Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

hej kobietki!!!! witam was serdecznie! u nas wszystko w porzadku :) siedzimy sobie z kacprem u rodzicowmoich co 2 dni m wpada do nas na po poludnia i nocki bo ma blisko juz do nas z kursu. na weekend chyba pojedziemy do tesciow. od czasu do czasu pomagamy troche rodzicom w polu przy owocach lub wyskakujemy sobie na spacerki lub po sklepach na jakies zakupy. generalnie jest fajnie bo u rodzicow :) ostatnio mowie zalotnie do m ze zapraszam go na randke :D no wiec wyszlismy z domu, idziemy sobie do knajpki a tu dzwoni jego siostra i oczywiscie milo sie wprasza na spcerek do nas i wiecie co ? mily wieczor i owszem byl ale we 3!!! chyba kutwa za duzo wymagam od mojego m po 3 latach malzenstwa odrobina romantyzmu to za wiele!!! tragedia! sa chwile ze sie zastanawiam nad wlasna atrakcyjnoscia dla mojego m tak jak lidka, a pozniej sa wrecz odwrotne chwile, wiec w malzenstwie sa chyba momenty na plus i na minus! jak u was jest? u dziadkow oczywiscie kacper ma najlepiej, bo mozna mu wszystko, posluchu dla rodzicow brak!! oczywiscie wkurzamy sie i na moich rodzicowi i na tesciow bo normalnie rozpuszczaja nam dziecko, a kacper robi takie rzeczy ktorych nigdy w zyciu nie robil w domu, az nie poznajemy wlasnego dziecka :( wiem ze dziadkowie tez maja swoje prawa i przywileje ale czasem po prostu rece mi sie zalamuja :( musze sie jednak pochwalic kacprusiem, bo zaczal mowic calymi zdaniami :) :) jestesmy z niego bardzo dumni, bo skleja normalnie po 3, 4 wyrazy!! tylko czasem szyk zdania mu nie wychodzi tak jak trzeba i np mowi: \"nie misio ksieziciem jozmawia\" (misio z ksieżycem nie rozmawia) :) peppetti , dawna justy ciesze sie bardzo waszymi idealnymi wynikami wizyt i idealnymi ciazami ❤️ ❤️ pisalyscie o paznokciach i o uprawianiu poletek lonowych tez sie usmialam :D :D :D ale nie ma z tym problemu, wydaje mi sie ze nie ma meza ktory by odmowil pomocy ;) ;) u nas przynajmniej, nie musialam 2 razy prosic ;) ;) asiu i lidka bardzo bardzo gorace (co prawda spoznione) zyczenia duzo zdrowka, idealnych ciaz, radosnego babelka i duzo szczescia rodzinnego 🌻 🌻 🌻 a mnie tez dopadlo jakies zapalenia ale u mnie to chyba pecherza, wiec biore jakies tabletki i nawet juz pomagaja ale wybiore cala serie, zeby nie bylo nawrotow, bo nie zbyt mile sa objawy brryyy :( madziu zycze bezproblemowej przeprowadzki i serdecznych kolezenskich nowych znajomosci :) celavie wielkie ❤️ dla ciebie, zebys sie tak nie denerwpwala tymi testami, czekam na pozytywny wynik i mocno trzymam kciuki ❤️ dawna justy zakupy dla dzidzi sa super i misio na pewno tez slodki, mysle ze takie niemowle bedzie mialo jak w niebie jak bedzie moglo sie wdrapywac na wielkiego milego misia :) :) :) no i bardz juz przygotowana do szpitala bo to chyba tylko miesiac zostal? :) czekamy czekamy :) joka kochana, wytrwalosci zycze i nie poddaj sie, wiecej wiary w meza i fasolke :) na pewno sie uda ❤️ ❤️ pozdrawiam was cieplutko, ale upaly co nie? sciskam i o nastepnego razu :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! aneczka niestety w małżeństwie chyba są te lepsze i gorsze dni, albo tygodnie...u mnie niby jest juz ok, ale mój m jakiś taki jest nie swój. Może przez to, że jego babcia znowu jest w szpitalu, pewnie tak..a ja wymagam, żeby tryskał energią, optimizmem