Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Go艣膰 usmiech22
:-D Jesienne r贸偶e Tak niedawno by艂 maj, byli艣my tak szcz臋艣liwi, u艣miechni臋ci i tkliwi, kt贸偶 te dni zn贸w o偶ywi? Ch艂odn膮 r臋k臋 sw膮 daj, sp贸jrz mi w oczy i powiedz, czy mnie kochasz? Ja wiem, to jest z艂ud膮 i snem. Jesienne r贸偶e, r贸偶e smutne, herbaciane, jesienne r贸偶e s膮 jak usta twe kochane. Drzewa w purpurze ostatni daj膮 nam schron, a serca bij膮 jak dzwon, na jeden ton... Jesienne r贸偶e szepc膮 cicho o rozstaniu, jesienne r贸偶e m贸wi膮 nam o po偶egnaniu. I w li艣ci chmurze idziemy przez parku g艂usz, jesienne r贸偶e wi臋dn膮 ju偶. Ty nie kochasz mnie ju偶, tak jak dawniej to by艂o, ca艂膮 uczu膰 swych si艂膮, to si臋 wczoraj sko艅czy艂o. Dzisiaj wi臋dnie w艣r贸d r贸偶 nasza mi艂o艣膰 gor膮ca, zanim zwi臋dnie jak kwiat, pozw贸l odej艣膰 mi w 艣wiat. Jesienne r贸偶e, r贸偶e smutne, herbaciane, jesienne r贸偶e s膮 jak usta twe kochane. Drzewa w purpurze ostatni daj膮 nam schron, a serca bij膮 jak dzwon, na jeden ton... Jesienne r贸偶e szepc膮 cicho o rozstaniu, jesienne r贸偶e m贸wi膮 nam o po偶egnaniu. I w li艣ci chmurze idziemy przez parku g艂usz, jesienne r贸偶e wi臋dn膮 ju偶. Andrzej W艂ast

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jak to nam sie nie podobaja??? Nas po prostu zatyka z podziwu.. Geby mamy otware i dlatego nic nie mowimy :-D Takiej ilosci piekna juz dawno nie bylo!! Zofinko dzieki Tobie tez... 鉂わ笍Wszyscy sie pytaja skad ja mam takie ladne fotki a ja im odpowiadam ze z Polski... Nojka istnieje.. rozmawialam z nia ale ma jakies komputerowe problemy znowu.. Pozdrawia was..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Copertko , nie przesadzaj! Pamietasz jak Ci cudowny slonecznik podpieprzylam:-D hihihi:-D Robisz fantastyczne zdjecia i ja \" Wojt Ci to mowie \" Coperrtko, naprawde sliczne te Twoje Fotki... Jak\" Bon cyk cyk \" i mowie to szczerze teraz bez zartow i z reka na sercu... Ty masz juz troche rutyny a ja trzaskam tak sobie w ten guzik na 20 jedno jest wyrazne ... Przewaznie wychodza tak... http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/03102007031.jpg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 usmiech22
Wow! Ale super kwiaty! A rolade jak nikt nie wpadnie to cala zjem :-D Mniam Jak smakuje:-D ALISARIO ! A z jakiej to okazji:) Wiersz dla ciebie:) Oshiro Elena Credo przyjazni Wierz臋 w ciebie, przyjacielu. Wierz臋 w tw贸j u艣miech - otwarte okno twojego istnienia. Wierz臋 w twoje spojrzenie - odbicie twojej uczciwo艣ci. Wierz臋 w twoje 艂zy - znak obecno艣ci w smutkach i rado艣ciach. Wierz臋 w twoj膮 d艂o艅 - zawsze wyci膮gni臋t膮, by dawa膰 i otrzymywa膰. Wierz臋 w tw贸j u艣cisk - szczere przyj臋cie twojego serca. Wierz臋 w twoje s艂owo - wyraz tego co kochasz i czego oczekujesz. Wierz臋 w ciebie przyjacielu, tak po prostu w wymow臋 ciszy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 usmiech22
