Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Ja też myślę ze przełamiesz zła passę, to fantastyczne móc usłyszeć ze któras z tu obecnych jest juz w ciązy. To mnie napełniło takim optymizmem że już mi się bardzo zachciało dziecka. Ide spać bom zmęczona bardzo. Ewa trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo, naprawde mocno trzymam. I wierze ze juz teraz to pójdzie wszystkim jak spłatka, po kolei. I wreszcie sie i malenstwo doczeka która dostała pierwszej @. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie poryczalam..... kurcze ciesze sie jakby to w moim brzuchu byl balwanek.... wiesz co myśle ze nam wszystkim tutaj byla potrzebna taka wiadomośc... widomość na wage złota. GRATULUJE KOCHANA!!!! i oby więcej takich wiadomości!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niespodzianka!!!!!!!!!!!!! EwaMarchewa - Gratulacje!!!!! Otwieramy szampana Y Y Y Y Y Y Y - pijemy Wasze (Twoje i \"\'bałwanka\") zdrowie!! a dla Ciebie butelka mleka :) :) :) No nie.. po prostu mowę mi odjęło!! Wszystko inne nieważne się stało. Mamy pierwszą kruszynkę. Ewciu - dbaj o siebie i chuchaj mocno. A ten ibuprom wyrzuć do kosza!!! Przy bólach brzucha - nospę bierz, bóle głowy - wysmarować skronie amolem, a inne bóle - paracetamol - czyli apap, panadol i codipar Teraz wrócę trochę do normalnego życia Ania Białystok - jak dla mnie Twój temat wydaje się ciekawy. Czyli 12 tzymamy kciuki za Anię. :) tiki-tak - tak, puchnięcie po zdjęciu gipsu to normalna sprawa. Gdy nosek był w gipsie nie miał możliwości sobie spuchnąć, a gdy wyszedł sobie na wolność to zaszalał!! Lidka - nareszcie się odezwałaś. Z tym testem jak pech to pech!! EvaWer - mój synuś na razie za dziewczynami się nie ogląda ;) Co do prezentów to chyba wiem o jaki zamek Ci chodzi. Super sprawa. Mój malutki też coś takiego dostanie. On dostanie taką jamę smoka. alekto - ma rację - w ciąży robią się niebieskie żyłki, ale chyba nie tak wcześnie. To pojawia się stopniowo, troszkę później. A co do warg sromowych - robią się sine. Również pochwa - po tym lekarz ginekolog stwierdza ciążę. zmykam spać, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia szybko melduj co tam u ciebie...bo może będziemy razem śmigać do kobylca;) Dziś zbudziłam się z potwornym bólem głowy:( i super temp ciała (33,1) no dla pozoru trza mierzyć;) Wczoraj miałam ochotę mu powiedzieć, ledwo się powstrzymałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imieniny obchodzą: Adria, Aurelia, Balbina, Bibianna, Paulina, Sulisław, Wiktoryn, Zbylut---nie które pierwszy raz słyszę zapomniałam wam powioedzieć że od kilku dni wszystko mi SMIERDZI, ale dziś to juz seryjnie:( zaraz sobie do nosa naperfumowana wate wsadzę:D Dziś mam egzamin i jutro...co powiecie na malutki szantarzyk;):););)? mimo bólu głowy i wyczuwanych smrodków humorek mi dopisuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw był płacz:( - nie zrobiłam testu, bo mam brązowe plamienie i pewnie zacznie się krwawiuenie - kurde w 35 dc! zawsze miałam max 30 dniowe. Ale jest jakoś dziwnie bo nie boli mnie wcale podbrzusze! a po tym co napisała ewa marchewka to nawet jeszcze nadziei nie straciłam i zrobie ten test jutro!!!!!!!!!! wracam na mecz, bo trzeba być z naszymi siatkarzami:) a mąż opowiedział mi swój sen - urodziłam córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w ciazy
witam przepraszam ze zadaje takie pytanie tutaj na tym tpiku ale blagam dziwczyny jak to jest jak sie poroni objawy glownie bo mi wypada tydzien 7 koniec i juz od tygodnia bol plecow a w zasadzie krzyza ze juz tydzien leze w lozku i nie bardzo pomaga a brzuch od czasu o czasu pobolewa ale nie mam plamien jestem przerazona bo boje sie ze ciaza obumarla wiele cytalam ze przy takiej ciazy wlasnie boli krzyz czy wy tez tak mialyscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej\"jestem w ciąży\"mnie krzyz nie bolał, tylko dłó brzucha, natomiast niekoniecznie musisz krwawić jakby cos się złego z dzieckiem stało. Najlepie idz do lekarza, zrobi ci USG dopochwowe i zobacvzy czy wszystko jest ok. Pozdrawiam. Peppetti ten zamek jest megadrogi i mam wyrzuty sumienia troche ze az tak się rzucilismy z mężem, tymbardziej ze nasz Mati chce już cos innego. Jakieś Bonicle ze świecącym mieczem. Chyba pojedziemy dzisiaj oddac ten zamek. On ma w koncu 10 lat a to nawet nie sa klocki tylko taka gotowa konstrukcja i jak go znam to za dwa dni juz sie bawic nie bedzie. Samam niewiem. Pozdrawaim. Za Ewę marchewke trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w ciąży.....z tego co wiem to ból krzyża jest normalnym objawem ciąży...a jeśli chodzi o moje objaw jak moja dzidzia umarła to ... nie było zadnych..