Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Zrobiłaś Test???????????? I co? Wyszedł pozytywny!!!! No chyba że nie zgadłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Zrobiłam dzisiaj.....test.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO!!! CELICA ! :D Trzymam kciukaski! Gratulacje 🌼 I jak pierwsze wrażenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi mówi, że w ten długi majowy weekend wiele z nas będzie z szacuneczkiem podchodziło do swojego zdrówka i bez większych szaleństw!!! :D Joka, przejdź na soczki. Duża, wysoka szklanka, a w środku słomka! Oto styl zdrowej i nowoczesnej mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
NO jasne,ze pozytywny...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica GRATULACJE!!!!! Bardzo się cieszę. Uważaj teraz na siebie! Mam pytanie do dziewczyn, które miały, miewają drożdzaki, grzybki i jakies inne cholerstwa. Skąd wiecie, ze coś się dzieje. Są jakieś objawy? Upławy, swędzenie....pytam, bo ja nigdy nie miałam a w razie czego będe przygotowana :) . Ja dzisiaj do prawie 16ej wszędzie pisałam datę 20/04/07...i sie cieszyłam, ze jutro sobota - do momentu kiedy kolezanka uświadomiła mi, że dziś jest czwartek! No i sie wkurzyłam! Jestem już zmęczona, poszłabym już spać. Trzymam kciuki za wszystkie Was, które starały się w ostatnie dni (joka) :). A gdzie Peppetti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celica baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzoooooooooooooooooooo sie cieeeeeeeeeeeeeeeeszeeeeeeeeeeeeeeee naprawde gratuluje Ci z całego serducha ❤️ i tak milczałas ,nic o zadnych dolegliwosciach,objawach ty niedobra ale wybaczam Ci bo o ciezarnych nie wolno zle mówic:):):):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
ale..............oj...............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia, nie stresuj się! Najpiękniejsze jest w piątku jest to, że masz w perspektywie cały weekend- piatek popołudnie i wieczór to najmilsza chwila! Więc jutro przeżyjesz ją jeszcze raz! A może właśnie jutro spotka cię coś miłego ? :) A o grzybkach nawet nie myśl !!!!!!! Mają Cię omijać szerokim łukiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELICA - ale wieści :) wyjaśniaj szybko co z tym ale a jak tam Twoje szkoła? Ruszyłaś już? Masz już pierwszych kursantów? Jak idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
oj.....co ja narobiłam....nie zdazyłam napisac,ze ten test.....to nie ten test.....:( Boze ,jak mi głupio,bo wasza reakcja była taka szybka i poczułam nagle,ze zrobiłam wielka głupote,bo te wasze gratulacje były takie szczere i poczułam sie tak cudownie,ze jestescie naprawde ucieszone ta moja wiadomoscia.Boze,a ja was tak głupio oszukałam 😭 :(:( Normalnie sie pod ziemie zapadłam!!!!To nie był dobry pomysł.Tak mi głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka nie stresuj sie zadnymi grzybkami jak ich nie mialas do tej pory to znaczy ze nie masz sklonności. Jednak jak chcesz to ja moge Ci napisac bo ja mam caly czas jakies infekcje:( celica i gdzie teraz jestes? chodz do nas i opowiadaj:) mam nadzieje ze Cie nie uraziłam ,ja nie miałam zamiau zle o Tobie mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
To miało byc cos w rodzaju konkursiku....a wyszło nie tak....Wybaczcieeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Celica.........no pisałam ze jestes niedobra:P ale juz sie ciesze na wynik pozytywny w odpowiednim teście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Ten test to byl test na kategorie C,no i wogole miałam egzamin dzisiaj i zdałam,ale teraz to juz mi nawet sie głupio chwalic.Naprawde chciałąm ,zeby było wesoło,a wyszło do bani.:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELICA wyjdz zspod tej ziemi :) to w takim razie gratuluje zdania egzaminu i pozytywnego testu z kat.C.Juz sie nie przejmuj tak przynajmniej było gorąco przez chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica, poprostu jesteś samochodziarą i jednocześnie starającą się więc test=test. Najwyżej jak już będzie na 100% Fasoleczka to... już gratulacje odebrałaś ! ;) a teraz bierz się za męża, żeby się nie zdezaktualizowały ;) A prawda jest taka, że zyczymy Ci wszystkiego naj... ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak podświadomie to ja miałam Ci się spytać, czy to teścik z jazdy, ale wolałam wierzyć, że Fasolka! I niech to będzie dobra wróżba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzis znow boli mnie glowa przez caly dzien. :( Wczoraj bylam u gina - wszystko ok. Tylko jutro znow musze tam jechac, bo mam zle wystawione zwolnienie - zamiast do 16 maja mam do 16 kwietnia :) [JAaaaaaaaaaaaaaaaaa  (niebieska) - co maz mowil o piosence ? Gratuluje Australii.   