Staff Leopold Dobranoc Dobranoc! 艢nij, 呕e w las zielony wiosn膮 W s艂oneczne idziesz rano, Gdzie po艣r贸d drzew Mchy i paprocie rosn膮 Muskaj膮c twe kolano. S艂oneczny blask, Przesiany przez brz贸z w艂osy, Jak p艂atki z艂otej r贸偶y Pada na biel Twych r膮k, a per艂y rosy U twoich l艣ni膮 podn贸偶y. W ga艂臋ziach ptak, Co z drzew szelesty str膮ca Ruszywszy je skrzyd艂ami, Rzuca sw贸j 艣piew Pod b艂臋kit w z艂oto s艂o艅ca, By spada艂 ros kroplami. Zielony g艂az, W mch贸w drzemi膮c aksamicie, Skusi ci臋 spocz膮膰 w cieniu, A zdr贸j, co gdzie艣 W g臋stwinie szemrze skrycie, Przypomni-膰 o pragnieniu. I kiedy w kr膮g Za 藕r贸d艂em patrz膮c bliskiem Sperlone ujrzysz zdroje, Obudzisz si臋 Obj臋ta mym u艣ciskiem I znajdziesz usta moje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
WITAJCIE!!!!...nie uda艂o si臋 wr贸ci膰 do mojego starego nicka...ci膮gle mi wyskakiwa艂o\"b艂臋dne has艂o...tak wi臋c NOJKA49...to teraz JA...JOLA49. Teraz pr贸ba czy wejd臋...niby profil zosta艂 dodany

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ufff....uda艂o si臋.Musicie przyj膮膰 m贸j nowy nick...inaczej nie mog艂abym wej艣膰 i rozmawia膰 z Wami...nick ma w tytule moje imi臋. Dzi臋kuj臋 Wam bardzo, 偶e jeste艣cie...偶e o mnie pami臋tacie...za pi臋kne wiersze i fotki. Mendelku dosta艂am o tych 偶yletkach....nie rozumiem tej reklamy copertko....nie mog艂am odpowiedzie膰 Ci na sms-a...nie mia艂am karty w telefonie ale ju偶 kupi艂am....dzi臋ki za pami臋膰.Dzi臋kuj臋 za dwa maile kole偶ance z USA...innej...nie belvuni....ale belvuni pi臋kne dzi臋ki za telefon Czy ju偶 teraz wierzycie..偶e to jestem Ja? Kochane jutro wyruszam do Cz臋stochowy na modlitwy...jak macie jakie艣 intencje za chorych...porzuconych...w potrzebie...to piszcie...bo ja nied艂ugo id臋 spa膰 gdy偶 wstaj臋 o 5.00 rano a podr贸偶 z mojego miejsca daleka.Ma tam przyjecha膰 specjalnie, wa偶ny go艣膰 z W艂och...szczeg贸艂y opowiem po powrocie.....buziaki!!!!!!!mo偶ecie 偶yczy膰 mi spokojnej i bezpiecznej drogi!!!!!pa鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nojka jak sie ciesze ze jestes z nami!! Moze w Czestochowie sie za nas pomodlisz?? Baw sie dobrze i wracaj szybko.. Mendelku ja tez nie zrozumialam tej reklamy... :-O A zajzalas na poczte??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marzena.......
