Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

DzieńDoberek Wszystkim!!! Już mi nastrój przedswiąteczny uderza do głowy!!! W ogóle nie chce mi się pracować:) Żabcia na pewno się uda i nasza tabelka znów się zapełni u dołu:) Lidka - filmik suuper:) Wczoraj kupiłam mężowi te leki i witaminki - poczytalismy ulotki i strasznie nam się chciało śmiać - jest tam napisane że lek może powodować zbyt częstą erekcję;) A mój mąż na to z powążną miną : i co my z tym fantem zrobimy - ha ha ha.... I oczywiście było mochanie wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidko - ja tez poprosze o filmik - mój mail pod nickiem :) Madzia - to nieźle, ja nie narzekam na To u mojego męża a jesli miałoby byc jeszcze lepiej , ojojoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki - no włąśnie o to chodzi że ja do tej pory tez nie narzekałam - a tu ma byc jeszcze lepiej - niezłe jaja:) A wszystko przez te plemniki ha ha ha:) Kurcze jeszcze tylko kilka godzin w pracy a potem wolne aż do Nowego Roku!!!! Huuuuraaaaaa!!! Podobno w Górach jest śneg to może poszalejemy na nartach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z całego serca życzę Wam Radosnych, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze Świąt, niech będą one dla Was pełne miłości i spokoju a Nowy Rok niech przyniesie Wam spełnienie marzeń, każda z Nas marzy o maleńkim cudzie pod sercem i tego właśnie Wam i sobie życzę, oby ten Nowy Rok był dla Nas szcęśliwy. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka ja też bym chciała zobaczyć ten filmik. Mój mail jest na dole w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skacze Aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w Anielskich piórkach. Niesie w plecaku babki i świeczki, a w walizkach złote dzwoneczki. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
no i g;upia pipa nie wytrzymalam. robilam test i oczywiscie jedna krecha. i nie ukrywam ze troche ni ulzylo bo przy takim przeziebieniu bym bardzo panikowala. fakt, ze to dopiero 18dc wiec leki nadal odpadaja i zrobie jeszcze jeden za pare dni. i biegne niedlugo do lekarza. moze da mi cos bezpiecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa-marchewa mnie też tak wczoraj łepek napieprzał:/ nie mogłam zasnąć..a później obudził mnie dzwiny ból w klatce piersiowej..dzisiaj sie z siebie smieje, ale wczoraj myslalam ze juz zjade z tego świata:-P poważnie.. muszę się iść nabserce przebadać..bo od jakiegoś czasu mam dziwne kłucia:/ tiki mi do okresu zostało ok 10 dni -modle się codziennie żeby nie przyszedł..chociaż w to wątpię:-P mi położna kazała wybrać do końca wszystkie tabletki, które mi zostały po zabiegu..brałam prenatal, kwas foliowy razem:-) obecnie sam kwas biorę:-) monikape lepiej dmuchać na zimne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
ale duzo napisałyście !:) nie mam czasu zeby to wszystko przeczytać.Byłam xałe dnie w pracy i mam troche zaległości ale : Lidka gratuluje pracy ,mam nadzieje ze wszystko sie ułoży i praca ta da Ci satysfakcje:) zaba22 gratuluje Tobie dzidzi oby było tym razem wszystko w porządku zyczę Ci tego z całego serca tylko potwierdz nam ta wiadomość jak wrócisz od lekarza bo wszyscy tu czekają. Przepraszam ale nie pamietam kto miał urodzinki 20.12.06 chyba 100krocia to życzę Wszystkiego co najlepsze no i oczywiście wielkiego brzuszka i zdrowego dzidziusia. Jesli kogoś ominęłam to przepraszam ale i tak Wszystkim Wam życzę wszystkiego najlepszego....:) aaaaaa........ CELCIA gratuluje zdanego egzaminu i dobrze naucz jeżdzić wszystkich swoich kursantów. Pozdrawiam Was i całuje...:) A terazz uciekam bo mam mnustwo pracy.Jeszczezajrze złożyć Wam zyczenia na Swieta i zerkna czy zaba22 dała znać i swoim maleństwie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