i uśmiechem. Jednak jest całkiem dobrze! nauczycielki - współczuję wam tych świadectw...może powinny świadectwa wypisywać panie z sekretariatu :) ? Chociaż i tak pewnie potem trzeba by było po nich sprawdzić :). Ja dziś rano chciałam zrobic test owulacyjny. Rok temu (w lipcu) robiłam wieczorem, ale rano nie mogłam się powstrzymac. No i najpierw zebrałam materiał do zbadania :), a potem dla przypomnienia zaczęłam czytać ulotkę...i w pierwszym zdaniu było napisane, żeby nie robić testu z porannego moczu!!!! No to wszystko wylałam! Teraz czekam aż mi się zechce do łazienki, ale ponieważ mało piję, a na dwie godziny przed testem należy ograniczyć pojenie :)...to nie wiem kiedy go zrobię. Może wieczorem? Chciałam iść się poopalać, ale takie chmury, ze w ogóle słońca nie ma!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam do marchewy smsa, ale nie odpowiada. mozzarella ty cos wiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O odpisała. Napisała, ze żyje i że przeprasza was, ze nie pisze....ale nic więcej :( . Mam nadzieję, ze wszystkou niej ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) ..lidka ja też poszłabym się poopalać a naewt chętnie nad wodę bym pojechała...ale wczoraj przyszła do mnie @ :( zastanawiam się czy mogłabym używać tamponów...od zabiegu ich nie używałam bo podobno nie powinno się..wiecie coś na ten temat..?????? Celavie...i jak tam teścik napisz coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti odnosnie badań to ft3, ft4 i prolaktyna wg norm labortoryjnych są w normach. Ale z tego co wiem to przy mojej chorobie nie wystarczy ze sa tylko w normie ale muszą byc na odpowiednim poziomie. Więc poczytałam na forum i wygląda na to że ft4, tsh i prolaktyne mam OK a ft powinnam mieć trochę wyższe. We wtorek jadę na wizytę do swojej dawnej endo to sie jej zapytam, czy mam już badanka OK i czy mogę zacząć staranka :) i mam nadzieje że powiem mi ze tak :) A właśnie odnosnie tego golenia to też sobie juz o tym myslałam ż eto musi byćnie lada wyczyn z brzuszkiem. A powiedzcie mi czy tylko się podgalacie trochę czy zupełnie pozbywacie się wszystkiego idąc na wizytę do gina? Bo mi podobie jak Celavie kojarzy się ze nie jest to za bardzo wskazane w ciązy, ale jesli wam nic gin na to nie mówi to może jednak tak nie jest :) miłej niedzieli życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dawno mnie nie było i mam spore zaległości :( Narazie doczytałam, że dżoli pytała o śmietanę. Ja kupiłam w polskim sklepie :) Idę czytać dalej :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi miło upływa niedziela... Fakt że teraz wstałam po 2-godz drzemce poobiedniej :P Zaraz wracamy do Krakowa - ale to już ostatni tydzień rozłąki z Wami... Co do golenia - to mnie równiez Bozia obdarzyła zarostem :P I ja nie golę się całkowicie tylko \"podgalam\" ale i tak będzie to wyczyn juz za parę miesięcy... A do osób z tym problemem czy woskujecie nogi w ciąży czy stosujecie inne metody deplacji?? No to spadam Miłego popołudnia niedzielnego no i całego tygodnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zaglądam tutaj po tylu godzinach harówki a tu takie pustki!!! Obudziłam się na dobre o piątej, więc od wpół do szóstej do osiemnastej siedziałam i pisałam... Jeszcze nie skończyłam, ale organizm się zbuntował! Wię c popracuję trochę