Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Witaj Nojeczko, sciskam Ciebie badzo , badzo serdecznie, zycze wytrwa艂osci w tym co robisz .. nie poddawaj sie , jestes dzielna, masz w sobie tyle harymy, tak trzmaj. pozdrawiam was wszystkie , moje drogie kolezanki i zycze wam cudownych 艣wiat馃憚鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jak si臋 ciesz臋, 偶e kto艣 napisa艂 \" Podmaskownyje wieczera\" i to cyrulic膮!!! Dzi臋kuj臋. O wiele lepiej to wygl膮da ni偶 fonetycznie! Czy mo偶na prze艂膮czy膰 si臋 na taki alfabet? Czy to skopiowane? Bardzo prosz臋 o odpowied藕 . Kol臋da pi臋kna ... jak wszystkie kol臋dy!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Na dobranoc fragment wiersza K.I.Ga艂czy艅skiego: Tr膮bki 艣wi膮tecznej poczty Ju偶 dzisiaj kt贸ry to raz p臋dzi poczta przez las! C贸偶, nie dziwota, przed ka偶da Gwiazdk膮 p臋kaj膮 banie z mani膮 pisarsk膮: Jacek, co pi贸ra nie bierze w r臋ce, nagle napisa艂 list贸w dziewi臋膰set. Pisze Alojzy, Funia i Mania. Ro艣nie gwiazdkowa 偶yczeniomania. Wczoraj w Krakowie na placu Kingi listy wypchn臋艂y denko od skrzynki, bo tyle list贸w, kt贸偶 by to zni贸s艂 -- O! zn贸w pocztowy w贸z: jeszcze ten mostek, jeszcze ta rzeczka i wjedzie poczta w mury miasteczka, 艣nieg przed poczt膮 biegnie jak zaj膮c, tr膮bki pocztowe gromko graj膮: Listy, paczki, stamt膮d i st膮d! Wszystkim Weso艂ych 艢wi膮t! .................. To tak przekornie dla Poczty Polskiej :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewcz臋ta....馃憚馃憚馃憚鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 Ja z niczym nie szalej臋, posprz膮tam na ostatni膮 chwil臋.Ma艂a choineczka ju偶 stoi ale w tym roku moja c贸rcia nie mo偶e przyjecha膰 wi臋c wigili臋 sp臋dz臋 z mam膮 i siostr膮 a po wigilii wr贸c臋 do domu, bo siostra idzie na nock臋 do pracy a mama pr臋dko chodzi spa膰. P贸藕niej to ju偶 kwestia dogadania si臋 z kole偶ank膮,kt贸ra wraca z W艂och do miasta rodzinnego ale chcia艂a mnie w 艣wi臋ta odwiedzi膰.W drugi dzie艅 艣wiat mia艂am zaproszenie na wiosk臋 do znajomych ale zadzwoni艂a przyjaci贸艂ka z Polkowic i odwiedzi mnie.Tak wi臋c grafik u艂o偶ony. Dzi艣 przyszed艂 pracownik servisu dostawczego...i oczy mi ze zdziwienia z orbit wysz艂y....legwanku i tu kieruj臋 do Ciebie znowu s艂owa podzi臋kowania za Tw膮 wspania艂omy艣lno艣膰....i niespodziank臋 w postaci \"zaczarowanej paczuszki\" W takim razie szykujcie si臋 z Zofink膮 zaraz po 艣wi臋tach na wizyt臋, bo ja r贸wnie偶 mam niespodziank臋 dla Was. W pustym pokoju jest materac i komplet po艣cieli dla kt贸rej艣 z Was lub dla mnie o ile spa艂yby艣cie razem.Jak nie to wystarczy jaki艣 艣piw贸r dla mnie zorganizowa膰, bo materac mam i ka偶da b臋dzie spa艂a osobno. B臋dzie co艣 na z膮b i mam pytanie czy lubicie na deser - lody z gor膮c膮 truskawkow膮 polew膮?Mam truskawki, sama je zbiera艂am . Czy lubicie 艂azanki z kapust膮 i prawdziwkami i mi臋skiem?? Ju偶 zrobi艂am i spr贸bowa艂am...smakuje bardzo, zaraz zamro偶臋.Ja jem jak kurka a zawsze robi臋 wi臋cej, bo lubi臋 go艣ci...jak sobie pojedz膮 i 艣linka