Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

co za pogoda raz swieci za chwile ciemno i czarno wichura i ulewa porazka, nasmazyłam placków z jabłkami bo mi sie zachciało zapraszam;) xmadziara ale ci zazdroszcze pewnie macie piękne słoneczko, podeślij nam go troche karolciu a jak ty sie czujesz? jesli moge zapytac czy postanowiliscie cos dalej próbujecie jeszcze raz czy teraz invitro?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu, czuję się dobrze :) choć mogłoby być lepiej. Nie wiem jeszcze co dalej, będę dzwonić do lekarza, umówię się na wizytę i wtedy pogadam; ja może bym już chciała in vitro, zawsze to większe szanse, ale też boję się... mąż narazie się nie wypowiada, mówi że jak będziemy u lekarza to co on nam powie to się później zastanowi, on nie lubi myśleć co by było gdyby, ani nie wybiega w przyszłość. W sumie jeszcze raz mogłabym spróbować inseminacji, ale z drugiej strony mam wizje ze znów się nie uda :( jestem rozdarta, poprostu nie wiem; moze po urlopie coś nam sie wyklaruje, przemyslimy to i owo :) ja piekę ciasto z truskawkami, jak będzie gotowe też zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferowiczka
karolciu , to Twoje pierwsze ivf? Napisz (jeśli możesz) jakiej klasy były twoje kruszynki? Ja jestem 6 dzień po transferze. To moje pierwsze ivf.. martwię się. Walczę o dziecko prawie 10 lat. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
transferowiczka - ja nie miałam jeszcze in vitro; jestem po 3 nieudanych inseminacjach i może będę mieć ivf; życzę Ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transferowiczka
Dziękuję za odpowiedź. Źle zinterpretowałam Twoją wypowiedź. Pozdrawiam i rwnież życzę Ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Ja tylko na chwilę, bo mam jeszcze kupę sprzątania, jutro mamy gości, a ja chodzę jak paralityczka po zawodach sportowych - 3 dni temu przewiało mnie gdzieś - szyja, bark i ręka i boli mnie tak, że poród przy tym bólu to pikuś! Nie mogę ruszyć ręką - dobrze, że lewą a nie prawą! Ranyyy - nie potrafię własnego dziecka wziąć na ręce, czesze mnie mąż (dzisiaj po uczesaniu zastanawiał się czy \"ta spinka musi być koniecznie prosto\":P ) i śpię cały czas na jednym boku, bo nie umiem się w nocy obrócić na drugi, o podniesieniu się samodzielnym z łóżka nie wspominając. Nie wiem co się stało, bo przecież ze względu na dziecko przeciągów w domu nie ma. Musiałam wylecieć gdzieś zgrzana na podwórze i się urządziłam na cacy! A najlepsze jest to, że poszłam do apteki i dowiedziałam się, że jak karmię małą cyckiem, to nie mogę tego niczym smarować, bo te środki przeciwbólowe przenikają przez skórę do krwi i pokarmu. Jedynie amol:O Spadam dalej choć troszkę posprzątać - chociaż jedną ręką:P - może uda mi się jeszcze odezwać. Z góry przepraszam że wklejam to samo na obu topikach, ale póki niunia śpi, chcę zdążyć coś podziałać, bo wszystko teraz robię żółwim tempem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj voltare bidulko,moze sie przedzwigałas, ja jak mała miała 3 miesiace co wtedy miałam ten ból pleców taki to czytam dosłownie o Tobie jakbym siebie widziała to była porazka tez mowiłam ze to co przeszłam na sali porodowej i pozniej to był pikuś, normalnie wiem co czujesz, tylko ja brałam wiele zastrzyków które choc na jakis czas działały przeciwbólowo, a Ty bidulko nic nie mozesz, ja bym chyba przestała karmic, tak czy siak zycze szybkiego powrotu do zdrowia leż dużo ile się da wypoczywaj i nie nadwyręzaj ręki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - mogę sie tylko domyślać jaki to ból :( oby Ci szybciutko przeszło, skoro można tylko Amol to smaruj nim, może wygrzewanie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu:) Myślałam ze może się spotkamy we Włoszech,no ale nic z tego,bo my 14 sierpnia wyjeżdżamy do polski,no szkoda:(🌻 Martyniu:) Oj to macie nie ciekawa pogodę,wysyłam dla Ciebie promyki słońca🌻 Voltare:) To musiało Cie gdzieś przewiać,bidulko nasza,zdrowiej szybciutko dla dzidzi no i dla nas,smaruj przewiane miejsca amolem,on Ci pomoże i Cie rozgrzeje🌻 Dla reszty po 🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Karolciu :-( niewiem co mam napisać, już nie chce pisać wciąż tego samego, k...wa kiedyś wkońcu musi się udać... Voltare współczuje ci chociaż, kuruj się oby szybko przeszło. madzirko ja to ci zazdroszcze