Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość Smutasek36
Zabka, z okazji urodzinek spełnienia właśnie tego Cudownego MARZENIA!!! Zdrówka i wiary, że wszystko się uda! Monikapie, leki dla kobietki w ciązy to jest to!!! A też czekam na @ i to z coraz większą niecierpliwością, żeby nie powiedzieć w nerwach. Ciąża przy tych tabsach byłaby raczej nieodpowiednia i tragiczna w obawach, które by mnie dopadły. I choć się zabezpieczamy, a gumka strzeliła tuż przed oczekiwanym @ to wciąż czekam z drżeniem serca. Biorę takie płaskie trójkątne czopki na grzybicę przy braniu antybiotyku (czy rovamycyna nim jest?) i chyba to ona nie wpełni rozpuszczona coś tej bidulce gumce... ciachnęła:( Co do zwracania się do teściowych- mój tata( raczej starej daty, ale z pewną kindensztubą) uważa, że do teściwej nie wypada się zwracać per pani. No i to racja , bo to matka naszego ukochanego. Trzeba się jakoś przemóc i mówić. A kiedyś przeczytałam taką poradę, iż najlepiej tak się zwracać do teściów, jak zwracacie do swoich rodziców. To bywa kłopotliwe i czasem niezręczne. Można też czasem zapytać teściową, jak mamy się do niej zwracać? Niektóre chcą po imieniu. Niektóre ucieczą się z: mamy. A! A jak Wam by się podobało, gdyby Wasz mąż mówił do Waszego taty: proszę Pana. Toż to nie rodzinnie jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba22
jutro się odezwę bo dzisiaj bardzo późno wrócę. ale na pewno dam wam cunk. mam nadzieję że fasolka pokarze się na monitorku i przywrócę niektórym chęć do dalszej walki. podobno "MARZENIA SIę SPEłNIAJą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
zaba22- i badzmy tej mysli. trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba22
dzięki serdeczne. na pewno się przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka79 - dzięki za maila. Naprawdę piękny!! Zaba22 - witaj i od razu przyjmuj nasze gratulacje!! Jesteś w ciąży!!! No i wszystkiego naj z okazji urodzinek. Żabko tutaj, na tym topiku, każda jest mamusią Aniołka. Malutkich i większych. Naszych największych skarbów, których nie możemy przytulić i ucałować, ale bardzo je kochamy. Mania78 - tak to jest, starające się o dzidzie co miesiąc są w ciąży. Oby jak najszybciej potwierdził to test. Smutasek36 - masz rację, nie wypada mówić do teścia czy teściowej per Pan/Pani. Najlepszym rozwiązaniem jest zapytanie się teściów, tuż po ślubie, jak możemy się do nich zwracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba22
jeszcze raz bardzo dziękuję za życzonka a także za to podtrzymywaniu na duchu. mam nadzieję że wy zaprawione w boju o maleństwo macie racje i rzeczywiście jestem w ciąży. jeśli się uda to rezygnuję z prezentów urodzinowych do końca życia. nie dużo stracę bo zaraz 24 imieniny i gwiazdka ha ha - to nie jest zabawne zrezygnowałabym z wszystkich możliwych byle bym tylko została mamuśką. i wszystkim wam z okazji moich urodzin życzę tego samego- bobaska trzymam mocno kciuki za was i za siebie. to forum jest super- można się bynajmniej wygadać do woli, podzielić problemami, podtrzymać na duchu. dzięki WAM dziewczęta- jesteście super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzięki że jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Ale tu gorąco na tym Naszym topiku!!! Jak tu zaglądam to myślę, że pewnie pustki, a tu wciąż zaglądacie i coś się dzieje. Super!!! Jak dla mnie TV nie ma szans z tymi tu spotkaniami Z Wami. Dzięki! Tak sobie rozmyślam o Waszych imionach i podejrzewam, że jest tu sporo Ewek. Pozatym Agnieszki i Anie, może Moniczki i już więcej póki co...nie wiem. Cieszę się, że powoli opuszcza mnie marazm. To jakiś wewnętrzny spokój mi się udziela, albo myśl, ze bedzie trochę wolnego i odpocznę. Dzięki temu z wolna popycham świąteczne prace. Popycham, bo po powrocie z pracy już mi się zbyt dużo nie chce i szybko opadam z zapału. Ale dobrze, że choć małymi krokami idę do przodu. UFFF!