a ja po prostu zycze wam dobrej nocy,szczegolnie Pani Cztery Mendle i wszystkim pozostalym,Belvo,jestes wspanialym czlowiekiem:DOt,tak po prostu,z glupia frant do Was pisze,lubie Was czytac:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No tak... popadalo i przestalo.. definitywnie mam potrzebe wiekszej ilosci wody.. Chce woooooooody!!!! Znacie ta starenka piosenke o woziwodzie? Spiewal ja Jerzy Michotek.. Moj tatus mial jego plyte i prawie na pamiec nauczylam sie slow.. \"Moj wozek ma piec koool a beczka nie ma piatej klepki I ciagnie eej eheeeeej i ciagnie biedny wol ten wielki woz nie wiekszy nieco od kolebki.. Woziwoda aaaaaaaa!! No dalej zapomnialam :-O A propos piosenek... Co sie stalo z nasza sliczna Szarooka ??? Ja sie pytam??? Szaro-ooooooka!! Odezwij sie!! Nie badz taka..:-O :-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Usmiechu 22 piekna ta poezja Staffa!! I bardzo na czasie dla mnie :-) Rzucacie w nami tymi perlami... a my nic jak przystalo na te z podwojnym kopytem :-) ale w tym dobrym slowa znaczeniu... Ja je kocham!! Kocham je!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nojka!! W Czestochowie pomodl sie za nasze polskie konie. Tam jest taka specjalna puszka ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Belvo :) Jak wstaniesz to spotka ci臋 m贸j buziak !! 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 i jak to widzisz nawet nie jeden ale kilka!!!!!! Szarooka pisze na innym topiku :( , uciek艂a od nas bez po偶egnania , a szkoda...... :( Alisario...... twoje fotki s膮 pi臋kne i profesjonalne!! ale i pocieszy艂a膰 mnie , pokazuj膮c jedn膮 , nie bardzo udan膮 :) mnie te偶 takie cz臋sto wychodz膮 ..... b膮d偶 z tego powodu 偶e robi臋 zza ma艂ej odleg艂o艣ci , b膮dz sprz臋t raczej amatorski :) copertko 馃槝 magro jeden fotosik i koniec?...... u艣miech 22 wklejaj wiersze, prosz臋 ..... 馃槝 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Alibabeczki ! Wiatr tutejszy mocno dmucha, szepcze sercu co艣 do ucha, a me serce nie z kamienia wi臋c przesy艂am pozdrowienia. BELVUS馃憚 ZOSI馃憚 MENDELKU馃憚 SZAROOKA馃憚 USMIECH馃憚 JOLKA 馃憚 MARZENKO馃憚 Iskiereczko馃憚 Andrzej Walig贸rski Z n o w u Znowu jesie艅, znowu jesie艅 polska, 呕贸艂te li艣cie na ulicach Wroc艂awia, Kowalskiego wzi臋li do wojska, Zamachowski zacier nastawia. Przyszed艂 s膮siad i gada po lwowsku (cho膰 urodzi艂 si臋 ko艂o Gorzowa) - Patrz pan, jaki艣 ziomkostwa na 艢l膮sku, Nie daj Bo偶y si zaczni ud nowa. W domu pachn膮 prawdziwki i 艣liwki, Na obrazie ginie ksi膮偶臋 Pepi, Ca艂e wojsko ma mie膰 rogatywki, To ju偶 wtedy nas nikt nie zaczepi. Ucieszyli, o偶ywili si臋 starsi: - Jednak jest r贸wnowaga na 艣wiecie, Kiedy艣 by艂 przymusowy marksizm, Teraz musz膮 na religi臋 i艣膰 dzieci! Ch艂opskie wozy w ob艂okach kurzu, Dalej Nysa, za Nys膮 艣wiat... Tylko stary u艂an na wzg贸rzu Ci膮gle pe艂ni sw贸j biedny zwiad, Tylko panna Hortensja we dworze Plan kampanii ustala po cichu: - Panie Ma膰ku, tu si臋 rannych po艂o偶y, A CKM ustawicie na strychu. Babie lato leci wzd艂u偶 ulicy Kocur drzemie na grz膮dce z petuni膮... - W razie gdyby opr贸cz Niemc贸w bolszewicy, To gdzie szuka膰 granicy z Rumuni膮? Znowu jesie艅, taka 艣liczna znowu, Wiecz贸r ciep艂y jak wtedy, w przeddzie艅... - Chod藕, przejdziemy si臋 z psem Jaworow膮, Wnuki rosn膮... E, jako艣 to b臋dzie. ZYCZE MILEGO WEEKENDU