tego upału, chcialabym isć chociaż raz na basen a u mnie niby cieplo ale nie gorąco i do tego ten wiatr:-( martyniu, Trini nie moge się doczekać spotkania, może na jakieś piwko pójdziemy o ile pijecie;-) A ja jutro do fryzjera mykam, w niedziele chrzest, już goście się zjeżdżają(ale nie śpia u nas) A w następną sobote wyjeżdzam z małym pod warszawe do takiego kampingu aż na 3 tygodnie-niewiem jak my tam sami we dwójke wytrzymamy, maż bedzie dojeżdzal w dzien wolny. Ale zero sprzątania, zero gotowania(ja moge zjesć kanapke i starczy) więc odpoczywam i mam nadzieje że się poopalam i oczywiście robie to dla niunia bo nawet lekarz powiedział że musi dużo przebywać na dworzu z tą jego nerwowościa. Jak narazie troche się już zmienil atakow płaczu(odpukać) już dawno nie mial, marudzi czasami ale to normalne jak każde dziecko. To chyba by było na tyle. Zycze miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu:) To sobie ze synkiem odpoczniesz przez te 3tyg.,należy Wam się,tym bardziej ze mały potrzebuje pobiegać po Świerzym powietrzu i miejmy nadzieje ze płaczliwość mu przejdzie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam udanego,miłego i ciepłego weekendu:) U mnie słoneczko grzeje jak nic.... Dziś wybieramy się do pabu na drineczka a jutro robimy wypad na plaże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tak tylko na chwilke Martyniu sniłas mi się że byłaś w ciąży, jeszcze chyba akasia też ale nie jestem tego pewna;-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dziękuje wam za życzenia na NK:)wczoraj swiętowaliśmy rocznice, dzis jestem sama z mała do jutra bo mąż pojechał do rodziców, nie był chyba z pół roku, a że im się nie chce ruszyc tyłka to pojechał sam za moją namową, bo my nie mozemy narazie zmieniać klimatu, no i wróciłam niedawno ze spacerku i z nudów pochłonełam całą paczkę czipsów i zagryzłam czekoladą, ja sie chyba nigdy nie uwolnie z nałogu obżarstwa;) paziu ale miałaś sen, brrr niech ci sie taki przyśni za rok (i bedzie proroczy)jak zaczne starania na nowo:) fajnie ze jedziesz sobie odpocząć, na pewno bedzie więcej pracy bez pomocy meża przy Adrianku ale z drugiej strony sobie odpoczniecie oby tylko pogoda sprzyjała,a co do piwka to oczywiscie ze sie napijemy:)super juz nie moge sie doczekać, no i daj znac jutro koniecznie jak chrzciny:) buziaczki dla pozostałych dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, nie no ja nie wiem co sie dzieje z tym forum, na kalse zaglądacie to mogłybsćie napisac i tu dwa zdanka;)i nie mowice ze nie macie o czym... voltare jak ręka? mam nadzieje ze juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babolki ... mam chwileczkę - wiec sie odzywam ... u nas błogie lenistwo ... 4 dni laby - uwielbiam tak czasem pospac troszke dluzej i pobyc w domku ... niekiedy z czasem bywa krucho - dojazdy do pracy troszkę dają się we znaki najwczesniej jestem o 18-stej w domu ... potem obiad i juz po 19-stej a potem to same wiecie jakies prasowanie , zakupy, i inne prace domowe na które trzeba znalesc czas by wszystko sie jakoś kreciło - naprawde dni płyna za dniami ... martyniu, paziu juz ciesze się na spotkanko - oczywiscie browarek mile widziany - trzeba chociaz symbolicznie uczcic nasze spotkanie :) my tydzień temu obchodziliśmy 6-stą roczice slubu - było sympatycznie mąż zabrał mnie do restauracji ... dostalam prezent - kolczyki z brylancikami - naprawdę bardzo miło spędzilismy ten dzień - rozmawialiśmy o tym jak jestesmy ze sobą szczesliwi - pomimo tego ze nie mamy dziecka ... ze kochamy się bardzo mocno i chcemy by to szczecie trwało wiecznie - niezaleznie od tego czy Bozia obdaruje nas prezentem o którym obydwoje marzymy ... od czasu do czasu robimy sobie wycieczki motorem - jezeli pogoda na to pozwala - ostatnio jest z tym kiepsko - bo ciagle na dworzu jest brzydko : wiatry, deszcze - brrr - tylko siedziec w domku pod kołderką ... ale kiedy tylko nadarza się okazja wsiadamy na dw kólka i mkniemuy w jakieś piękne okolice - by troszkę odetchnąć i wyciszyć się :) karolciu i pozostałe staraczki - nie poddawajmy się - ja wierzę w skrytości serca ze zostaniemy mamusiami - moze to troche potrwa ale poczujemy to ciepełko w sercu ... to uczucie spełnienia :) my na razie nie mamy większych planow na wakacje ... oczywiście jakies tam sa ale wszystko zależy od tego czy bedzie kaska - w