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Peppeti ja się zaczne starać od stycznia,a i tak mam ciążowe dolegliwości (tzn mdłości) przed @ i to już drugi raz:) po rząd. Na 90% nie powinnam zostać jeszcze mamusią:):):):) Pozdrawiam przedświątecznie zarz wraca mężuś więc ide szykowac obiadokolacje. Ja to zdołka wpadam w euforię nie wiem co się dzieje. Nawet świętami zaczynam się cieszyć:):) Może to spowodowane jest zbliżającym się Nowym Rokiem i staraniami:):):):). Pojutrze jedziemy do moich rodziców w Beskid Sądecki i bierzemy narty sens???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Co do Naszych Staranek to jednak ważne, że możemy to czynić grupowo ( nie myśleć o zbiorowym seksie!), bo składają sie na nie tak różne sprawy i sytuacje, że bez wzajemnego wsparcia i zrozumienia byłyby one napewno bardziej wyboiste. Samo wygadanie się ma ogromny plus. A porady? A nadzieja? A wsparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam zayptać czy to ma sens?? Ja sztbciej myśle niż pisze i mi czasami bzdury wychodzą:):):):):):):):) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Mania, narty bierzcie! Bo będziecie sobie pluć w brody, jak spadnie śnieżek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
EvaWer,dzięki ,co do automatycznej skrzyni biegów to jest to możliwe!Mozna zdawać na automatiku,tylko,że uzyskane prawko będzie z adnotacją,że posiadasz uprawnienia do kierowania (tylko)pojazdami z automatyczną skrzynią biegów.Co za tym idzie nie będziesz mogła prowadzić samochodów z manualną skrzynią.Problem może być tylko w znalezieniu szkoły jazdy która posiada pojazd szkoleniowy tzw.automatik...a poza tym jest wszystko do zrobienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
MARTA77,ja wogóle często bywam w Lublinie,wczoraj byłam i dzisiaj cały dzień bo mam tam no...jakby to powiedziec filię mojej działalności gospodarczej.:)Zreszta bardzo blizko twojej pracy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Mania78,bierz narty!!Dzieki za ten pomysł z tym funduszem rozwoju.Po Swiętach wybiore sie na Lubartowska i zoriętuje jakie mam szanse.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia trzymam za Ciebie kciuki:-D ja tak miałam za pierwszym razem jak robiłam test..druga kreseczka była prawie niewidoczna-dlatego nie chciało mi sie wierzyć i się poryczałam, że znów się pewne nie udało a test jakiś lewy jest:-P na drugi dzień jak robiłam to krecha już była bardzo wyraźna:-D trzymam kciuki i wszystkiego naj życzę:-) monikape-dzidzi..dzidzi życzę:-D a u mnie zapierdziel przed świętami..na dodatek robimy z mamą wigilię w dwóch domach- bo u tego znajomego co zmarł pewnie to będzie ostatnia rzecz o której bedą teraz myśleć:-( dorwałam na chwilę laptopa brata, żeby poczytać co u was:-) pozdrawiam i miłego wieczorku życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
No, to sobie poserfowałam... W piekarniku pieką sie udka, a wna patelni dusi się mięsko do bigosu. Więć ma wymówkę, dla siebie samej, że przcież ,,coś robię":) Ale dośyć tego dobrego. Do mięsa też trzeba zajrzeć. No i podszykować sie na jutro do pracy. Prysznic fajna rzecz, ale jak się pod niego wtarabanić? Chyba zapadam w sen zimowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
dzieki malenka. nie ukrywam, ze jak czytam takie posty to sie nakrecam. a niech tam. chociaz pare dni sie pociesze. w ktorym dniu cyklu najwczesniej moge zatestowac? wiem, ze najlepiej w 28, ale moze sa szanse wczesniej. dzis jest dopiero 17 :-( ja sprzatam strasznie na raty. wczoraj poukladalam ciuchy. dzis zrobilam porzadek w papierach, czyli 2 najgorsze rzeczy mam za soba bo tu zawsze najawiekszy balagan mam. jak czytam, ze ktoras z Was cos pichci to zazdroszcze i jest mi glupio zarazem. ja sie w ogole do tego nie nadaje. moj maz narzeka ze codziennie ma na kolacje takie same kanapki. w weekendy robi on i zazwyczaj wtedy