Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Trinity dziękuje za zdjecia:) martiko tak jak napisałam dziś rano- jesttroszke lepiej, ale dalej boli:( MAm nadzieje ze niedługo to się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia13
Trinity- dzieki że odpisałaś. Ja tez postaram sie ograniczyc słodycze i przestać jeść pieczywo.zobacze co mi to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to zeby schudnac trzeba ograniczyc jedzenie pieczywa, makaronu , cukru, unikac smazonego tylko gotowane rzeczy no i duzo ruchu. Ja tez mam nadzieje ze schudne bo ja najwiecej tyje jak mam nerwy, u mnie to jest problem nerwowy, wierze ze jak juz bede spokojna to waga tez poleci a od wrzesnia jak bede w domu bede jadła posiłki o stałych porach i napewno zdrowsze niz w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie odzywałam się bo dopada mnie jakaś depresja :( momentami czuję ze jak jeszcze posiedzę dłużej w domu to zwariuję, dobrze że do września już niedużo czasu pozostało. Dziewczyny, ciesze się waszym szczęściem, naprawdę :) Trinitko, wierzę że wrócicie w 3 z wczasów :) Surfitko, ty też pewnie wkrótce zostaniesz mamą. Paziu fajnie że znalazłaś super pracę, liczę na to by inseminacja się udała i żebyście nie uciekali z kraju :P Martika, fajnie ze znaleźliście mieszkanko, idziesz ze wszystkim jak burza Jadira - ten ślub w święta napewno będzie cudowny 👄 no a mamusie napewno cieszą się swoimi dzidziusiami :) Dianka, Paula, Justynka, Martynia, Akasia, Kukusia, Destination i Anisik 🌻👄 my za niedługo zaczynamy remont w kuchni, to jakoś to będzie, narazie uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja się juz odrobilam i zasiadlam przed komputerkiem. DZiewczyny co robiłyśćie dzis dobrego na obiad bo niemam pomysłu na jutro????? Martika2327-ale super wiadomosci ,no to teraz odświerzycie mieszkanko i gotowe do zamieszkania.ALE SUPER!!!:) kAROLCIA26-co to za smuteczki cię dopadly, Dianko-witaj ponownie, Martyn-iu-budusiu ty sie nacierpisz,wiesz tak pomyślalam może to od woreczka te bóle ,bo jak piszesz,że jak zjesz to cie boli??? Zuzia-Trynitka ma racje pisząc o djecie,dobrze jest jesc gotowane nie smarzone jeść 3 posiłki dziennie o tej samej porze,niepić wody gazowanej ,a przed posiłkiem dobrze jest wypic szklanke wody niegazowanej ja tak schudłam 12 kg.,ale to bylo dawno i teraz znów musze zacząć od nowa. Akasiu co tam u Ciebie🌻 Przesyłam duzego 👄dla reszty koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu - co to za deprecha ? niech wszystkie smutki CIę opuszcza - a kysz :D ... ja na razie nie mysle o dzidzi ... dopiero w pażdzierniku biore się znowu za siebie ... chciałabym we wrzesniu zrobic hsg ale nie wiem czy mi się uda przed tym wyjazdem ... 20 sierpnia jade do swojego gina i juz biore od niego skierowanie ... potem moze poszukam endo - bo napisalam posta na forum starania do eksperta - czyli gina - nie kazal mi brac bromergonu bo moja prolaktyna pod obciazeniem prawdopodobnie jest od tarczycy ... taze moja lekarka nie potrzebnie kazała mi się truć - eh CI lekarze - czasem to lecza na pałę ! na razie jestem na castagnusie - nie biore Ovestinu - dziś 8 dc ... zobaczymy co bedzie dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini moze jak zmienisz klimat to posluzy ci to i wrucicie we trókę :) oby se spełniło. No moje drogie kolejny miesdiac sie zbliza wiec czekam na wiadomosci ktora kolejna w ciazy jest.... :) Ja jutro odbieram moje wyniki hormonkow i pewnie beda krytyczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............35............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............17.