Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Destination u mnie niestety też sie zaczeło od tego ze miałam brązowe brudzenia widoczne tylko na papierze i dostałam zaraz luteine,2 tygodnie spokój a potem kawowe brudzenia-wizyta u gina i niestety ciąża obumarła.Ale rzeczywiście w wiekszości przypadków to jest niegroźne - tym bardziej ze zazywasz progesteron i na pewno wszystko bedzie ok,tylko nie przemęczaj sie kochana,duzo wypoczywaj. Surfitka - no to trzymamy kciuki za @:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta i Ksenieczka 🌼..dziekuje za trzymanie kciukow. :D Humor dosc mi dopisuje..i ja trzymam za was i wasze staranka ;) Dzis rano byla straszna burza..wszyscy przyjechali spoznieni do pracy..bo metro zalalo. Ja jechalam 1,5 godz. zamiast jak zwykle 40 min, ale inni bili rekordy po 3 godz :P Ciekawe jak ma sie dianka i paula, przeciez niedlugo bedziecie mamusiami..Dianka ma rowny mieisac do porodu :) Alez ten czas szybko leci..pamietam jak tu trafilam Dianka wlasnie dowiedziala sie ze jest w ciazy i wszyscy skladali jej gratulacje :) A wydaje sie ze to bylo wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ale nastukałyście przez te dwa dni... Miałam małe problemy z kompkiem, ale na szczęście już wszystko ok:) destination25 - Tobie gratuluję z całego serduszka i nawet życzę Ci więcej niż jednego fasolka;) może nie od razu 3, ale jakbyście z akasią tak zapoczątkowały serię bliźniaków...;) Ksenciu - dziękuję Ci za fotki, bo wcześniej nie miałam okazji:) Surfitko - no nic to - trzymam dalej za Ciebie kciuki w takim razie :) A może po prostu u Ciebie było jeszcze za wcześnie na testowanie? 25-26 dzień - to troszkę chyba za szybko? A ja się nakręcam dalej. W tym miesiącu było \"przepisowo\" jak mało kiedy - co dwa dni, podusia, gimnastyka z nóżkami w górze itp. Teraz brzuchal daje ostro znać o sobie... A potem pewnie będzie megadeprecha... Już wczoraj miałam jej zaczątki, ale jakoś udało mi się to zwalczyć. akasia i kukusia - trzymam kciuki! a propos bliźniaków - akasiu jak znajdę jeden filmik, to Ci zaraz Ci coś podeślę:P Zresztą innym dziewczynkom również;) Dziewczynki - podślijcie mi któraś fotki od martiki, bo nie dostałam, a też bym chciała. I apropos zdjęć chciałam się przypomnieć Elizce:) Martiko z tą wyprowadzką to dobry pomysł. Myśmy mieszkali u moich rodziców tylko przez kilka miesięcy i jakby tak to jeszcze trochę potrwało, to pewnie byśmy się w końcu porozchodzili! A dzisiaj - sielanka - i z jednymi rodzicami i z drugimi. Odwiedzinki w niedzielę, albo święta, albo bez okazji, ale na chwilę potem każdy wraca do siebie - i okazuje się, że nagle wszyscy się bardzo kochają:P Martiko - ja raz poszłam na NFZ na USG i nie widziałam na ekranie nawet swojej macicy i nawet jakby tam było 5 pęcherzyków, to przy takiej ostrości nawet super szpec by ich nie wypatrzył. A prywatnie na dopochwowym gin mi nawet wszystko pomierzył. Nie ma porównania. Acha - i na prywatną wizytę nigdy nie musiałam czekać dłużej niż 2 dni. Dianko - cóż tam u Ciebie? Dla wszystkich dziewczynek po 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
dziekuje dziewczyny za odpowiedzi - martika i kseńka. ja dziś dzwoniłam do lekarza i mu o tym powiedziałam a on mówi żebym nie panikowała bo biorę duphaston i powinno byc ok. dziewczyny a czy wy brałyście duphaston od początku? czytałam gdzieś, że takie plamienia na początku zaraz po planowanej miesiączce lub w jej dzień sa normalne. chyba tak się pocieszam. co moge zrobić? leżęć w łóżku? lekarz nic takiego nie mówił. akasiu i kukusiu a jak u was z tymi sprawami. dziewczyny proszę o odpowiedź bo przeczuwam najgorsze. Martika dzięki za zmiane tabeli - kochana jesteś. jutro rano tu zajrze. idę się pomodlić za siebie i za was i idę spać. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻🌻 to dzisiaj leciałabym juz do Tunezji ;-) Destination -spokojnie.Diana tez miala plamienia a za miesiac rodzi.Nie jest powiedziane,ze wszystkie plamienia zwiastuja poronienie,ale doskonale Cie rozumiem!!! i sama panikuje na każdym kroku.Niestety nic nie poradzimy - musisz brac duphaston i uzbroic sie w cierpliwosc. caluski dla wszyskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) destination ja biorę duphaston od 20 dc czyli od razu po owulacji jak jeszcze nie wiedziałam czy jestem w ciązy nieprzerwanie do 20 tc. nie martw się moje kolezanki tez miałay plamienia i krwawienia a dzis są szcześliwymi mamami:) KSENIU ja dalej nie mam zdjeć od Ciebie :(:(:(:( Dziś jadę do kolezanki do Wrocławia i wróce w niedziele albo w poniedziałek, także do usłyszenia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia81
Cześć dziewczyny, ja tez staram sie o dziecko ale narazie tylko czekam.Boje sie że się nie uda.Cytam wasze wypowiedzi i podziwiam was,że jesteście takie pełne energii.Ja ją dawno straciłam.Chciałam sie was spytać o lek, o którym często poszecie DUPHASTON.Jak on działa i czy jest tylko na receptę?Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz podaje ksieniu moze wyslij mi poprostu mniejszą ilość bo ta moja skrzynka jest jakas dziwna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki ... malgociu 81 - duphaston - oczywiscie jest na receptę - niestety bez recepty to mozna kupic jedynie witaminy i jakies ziółka ... poza tym kazda z nas to indywidulana sprawa - także nie mózna niektórych lekow brać w ciemno ... u mnie senny dzień - niebo zachmurzone a ja dopiero wstałam ... wczoraj wybieraliśmy z miniem hotele na wycieczkę - w sobote jedziemy do Wawy podpisac umowę - zobaczymy czy uda nam się zarezerwowac to co chcielismy , bierzemy pod uwagę 4 hotele : Palma de Mirete , Ali baba. Alladin i sea Gull - jeżeli któras zna opinie o nich prosze pisac ... ja własnie przeszukuje fora z opisami - szczególnie interesuje mnie ten pierwszy ... poza tym lecimy 12.09 :) z sun&fun - aha karolciu jakie oni maja samoloty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitko, żadne biuro podróży nie ma własnych samolotów, tylko je wynajmuje na konkretny lot, albo wspólpracuje z daną linią. w Polsce może to być Centralwings albo PrimaCharter (z tym przewoznikiem bywają kłopoty, bo ma 1 - JEDEN - samolot, więc jak jest jakas obsuwa, to kicha) albo biuro może wynając przewoźnika tunezyjskiego (a tu radzę uważać). A patrzyłas na ofertę TUI albo Rainbow Tours? w sumie u nich hotele są swietne, a ceny bywają malutkie:):):) Życze dobrego wyboru, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Ja jestem jakas niedobra, mam wyrzuty sumienia, codziennie wstaję o 9-10 :( ale wczesniej nie mam siły oczu otworzyć, ehh. Margolciu - Trini ma rację, a duphaston bierze się po owulacji, by podtrzymać ewentualną ciązę, jeśli dzidziusia nie ma to wystąpi @, ale sama nie mozesz brać, idź do lekarza i on powinien ci powiedzieć od którego dnia zacząć, ja brałam od 18 dc. Trini, ty już znasz moje zdanie na temat 2 środkowych hoteli :) o pierwszym nie słyszałam. Częsć osób z naszego autokaru jechało do Hilton Long Beach, ale podobno w takich sieciówkach nie jest już tak fajnie, jeśli chodzi o sprzątanie, jedzenie itp. A lecieliśmy liniami lotniczymi AMC AIRLINES - leci się coś 4 godziny, w trakcie jest serwowany posiłek i napoje, to już jest w cenie. Bardzo miłe stewardessy :) i na monitorkach jest pokazana trasa przelotu i wszystkie parametry - wysokość, prędkość, stopnie na zewn :) Martyniu, baw się dobrze u koleżanki, zawsze to lepsze niż siedzenie w domku, ja też zawsze lubie gdzieś pojechać :P Destination, nie zamartwiaj się, ale jeśli zauważysz większe plamienia to od razu biegnij - to w przenośni :) do lekarza. Voltare - witamy, witamy, długo cie nie było, dzięki za filmik, fajny :) Surfitko, ja też trzymam za @ i za dzidziusia też potrzymam, nigdy nic nie wiadomo 👄 Akasiu i Kukusiu 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam wszystkie inne dziewczynki - Marta, Justynka, Ksenia, Martika, Jadira 🌻 no i tych których nie wymieniłam też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Trini to są egipskie linie