na kompie. A tamto skończę później lub rano... Z rana zrobiłam test... i nici! Tylko jedna krecha! Nie dość że totalna załamka to martwię się, że muszę w najbliższym czasie chyba skoczyć do gina i dowiedzieć się co mi jest! Zwykle maiłam łącznie z plamieniem cykle 24-25 dniowe. Od tamtego miesiąca 31 dni- @ po 7 dniach plamienia, a teraz 29 i 6dni plamienia i dziś mikro krewka. A na dodatek jakby kolejna kepka siwych włosów- albo podrosły te dawne? Jestem chyba psychicznie wykończona. Nie mam jeszcze dobrego gina :( Któraś pisała o niedomodze ciałka żółtego- w tej chwili jestem totalną hipohondryczką :( Czy mozecie napisać mi jak się sprawdza taka niedomogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie, musisz sprawdzic poziom progesteronu.Jak bedzie za niski to dostaniesz od gina duphaston albo luteine i wszystko sie poprawi!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Dawna Justy mam pytanie do Ciebie: nie boisz sie w ciązy tyle czasu przed kompem siedziec.W ciazy wolno pracowac przed kompem 4 godziny tylko dziennie?! Lidka i jak opaliłaś się? Ja dzisiaj u tesciów troche sie próbowałam opalac ale było mi za goraco i zrezygnowałam - krótko pisząc poszłam czytac ksiażkę do cienia. Wracajac raz jeszcze do dziennika to nauczyciele szczególnie wuefisci nagminnie nie wpisują tematów. To samo tyczy się kiedy klasa ma zastepstwo z panią ze świetlicy. Musiałam w piątek latac na świetlicę i do wuefistów zeby mi zaległe - nawet z kwietnia tematy wpisali. Teraz został mi ten bieżący tydzien. Jutro musze dopilnowac coby każdy temat byl. Celavie ja miałam arkusze wziąśc do domu żeby wypisac przez weekend ale stwierdziłam że nie chce mi się. Wypisze sobie w szkole. A ręcznie to wypisywałam świadectwa przez 15 lat mojej mamie i przez kilka lat obecnie w tej pracy. uwazam że komputerowy program do tego to świetny pomysł i przede wszystkim jest równo i ładnie. U mojej gin jeszcze nie byłam bo ma urlop, mam zadzwonic 20 czerwca żeby sie umówic. Oczywiscie napisze wam co mi powiedziała. I na koniec: powiem tak: niedługo wakacje, wyjazd i nowe mieszkanko. nie jest żle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzis bylismy na Connemarze (to najpiekniejszy region Irlandii z gorami i jeziorkami i oceanem - niesamowite widoki) na rybkach.. moj maz lubi wedkowac ale nie lubi potem jesc tych rybek (bo maja osci ;) ) wiec to co zlowil mialam dzis sama na kolacyjke! pyszny dorsz prosto z oceanu pieczony z przyprawami w piekarniku w folii Pychotka!!! to byl naprawde milo spedzony dzien i \"smakowa\" kolacyjka :) Co do staranek @ sie pakuje i wyjeżdza juz wiec od jutra zaczynamy drugi etap działań :) co do dbania o łaczke łonową.. mi kiedys ginka powiedziala ze nie pochwala calkowitego golenia.. dbam by mi z \"bikini\" nie wysawaly \"wąsy\" ;) a zawsze myslalam ze calkowite golenia to do porodu stosuja ale to chyba w polsce bo tu mi nikt nic nie kazal golic przed porodem... moj maz jak go cos napadnie to mi robi \"erotyczne fryzurki\" i wycina mi jakies płomyczki serduszka i gwiazdki ... :D wiec jak przyszlaby taka potrzeba to cchyba nie mam sie o co martwic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jutro znów do pracy... dobrze, że to już ostatni (niestety, najbardziej pracowity) tydzień... pewnie czeka mnie jutro jeszcze nie jedna nieprzyjemna