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 usmiech 22
cze艣膰! Pozdrawiam i zmykam ... pi臋kna s艂oneczn膮 pogoda:) Wiec na dzia艂k臋 spadam:) Alisario ja bardzo lobi臋 wiersze i dzi臋kuje jeste艣 super馃尲 Dla wszystkich pan na topiku馃尲 Grzegorz Turnau » Jesienna dziewczyna Z tej drogi, kt贸r膮 przesz艂o za wiosn膮 swoj膮 lato – ju偶 nie patrz na sw膮, przesz艂o艣膰, na przysz艂o艣膰 spojrzyj za to. Ze wzrokiem na zakr臋cie, za kt贸rym jest ju偶 jesie艅, wci膮偶 czekaj nieugi臋cie, a偶 ona ci przyniesie... Jesienn膮 Dziewczyn臋, odmienn膮 ni偶 inne – dziewczyn臋 z chryzantemami, z chryzantemami. Dziewczyn臋 Jesienn膮 – dziewczyn臋 bezcenn膮 i nie zamienn膮 ju偶 na nic, ju偶 na nic. Wiosennych dziewcz膮t pe艂no i letnich tyle 艂adnych. Jesienn膮 poznasz jedn膮, zimowych nie ma 偶adnych. O tamte zreszt膮 mniejsza, gdy z艂oto i szkar艂atnie zabarwi jesie艅 pejza偶 na przyj艣cie tej ostatniej ... Jesiennej Dziewczyny, odmiennej od innych – dziewczyny z chryzantemami, z chryzantemami. Dziewczyny Jesiennej – dziewczyny bezcennej i nie zamiennej ju偶 na nic, ju偶 na nic. Wyci膮gnij r臋ce do niej, by tak nie przesz艂a mimo, bo ma we w艂osach promie艅, przy kt贸rym ja艣niej zim膮. Bo zach贸d ju偶 w niuansach czerwieni ga艣nie zimnej – bo to ostatnia szansa, po kt贸rej nie ma innej ... Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej ju偶 na nic, ju偶 na nic. Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej ju偶 na nic, ju偶 na nic.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej hej a znacie slowa do piosenki \"jesienny Pan\"? Pamietacie? Ta piosenka kiedys sliczna Japonka wygrala festiwal w Sopocie... Tak pieknie go wtedy spiewala!!! Ze piosenka wydawala sie czysto japonska.. U nas dzisiaj beda goscie na kolacje.. Mala kolacyjka w 6 osob.. Takie lubie.. Nie jakies wielkie party gdzie czlowiek caly dzien lata z wywieszonym jezykiem a potem juz nawet nie ma energi aby pobyc z goscmi.. Pewnie podam wszystkie moje ostatnie eksperymenty..jakie robilam jak nie bylo S w domu.. niektore wyszly bardzo fajnie. Szkoda ze Szarooka sie na nas obrazila :-( To byla taka kochana i sliczna dziewczyna.. Zosiu czy ty wiesz dlaczego poszla sobie? Czy ktos ja urazil moze?? A Libra gdzie sie podziewa?? Pozdrowionka dla wszystkich tu piszacych.. Ciesze sie ze Nojeczka nasza wrocila..:-) Nojka 鉂わ笍 Mendelku a ty znowu na baby sitterowym urlopie??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie moje kochane dziewczyny Belvuniu jestes tak kochan膮 i ciep艂膮 kobiet膮 , ze nie mog艂am obojetnie przej艣c ko艂o Twojego wpisu , wspominajacego mnie moze niepotrzebnie nad膮sa艂am sie na copertke , i bez s艂ow wyjasnien i pozegnania opu艣ci艂am nasz kochany topik.. nie raz chcia艂am wejsc i napisac kilka s艂ow , ale jako艣 nie mog艂am znie艣膰 tych podchod贸w pomaranczowych, same widzia艂y艣ci jaki by艂 zam臋t , przysrywy, zaczepki, same jescze dolewa艂y oliwy do ognia brzydze sie takim post臋powaniem , szczucie jadna na druga zza p艂ota, to zagrywki ponizej pasa , i nie w moim stylu.....ale widze ,ze klimat na topiku jest juz spokojny, i bardzo dobrze ca艂uje WAS WSZYSTKIE BEZ WYJATKU馃憚馃憚馃憚馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja ciesze sie ogromnie Szarooka Pieknosci Ty nasze馃憚 Witaj W domu Alibabko kochana馃憚 Ja