wrzesniu chcemy poleciec do Turcji ... w letnie miesiące będziemy sobie robić wypady wekendowe - na pewno wiem ze zobaczę sie z nasze Jadirką ... jak uda sie to z Dianą ... zaliczymy pewnie tez Toruń i Ciechocinek - bo mam tam rodzinę ... moja bratowa chyba będzie miała cesarkę Maciuś odwrócił sie i jak na razie nie chce sie z powrotem prawidłowo przekrecić ... nadal sa problemy z nerkami - chyba ich czeka zabieg od razu po urodzeniu - mam nadzieję ze wszystko z maleństwem będzie oki ... już dośc spory z niego facecik wazy ponad 2 kg ... powinien się urodzić ok.26 lipca ale chyba bedzie wcześniejszy termin cc na ok. 10.07 to chyba byłoby na tyle ... troszę się rozpisałam - ale w domu mam więcej czasu niż w pracy także wybaczcie - myslę ze te dwa zdania też nie sa takie złe :P poprawiam tylko tabelke i zmykam .... Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........37.............. ........16.05.2009 Trinity /k.Łowicza.......32...........???..................ok. 25.06.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(już nie liczę) ........4.07.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO jadirka ......................36...........????......................??????? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............29.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10........... ..........13.12.2009 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid..................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian...................08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 OLAWD..........................SYN...........Tymek.............31.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009 pozwolilam sobie dodac naszą jadirkę i uzupełniłam tabelke mamuś o nasze Olawd ... apeluje do mamusiek odzywajcie sie też czasem ;) przesyłam pozdrowionka dla wszystkich pa pa cmokaski kochane moje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........39.............. ........6.07.2009 Trinity /k.Łowicza.......32...........???..................ok. 25.06.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(już nie liczę) ........4.07.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO jadirka ......................36...........????..................... .??????? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............29.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10........... ..........13.12.2009 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid..................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 OLAWD..........................SYN...........Tymek...... .......31.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009 uaktualniam tabelkę :) my też troszkę pojeździliśmy w weekend, właśnie wróciliśmy :) ja jeszcze tydzień pracuję i się wybyczę :) my w sierpniu mamy 6 rocznicę, aż trudno mi w to uwierzyć, że tyle już mineło; a nadal sami :( pozdrawiam i spadam pisać ostatnie sprawozdania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ BABECZKI ... WLASNIE ROZPOCZEŁM POSZUKIWANIE KLINIKI - SZKODA ZE NIE JESTEŚCIE Z OKOLIC W-WY ... ALE MOZE COS PODPOWIECIE ? DO WYBORU MAM NOVUM, INVIKTĘ , INVIMED I GAMETE - CHOCIAZ TO TYLKO FILIA ŁÓDZKIEJ KLINIKI I MA BARDZO UBOGI WYBOR LEKARZY ... PAZIULKU ODEZWIJ SIE I MOZE COS SKROBNIJ - TY GDZIE CHODZILAŚ ? BO WIEM ZE ZACZELAS LECZENIE ALE ZAWIESILAŚ ... MOZE MASZ JAKIES CENNE RADY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Tryni - no super! Jak mogę Ci coś podpowiedzieć to skreśl z tej listy łódzkie kliniki jeżeli takie bierzesz pod uwagę - właśnie podczytywałam na innym topiku jakie cuda niepotrzebnie wynajdują tam u dziewczyn - bez żadnej potrzeby. Na moje oko zupełnie nieuzasadnione przedłużanie wszystkiego w czasie i wyciąganie kasy, poza tym postawy lekarzy wiele pozostawiają do życzenia. Ale to ostatecznie Wasz wybór. Tylko, że znamy się już tutaj troszkę i tak bardzo chciałabym, żebyście w końcu doczekali się tego swojego Bąbelka bez kolejnego zbędnego sparzenia się... Zaraz postaram się wrócić - niuńcia wzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynitko, jesli moge ci polecić to albo Invictę albo Novum, chociaż wg mnie Novum ma wyniki, ale jest trochę przereklamowane i drogie. Na pewno odpuść sobie Gametę, natomiast co do Invimedu - to nazjwyczajniej nie wiem. Ja bym postawiła na Invictę:D Życzę powodzenia w wyborze no i oczywiście w efektach tego wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!!! Mam nadzieję Tryni ,że sie nie obrazisz,ale na razie wypisuje sie z tabelki. Nie bardzo wiem co będzie dalej,ale póki co jest wszystko nie tak. Przepraszam,że nie pisze wszystkiego co i jak,ale wybaczcie. Całuje Was wszystkie mocno i życzę,by sie wszystkim udało. Karolciu26,Tryni-poszalałyście przez weekend -super:) Karolciu,Tryni-NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNIC ŚLUBU!!!! 