rozmowa z tą \"koleżanką\", która zawaliła termin wystawienia ocen w mojej klasie... ale co tam, zamierzam powiedzieć jej szczerze, co myślę o takim zachowaniu! najbardziej żałosne jest to, ze ona nie widzi w tym żadnej swojej winy, a tylko moją:O bo jak to się mogłam zdenerwować z powodu braku ocen? :O a my dziś byliśmy sobie na działce u teściów, nazrywaliśmy truskawek i czereśni i była uczta ;) aż mnie od czereśni brzuch rozbolał:O a z truskawek zrobiłam pyszny deser z galaretkami na biszkoptach, a drugą część zmiksowaliśmy z cukrem i zamroziliśmy- coś takiego a\'la sorbet:) aha i jeszcze coś- ;) mam chyba pierwsze objawy zafasolkowania:) nigdy nie miałam takich długich i mocnych paznokci:) a tak sobie skojarzyłam z ewentualną ciążą, bo jak ostatnio robiłam manicure, to przyszła kolejna klientka w ciąży, i tak się obie z kosmetyczką zachwycały jej paznokciami, i że to w ciąży się jej takie mocne zrobiły;) tak więc może i ja.... ?;) oczywiście nie biorę tego na serio, ale kto wie... przekonamy się za ponad tydzień... ale się błyska... brrrr... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka z tymi paznokciami to by sie zgadzalo - bo ja tez w ciazy miałam długie i ładnie i włosy długie i gęste. Ja sie natomiast wybieram na manicure i zrobienie brwi. Jakos trzeba wygladac na ten koniec roku, no nie?! Asiu b dzisiaj w prognozie pogody widziałam że wy tam macie w Irlandii niskie temperatury. A u nas cieplutko. Znikam spac bo jak zauważyła Joka przede mną tez pracowity tydzien. Dobrze że koncówka. Papa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer-> to może naprawdę się udało?;) też już będę się żegnać... jutro i we wtorek czekają mnie rady pedagogiczne, wpisywanie ocen do programu itp... dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane Tylko sie przywitam i spadam ziuziu. Dziękuję wszystkim za życzenia imieninowe Asiu b fajne urodzinki, najważniejsze to się uśmichac, a maludka kochana, to prawda.Twoja Darunia tez jest niezwykłą dziewczynką Peppetti robilam dzis na obiadzik twoje piersi z kurczaka z pieczarkami i majonezem, palce lizac poprostu :-) Obiecuje że przeczytam co napisałyście i napisze kilka słów bo teraz nie chciałam spedzac wolnego czsu przed komputerem a jutro znowu do pracy, całuje was papa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinammonka
Dziewczyny przepraszm, że może nie na temat, ale jak moge dodać informacje o moim Aniołku w stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zaczynam pracę na kompie. Jedno sprawozdanie i może jakaś analiza a potem te 3-4 świadectwa! Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, witam z zachmurzonego Wrocławia. Siedze w pracy o 7., ziewam i ziewam 😴 Niedospałam bo późno wróciliśmy z wczorajszego koncertu - fajnie było tym bardziej że darmowo :) No i ucczilismy sobie w ten sposób naszą 1 rocznice ślubu :) wiecie - kocham i jestem kochana - to najwspanialsza i najważniejsza rzecz na świecie :) a wekend nasz rocznicowy musielismy spędzic u rodziców mężą bo mieliśmy zamówioną msze w naszej intencji. ach ale wekend nie obszedl się też bez przykrych zadażeń :( bardzo w sobote padało i pojechalismy samochodem teścia w ten deszcz, było bardzo slisko no i rozwaliłam w teścia samochodzie reflektor, kierunkowskaz i błotnik prawy i pogiełam troche maske i