Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Dziewczyny! 艢roda, 13 czerwca 2007 Zmar艂 piosenkarz i autor tekst贸w Jacek Skubikowski Jacek Skubikowski W warszawskim Szpitalu Czerniakowskim zmar艂 Jacek Skubikowski, piosenkarz, gitarzysta, kompozytor i autor tekst贸w, prezenter telewizyjny i sceniczny. Od wielu miesi臋cy walczy艂 z chorob膮 nowotworow膮, lekarze musieli usun膮膰 mu ca艂膮 krta艅. Jest autorem m.in. piosenek: \"艢mier膰 w dyskotece\", \"Droga pani z telewizji\", \"Taniec pingwina na szkle\", \"Stan gotowo艣ci\" i \"Kryszta艂owa\" Lombardu czy \"Zawsze tam gdzie ty\" i \"Tacy sami\" Lady Pank. (js) Pokoj niech bedzie jego duszy, tak mi przykro!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a偶 mnie 艣cie艂o...bo to jeden z moich ulubionych kompozytor贸w i gitarzyst贸w.....jak s艂ysz臋 o krtani...a niedawno mia艂am z tym problem do ko艅ca nie wyja艣niony...a teraz ma to jedna z przyjaci贸艂ek...to mnie przera偶a i zasmuca.Pok贸j jego duszy!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kruszynka...
Dzien dobry! Zajrzalam do waszego klubu,troszeczke poczytalam. Podoba mi sie tutaj atmosfera,ktora tworzycie.Wczesniej pisalam na innych topikach.Pozniej byla dluga przerwa.Brakowalo czasu. Dzisiaj chetnie wlacze sie w szeregi klubu.Czy mam szanse?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
my艣l臋, 偶e tak...kruszyno...a za艂o偶ysz czarn膮 sukienk臋?pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wiesz kruszyno...my po prostu wiemy jak wygl膮damy, jeste艣my sob膮,piszemy o swoich odczuciach, zami艂owaniach...taki klub kole偶anek z my艣l膮 o spotkaniu kiedy艣 w realu.Jak odwa偶ysz si臋 nie by膰 ca艂kiem anonimow膮....pozwoli膰 si臋 pozna膰...to mi艂o b臋dzie.Jest nas ma艂o i dziewcz臋ta nie zawsze mog膮 skorzysta膰 z komputera z r贸偶nych przyczyn ale wchodzimy kiedy si臋 da bo si臋 lubimy.Witaj w klubie馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kruszynka...
Dziekuje Nojko za zaproszenie.Kiedys dostalam po lapach za moja szczerosc i teraz jestem ostrozna.Potrzebuje czasu. Obiecuje zrobic sie na czarno.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! O czarna Kruszynka... nam przyby艂a. Witam, rozgo艣膰 si臋! Przyjecha艂am, ale na kr贸tko. Wymieniam tylko garderob臋, gotuj臋 obiad i jad臋 teraz do drugiego wnuczka:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej...kruszynko...do twarzy...i jak swojsko!...by艂am w necie...dlatego dopiero przeczyta艂am.馃尰 witaj mendelku...鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kochane ..nie gniewajcie si臋...ja musz臋 do p臋dzla.W niedziel臋 wyje偶d偶am na tydzie艅.Czekaj膮 mnie przygotowania...wi臋c zostaje mi tylko ten dzie艅.Mo偶e wieczorkiem odezw臋 si臋.pa!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mendelku szkoda ze nie mozesz wziasc ze soba kompa na to wnuczkowanie.. Przypominasz mi moja kochana przyjaciolke z Bostonu.. Czy wiecie dziewczyny ze ona wziela sobie na glowe wnuczkowanie dwojga malych dzieci tylko po to zeby corka mogla pracowac?? Taka sama jest tesciowa mojej corki.. Cudowne kobiety.. Ja nie wiem czy dala bym rade ..chociaz czy ja wiem gdybym nie pracowala??? Kruszynko witaj w naszym Klubie.. My jestesmy szczere dziewczyny .. nie lubimy falszu tak ze pewnie bedzie ci z nami dobrze... Poczytaj cos o nas w poprzednich wpisach bo kazda wylala tu kawal swojej duszy... Zapraszamy z calego serca... Nojka jak zawsze szampanska..:-) Alisario馃尰 Szarooka 馃憚 Zofinko 鉂わ笍 No juz skonczyly mi sie emotikonki wiec wszystkich pozostalych cmokam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam was moje kochane .. nareszcie dobi艂am sie do klubu!!!! to wszystko przez te ulewne i kosmiczne burze... komouter domawia po艂aczenia ... juz nie wspomne o rozmowach przez telefon ...dzwoni艂am do syna .. jest terza w Jeleniej G. a jedzie do Zielonej G ... po 15 mni po艂膮czen dopiero z艂apa艂am jaki艣 zasieg kiedy burza przesun臋艂a sie troszeczk臋.....oooooooo jak przywali艂o!!!!... ca艂y czas grzmi i bozia robi mi zdj臋cia aparatem