znów do apteki po kolejne testy ciążowe, chyba że pójde we wtorek!A TY jesteś w ciąży?czy jeszcze niewiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Mam nadzieje, ze Martika wszystko bedzie dobrze...pisalam ci wczoraj ze to sie zdarza i ze to moze byc @...ale to ni ejest normalne i dobrze ze poszlas do lekarza. Dianka, milo ze sie odezwalas :) Ciesze sie ze ostatnie chwile w dwojke milo mijaja...w trojke bedzie jeszcze milej :D Akasia, uwazaj na siebie w tych gorach no i na fasolke :) Marta i Katia..trzymam kciuki za starania. Katio, to ze maz jest zmeczony wcale nie znaczy ze cie nie kocha. W zyciu roznie bywa, mysmy tez mieli czasem \"przestoje\' w sypialni, bo choroba, zmeczenie.. teraz kochamy sie czesciej w czasie okoloowulacyjnym. A tak to dni plyna i roznie z tym bywa ;) U mnie pada, jest szaro i smutno :( Niebo placze....dwa dni temu 200 m od mojego domu przeszla traba powietrzna..powyrywalo troche drzew, zburzylo kilka domow...wczoraj stoje sobie w metrze az tu jak nie trzasnie..2 m ode mnie fajerwerki - zaczely strzelac kable wysokiego napiecia - jeden po drugim...oczywiscie cala stacja plonie ;) i ewakuowali wszystkich ..ciekawe czy dzis w koncu trafi na mnie :p A mogloby trafic i moglby przyjsc @ :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
miesiączke dostałam 21 lipca (w 5 dniu zaczęłam brać CLOSTILBYGET przez 5 dni,,w 11 dniu zaczeliśmy się jak najczęściej zbliżać-czyli 31 lipca -do 6 lipca)wcześniej miałam 28 dni po między miesiączkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×