zarysowałam lekko cały bok :( :o no i teraz szukamy części do jego auta. ale byłam roztrzęsiona, nic sie nie stało więcej, nawet zbytniego trzasku nie było, ach......szczęście ze tylko tak się to skończyło.... Madzia - wspaniale, że już za tydzień zamieszkasz w tym uroczym miejscu na ziemi. Pozwolisz się kiedyś odwiedzić ? Nasze dzieciaczki napewno chętnie się pobawią. Koleżanki nauczycielki - jeszcze tylko ten tydzień i bedziecie mić luz :) życze siły, wytrzymacie, wytrwacie i odpoczniecie. A Wy faktycznie macie całe 2 m-ce wolnego czy musicie chodzic do szkoły i coś tam robić jak dzieci nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam zaraz do pracy. Tiki mamy 2 miesiące wolnego i jezeli chodzi o mnie to dopiero w ostatnim tygodniu sierpnia chodze na rady pedagogiczne. Dostaje sie wtedy plan, przydział czynnosci, dziennik i takie tam. Chce jechac na tydzien z siostra i jej synem nad morze (bo hehe przez to mieszkanie na dłużej mnie nie stac). Wybrałam Niechorze ale watpie zeby jeszcze pokje były. Zanim sie moja sisotra zdecydowała to koniec czerwca nastapił prawie. A moze któras ma jakas sprawdzona miejscowasc i sprawdzony niedrogi pensjonat????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Od kilku dni mam niesamowita ochote na deserki - wczoraj zjadlam galaretke z lodami, bita smietana i truskawkami, a dzis wcinam nalesniki z truskawkami i bita smietana. Jejku jakie to dobre!! Odnosnie laczki - nie depiluje wszystkiego, tylko podgalam i podcinam sobie tak by bylo ladnie i seksownie. Tez slyszalam o nieprzyjemnych skutkach depilacji tych miejsc - zwlaszcza gdy usuwane jest wszysko - ze wtedy latwiej o infekcje, bo owlosienie stanowi naturalna bariere dla bakterii. Jednak nie wyobrazam sobie, ze mialabym pokazac taki gaszcz jakiemukolwiek facetowi. Natomiast temat golenia do porodu jest mi zupelnie obcy. Rodzilam dwukrotnie i nikt mi nawet nie sugerowal, ze mam sie ogolic. A podczas cesarki podgolili mi tylko cieniutki paseczek od gory, aby miejsce ciecia bylo bez wlosow. Madzia79 - na czas ciazy rozstalam sie z depilatorem i nogi gole zwykla maszynka. Fakt, musze robic to co drugi dzien, bo moje nogi przypominaja brode mojego meza, ale chce wyeliminowac kazdy stres dla organizmu. Celavie ❤️ - smutno mi z powodu Twojej jednej krechy, bardzo mocno Ci kibicuje i nie moge sie doczekac kiedy oznajmisz nam ta cudowna nowine. Ale wlasciwie teraz to chetnie spralabym Ci pupsko. Od kilku miesiecy piszez, ze musisz isc do gina. Nie wiem, czy Ty czekasz, az on przyjdzie do Ciebie??????? Kochana, starasz sie o dzidzie, zauwazasz ze cos moze byc nie tak i spokojnie siedzisz w domu!!! Byc moze wystarczy jedna wizyta, dostaniesz leki i w kolejnym cyklu bedziesz cieszyc sie fasolka!!! A moze, jesli to jest ta niedomoga lutealna, co miesiac udaje Ci sie zafasolkowac, tylko od razu dochodzi do poronienia, bo masz za niski poziom hormonow i nie jestes w stanie utrzymac ciazy????? Stad te dlugie plamienia. Moze wystarczy wziac luteinke??????? Zmykaj szybko do gina!! Lidka79 - zazdroszcze Ci tego seksu na fotelu. Jak ja lubie takie spontaniczne akcje. :) jejku jak mi tego brakuje!! :( Odnosnie swiadectw - na naszych starych tez jest rubryka na osiagniecia. EvaWer - naprawde masz niezla klase - 11 czerwonych paskow! Tylko pogratulowac. Dawna Justy - trzeba