z lamp膮 b艂yskow膮..... witaj kruszynko w naszych progach... zasiadaj przy nas... Belvuniu jak sie trzymasz??...wiem, napewno jestes zmeczona ... ale trzymaj sie dzielnie ... napewno go艣cie wyjad膮 zadowoleni, a ty wtedy odpoczniesz sobie .. takie najazdy trzeba przej艣膰 jak gryp臋 Nojeczko maluj kochana , bedzie co ogladac , tylko zrob zdj臋cia zanim obrazy pojda w 艣wiat... a tak wogole ty takie kazde swoje dzie艂a powinna艣 fotografowac i katalogowac 4 Mendelku馃憚 alisario馃憚R贸偶o馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jakie jest cudowne powietrze po burzy... i jak cudownie och艂odzi艂o sie , ziemia paruje i zapach jej jest osza艂amiaj膮cy, woroble 膰wierkaja jak naj臋te... ufffffff jak ulga.......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To dla naszych artystek. Tw贸rzcie swoje dzie艂a, a my si臋 przy nich \"ogrzejemy\"鉂わ笍 Piosenka o poszukiwaniu Pomy艣la艂em, 偶e gdy gitar臋 ujm臋 D藕wi臋kami kilkoma 艣wiatu prawdy okre艣l臋 kszta艂t nuty jak nuty nut oboj臋tno艣膰 ka偶dy zna My艣l d藕wi臋kiem wyra偶ona Wymiaru nabiera innego Lecz nie spos贸b d藕wi臋kami wyrazi膰 milczenia Przysz艂o s艂owa mi sk艂ada膰 w zdania s艂owem znacz膮cym 艣wiatu prawdy okre艣li膰 kszta艂t s艂owo jak s艂owo g艂osu brzmienie ka偶dy zna my艣l s艂owem wyra偶ona wymiaru nabiera innego lecz nie spos贸b wyrazi膰 s艂owami milczenia nauczyli mnie kreski i plamy ich kompozycj膮 艣wiatu prawdy okre艣li膰 kszta艂t obraz jak obraz jego wzgl臋dno艣膰 ka偶dy zna my艣l barw膮 wyra偶ona wymiaru nabiera innego lecz nie spos贸b wyrazi膰 barwami milczenia szuka艂em ju偶 w wietrze w mi艂o艣ci szuka艂em nadziei zosta艂o niewiele gdzie znale藕膰 t臋 wiedz臋 o prawdzie gdzie znale藕膰 niech b臋dzie to prawda w milczeniu W.Bellon

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mile panie! Ogrzalyscie mnie swoimi serdecznymi slowami.Klaniam sie nisko i dziekuje.Posiedze chwile w kaciku i poczytam,poogladam zdjecia.Chociaz jak pisze Cztery mendle...\"nie sposob wyrazic slowami milczenia\".Jednak troche pomilcze.Uklony dla kazdej z was.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie panienki :) wczoraj by艂am tu z wami , poczyta艂am ale nie wpisa艂am si臋 ..... :) belvunia smutna dzi艣 , ja wczoraj.... moze to biomed niekorzystny?... :) Nojeczko... skad u ciebie takie pok艂ady opty? ja mam coraz cz臋sciej k艂opot z powodu niedobor贸w w tym temacie... Alisario.... coraz cz臋sciej odchodz膮 ci , z kt贸rymi 艂膮czymy si臋 we wspomnieniach z naszej m艂odo艣ci , te wiersze, piosenki , klimat naszych m艂odych lat..... to prawda , ta piosenka to jedna z piekniejszych..... kruszynko witaj w naszych progach, mam nadziej臋 , 偶e bedziesz si臋 tu dobrze czu艂a , tak jak my :) ch臋tnie by艣my ci臋 zobaczy艂y!.... :) 4Mendelku :) duzo si艂 ci 偶ycz臋 馃槝 R贸偶yczko 馃槝 SZAROOKA jak ja ci zazdroszcz臋 tej wody z nieba!! kogo艣 omin臋艂am? chyba nieeee :) dla wszystkich uca艂owania!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zofinko witam ciebiw馃憚 jaka pozmywam te sterty garow przysiadam sie do pogaduchy ... kruszynko nie siedz w kacie ... bardzo prosze nikt ciebie nie bedzie sztorcowa艂 ani nie stawial do pionu... ja tez od niedawa tu jestem , ale nigdy nie spotka艂am sie z gnebieniem \"nowych\" jak bywa na innych topikach .. gdyby ci sie wyrwa艂o cos nie tak , dziewczyny sa na tyle taktone , ze moga przemilcze膰 pewne sprawy , ewentualnie zrobia to z wielkim taktem i kultur膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Szarooka a co zes ty gotowala ze masz tyle garow do zmywania?? Zofinko wyczulas u mnie moze nie tyle smutek ale wielkie zmeczenie Jestem zmeczona fizycznie i psychicznie i wciaz mi sie chce spac.. Jestem tez troche zla .. Musialam powiedziec mojej corce zeby nie przyjezdzala z wnusia malenka za ktora bardzo tesknie bo mam dom pelen gosci ... Wiec musze poczekac az do nastepnego miesiaca aby pobyc troche z moja corka i jej nowym dzidziusiem.. Snilo mi sie ze ja strasznie sciskalam i calowalam .. Bardzo dziwny sen ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