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6......................12.04.2008 destination25/białystok......25.........5............... ............xxxxxx Jestem w ciąży !!! biegałam dziś po lekarzach, ale sie wkońcu dobiegałam. miałam najpierw trochę stracha bo poszłam do gina a on nie miał usg i mi powiedział że ciąża jest ale dopiero usg stwierdzi czy prawidłowa, no i o 1-ej miałam usg gdzie indziej i widziałam maleńki pęcherzyk i bijące serduszko. płakałam rzewnie. ze szczęścia. powiedziała mi że z @ wychodzi termin na 12 kwietnia, a z usg na 8 kwietnia, ale chyba będzie bardziej ten z @, więc taki wpisałam. jesteśmy z mężem tacy szczęśliwi jak chyba nigdy do tąd. nareszcie spełniło sie marzenie. teraz będę się modlić żeby szczęśliwie donosić i by dzidzia była zdrowa. mam przykaz wielkiego oszczędzania sie itp. żadnej pracy, duphaston 2 razy dziennie, magnez i folik Teraz będę trzymać kciuki za wszystkie pozostałe koleżanki aby udało sie jak najszybciej. życze wam tego. aha, wpisałam sie przed Destination, bo ona chyba później będzie mieć termin więc żeby było po kolei ide się położyć i wcinać owocki i warzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to jestem w ciąży 5 tygodni i 5 dni, więc to sie liczy że już jestem w 6 tygodniu???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu no gratuluje jestes nastepna lipcówka :) super tylko sie cieszyc, nasza tableka straczek sie szybciutko pomniejsza, wiecie co chyba Pan Bóczek do nas zaglada bo te ciaze to juz hurtowo lecą :) :) :) :) bardzo sie ciesze Kukusia, teraz lez i dbaj o siebie bo jetses teraz jak kinder niespodzianka 2 w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu moje serdeczne gratulacje:) Ja wiedziałam, ze tak będzie:)!!!!!!całuję Cię i wszystkie mamusie oraz przyszłe mamusie...które na pewno już niedługo się doczekają maleństwa:) Ja siedzę w domciu, dziś mam imieninki:) więc goście jedni wchodzą inni wychodzą:) ale nie robię imprezy, tylko ciasto i kawa. Od męża dostałam piękny łańcuszek i bransoletkę..no i kwiaty, przyniósł mi już rano do łóżeczka:) ech...fajnie tak świętować:) całuski dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Martkio Tobie na pewno też sie uda. i każdej z górnej tabelki wiecie co? to był chyba jakiś cud, bo w okolicach dni płodnych to chyba nie mieliśmy przytulanek tylko wcześniej, pare dni po @ ach i stosowałam wtedy metode z nóżkami w górze i mąż w tym cyklu łykał maxiwit, może to też pomogło. szczerze mówiąc to sie niespodziewałam, bo nawet do męża mówiłam pare dni przed spodziewaną @ że w tym miesiącu to raczej przegapiliśmy moment na staranka ale cuda sie zdarzają no i luz byłam wyluzowana więc dziewczynki bierzcie przykład, wiem że to trudne ale postarajcie sie niestresować. aha i tak jak kiedyś Paula to i ja teraz, piłam w tych dniach czerwone winko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko to wszystkiego najlepszego z okazji imieninek. dużo zdrówka i powodzenia już niedługo. żeby Dawidek szybciutko i zdrowy przyszedł na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko to wszystkiego najlepszego z okazji imieninek. dużo zdrówka i powodzenia już niedługo. żeby Dawidek szybciutko i zdrowy przyszedł na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianeczko wszystkeigo najlepszego, spelnienia pozostalych marzen i duuuzo zdrowia :) Kukusiu, jeszcze raz gratuluje. Ciesze sie z twojego szczescia :) Martika, no to szybko wam to poszlo z tym mieszkaniem :) Fajnie... Trynitko, bedzie dobrze... A mnie dopdla bardzo obfity i bolacy @ :( Juz zapomnialam co to znaczy normalny @, bo te spoznione to jakies lewe byly ;) Od wczoraj biore lek na stymulacje owu, jajo jade podgladac za tydzien. Nie wiem czemu, ale przestaje widziec sens w tym wszystkim :( Przeciez i tak sie nie uda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko ja sie niemoge denerwować, a ty mnie takim gadaniem denerwujesz uda sie zobaczysz ja wierze w cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu - wiedzialam ze tak bedzie ❤️ wystarczyło ze bedziesz razem z mezusiem i juz jest efekt ! misja spełniona ! Dianeczko wszystkiego naj - by Twój Dawidek urodzil się zdrowiutki i piękniuchny ... do tego by nie męczył mamusi za bardzo swoim przyjsciem na świat - tak 15 minut góra ;) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Samych szczęśliwych dni w życiu, Uśmiechu na twarzy Słonecznych promyków w pochmurne dni Lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz - by Twoje było a czego pragniesz by się spełniło! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 tabelka staraczek nam się zmniejsza - dziewczynki jak się szybko uwiniemy to skończymy w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu - bo jak dam w dupalka ;) Ty mnie przywołujesz do pionu a sama co ? uda się wiem to - uda się nam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze szukam w necie jakegoś zdjęcia z usg w 6 tygodniu ale nic niemogę znaleść, a chciałabym mężowi pokazać jakbyście coś miały to podeślijcie bo ja znajduje takie już dalsze tygodnie a chce by zobaczył tą kropeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu, to super wiadomość, no to w kwietniu bedziemy przeżywać wasze porody :) dbaj o siebie i nie przemęczaj się wogóle, nic a nic nie rób 👄 A dla ciebie Dianko: Z okazji imienin, życzę Ci, aby udało Ci się wszystko co zaplanowałaś, żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogoda ducha na co dzień. No i oczywiście szybkiego spotkania z Dawidkiem po tej stronie świata 👄👄👄👄👄 Surfitko nie pleć głupot, bo w naszym tajnym rankingu jesteś następna :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co to za tajny ranking :p i dlaczego ja go nie znam. Nie bawie sie tak!!! i sorki za takie plecenie, ale @ daje mi zdrowo w kosc...i dlatego wszystko , nie tylko staranka jest bez sensu :) A moze to hormony tak na mnie dzialaja...bo juz biore te leki. kto wie. Mam nadzieje ze pesymizm mi odpusci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego tajny, żebyś nie wiedziała. No to teraz już nie jest :P trzymaj się, napewno będzie coraz lepiej z twoimi cyklami :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu - proszę mi się nie smucić, bo podobnie jak Trynitka dam w pupę!!!Musi być dobrze, nie ma takiej możliwości!!! A dla Was Aniołki buziaki i dziękuję za życzenia. Miejmy nadzieję, ze się sprawdzą w szczególności te dotyczące porodu:) jak na razie...zostaje cesarka, bo Dawidzio ciągle ma główkę w górze:( ale mąż mnie nastawia ...ze to lepiej dla mnie mniej bólu itd.....a ja? ja myślę, ze co będzie to będzie, ważne aby był zdrowy i przyszedł już na świat, wszystko na Niego czeka - łóżeczko z baldachimem, wózek, fotelik, ubranka:) wszystko już mam kupione...no i internetowe ciocie, które pewnie są spragnione zdjęcia maluszka:)Całuję Was i do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianeczko :) Ja wierze, ze bedzie dobrze..dla ciebie, dla Trynci, Karolci, Martiki, jadiry i wszystkich dziewczyn z topiku. Ze mamusie urodza swoje malenstwa i beda sie cieszyc macierzynstwem. :) Tylko czasem w stosunku do samej siebie tej wiary brakuje, ale co zrobic. Topik jest od tego aby nie tylko radosci z wami dzielic, czyz nie? Teraz mam tylko jedno marzenie - by ta @ byla ostatnia na 9 miesiecy :) I oczywiscie z wiadomego powodu, a nie z nieregularnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianeczko - ale lozeczko mam nadzieje wstawicie do pokoiku dopiero jak urodzisz ? pod tym wzgledem jestem przesądna ... bedzie dobrze zobaczysz - najwazniejsze zeby malch urodzil się zdrowy i zebyś i Ty szybko wrociła do formy - by się nim zajmowac i cieszyć! już nie moge doczekac się pierwszego forumowego zdjecia maluszka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko 24 To dla ciebie; Imieniny - dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, SĄ dla Ciebie przeznaczone! Samych szczęśliwych dni, a czego tylko pragniesz by życie dało ci. 🌻kwiat]🌻 🌻🌻 🌻 Kukusiu-moje GRATULACJE!!!❤️:) może tu coś znajdziesz http://od-poczecia.blogx.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×