Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Stewciu, to ty pod tym niegrzecznym pom. wpisem a fe a fe chlopaczku..Jestes Zalosny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka- spoko, spoko, zapewne Belva -kapitan podzieli sie skarbami , chyba nie bedzie taka , bo gdzie bedzie sie tak bawic jak nie na naszy statku piracki w towarzystwie takich szalonych wilczyc morskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy sie przesłyszałam , czy ktos nas nazwał \" stare panny\"- jezeli to stefek to chyba zafundujemy mu jakąs niemiłą prace pod pokładem , albo powiesimy za burte , na pożarcie rekinow, albo jeszcze lepiej-osmiornicy. Popatrzcie - co to zazdrość robi z ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bedzie sliczne zawsze Nojeczko!!!!!!!! PRAWDA DZIEWCZYNKI???? dla takich morskich podrozniczek jak my !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka, tak ja tez dzisjaj koncze z obzarstwem. Bo cos te stringi za ciasne sie robia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedzialam i nie wiem, ale kochana moja nie lubie takich chamskch wpisow i chcialam tym podejrzeniem zdezorientowac ja .. Bo jestem swiecie przekonana, ze to jakas zblakana duszyczka, ktora zatruwa topiki. Przykre to, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ennkaa mnie juz za mocno wżynają sie w siedzienie , chyba arobie tzw\"szlaban na gary\" i taki będzie finała tego mojego obrzarstwa Dobrze, ze sie robi ciepło to na rowerze(oczywiscie tym wodnym)pojeżdzę, zeby jakoś te stringi lezały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blusik , jak sie patrzy az same kulfonki podryguka. Jeden z nich żuje gume , jak sie facio nie zakrztusił pzry takich wygibańcach Anetka -tez kobitka z temperamentem ,jak śpiewa o wolności , to rzeczywiściw musi być wyzwolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko a cóż to za stwór? Wyobraźcie sobie że łechta nas jak zanurzamy się w wodzie aby zażyć kąpieli i tymi ząbkami rozcina pasek w pośladkach...chłe chłe chłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka , mysle ze jestes wspaniala dziewczyna i nadajesz na tych samych falach co ja....masz poczucie humoru i znasz sie na zartach.. Twoj Nik jest bardzo wymowny lubie Ciebie Dziewczyno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokład nie ogarnięty...ości po dorszu się pałętają...flaszka po rumie turla się od burty do kokpitu....a tu proszę majtki znużone leżą z nogami rozrzuconymi w różnych kierunkach...i ziewają.No kapitan da nam popalić jak wróci...oj żeby tylko nie poślizgnął się na skórce od banana którą rzuciła nasza pokładowa małpka tikikaka.Powiedzcie też naszej papudze...że przecież kapitan zabronił jej wyzwisk a jak będzie niedobra,to z piórek jej ogona zrobię sobie zakładkę do dziennika pokładowego...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazcie dziewczyny jaka odskocznia jest komputer dla nas wszystkich. Nieraz potrzeba i nam troche emocionalnej rozrywki.:) Ciesze sie, ze spotkalam na tym topiku takie przyjazne osoby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×