A zapomnialam, wrzucilam na bloga swoje zdjecie z wczoraj do galerii brzuszkow i fotke mojego dzidziusia z usg z 13 tc Lidka79 - mochaj sie mochaj na calego. Nie boj sie skutkow. Kto nie ryzykuje ten nic nie ma! CELICA - co u Ciebie? Nie wiem czy cos przeoczylam ale chyba ostatnio robilas prawko na ciezarowki? Ja nie wiem czy juz skonczylas, czy zdalas? ewa-marchewa1984 - ja mam czasem wrazenie ze wydaje wiecej niz zarabiamy :) A wiecie jak wygladal moj dzien zanim zdecydowalam sie na ciaze (ta z Lukaszkiem). 7.00 -caluje spiacego Kamilka, wychodze do pracy 8.00 - 17.00 - praca w banku 17.00-17.30 McDonald 17,30 - 22,00 czasem 23,00 - praca w banku 23 - przychodze do domu, caluje spiacego Kamilka ide spac 03,00 - Kamilek budzi sie, wola mleczko. Wstaje do niego, a on mowi - nie ty, chce tatusia! I tak codziennie bylo. I nigdy w zyciu juz nie pozwole sobie na cos takiego! Odnosnie dentysty to ja tez sie nie boje. Chodze raz w roku I najczesciej slysze nic sie nie dzieje, wszystkie zabki zdrowe. Ja mam wielkiego farta, bo mam tylko cztery zeby leczone, a reszta ciagle nienaruszona :) Madusia_3 - moj kamilek ubolewal kiedys ze on ma malego, a tatus ma taaakiego duuuzego :) Celavie - gratuluje zakupu projektu! Zrobiliscie krok do przodu! rudi26 - nie jestes wybrakowana. Po prostu Twoj czas na macierzynstwo jest zapisany w pozniejszych chwilach Twojego zycia. Ale wierze, ze to juz tuz tuz! Madusia_3 - za duzo szalejecie z mezem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
OCH,dzieki KOCHANE za wybaczenie!!!!!!!! A wiecie,ze jak dzisiaj tam stałam przed tymi jazdami na tzw.scianie płaczu (barierce ) i czekałam na moja kolejke to sobie powiedziałam,ze jak uda mi sie zdac dzisiaj to tez uda mi sie zafasolkowac!! Dlatego test=test!!!! Tak własnie sobie przyzekłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A tak poza tym,to jak na tescie wyjda dwie krechy to obiecuje,ze nie bede ukrywac tylko zaraz was zawiadomie. A teraz spadam bo jutro jade zakładac pedały do samochodow i oczywiscie na rano a ja juz umieram ze zmeczenia po tym dniu.....ale tak troszeczke sie pochwale,ze egzaminator az sie smiał na koniec i pogratulował mi bo tak pieknie jechałam :) PA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepetti jak ty mnie znasz zebys wiedziala ze ten kregoslup przy mochanku juz sie na maxa zbuntowal, ale ja juz dawno czulam ze sie zastrzykami skonczy bo jak pracowalam u agatki to ja usypialam na rekach lekka nie byla a ja dzwigac nie moge z ta moja dyskopatia po 2 operacjach i tak od tej pory bolao mnie caly czas czasem bardziej czasem mniej w nocy spac z bolu nie za barzo moglam ale po co bylo isc do lekarza wiec dzis przy mochanku kregoslup stwierdzil stop masz malpo o mnie zadbac no i skonczylo sie tym ze szybko dzwonilam do lekarza wsiedlismy w taksowke do lekarza i zastrzyki z tabletkami od razu teraz boli mniej tabletke wzielam wiec zaraz pewnie pojde spac ale boli caly czas tylko teraz bol jest przycmiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze.. ja sobie spokojnie pisalam i zastanawialam sie nad kursem Celicy, a Wy w tym samym czasie takie emocje przezywalyscie! Celica - ale numer wykrecilas dziewczynom :) :) gratuluje zdania egzaminu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer No wiesz właściwie jako niania mojej Kiry możesz jechać... bo stylistkę zabieram swoją z Londynu Pomysł żeby faceci rodzili dzieci mi się bardzo podoba... :D zwłaszcza, ze... Dawna Justy a po terminie palnowanej @ możan robic? CELICA GRATULUJE zdanego testu!!!!! :D Peppetti mój mązpowiedział tlko \"dobra, dobra\" jak zawsze malo jeśli chodzi o prace i że jak nie mam co robić to mu mam nuty spisać, znaczy, że ją zaśpiewa. Z tego też się STARASZNIE CIESZĘ, bo mi się bardzo ta piosenka podoba. JEST!!! :D oj, ale z tą pracą to miałaś strasznie! Jak Ty to wytrzymałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celica przez chwilę zrobiło mi się gorąco...uh Lidzia...a zdradzisz gdzie przyjmuje twoja mama? oczywiście mojego gina polecam wszem i wobec mój to przyjmuje prywatnie na Grottgera i nazywa się Adam Lemancewicz...wspominałam ci o nim jak się do niego pierwszy raz wybierałam:) Dziś była u niego moja kumpela i jest bardzo zadowolona. Jego cennik to 50 zł wizyta, no i 50 usg...reszty nie kosztowałam;) (ale ma ręce które leczą;)) Dziewczyny mój ulubiony kolega pracuje ostatni tydzien i odchodzi od nas:( będzie mi tak smutno:( kogo ja będę szczypała:(? Dziś mi powoedział, że chciałby mnie zobaczyc w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×