Lidka wyślij mi tez ten filmik.Dziękuje z góry. Adres przy nicku.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pisałam o provironie - oczywiście zapisał go lekarz i dawki są minimalne - duzo mniejsze niz w załączonej ulotce:) Tak więc myslę że będzie dobrze... natomaist Salfazin to po prostu witaminki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge sie doczekac wyjścia z pracy, juz poczuje święta :) jeszcze nie wiem czy 3 dni pomiędzy świetami a Nowym rokiem mam wolne :o u mnie w firmie tak zawsze, dowiem się czy mam ten urlop czy nie jak bede wychodzic z pracy czyli o 15, i tak siedze w tych nerwach i sie zastanawiam, jak zaplanować czas gdy nie dostane wolnego i co bede robic jak dostane. mój mężulek ma wolną tylko środe po świętach - i tak dobrze, no ja bede walczyc chociaz o srode jak sie okaze ze wogóle nie moge miec wolnego, no ale superowo gdyby mi dali te 3 dni, tyle wooooooooolnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jeszcze do 28 zwolnienie i jak po wizycie kontrolnej (tez 28) bedzie wszystko ok (na ostatniej przy badaniu wszystko mnie strasznie bolalo- dostalam antybiotyk na 10 dni, czopki do pupy i globulki ) to 29 do roboty. z jednej strony juz mi sie chce bo sama w domu pie.... dostaje, a zdrugiej mi sie nie chce bo trzeba bedzie wczesnie wstawac. ale juz sie stesknilam za takimi dwiema z pracy. Fajne dziewuszki mi sie trafily (jedna z nich w tym roku przezyla to samo co my) dzis rano zdecydowalam ze jaktylko bedzie mozna to postaramy sie o dzidzie (bo ostatnio mialam mieszane uczucia z tym zwiazane). postanowione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bedziemy mogli juz w marcu. moze dzieciatka urodzi sie w moje urodziny ( 10.12).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Państwa osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia. * Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny rok. *************************************************************************************** Składam Wam zyczenia juz dzisiaj bo jutro znowu do pracy na cały dzień. Zyczę Wam WSZYSTKIM wspaniałych świąt i Szczęśliwego Nowego 2007 Roku z wielkimi brzuszkami.Jesteście cudowne i takie zostańcie.papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wolne między Świetami i Sylwestrem:) Właśnie się dowiedziałam że mój mąż też dostał urlop więc będziemy leniuchować a może jkeździć na nartach - szusu szusu:) A potem z nowym zapasem sił wkroczymy w Nowy Rok - mam nadzieję że lepszy Nowy Rok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba22
Anulko niestety znów się chyba nie udało. endometrium 15mm a powinno być 20, jest tj ciałko żółte, ale brak pecherzyka. obawiam się że to nie ciąża tylko hormony szaleją. sorrki ale nie mam ochoty pisać, narazie was tylko poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
zaba22 no to przykro mi ale głowa do góry nowy rok juz tuz tuz wiec wszystkie po kolei bedziemy powiekszac tabelke.Bedzie dobrze ,zobaczysz a tymczasem ciesz sie Swietami i odpoczywaj a po nowym roku wszystko sie ułozy.Przytulam Cie mocno...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Po pierwsze wszystkim dziękuję za życzenia Świąteczne, ja złoże wam je wieczorem, albo w między czasie :) - bo mam jeszcze tyyyyyle sprzątania. Ania Białystok byłam dziś w aptece pod wagą i jak masz zamiar tam jechać to nie marnuj czasu!!! Nie mają salfazinu!!! W hurtowni nie ma!!!! Chyba nagle jakies wielkie zapotrzebowanie na tego typu preparat!! Dowiedziałam się, że jest na 100% w cefarmie na Suraskiej i Sienkiewicza, ale to ja już kupię po świętach! Ewcia to są i az takie duże dawki kwasu foliowego? No ja 1 mg dziennie, ale mam tylko 3 opakowania i będę brała tabletki więc mi nie wystarczy do momentu kiedy będziemy mogli się starać :) . My własnie z mężem wróciliśmy ze sklepów - kupiliśmy listwy podłogowe, a zapomnieliśmy kupić nasze ulubione wina. Także kurs nas czeka do sklepu z winami! Miałam wam coś napisac, ale zapomniałam. Może następnym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba nie smuć się!!!! Następnym razem się uda :) ! Tak sobie pomyślałam, ze jak nagle wszystkie zapełnimy tą tabelkę to dopiero będzie. Masowe ciąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś - co bym nie napisała, nie poprawię ci nastroju, tak sie cieszyłas i wszystkie cię