lotnicze, i omega ma rację, ten samolot wylatuje z egiptu, ląduje u nas, zabiera ludzi i znów leci, czas na przeładunek wszystkiego to godzina, jak się spóźni, to lot też się opóźnia. A z Centralwings mamy niemiłe wspomnienia, teraz na sycylię lecieliśmy, i zamiast wylecieć o 16.40 to gdzies po 19 wylecieliśmy, ten samolot lata w kołko, więc jeśli gdzieś po drodze ma opóźnienie to wszystkie loty są opóźnione. Inna sprawa to taka, że podobno on nie miał nigdzie zastoju, tylko pilot wziął dodatkowy lot, poza swoim rozkładem, i ten samolot stamtąd się spóźnił po nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Mam dola, z mieszkaniami jest masakra. Udalo mi sie nalesc tylko jedno troche drogie ale cena do negocjacji i w sobote jedziemy ogladac. Eh powim wam ze do konca miesiaca ja sie chyba wykoncze. Jest mi jakos ciasno, mam ochote na troche przestrzeni, juz nie moge sie doczekac tego wyjazdu w gory, eh ale odpoczne... a kto jeszcze nie dostał fotki toprosze o maila...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc Karolciu życzę wam wszystkiego co najpiękniejsze w życiu, czyli abyście jak najszybciej mieli swoje małe szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
witajcie słoneczka w ten pochmurny dzień. przed chwilą u mnie była straszna burza. dziekuję za słowa pocieszenia. dzis nie mam żadnych plamień no i biorę duphaston więc może się uda. Ale mi piersi urosły!!!mam małe b a teraz są coraz większe i pełniejsze. podoba mi się ten objaw ciąży. Jeszce raz dzięki za wszystkie odpowiedzi. martyniu dziękuja za poprawienie tabelki. później się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też sie piersi powiększyły i są duuużeeee. nie chce takich wielkich, wole swój normalny rozmiar, no ale przeboleje byleby dzidzia była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu-wszystkiego naj naj....ja przewczoraj miałam 3 rocznice i ....zapomniałam o niej,męza nie ma w pl i to on mi przypomniał smsem z życzeniami,ale wtopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to Kseniu miałaś ślub wtedy co moja kuzynka :) 7,08,2004 :) A ja to będę się cieszyć z powiększonych piersi, za małe mam teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniołki, ależ milo na serduszku mi sie robi jak zaglądam co parę dni a tu kolejne dziewczyny piszą że są w ciąży. Gratulacje i oczywiście wszystkiego dobrego. A pozostałym pozostaje tylko mi życzyć udanych i owocnych staranek no i oczywiście comiesięcznych @ (Surficiu). Coś sie ostatnio Dianka nie odzywa a może już pojechała do szpitala? U nas ostatnio w gazecie był artykuł, że sie rodzi tyle dzieci, że nie ma miejsc na porodówkach (nawet w prywatnym), bo jak był niż to zmniejszyli na oddziałach liczbę łóżek. Mój mąż wpadł na pomysł, żeby zarezerwować, więc sie go zapytałam jak sobie to wyobraża, bo na konkretny termin to przecież nie da rady. Więc stwierdził, że rzeczywiście trochę kiepski pomysł. Martyniu a ciekawa jestem czemu jak byłaś na usg prenatalnym to lekarz ci nie powiedział co będzie, chyba, że maluszek odwrócił sie w drugą stronę. Ja niedługo będę się znowu zapisywała na kolejne usg prenatalne, bo lekarz powiedział, że trzeba zrobić ok. 33tc. Dziewczynki, ale Wam zazdroszczę tych wakacyjnych wyjazdów, ja tez bym tak chciała, bo tak mnie nosi, że wczoraj nie wytrzymałam i pojechałam do miasta, ot tak sobie, a potem po męża do pracy . Więc zrobiłam sobie wycieczkę na drugi koniec miasta. mój mąż od razu powiedział, że już mnie zaczyna nosić. Ale powiem szczerze, że wole nudzić sie w domu niż zasuwać w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ kochane psiapsiólki!!! Wróciłam z krótkiego wakacjowania ,ale bylo warto.Mam pare fotek jak któraś chce to wysle podajcie mejliki. Karolcia26-wszystkiego najlepszego,spelnienia najskrytszych marzeń i dużo milości na kolejne lata.🌻 🌻❤️❤️ Kseniu-i dla ciebie i męża też wiele szczęścia,samych radosnych chwil,spełnienia marzeń i wiele milości. Pozdrawiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×