Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Szkoda...wypada chyba postawić coś i rozstać się w zgodzie z pewnym niedomówieniem i niezrozumieniem...może to ja jestem dla was no wiecie przereklamowana...albo mało ciekawa...też tak może być. Mam zaproszenie na inny topik a nawet dwa lecz nauczę się jak zmienić nick gdybym miała czas jeszcze gdzieś pisać...tak więc narodzę sie czy też odrodzę jako ktoś zupełnie obcy.Jak chcecie...ja ma tyle kłopotów...nie mam siły się narzucać...i tak mnie życie nie pieści...ale szkoda................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas straszna susza boje sie ze swiat zginie bez wody.. Moja malenka wnusia przyjechala dzisiaj z Wloch i byla taka zmeczona.. plakala i plakala a ja nie wiedzialam co z nia mam zrobic.. Rodzice poszli spac zmeczeni .. Moje malenstwo kochane ... darlo sie i darlo az prawie ochryplo.. Ja ja lulalam ale ona chciala mamy a mama spala zmordowana.. Juz kilka razy postanowilam ze do nich pojde i zaniose im dziecko ale potem robilo mi sie ich zal ze tacy zmeczeni... W koncu usnela pochilpujac.. Nojka nie odchodz.. 🌻 Alisario nie odchodz🌻 Szkoda naszej przyjazni dziewczyny.. To wszystko moja wina :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję , podglądam od czsu do czasu.. Po co zamykac topik.Niewolno.Tak trudno o przyjażń a piszecie ze sobą już tak długo - nie zamykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJJJJJJJJJJ
Nojeczko i Alisario szefowa z sąsiadek bardzo tęskni za wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredota pomaranczowa
Nojeczko❤️ i Alisario❤️ zajrzyjcie do sasiadek 50-tek ktos podszywa sie pod WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki ! W b W ! Pozdrawiam i sciskam :) Widzialam te sobowtory na Piedziesiatkach i jest to dla mnie troche dziwne i jednoczesnie bardzo mile, ze ktos o nas pamieta ! Slyszalam takie powiedzenie :\" Zycie bez wroga to zadne zycie \":-D Moim zdaniem bylybysmy zapomniane, a tak zawsze ktos ma nas w sercu albo na jezyku... :-D Oznacza, ze zyjemy i ciagle jestesmy w kregu zainteresowania :-D Belvo nie miej zadnych wyrzutow, ja twojej winy tu nie widze... Nojka, pamietasz gorsze byly naloty i przetrwalysmy... Wiec glowy do gory, cierpliwosci i do odwaznych nalezy swiat. Kardynal Wyszynski powiedzial: \"Cierpliwość sprawia w nas, że z jej pomocą znosimy zło doznawane od innych, że chronimy się od niedobrego smutku.\" Dlatego tez ludzie, którzy umieją sie śmiać, nie przestaną nigdy się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magraaa
szukać z wiarą tzn znaleźć , tylko nikt nie wie za jaki czas znajdzie to czego szukał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️👄 Ale sie kogos glupoty trzymaja... Prawda Medelku ? Nie rozumiem jak mozna byc tak chorym na glowke:-D Musze zaraz jechac na zastrzyk a tak zimno mnie jakos trzesie , zebym tylko nie byla chora... Pzdrawiam wszystkie kochane klubowiczki...Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie stalo strasznego dziewczyny.. Po prostu ktos czytal ( Duga i Tia) nasz topik i zapomnial i wpisala sie niechcacy... Czy to jest jakies przestepstwo?? Nie przecieez.. Duga🖐️ cieszymy sie ze nas czytasz :-) Tia 🌻 ty tez... Lubimy miec gosci ... nawet pomaranczowych.. Ja bardzo lubie pomaranczowy kolor.. wiele osob chce byc anonimowo i szanuje to.. Bardzo czesto po jakims czasie robia sie na czarno bo im tu pasuje... wiec co za problem?? W koncu wlasnie tak jest zbudowana ta kafeteria ze mozna pisac na pomaranczowo..i nie nazwalabym tego atakami... tylko milymi wizytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magraaa
jak nabiore pewnosci siebie bede czarna, belvo masz racje 🖐️ alisario jakie piekne obrazki , poprostu cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belvuś_
z całym szacunkiem dla Ciebie ....czujesz sie dobrze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki... tak ,juz jest OK.. Po prostu taki moment zwatpienia.. wiecie zdarza sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów*****