upieklam wlasnie chaleczki , a pal szesc i dla Was zrobie zaraz z chalek fotke ... Wlasnie zasiadamy do kaffee:) Bardzo prosze o KROCIUTKI KOMETARZ TEGO WiERSZA... Losowy wiersz \"Czy偶 nie lepszy by艂by nasz 艣wiat, Gdyby s艂ysze膰 od spotkanych os贸b: Wiem o tobie co艣 dobrego, I widzianym by膰 w ten w艂a艣nie spos贸b? Czy偶 nie by艂oby cudownie, Gdyby d艂o艅 napotkanego Nios艂a z sob膮 zapewnienie: Wiem o tobie co艣 dobrego? Czy偶 nie by艂oby szcz臋艣liwiej, Gdyby dobro, kt贸re jest w nas By艂o rzecz膮, t膮 jedyn膮, Pami臋tan膮 w ka偶dy czas? Czy偶 nic s艂odsze dni by艂yby, Gdyby s艂awi膰 dobro膰 znan膮? Wszak jej tyle jest na 艣wiecie, Nawet w wadach, jakie mamy. Czy nie warto by spr贸bowa膰 Tak o innych my艣le膰 sobie: Ty znasz jakie艣 dobro we mnie, Ja znam jakie艣 dobro w tobie? \" - Anonim 馃憚WBW

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Szarooka ciesze sie ze wpadlas :-) :-) Dzieki za piosenke 鉂わ笍 Tak nieraz jest... czlowiekowi cos moze nie pasowac a potem mu przechodzi... Mnie tez sie to zdarzylo kilka dni temu.. Normalne zycie.. Ja was cenie i lubie .. kazdza za cos innego . Lece bo juz mam malo czasu a tu wszystko jeszcze do zrobienia.. Chce ladnie nakryc do stolu tak .. jesiennie. Moze mie sie uda :-) Alisario wiersz przestudiuje jutro bo nie lubie nic robic na chybcika. 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Alibabki zapraszam na kaffee i chaly! :-D CHALY STYGNA :-D http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2682.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2683.jpg Kaffee sie parzy:-D prosze do stolu...hi hi! http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2677.jpg SMACZNEGO! Tak bardzo bym chciala zrobic pstrczek i naprawde zaprosic Was do mojego stolu馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Alisario i Belvu艣 , dziekuje za bardzo ciep艂e s艂owa Ciebie Alisario nikt nie przebije w robieniu zdjec , jestes w tym najlepsza, s膮 przepyszne, zrobione z takim zmys艂em estetycznym... super..mozna je je艣c z ekranu to sie nazywa polska goscinno艣膰馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 usmiech22
Alisario! Wspanialosci az slinka cieknie... Dzieki鉂わ笍 pozdrawiam...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 usmiech22
Wszystkm Kolezankom nadobranoc oles艂aw 艁ucki Jesienny pan siedzia艂 na mokrym kraw臋偶niku zawieszony my艣l膮 mi臋dzy li艣ciem str膮conym z drzewa jesiennym deszczem a mokr膮 kostk膮 rynsztoku najstarszego na 艣wiecie miasta twarz mu b艂yszcza艂a wilgotnym smutkiem a li艣膰 ... by艂 pi臋kny i martwy szarpany wiatrem broni艂 si臋 przed potokiem brudnej deszcz贸wki rw膮cej wartko wy艣lizganym brukiem do morza wiecznej m膮dro艣ci szary bezsilny jesienny pan z rozpacz膮 w szklistym wzroku s艂a艂 mu otuch臋 my艣li rozgrzanych wspomnieniem lata ale li艣膰 by艂 zbyt ci臋偶ki bezlitosnym przeznaczeniem woda w dole nios艂a tysi膮ce takich jak on li艣ciastych istnie艅 brzemiennych mokrym ci臋偶arem deszczowej jesieni wkr贸tce i on bezwolnie wpl贸t艂 si臋 w strumie艅 艂ez i znik艂 wch艂oni臋ty czelu艣ci膮 ulicznego 艣cieku jesienny pan d艂ugo jeszcze siedzia艂 na mokrym kraw臋偶niku z dusza przylgni臋t膮 do wizerunku li艣cia odchodz膮cego w nico艣膰 brudna woda pie艣ci艂a mu stopy twarz b艂yszcza艂a wilgotnym smutkiem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×