dopingowły, nie udało się - tak miało być, widzocnie Pan Bóg zadecydował, że to jeszcze nie teraz. Wszystkie w 2007 bedziemy juz napewno \"ciężarówkami\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję sie do planujących!!! wczoraj bylam na konsultacji u lekarza w zwiazku z moimi immunologicznymi problemami i trafilam na cudowną lekarke (nawiasem mowiac arabke - zapakowana po same oczy w te ich \"szaliki\" ;) ) i powiedziala mi ze mnie rozumie ze chcę miec dziecko ze tez jest kobietą i postanowila mi odstawic sterydy!!! i jak wszystko bedzie ok to od kwietnia - bedziemy dzialac!!! moge wczesniej ale w marcu jedziemy na \"euro trip\" (paryż, praga i na koniec polska) wiec po tym jak mnie potraktowali lekarze w cizy w polsce i po tym co przeczytalam od was w ciazy z irlandii sie nie ruszam nawet na godzine - wiec zaczynamy dzialac po powrocie z polski... 3 stycznia mam konsultacje w klinice planowania ciazy i tam mam zamiar zamienic warfarin (rozrzedzacz krwi) na heparyne - zobaczymy co moja gin na to powie... ale jestem dobrej mysli... a moj maz wczoraj tak sie ucieszyl z tych wiesci ze tej lekarce ( arabce!!! ) zyczyl Wesołych Świat!!! ;) TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........08 01.....24tc_01.08....luty Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.11......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........10.12......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................31 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06...styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03.06.......kwiecień -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..27.11...9tc_12.08.....listopad Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01......11tc_02.10.....grudzień ma-lenka20....20..ok.Jastrzębie Zdr..01.01..13tc_20.10.....grudzień --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka, CMV --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Peppetti - mięśniak macicy, wole ob. tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN .......xxxxxxx.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane Nie wiem kiedy tu do Was zajrzę bo wyjeżdżamy na Święta, chciałabym Wam złozyć Życzenia: Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, Odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, Radości w smutku dzieki ludzkiej miłości, Nadziei na lepsze jutro w chwili niepokoju A przede wszystkim życzę Wam i sobie aby spełniło się nasze największe marzenie:) Buziaki Wesołych Świat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aletko - to cudowne wiadomości, tyle szczęścia na święta. i przyznam że się posmiałam jak przeczytałam że Twój mąż pozyczył jej (arabce) wesołych Świąt ;) swoją drogą - ciekawe co tak naprawde przeżywają nasi mężczyźni w związku z Naszymi stratami, bo przyznam się,że ja tak do końca nie rozgryzłam mojego Jacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mezus ktoregos dnia powiedzial mi ze TO MY a nie tylko ja stracilam dziecko. przezywaja to na swoj sposob. moj ma prace ktora pomaga mu nie myslec o tym caly czas. mam nadzieje ze jak wroce do pracy to w koncu przestane rozmyslac o tym co sie wydarzylo. napewno nie zapomne tego nigdy. ale mam chociaz nadzieje ze nie bede wyla na kazdo wspomnienie ze juz nie ma mojego malenstwa pod moim serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caeść laski ja nie wiem co się ze mna dzieje. Pisałam wczoraj, ze mam mdłości i bola mnie po raz pierwszy piersi przed @. Boli mnie także brzuch. Ale nie mam okresu tylko jasno rózowe plamienie. Miałam dokłądnie tak samo za pierwszym razem, myślałam, że dostane okres bo mnie bolał brzuch i tez miałam chwilowe rózowe plamienie w terminie miesiączki. A na dodatek w poniedziałek lekarz przepisał mi gynoxin na infekcję. Czytałam na necie, ze lekarze w czasie ciąży przepisywali kobietom gynoxin ale się tym trochę martwię na zapas oczywiście. Wzięłam sobie 3 zwykłe nospy idę się kłaść moze brzucho przestanie boleć O kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×