Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Dzieki dziewczyny - juz sobie przejrzałam stronke z wynikami i chyba rzeczywiście są ok.Ja musze juz chyba sie pogodzić z tym ze to był przypadek bo najpierw sobie ubzdurałam ze mam cytomegalie i to przez to,oczywiście wynik ok,potem ze mam jakąś bakterie i robiłam posiew i tez ok,wiec teraz myslałam ze mam problem z tarczyca bo miałam juz pewne objawy no ale chyba tez ok - juz mi sie nie chce szukac przyczyny i wmawiać sobie ze napewno musi byc jakaś przyczyna bo wcale nie musi.... No więc jeszcze jedna @ i chyba bedziemy próbować i wpisze sie do tabelki.... Ostatnio dowiedziałam sie ze bratowa moja jest w ciąży - oczywiście ostatnia sie dowiedzialam a mieszkamy w jednym mieście,byłam w szoku bo ma rocznego syna a tu prosze...troche zazdroszcze,wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu mówię o wizytach prywatnych, zawsze trzeba dzwonić i są terminy, jedna babka przyjmowała i na NFZ i prywatnie, do niej sie przychodziło i czekało na swoją kolej. Po pierwsze była beznadziejna jak dla mnie, po drugie nie miała usg dopochwowego. Tak o to wygląda moje miasto :( Kukusiu, ty na początku nie ryzykuj, zobaczysz co gin ci powie. Anisik - zaglądaj częściej do nas i pisz duzo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynia dzieki za super fotki:) i ja uaktualnie tabelke:) dzis zaczelismy 32tc❤️ anisik 🌻 fajnie ze wszystko ok, oby tak dalej:) mam nadzieje ze ten wysyp ciaz zaczal sie na dobre i bedzie coraz to wiecej wspanialych wiesci:) surficiu odezwij sie!!!! Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............8.................ok. 02.08.07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Destination25/Białystok…25............. 12.................. .06.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............36............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............32............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............16.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. ..........03.04.200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu - poki nie wiesz czy wszystko oki - zalecam wstrzemięzliwosc ... moja znajoma przez dwie ciąze miala zakaz - ale dzidzie urdzły się zdrowiutkie ... martyniu wyobrazam sobie jak to sudownie jest poczuc ruchy okruszka 🌻 ksienieczko - nie wymyslaj sobie chorob - po prostu musisz psychicznie odpoczac ... do tego porób wszystkie hormonki ... estriadiol, fsh, lh, prolaktyne , testosteron i progesteron, zalecam tez anty ciala tarczycy - atpo ... fajnie ze tabelka staraczek się pomniejsza - a liczba zaciazonych przybywa ... mam nadzieje ze kazda z nas niedługo bedzie szczesliwa ... Surficiu - odezwij sie slonko ... testowałas już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 8dni sie odchudzam i likwiduje celluitis - kupilam sobie serie Gardniera i smaruje się jak maniaczka 2 razy dziennie - do tego po @ zaczynam rower i basen ... musze doprowadzic się przed wyjazdem do porządku ... na razie ważę o kilogram mniej - dobre i to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to karolciu przyjezdzaj do mnie ;-) u mnie stary i nowy gin za kazdym razem robia usg bez gadania w ramach wizyty.Więc tyle razy ile przyjdziesz bedzie monitoring,,,a ze siedze w domku to zapraszam :-) Trinity do endo....to mi sie niedlugo pokazne gronko zbierze ;-) ale w Krakowie jest klinika (ktorą upatrzylam na swoje leczenie) KLINIKAivf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Akasiu za zaproszenie :) napewno wpadnę w odwiedzinki :D A Centum InVitro też biore pod uwagę, ale najprawdopodobnej Provita w Katowicach, to troszkę blizej mnie i też pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY PSZE DUZYMI BO TO WAZNE, CZY JAK JUTRO MAM 15 DC MOGE ZROBIC BADANIE PROLAKTYNY?? CZY W JAKIMS OKRESLONYM DNIU??? PROSZE DAJCIE ZNAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiko ja przeczytałam na jednej stronce że najlepiej po @ ale przed owu, ja zrobiłam w 8 dc. Ale gdzie indziej widziałam że dziewczyny robią też 20-22 dc razem z progesteronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu to dziwne co piszesz z tymi wizytami, niestety nie wpisałaś do tabelki skad jesteś i w tej chwili nie moge sobie przypomniec:( Justynka - to nie ode mnie są zdjęcia martika mój gin powiedział że prolaktynę powinno się robić ok 3-5 dc, zreszta tak pisze na internecie w poradnikach więc według mnie jest za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ... skończyłam sprzątanie i male prasowanko - do tego obiadek dla mezulka ... ja jem tradycyjnie leczo ... a on kasze z sosikiem i kotleta do tego ogorki malosolne ... martiko dziewczynki maja racje prolaktyne sie robi po @ ale przed owu albo po owu tako po 20 dc ... do tego musisz być wypoczęta i wyspana ... podobno na wyzszy wynik ma tez wplyw sexik - także