bylo otwarcie powiedziec, ze chcesz juz zwolnienie. Zazdroszcze Ci zakupow dla Niuni. Tez juz chce, ale jeszcze troszke poczekam. Choc ostatnio wiecej optymizmu we mnie. :) aneczka12 - po prostu sielanka! :) Gratuluje Kacperka postepow w nauce mowienia. Takie sukcesy bardzo ciesza!! sysunia27 - tamponow nie powinno sie uzywac non-stop, bo utrudniaja oczyszczanie sie macicy. Ale jesli zalozysz jednego - dwa dziennie to nic sie nie stanie. Kamilkaa26 - czyli coraz blizej do staranek :) Joka - trzymam kciuki za rozmowe z \'kolezanka\', aby przebiegla po Twojej mysli. Paznokcie i wlosy w ciazy - zazwyczaj sa ladniejsze i mocniejsze. Niestety w ciazy z Lukaszem paznokcie lamaly mi sie niemilosiernie!!! Ciaza zle sie skonczyla, a ja czasem doszukuje sie winy w tych paznokciach. Moze brakowalo mi jakiegos pierwiastka i dlatego blony pecherza plodowego byly slabsze -tak jak paznokcie. Oczywiscie trzymam kciuki za Twoja fasolke. Dzoli - super, ze obiadek Wam smakowal. Cinammonka - witaj ❤️ Aby dodać informacje o Aniołku do swojej stopki musisz zaczernic swoj nick - u gory po prawej stronie masz PREFERENCJE. Nie przepraszaj, ze nie na temat, bo jak nietrudno zauwazyc, my czesto zbaczamy z tematu!! :) tiki* - wszystkiego najlepszego! Zycze Ci kolejnych rocznic w takim samym nastroju! Oczywiscie bez tych dodatkowych \'atrakcji\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ostatnio mało sie udzielam bo nie mam o czym pisac,przeciez nie bede Wam pisała codziennie co mnie boli a co nie:) ostatnio mam troche schizy ale jeszcze do jutra i wszystko bedzie wiadomo chociaz z tym usg to nie wiem bo moj gin nie ma usg w prywatnym gabinecie i najwczesniej bede miała w czwartek:( jak tak sie ogladam to chyba wszystko jest ok.Piersi mnie bola a najbardziej sutki,powiekszyły sie i sa bardzo wrazliwe,mdlosci mineły. joka no to kochana na pewno Ci sie udało.U mnie pierwsza rzecza jaka zauwazyłam to byly zyły na piersiach dosyc mocno widoczne a jak zaczełam sikac w nocy to juz byłam pewna:) zreszta jaod samego poczatku czułam ze sie udało:) i Tobie na pewno tez:) po paznokciah nie mogłam poznac bo mam tipsy:) narazie uciekam.Jak nie odezwesie dzisiaj to dopiero jutro po wizycie ktora mam na 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanko do ciezarowek:) czy Wy w 9 tygodniu tez miałyscie tak ze przez dzien i rano nie miałyscie brzuszka a wieczorem był duzy? bo ja tak mam i jak wychodze gdzies wieczorem i zakładam cos obcisłego to kazdy sie domysla ze jestem w ciazy a w dzien nic nie widac:) balbinko sama nie moge sie juz doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie - ja tez mocno wierze, ze nidlugo juz bedziesz odliczac dni do porodu. joka -kciuki mocno zacisniete :-) alekto - jak ja Ci zazdroszcze takich wycieczek. my w tym roku raczej zrezygnujemy z wyjazdu, bo u mnie za czesto cos sie dzieje. Balbinka - nie byla to najlepsza ksiazka jak czytalam, ale w sumie fajne. Autor to Marquez, a tytul: O milosci i innych demonach. Dzis biore sie za \"Co sie wydarzylo w Madison County\" rudi - ja mialam tak samo z tym brzuszkiem :-) co do golenia - to ja zostawiam sobie dosc gruby paseczek, a tam na dole do zera. potem mam zawsze wyrzuty, ze moze cos mi sie przyplatac, ale wstydze sie isc do gina tak owlosiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×