żadnych bólów, żadnych plamien nic kopletnie... gablis...ja tez tak mialam ze moje normalne cykle zawsze byly 30 dniowe i igdy dluzsze a tym razem @ przyszla po 37 dniach!!! lidka daj znać co ci wyszlo bo zaraz lece do pracy i nie bede mogla się skupic!!! a lazanie już czekaja na misia :) co prawda wczoraj akurat konczylam jak przeczytalam radosna nowinkę i niestety jedna porcje makaronu mialam do wyrzucenia bo zamiast pilnowac to siedzialam przed kompem... hehe...ale ugotowalam nastepna i wszystko jest cacy :) a nawet jesli misio przyjedzie bez autka to ja dostanie :) bo przeciez to nie za samochód mu ją zrobilam ... tylko martwie sie bo od wczora nic nie napisal.. ostatni sms jak wchodzil na prom a prom co prawda płynie 18 godzin i jeszcze nie doplynął.... mam nadzieje ze to brak zasięgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w ciazy
dzieki ja sie tyle nacztyalam ze juz mi w glowie swiruje w sumie dzwonilam do mojej ginki i poiwiedziala ze jak nie plamie i nie mam bolow brzucha to nie powinno sie nic dziac i ze bym wziela pyralgine poltabletki rano i wieczorem ale przeczytalam ze nie wiolno brac jak sie jest w ciazy i tak sie mecze nacieram i rozgrzewam plecy ale to na krotko przechodzi a teraz to zastanawiam sie czy to nie korzonki moga byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jestem w ciąży---kobieto wyluzuj i tyle nie czytaj bo sama wywołasz nie szczęście...jak masz jakieś wątpliwości to porozmawiaj ze swoim dr, bo w internecie możesz sie nasłuchać i naczytać o różnych niestwożonych sytuacjach. Kobiet w ciąży miliony i równie dużo objawów, ciąża ciąży nie równa...IDź DO GINA!!!!!! Patrzę że ożywiliśmy forum:D...nagram sobie ten nasz temacik i za kilka lat pokażę mojemu maluszkowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Ale się narobiło!! Ewa marchew - GRATULUJĘ!!!! Podniosłaś nas wszystkie na duchu❤️ Do jestem w ciąży - mnie też bolał krzyż strasznie - moja gin mi powiedziała że to z powodu tyłozgięcia macicy:) Brałam aspargin i przeszło:) Ale lepiej pójdź do swojego gina - każda ciąża jest inna!! Buziaki i pozdrowionka z polskich Tatr - z Kościeliska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa-marchewa - suuuuper!!!!! jesteś pierwsza !!!! napisz tylko ile jestes po stracie? Ja dziś sprzątam, ale odkurzacza po schodach nosić nie będę!!! Tak na wszelki wypadek. testu nie robię, bo się na wczorajszy obraziłam. W poniedziałek powinnam miec @. Poczekam! Objawów na @ za wiele nie mam, poza tym ze drażliwa strasznie jestem. A dziś rano jak otworzyłam lodówkę to ją szybciutko zamknęłam, bo mi w niej śmierdzi. No i znowu mało nie zwymiotowałam przy myciu zębów. Jednak się nie nakręcam. Raczej myślę, że zwariowałam niż jestem w ciaży. No ale teraz jak jest już pierwsza to powinno się nam posypać!!! To jak w sklepie. Często tak jest, ze sie wchodzi do sklepu i nikogo nie ma, a za tobą nagle gromada ludzi wchodzi...to zeby u nas tak z zachodzeniem w ciazę było :) . Lecę sprzątać dalej. :( Ewa marchewa jeszcze raz gratulację...i ty już nie sprzątaj do rozwiązania :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikaaa
Ewa-mrchew: moje gratulacje, jak dobrze usłyszec taką wiadomość. dbaj teraz o siebie i się rozpieszczaj przez najbliższy czas :) Ja wczoraj poleciałam i zrobiłam przeciwciała antykardiolipinowe, wynik za 2 tygodnie. Zobaczymy wtedy co i jak. Potem jeszcze tylko do endokrynologa ide i chyba na tym zakończe poszukiwania przyczyn. Na razie czekam jeszcze na 1 @. Miłego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidzia ja w ciąży mam dopiero wenę na sprzątanie:D, na szczęście ja nie mam żadnych schodów to pokonywania:D Zdrzemnełam się 2,5 h i czas sie zbierać...czuję się taka odmieniona:D stratę miałam dokładnie 24 sierpnia(pierwszy raz zajrzałam w te papiery od poronienia) termin mam na koniec lipca...27:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikaaa
Ewa-Marchewa 1984 miało być :) sorrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaprzeczę, że przez tą pseudo miesiączkę, przestałam sobie robić nadzieje i widziałam same plusy zaistniałej sytuacji, teraz plany mi się troche pozmieniają...juhu ale tak na marginesie...popatrzcie niby miesiączka to znak że ciąży nie ma, a tu TAAAKA niespodzianka...i gdybym miała już 2dziecia i taka syt miała miejsce to bym sie załamała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaMarchewa - na co czekasz?? Zakładaj nową tabelkę!!! Oczekujące!!!! A to krwawienie niby miesiączkowe to całkiem normalna sprawa. Na pewno było słabsze niż zazwyczaj?? W terminie gdy spodziewasz się @ dochodzi do zagnieżdzenia jajeczka w mięśniu macicy, czasem może wystąpić niewielkie krwawienie - trwające nawet dwa trzy dni. buziaki idę robić obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia marchewcia jeszcze raz gratuluje! a ja jestem wściekła ze nie zrobiłamtego testu - to plamienie już przeszło, i to na pewno nie jest @ ale podobne miałam przy pozamacicznej - boże oby to nie było to!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) alekto do wanny z kieliszkiem wina:-D a co:-P Lidka ja zawsze mam mdłości przed@ identyczne jak na początku ciaży:-) przez 9 miesięcy starań zanim się zorientowałam, że regularnie występują to się nadenerwowałam:-P niuusia ja pamiętam jak pracowałam przed wielkanocą..to jakiś szał! ludzie mają kasę, a nawet jak nie mają to biorą kredyty i kupują, bo są promocje! to jest chore! współćzuję siedzenia na kasie w tym okresie:-P ewa-marchewa1984 ale wspaniała wiadomość!!! jejć GRATULUJĘ!!!! przesyłaj ciążowe fluidki teraz nam:-Daż się żyć dalej chce!!! normlanie nie wiem co napisać:-) gablis mojemu wczoraj się śniło, że urodziłam synka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Marchewa gratulacje, naprawde sprawiłaś nam niespodzianke. jak przeczytałam tą wiadomość to porpostu mam ochote nie czekac do stycznia:). Gratulację:), trzymam za Ciebie mocno kciuki i uważaj na siebie. Gabilis, ja myślę, ze jesteś w takiej sytuacji jak Ewa Marchewa, ona też dostała plamienie i takie rzeczy w ciąży się zdarzają. Kup sobie jeszcze dzisiaj test i koniecznie i go powtórz. Mam przeczucie, że będziesz następna. Peppeti super, ze masz ściągnięty gips, teraz to juz musi byc lepiej. Mam nadzieje, ze opulchnizna już Ci zeszła. Madzia 79, można powiedzieć, zę zamieniłyśmy się miejscami, ponieważ moje dziceństwo spędziłamw Małoplsce, a teraz mieszkam w Lublinie. I tak samo jak Ty moje znaczna częsć mojego serca zostało w rodzinnych stronach. Aniu cieszę się, ze Twój mąż nie ma żółtaczki, na pewno szybko wyzdrowieje. Pozdrwiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ukatualnie jeszcze tabelkę, bo moje uaktualnienia jakoś poznikały. NICK............WIEK ....MIASTO............@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak..........27...Wroc/Legn...........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.11......13tc_20.10...styczeń/lut Peppetti........30....ok. Łodzi.............19 11......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok...............4.12..........11tc_02.10...grudzień. Mania78.......28.......Lublin................22.11........7_tc13.o9.......styczeń/luty EvaWer.......34.....Częstochowa.........23.11..........7tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.............11tc_18.10............? Madzia79.....27.....Kraków......... 16.12...........10tc_23.10.....?? Agapa........22....Płock.................???............12tc..12.04.2006. --------------------------------------------------------------------------------- Alekto....... 27....... Galway .......................31 tc...05.03.2006 Gablis ....... 25 ....... Poznań ......... 27.11 ........8tc... 25.09.06 TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......27.11.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad Gablis .........25.....Poznań .......27.11......8t.c._25.09.06 ..grudzień Lidka79.......27....Białystok.........4.12.......11tc_02.10....grudzień --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer..........brak.................toxo Agapa..............heparyna/aspiryna.............toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe, --------------------------------------------------------------------------------------- Alekto ...........Warfarin, deltacortil enteric, .........zrobione wszystkie możliwe Gablis ......... brak ................ laparoskopia mania 78..............................................toxo, różyczka TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa............zespół antyfosfolipinowy. Alekto .......NWC (nie wiadomo co) ........