patrzcie uważnie na nicki: Duga jest bez kropki a Tia ma "licznik" w nicku :O mącicielko, następnym razem nie będę miała obiekcji i skasuję ost. 20 twoich postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pzdrawim Alibabki Wieczorkiem ! Apropos wpisow na Piedziesiatkach... Tam oczywista ja tez nie jestem soba ?! A nojka nasza Nojeczka:-D:-D:-D Ja to mysle, ze to jakas \"Wredna MEDA \" po topikach sie szweda.hihihi ! Eeeetam !!! Po co sie tym przejmowac:-D Wpisujcie sie i nabierajcie pewnosci... Jeszcze topik nie zaginol poki my zyjemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jesieni i wietrze Jesień latawce puszcza na wiatr On jak mustangi ujeżdża je zgrabnie Chwycił ogony na karki im siadł Już mu nie umkną, żaden nie spadnie Próżno się wiją w wężowych skrętach Chcąc się uwolnić z wiatrowych więzi W wędzidłach silnych w sznurkowych pętach Trzyma je mocno przed sobą pędzi Między ich grzywy białe spienione Wplotły się resztki babiego lata Z żalu że lato w gałęziach uśpione W dole swe włosy wierzba rozplata Będą dni teraz płaczem deszczowym posypywane krótkie blednące Coraz pomykać ku chłodom zimowym Już nie słoneczne już w mroku ginąc Urszula Górska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Jeden i spadam :-D ,👄 Kabała jesienna I znów jest wieczór w szarudze i słocie, I lampę trzeba świecić już o czwartej. Siądź tu naprzeciw. Ty wiesz: w tej martwocie Najwięcej szczęścia dają twoje karty. Zmarszczone ręce położą proroczy Korowód zdarzeń i tak nie do wiary Dobrze się stanie, gdy podnosząc oczy, Na mnie popatrzysz się przez okulary. Ktoś mi list przyśle - prawda? - i wyswata Z kierową damą, która na mnie czeka; Niespodziewany czyjś przyjazd i strata, Intrygi pików i podróż daleka. I całe życie to, które się zmieści W jednym kwadracie pasjansa, w mozaice Kart kolorowych, w najdroższej powieści, W sercu, co kocha, jak w bajce, jak w bajce. Nie trzeba sprawdzań, wszystko się sprawdziło, Wyszło, corn myślał - tak, wiesz, nie do wiary Że mi w szarugach dni będzie się śniło Spojrzenie długie poprzez okulary. Kazimierz Wierzyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magraa, zdolna jesteś. Piękne zdjęcie! Ja niestety nie umiem...:) a zresztą nie mam odpowiedniego sprzętu do robienia zdjęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario wklejasz takie piękne wiersze o jesieni. :classic_cool: No to jeszcze coś dodam. NIE DOKOŃCZONA JESIENNA FUGA A jeśli mnie dom buczyną spięty tej nocy przyjmie w swoje progi zapalę gwiazdy w nocy głębi a sam zakwitnę górskim głogiem A jeśli mnie dom buczyną spięty tej nocy przyjmie w swoje progi zapalę gwiazdy w nocy głębi a sam zakwitnę głogiem Beskid kołysze się i szumi i chwiać się będzie drżeniem nieba i horyzontu zmieni drogi i umrzeć moim słowom nie da Do końca drogi swej noc zmierza i płoną drzewa w nocnym chłodzie czy gościem będę w nim czy muszę do domu swego wejść jak złodziej Beskid woła znak mi daje wiem oto droga już niedługa i trwa świt złocąc wyświechtana jesiennym wiatrem biedna fuga Wolna Grupa Bukowina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki👄🖐️ \"Październik\" Jaskółeczki nie czekały na jesieni przyjście. Lecieć chciałyby za nimi kolorowe liście. Lecz tymczasem pozostają w wyzłoconym lesie aby pięknie wyglądała złota polska jesień. Choć to jesień, świerk czy sosna nie ma złotych igieł, i choć ptaki odleciały raźno ćwierka szczygieł. Dziobie ziarnka suchych ostów, barwami się mieni, jakby sobie nic nie robił z tej całej jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech22
👄 J e s i e ń Jesień przychodzi za wcześnie. Jeszcze kwitną piwonie, jeszcze pszczoły budują idealne państwo, gdy nagle na polach zabłysną zimne bagnety jesieni i zerwie się wiatr. Skąd idzie jesień, czemu niszczy marzenia, zielone altany i pamięć ? Obce mocarstwo wchodzi w cichy las, złość nadciąga, idzie dżuma i dym pożaru, ochrypłe okrzyki Tatarów Adam Zagajewski Jesień zrywa liście z drzew i nazwy, owoce. Jesień zaciera ślady, granice, gasi lampy, świece, gromnice; młoda jesień z purpurą na wargach całuje śmiertelnie żywe istoty i kradnie życie. Płyną soki i krew płynie ofiarna, płynie oliwa i wino, i rzeki płoną, żółte rzeki wzdęte padliną, przekleństwo płynie, płynie błoto, lawa, lawina Biegnie jesień zdyszana i noże błękitne świecą w jej niemym spojrzeniu. Ona ścina imiona jak zioła sierpem ostrym i nie ma litości w jej ogniu, oddechu. Idzie anonim, terror, armia czerwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×