Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

jadirko ja tez chce zdjecia karolciu - wszystkiego naj - by wszystkie marzenia z dna serduszka sie pospełniałay 🌻 Omego wchodziłam na wakacje.pl ... poczytałam troszkę o hotelach - te co sobie wybraliśmy maja bardzo dobra opinię ale nie wiemy jak z miejscami - także w sobotę sie wszystko okaze ... co to cen - to na dwa tygonie nie ma szans za 2 tys . teraz ceny sa umiarkowane - ale juz w październiku spowrotem skaczą do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się udało, byłam w centrum po ciacho na dziś, weszłam do domku i zaraz lunęło :D teraz moze padać. co do wakacje.pl to tam szukaliśmy wycieczki na sycylię, niestety tam się zmienia sytuacja z minuty na minutę, chyba że ktoś ma już wybrany hotel, wie wszystko i zamawia. My szukaliśmy hotelu, wahalismy się, jak dzwoniłam chwilkę później okazało się ze w samolocie z krakowa nie ma już miejsc i znów szukanie od nowa, panie na infolinii mówiły te opinie które ja mogłam sobie przeczytać na stronie, a jednak wolałabym coś więcej wiedzieć o hotelu, okolicy itp. w końcu byliśmy z Itaki, w sumie 2 raz w zyciu i nie zawiedliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirka fajnie ze juz jetses i jak odpoczelas troszke?? dostalas fotki ode mnie :)?? a ja juz na dzis amm dosc szukania mieszkania az mnie glowa rozbolała. Jutro ide na to USG do lekarza ale powiem wam ze sie martwie bo mam takie jakies dziwne plamienia a jestem w polowie cyklu, takie jakies kawowe :( od czego to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przy owulacji sluz jest kawowy?? nie chyba jest przezroczysty i moze miec zyłóke krwi ale nie cały brazowy, nie wiem co sie dzieje :( od wiesiołka mialam ladny sluz teraz tez go biore doslownie jak cukierki a sluzu ładnego nie ma :( zapytam jutro lekarza co sie dzieje bo ciaza napewno nie bo mialam przeciez krwawienie po odlozeniu luteiny wiec jakos w weekend powinnam miec owu o ile ja wogole mam :( zobaczymy jutro na USG ale mam złe obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika...idz, idz do tego ginakologa, ale ja sadze ze to moze byc przez owulke. Karolciu, wszystkiego najlepszego...spelnienia najwazniejszego marzenia :D I wielu, wielu kolejnych rocznic w milosci i szczesciu :) dziekuje za trzymanie kciukasow, licze ze bedzie dobrze..piersi sa juz duze i bolace, wiec to objaw nadchodzacej @ :) Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !!!!!!!!!!!!!!!! Karolciu i Kseniu--------Z okazji Swieta Waszego zyczenia wszystkiego najlepszego : niech kazdy dzien dostarcza radosci i usmiech zawsze w sercach gosci, niechaj problemy Was omijaja , a wszyscy bardzo Was kochaja, bo jak nikt inny na swiecie , Wy na to zaslugujecie!Spelniena najskrytszych marzen , a szczegolnie tego najwazniejszego i najpiekniejszego jakim jest dzidzius ---------tego zycza Wam jak i Waszym mezom, Marta z mezem.👄🌻 Jadirka----------jezeli mozesz podeslij mi tez zdjecia ---------martaBmichal@interia.pl 👄🌻 Trinitko, martika2327, kukusia,pazia, Lenka, Sysia,Surfitka, Eliza,voltare,Justynka 24,Katia, Dianka, Justynka M, Paula, anisik,Martynia,akasia , Destination -------------dla Was wszystkich 👄, 🌻 i ❤️ oraz milego dnia, jezeli kogos pominelam , to przepraszam i 🌻i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika2327-odpoczełm ,ale to troche krótko jednak było warto. Obiadek zjedliśmy wczoraj na polku,dzień wcześniej grilek wieczorkiem,oj mogła bym sie przyzwyczaić do takiego życia.Cisza spokój,od czasu do czasu pies zaszczeka,rano sobie wstawałam wychodzilam na ogród z kawka,poprostu bajecznie.Ale dzis juz żeczywistosć blokowa,no cóż to co dobre szybko się kończy. Zdjęcia dostałam,super dziekuje. Surficiu ja też trzymam kciukasy za ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto i Surfitko dziekuję za życzenia :D Jadirko, przesyłaj fotki, bo ja nie mam. Mnie też się marzy swój domek z ogródkiem, poranne kawki na tarasie itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksenieczko, wszystkiego najlepszego, spoznione zyczenia ..oby kolejne lata przyniosly wam duuuzo szczescia..tego wymarzonego, wyczekanego :D A dopiero doczytalam, ze ty tez mialas rocznice slubu :) Jeszcze raz najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia zdjęcia ci wyslałam,Kukusi i Kseni.Dostałyście dziewczyny???? Zaraz wysle tryni,martice i marcie 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i gratuluje Dziewczynki waszych rocznic 3 i 4 aby kolejna rocznica byla juz z dzidziem :)Jadira ja tez prosze o foty eliza3333@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko -----------kochana , doszlo ale bez zalacznikow i nie da rady otworzyc............:( sprobuj jeszcze raz wyslac albo jakas inna z dziewczynek............dziekuje👄 martaBmichal@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam, zaraz wam podeślę, dziekuję Jadirko za fotki :D Jeszcze raz dziekuję wszystkim za życzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia i Jadirka----------------zdjecia doszly , dziekuje.....super wygladasz Jaridko---------:P-------buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dostałam foteczki, bardzo łądne a przy tym słoneczniku, miodzio :) ja tez niedługo pochwale sie foteczkami z gór ale dopiero w polowie wrzesnia :) dziewczyny a od czego mozna miec w polowie cyklu brazowy sluz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wciaz nie mam zdjec od Jadiry..Moglaby mi ktroras z was przeslac? Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki cos kurcze sie dzieje, moweilam wam ze mam plamienia. Dobrze ze mam wkładke bo byłoby juz po spodniach. Jakos coraz bardziej zalewa mnie to plamienie, jak przed okresem :( kurcze jak dobrze ze sie umowilam do tego lekarza, ja kurcze musze mezowi powiedziec zeby wymienił mnie na lepszy model. I do tego mam na tyłku białe spodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Trynitko, dosatalm ...sliczne te zdjecia i od razu lapie mnie nostalga za naszym pieknym krajem, juz nie moge sie doczekac jesieni...a za rok na 99% wracamy na stale :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Surfitko ze Trinitka byla szybsza odemnie , czyli bedziesz miala drgi raz te same zdjrcia----------:P🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika, u ciebie to rzeczywiscie jakies jaja z hormonami sa..:( A moj tez dostal uszkodzony model, ale jakos nie chce byc wymieniana..chociaz czasem mowi ze mnie sprzeda, ale kto bedzie chcial za mnie zaplacic :P Jeszcze komus niezly problem na glowe wpakuje ;) Oczywiscie mowi tak wtedy jak z abardzo dokazuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zobaczymy co wykarze jutro USG ale nikt mi nie wmowi ze jest dobrze skoro w polowie cyklu mam takie plamienia. Pewnie i tak musze czekac 2 lub 3 tygodnie do poczatku cyklu zeby zrobic badania a nerwy mnie zrzeraja bo nie wiem co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za pomoc ze zdjeciami,ja wysylam ale długo to jakos idzie. Apropo lepszych modeli-co wy lepszych od was nieznajda ,bo jestescie jedyne w swoim rodzaju,wyjątkowe i oni to dobrze wiedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×