+........przeciwciała przeciwko kardiolipinie Gablis ---- nie wiadomo co (ciąża pozamaciczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zmęczyłam tym sprzątaniem, najchętniej spac bym poszła!!! przedwczoraj rano miałam 36,7 wczoraj 37,1 a dzisiaj znowu 36,7 - dziwne takie skoki. No to może i ja od teraz będę miała mdłości przed każdą @. Bo czuję, ze wszystko mi się odwróciło!!! Ciekawe ile ten cykl będzie trwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje drogie świeta tuz tuż a u nas na forum takie wiadomości. Oby ciąż był duuuuuuuuuuuuuuuuuużo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I wszystkie zdrowiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuteńkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To już takie zyczenia przedświateczne ode mnie! Byłam dzisiaj w Tesco i oddałam ten zamek bo sie okazało ze dowieźli te rzeczy co chciał Mati, czyli tory, pociagi i boionicle. Mam poczucie dobrze spełnionej misji! Ach jakżeby było super jeszcze wiedzieć że jest się już na poczatku 4 m-ca (tak by było). Ale wiecie tyle teraz optymizmu tutaj jest że jakos tak mi się dusza raduje. Cellica gdzie się podziewasz?! Pisz dalej, zobacz jakie mamy tu nowinkli>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje uaktualnienia też zniknęły :) NICK...........WIEK ....MIASTO...........@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak.........27.......Wroc/Legn........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20......20..ok.Jastrzębie Zdr....25.11........13tc_20.10...styczeń/lut Peppetti........30....ok. Łodzi.............14 12......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok...............4.12..........11tc_02.10...grudzień. Mania78.......28.......Lublin................22.11........7_tc13.o9.......styczeń/luty EvaWer.......34.....Częstochowa.........23.11..........7tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.............11tc_18.10............? Madzia79.....27.....Kraków......... 16.12...........10tc_23.10.....?? Agapa........22....Płock.................???............12tc..12.04.2006. Alekto....... 27....... Galway .......................31 tc...05.03.2006 Gablis ....... 25 ....... Poznań ......... 27.11 ........8tc... 25.09.06 --------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......27.11.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad Gablis .........25.....Poznań .......27.11......8t.c._25.09.06 ..grudzień Lidka79.......27....Białystok.........4.12.......11tc_02.10....grudzień --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer..........brak.................toxo Agapa..............heparyna/aspiryna.............toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe, Alekto ...........Warfarin, deltacortil enteric, .........zrobione wszystkie możliwe Gablis ......... brak ................ laparoskopia mania 78..............................................toxo, różyczka --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa............zespół antyfosfolipinowy. Alekto .......NWC (nie wiadomo co) ........+........przeciwciała przeciwko kardiolipinie Gablis ---- nie wiadomo co (ciąża pozamaciczna) --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V - oczekujące dzidziusia ........ nie odbiorę Ci tej przyjemności... proszę wpisz sie sama!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na gwiazdkę zamówiłam sobie płytę gazową, piekarnik i lodówkę...:(, czemu to wszystko tyle kosztuje......!!!!!!!??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mężowi na gwiazdkę zamówię jeszcze okap, kupię zlew i odkurzacz, a jeśli mi wystarczy jeszcze na pralkę to ją też dostanie - chyba bogaty Mikołaj w tym roku będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Lidka tos ty bogata jak takie zakupki robisz, haha męzowi. No ja poprzestanę na jakimś sweterku albo moze wodzie kolońskiej. Przepisałam sie do innego banku i miałam wpiątek podpisac papiery o kredyt ale mi bateria padła w telefonie i dopiero wieczorem odsłuchałam od nich że miałam przyjśc. No i musze isc dopiero w poniedziałek. A byłam w miescie wczoraj bo z siostra kurtki szukałyśmy fajnej. No trudno. Wychodzi na to że Ewa zaszła w ciążę po dwóch @ od zabiegu, poprawcie mnie jesli się mylę. Fajnie że tak szybciutko. A mnie kazała gin. czekac pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWaMARCHEWA--GRATULUJE Z CAŁEGO SERDUCHA ❤️ ale wspaniałą wiadomość kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×