Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Iskiereczko skoro Twoj MM jest po fachu zabieramy go ze soba w ten rejs Moze zapytaj sie czy bedzie chciał wypłynąć z taką bandą? MOze sie przestraszyc takiej bandy podstarzałych majtków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Cos mi nie wychodzi:(Jestem noga, przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za podziekowania .. ale co sie nie robi , zeby było troszeczkę milej ,, no nie? Widac , ze wszystkie nasze dziewczyny , albo szorują pokład , albo szykują obiad w mesie.Coś ich nie widac na horyzoncie. Poczekamy przy szklaneczce rumu , moze zjawią sie jak usłysza nasze szantowe piosenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ennkaa- nie przejmuj sie ,ja od kilku dni dopiero nauczyłam sie tych sztuczek. jak chcesz to moze ja ci podpowiem... co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Prosze pomoz mi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Tak sie wstydze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najeżdzasz mysza na strone , ktora jest na gorzew wpasku, przykładowo :nasz strona ktora widzisz to http://f .... i tak dalej) klikasz prawym przyciskiem myszy. ukazuja sie polecenia, na jednym z nich jest polecenie \"wytnij\", klikasz. wychodzisz ztych stron , ktorą zaznaczyłas i wchodzisz na nasza strone. w miescu na treść klikasz prawą strona myszy. pokazuje sie polecenie \"wklej\". klikasz i po bólu . nie wstydz sie ja np nie umiem robic tych fajnych emotek ( kwiatkow , łapek, mordek) nie wiem czy to trzeeba pobrać jako pilk cz ytlko mozna to zrobić wprowadzajac odpowiedznie znaki, Jezeli bedziesz miała problemy to sie nie obawiaj , pisz , bedziemy sie uczyc , az sie nauczysz , pisz jak czegoś nie zrozumiałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego ty sie wstydzisz !!!! za to dostaniesz karna wachtę od rana , wkoszuli, bez majtek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM sie zgodził, ale powiedział ze wszystkie majtki maja być w stringach , a u góry maja być ubrane jak posłanka Sandra Lewandowska w Egipcie!!! ha, ha co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wilczyce .. Musze oddac wladze w rece ktorejs z was.. Bo przyszlo mi gwaltownie opuscic poklad... Nie bojcie sie nic sie nie stanie jezeli nie bedziecie za bardzo brawurowac. Prosze zakotwiczyc sie w jakiejs spokojnej zatoczce i cierpliwie czekac waszego kapitana... Achoj zeglarska bando!!! Iprosze dobrze sie obchodzic z naszymi szkarlatnymi zaglami.... zadnych szyc poduszek czy spodnic z nich.. bo musimy powrocic do domu.. :-) Do jutra wroce napewno ze skrzynia acha i nie sledzic mnie bo i tak nie dacie rady Za zdrade bedzie kapiel z rekinami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ennkaa
Dam sobie spokoj, bo nic nie wychodzi. Stringi juz zakladam, ale musze sama z przescieradla sobie zrobic? Nie wiemczy twoj MM lubi czerwony kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj...melduje się na pokładzie majtek nojka i zgłasz gotowość do rejsu. Niestety stringi nikną w otchłani póksiężycowych pośladków...hehehe Iskiereczko ale rum obowiązkowo i kapitan super...prawdziwy...ale się cieszę.....hej ha kolejkę nalej...hej ha kielichy wznieśmy...to zrobi doskonale morksiej opowieści! Belvo...gdzie wysłałaś piosenkę na maila czy na forum? jeszcze nie zdążyłam otworzyć linków na topiku.Właśnie weszłam i parzę kawkę...dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennkaa
Szarooka podziekuje ci tymi kwiatuszkami, bo inne nie wychodza 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to mamy dwóch kapitanów ...nie znam się na tym...dla mnie bobma! ja mogę prowadzić dzienniki pokładowe i robić portrety w rysunku całe załodze.Nie pogardzę również pracą w kuchni a kiedy ocean będzie spokojny zagram Wam na gitarze...może być? szarooka...?eennkkaa? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije kawke z rumem. Ahoj Nojka! Zakladam czarna opaske i bede wasza piratka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×