jemy cos bardziej wymyslnego ale i bardziej tuczacego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Ania Białystok!!!!!GRATULUJE!!!!!!Super!!!!Ja tez chce!A,że ostatnio wpadłam w taki rytm nauki to może coś zaczne studiować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Też bym chciała poukładać swoje papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Niestety obrosłam w nie i nie mogę sie ich pozbyć. Najczęściej kończy się tak, że segreguję je na kupki (liczne), część wyrzucam (maleńki procent), a resztę w pośpiechu pakuje z powrotem na stare miejsce, czyli jakiś stos, który ,,sprzątnę" innym razem... Brrry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Smutasek- no to u mnie wyglada to podobnie. ale dzis sie zawzielam i wyrzucilam dosyc duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba gratulacje, napewno będzie wszystko dobrze i oczywiście najserdeczniejsze życzenia urodzinowe!!! Spełnienia marzeń!!! :) dziewczyny ledwo żyję a posprzątałam 1/4...Moi rodzice mają dwa wielkie pokoje i jeden z nich był remontowany do dziś. Meble były pozasłaniane, ale to nic nie dało. pełno pyłu w dwóch pokojach.....Raczej dziś nie skończę. Własnie zamówiłam pizze i z rodzicami sobie zjemy popijając piwkiem, bo strasznie pić się chce!!! :) A mąż zamiast pomagać wyfrunął na siatkówkę! Taka zmęczona jestem, że już nie pamiętam co która pisała... A mi się wydaję, ze tym razem @ nie przyjdzie w termine 29 dni, bo nie możliwe żeby tak szybko mi \"zgrubiało\" endometrium. Skoro teraz mam 3 mm a do @ potrzeba minimum 7-8 mm, a ja niby powinnam dostać 2 stycznia...nie ma szans!!! A tez strasznie bym chciała, zeby przyszła wczesniej, bo zaczęłabym szybciej brac te tabletki i szybciej bym skończyła i szybciej bym mogła się starac. Wszystko rozchodzi się generalnie o \"szybciej\"!!! No ja lecę dalej sprzątać. A cieszę się Peppetti, ze filmik ci się podobał. Taki uspokajający jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba22
hej hej jest tu kto??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu jestem:) Mąż na koszu to nie musze się kryć tylko sobie co raz zerkam. Zaba jak było u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba pisz jak tam u lekarza:-) Lidka ja właśnie zaczęłam prasować..steeeerte rzeczy:-P do rana mi chyba zejdzie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka ja poprostu się nie doczytałam, bo wydawało mi się że pisałaś 5 a nie 0.5 Skąd były moje takie dociekliwe pytania...bo sam przyjmuję 5mg raz dziennie i jest to dwka dla kobiet które urodziły dzieci z wadami lub też są w wysokim zagrożeniu. Jest jeszcze więkasza dawka (15mg) ale ta jest głównie stosowana przez alkocholików Tak mnie boli głowa że zaraz zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry moje Panie :) ależ miałam wczoraj szalony dzien i wykańczający, nawet nie dałam rady do Was zajrzeć. Poczytałam o tym Salfazinie - wiecie co? Tez go zakupie - mężusiowi pod choinke. Popakowałam wczoraj część prezentów, ubrałam moją 30cm choinke :P odkurzyłam przestrzenie między meblami a sufitem - szczerze to robię to tylko 2 razy w roku :P - pewno sie domyślacie kiedy jest ten 2 raz :D Okres mnie wykańcza, jest bolący i baaardzo obfity :o Jeszcze 8 godz i można na kilka dni zapoomnieć o pracy :) Jutro z rana wybieram sie jeszcze na MEGA zakupy z moimi braćmi:) no i jeszcze buty musze sobie zafundować choć kurka wcale nie mam kasy na nie, kreacje sylwestrowa nabyłam to i buty trzeba do niej najwyżej po 1 będą marniutkie posiłki, chleb z pasztetem i już. zaba - mam nadzieje, że to TO! i mocno, mocno tego życze! 🌻 ciagle mam prenatal w domu, łykałam w ciąży no i nie było mi dane zuzyć całego i teraz poczytałam, że jak się planuje to on też jest wskazany, więc dzis odstawiam sam kwas foliowy i magnez i biore sie za prenatal. miłego dnia \"staraczki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×