🌻❤️ Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce,zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie. Idźcie przez życie z dobrocią w sercu, Otoczeni ludźmi, których kochacie, Silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia - nierozłączni!❤️🌻 Karolciu26-jeszcze troszkę cierpliwości i czuje,ze niebawem doczekasz sie swego skarbeczka:) Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........39.............. ........6.07.2009 Trinity /k.Łowicza.......32...........???..................ok. 25.06.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(już nie liczę) ........4.07.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............29.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10........... ..........13.12.2009 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid..................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 OLAWD..........................SYN...........Tymek...... .......31.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jadirko - zobaczysz, że i u Ciebie wszystko się ułoży :) 👄 ja mam rocznicę w sierpniu ale dziekuję za życzenia :D Trini - super, ze ruszacie do kliniki, ja się na warszawskich nie znam, ale tak się kiedyś zastanawiałam, to do nowum nie poszłabym, za dużo pacjentek itp. pozdrawiam i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie czytałam jeszcze poprzednich postów \\ mam tylko wiadomośc: obroniłam sie :-D na 5 ;-) jestem juz oficjalnie inżynierem ;-) uuuuuffffffffffffffffff........co za ulga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu - GRATULACJe zdolna z Ciebie kobietka :) 🌻 Omego, voltare, karolciu dzięki za podopwiedzi - w końcu buszujecie po innych topikach i znacie opinie innych staraczek -ja nie mam na to czasu - czytam wyłacznie nasz topik ... poczytałam sobie troszkę o tych klinikach i oczywiscie Gameta odpada ... Novum raczej też - jest tak jak mówicie przereklamowane - wolałabym nie trafic do fabryki produkcji dzieci - i byc traktowana przedmiotowo - a tam w sumie czesto się to zdarza chociaz suteczni to oni są ... ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło więc chyba sobie ta klinike odpuscimy ... raczej postawimy na Inviktę ale poczytam sobie tez o Invimedzie - chcialabym dokonac wyboru niewabem - z racji tego ze na pierwsza wizyte troszke się czeka a ja chciałbym od pażdziernika ruszyc z intenstywniejszym leczeniem - wszystko jednak zalezy od tego jak tam moja prolaktyna ... ale moze nie będzie tak źle ? nastawiam się jednak pozytywnie ... moze od po wakacjach wcale tam nie trafimy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) akasiu, gratuluję :) no widzisz nie było się czego bać i jeszcze taka ocena, brawo!!! Trini, poczytaj jak to jest z terminami, o dostępności lekarzy; żeby ten którego wybierzesz był w miarę codziennie, bo różnie to bywa; jak już będziesz przyjeżdżać w określone dni cyklu to ważne by trafiać do swojego lekarza; ja np też nie wybrałam dyrektora ani wicedyrektora, wiadomo mają więcej spraw na głowie, jakieś wyjazdy itp i wiązałoby sie to z tym że trafiam do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trnity27
HEJ HEJ ... MYSZKO MOJE ... pogoda iscie barowa - pada pada buuuu - jest okropnie ... decyzja co do kliniki zostala podjęta Invikta - będe miec do niej super dojazd - dosłownie rzut beretem od pracy - także i to skłoniło nas do tego a nie innego wyboru ... teraz szukam wakacji - Turcja, Kreta albo inny słoneczny kraj - Wlochy zostawiam sobie na poźniej - tam mozna wybrac sie z maluszkiem - bo jest czysto i miło ... dziewczynki jezeli macie jakies sprawdzone hotele i biura podrozy czekam na podpowiedz ... karolciu cenki sa niezle co ? za dwa tyg. zapłacic jakies 3 tyś od odoby ... zmykam bo jestem w pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×