buziaki Belvu艣 ! a widzisz, gotowa艂am go艂膮bki, m艂ode ziemniaczki z koperkiem i kefir albo maslanka ... no wiesz taka z lodowki az w z臋bach 艂upa艂o ... poezja.. sama wiesz ile to grzebaniny z tymi frykasami zeby dogodzic MM a dlaczego mowisz , ze to dziwny sen... przecie t臋skisz za tymi swoimi skarbami i nawet we 艣nie myslisz o spotkaniu .. w ty momencie tw贸j mozg nawet mysli o nichkiedy 艣pisz ... ale wytrw艂o艣ci.. Belvus wytrzymaj.. kiedy one przyjad膮 dostaniesz skrzyde艂 i zapomnisz o tych mord臋gach... to minie ... jako wy艣mienita dyplomatka i dama z klas膮 (moje spostzrezenia)...zniesiesz ta niewygod臋 z u艣miechem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Wieczorkiem!!! Pozdrawiam Cztery medle, Szarooka, Zofinke, Rozie, Kruszynke, Nojke , Belve, Iskiereczke i wszystkie ktore tu wpadaja:) Wszystkim BABKOM wysylam buziaczki 馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚 馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚 To nie dowod, ze Was lubie!!!!!!!! Ps. Belvo, nie wierz w sny, moja babcia zawsze mowila: \" Sen mara Bog wiara \"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny.. Alisario to chyba mialysmy wspolna babcie :-D Szarooka Ja w tamtym tygodniu zrobilam 60 golabkow i zamrozilam je. Jeden dzien gotowalam a drugi dzien sprzatalam po tym gotowaniu.. Tak ja bardzo tesknie za moja coreczka i dzidziusiem ... A mam tych dzidziusiow dwie sztuki jedna ma 8 miesiecy i mieszka we Wloszech a druga poltora i mieszka 3 godziny ode mnie.. Powiem jwam jakie ja wczoraj zrobilam kartofelki Polsko -wloskie.. Ugotowalam kartofle w mundurkach potem obskubalam , i wymieszalam z jedna cebula podsmazona z boczkiem i z oliwa i duza iloscia koperku... Goscie sie zajadali...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no to pobi艂as mnie ja zrobi艂am tylko 21 sztuk... robi sie szybko ... tylko to sprzatanie po tym ca艂ym ambarasie :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no mnie to tak szybko sie nie robily.. Najpierw kapuste obgotoac i porozdzielac liscie ... 2 godziny. mieso przygotowac z cebulka zmazona i przyprawami 2 godziny, zawijanie i gotowanie ich nastepna 2 godziny i sos na koncu pomidorowy godzine.. Caly dzien gotowania..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Szarooka,dzieki! Nie naleze do niesmialych.Spojrz,siedze jak hrabianka----otulona chusta,nogi wyciagniete i rogladam sie wokol.Pieknie tu....i tak rodzinnie.Dochodza do mnie wasze rozmowy.Poczulam sie troszeczke glodna jak uslyszalam o golabkach. Pewnie wybiore sie do belvy.,moze zdaze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochane ja jestem jeszcze w biurze, chcialam wyjsc ale sie wrocilam bo leje jak z cebra.. Kruszynko... jak to ja nie odbieralam telefonu? Chyba do mnie dzwonilas wirtualnie..he he he:-D Jak kiedys bylysmy male to to sie nie nazywalo wirtualnie tylko \"na niby\":-) Pa dziewczyny, przestalo lac lece do domu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No tak , belva nie odbiera telefonu , bo rozmawia ze mn膮!! :) Bo ja ju偶 odpali艂am moj膮 star膮 latajac膮 miot艂臋 i lec臋 na te go艂膮bki!!!! Belvo , odmro偶 dla mnie ze dwa , bo si臋 tu nad klawiatur膮 zapluj臋 dok艂adnie, farba z klawiszk贸w mnie si臋 pozmywa i jak bede pisa膰 do was? I nie smu膰 si臋 ju偶 i nie z艂o艣膰 , to minie , b臋dziesz si臋 cieszy膰 male艅stwem .... no, mo偶e tylko o miesi膮c starszym :) Iskiereczko? czemu maile do ciebie ode mnie wracaj膮? Wy艣lij mi chocia偶 pusty liscik , byle adres zwrotny do ciebie by艂! :( ....a obiad mia艂am taki jak SZAROOKA!!Chyba si臋 dzi艣 zm贸wi艂y艣my??? Teraz jestem objedzona truskawkami , s膮 teraz pyszne, bo si臋 ko艅cz膮 :) takie s艂odkie i dojrza艂e.... co roku obiecywa艂am sobie , 偶e jak bedzie sezon na truskawki to bed臋 tylko je jad艂a , nic innego!! W tym roku mi si臋 udaje , poch艂aniam je wprost , oko艂o 2 kg dziennie , a mo偶e i wi臋cej? I sikam hihihihi Lec臋 w艂asnie do 艂azienki! Dobranoc, do jutra , 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×