radzę zrezygnować przed badaniem z jakiegokolwiek wysiłku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu - gdyby do Cibie było bliżej - na pewno bym CIe odwiedziła - bys mnie zaprowadziła do swoich lekarzy ... do ginów i endo - bo ja nie mam szczescia do lekarzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik testu negatywny, ale jest oki :) Bedzie dobrze, wiem to..Teraz trzymajcie kciuki za @, zeby mnie nie wystawila do wiatru. :D Z lekarzami to tak juz jest...jak poszlam do szpitala na usg, to mi zrobil z laska i kase wolal na chama :( bo moj gin byl na urlopie...Tragedia z tymi lekarzami. Ja Karolciu zawsze chodzialm prywtanie i tez robil mi monitoring w ramach wizyty...a nawet taniej..bo mieisac moniotorowania z wizytami kosztowalo mnie ok 100 zl. A czasem ich bylo ze 4 - 5 ...no bo mojej jaja rosly a z pekaniem roznie bywalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak ja bylam miesiac temu w ciazy bralam bromocorn na prolaktyne a patrzcie jaki cytat znalaqzlam na necie , oczywiscie jak lekarz powiedzial ze jestem w ciazy kazał odstawpowiedzial, ze ile lat leczy pacjentki, na pczatku odstawial Bromergon gdy kobieta zachodzila w ciaze - konczylo sie to poronieniami, od paru lat nie pozwala odstawiac, i dzieci rodza sie zdrowe, ciaz jest utrzymana ic \"\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
witajcie misiaczki! dziś miałam dość pracowity dzień, bo pomagałam babci, gdyż ona ma 83 lata a zaprosiła 3 swoje siostry cioteczne (w podobnym wieku) i byłam w roli kelnerki. miło było. Dziewczynki, dzwoniłam dziś do swojego gina i pytałam go czy takie minimalne, brązowe plamienia (nie widoczne na bieliźnie, tylko na papierze toaletowym, jak mocniej wytrzeć) są groźne? on powiedział, że nie i żebym nie panikowała, bo mam duphaston itd. Wiem, ze powinnam się uspokoić ale jestem pesymistka i wyszukuję takich powodów aby się martwić. Zaciążone dziewczęta, czy któraś z was miała takie mini plamienia? Słyszałam, że niebeazpieczne sa takie jaskrawoczerwone a nie brązowe, sama nie wiem. Mam do was prośbę. czy któraś z was mogłaby przepisać mnie do drugiej tabelki (bo ja nie umiem). To będzie oficjalne potwierdzenie. jestem na początku 3 tygodnia a terminu porodu jeszcze nie mam. z óry dziekuję. Pozdrawiam was wszystki..wieczorem się jeszcze odezwe. jestem jakaś zmęczona i krzyż mnie boli (tak jak podczas @). idę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destination ja miesiac temu bylam w ciazy i poronilam, mialam wlsnie takie brazowe plamy nie na bieliznie ale sie zdarzylo, najbardziej widac było na papierze toaletowym. Z tego co wiem nie powinno byc zadnych plamien wiec moim zdaniem powinnas polezec troche. ja lezalam plackiem i to nic nie dalo takze przystopuj troche. Nie chce cie dolowac ale ostrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............8.................ok. 02.08.07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............35............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............16.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. ..........03.04.200 destination25/białystok......25.........3...........................xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia81
dziękuję karolcia_26 za to,że napisałaś mi jakie mam badania zrobić.Udam sie chyba je prywatnie zrobić i dopiero potem wybiorę się z nimi do ginekologa.Jestem tym wszystkim przerazona, boje się że nie będę mogła mieć własnego dziecka.Przeraza mnie to, że przedtem zaszłam bez problemu w ciąże, ateraz jak miałam 2 lata temu ciążę obumarłą nie umie zajść.Może zbyt barzo tego chcę.Staram się o tym wszystkim nie myśleć ale nie potrafie normalnie żyć.Zazdroszczę Wam, którym się juz udałao.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!!!!!!!!!!!!! Chcialam sie tylko przywitac z Wami i lece jakis obiadek szykowac.. Surfitko- w takim razie trzymam kciuki za @ zeby przylazla, bedzie dobrze...:P Za wszystkie kochane trzymam kciuki i za siebie tez....:D🌻 Milego popoludnia zycze i do pozniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............8.................ok. 02.08.07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............35............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............16.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. ..........03.04.200 destination25/białystok......25.........5............... ............xxxxxx destination poprawiam ci tabelkę bo ciążę liczy się od dnia ostatniej @ więc skoro napisałaś 3 to domyślam się ze ma być 5 tc. Na wszelki wypadek napisz kiedy miałas ostatnią @ to policzymy dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24 martah4op.pl
Martiko- ja nie mam zdjec od Ciebie...........:( Jezeli ktoras z dziewczynek moglaby mi podeslac, bylabym wdzieczna....dziekuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×