im cieknie. B臋d膮 te偶 przystawki.Zaraz zadzwoni臋 do mamy czy w tym roku przewiduje dla mnie jakie艣 ciasto do kawki czy b臋dziemy musia艂y zadowoli膰 si臋 ciasteczkami ze sklepu.Po cichu licz臋 jednak, 偶e mi upiecze.Zawsze piek艂a dwie ma艂e blaszki. A co do trunku...ja si臋 nie znam ale mo偶na by kupi膰 albo czerwone winko albo w贸dk臋 偶o艂膮dkow膮 i zmiesza膰 jako drink z wod膮 mineraln膮 i col膮.Nie wiem tylko gdzie kupuje si臋 takie woreczki na l贸d do zamra偶alnika. Napiszcie co o tym s膮dzicie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zagl膮dn臋艂am do naszych wpis贸w sprzed roku i zobaczcie jakie zwyczaje wynalaz艂a za艂o偶ycielka tego topiku Gabrysia: Dziewczyny! Jutro w dzien naszej wirtualnej Wigilii prosze: 1/wstac wczesnie rano i szybko zerwac sie z lozka,aby przez caly rok zachowac dobre samopoczucie,energie i rzeskosc. 2/W tej samej intencji umyc sie w rzece lub strumieniu albo w domu w miednicy,na dno ktorej kladziono srebrny pieniadz 3/Nie nalezy sie jutro klas w ciagu dnia,aby nie chorowac i aby w lecie zakwitly wszystkie roslinki w ogrodzie i domu%

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zobaczcie, co znalaz艂am w naszych wpisach sprzed roku, jakie zwyczaje wigilijne poda艂a za艂o偶ycielka tego topiku, Gabrysia!!! Dziewczyny! Jutro w dzien naszej wirtualnej Wigilii prosze: 1/wstac wczesnie rano i szybko zerwac sie z lozka,aby przez caly rok zachowac dobre samopoczucie,energie i rzeskosc. 2/W tej samej intencji umyc sie w rzece lub strumieniu albo w domu w miednicy,na dno ktorej kladziono srebrny pieniadz 3/Nie nalezy sie jutro klas w ciagu dnia,aby nie chorowac i aby w lecie zakwitly wszystkie roslinki w ogrodzie i domu, 4/Nie macie prawa niczego pozyczac sasiadom,aby nie narazic sie na utrate swojego mienia w ciagu roku, 5/W ciagu dnia-wigilijnego dobrze byloby zjesc troche chleba maczanego w miodzie lub posmarowany miodem oplatek,aby w ciagu roku nie brakowalo nikomu jedzenia 6/Nie wolno pluc,wylewac brudnej wody,przasc,szyc,rabac drew, 7/Do kolacji musi zasiasc obowiazkowo parzysta liczba biesiadnikow 8/Miejsce przy stole nalezy zajmowac w/g starszenstwa 9/Nie wolno zadnej osobie wstawac od stolu przed zakonczeniem wieczerzy 10/Nie wolno jutro odkladac lyzek na stol.Jezeli ktoras z nas bedzie musiala przerwac jedzenie,wowczas ma trzymac lyzke w zebach, Je偶eli czasem tu zagl膮dasz Gabrysiu, to pozdrawiam Ci臋 serdecznie, 艣wi膮tecznie! Cztery mendle.鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jest w moim kraju zwyczaj,偶e w dzie艅 wigilijny Przy wzej艣ciu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie Ludzie gniazda wsp贸lnego 艂ami膮 chleb biblijny, Najtkliwsze przekazuj膮c uczucia w tym chlebie. Cyprian Kamil Norwid

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
legwanku...Zofinko...odpisa艂am do legwanka na poczt臋! Dogadujcie si臋..Wroc艂aw jest tylko 80km od Lubina...reszt臋 napisa艂am na maila.Odwagi!U mnie teraz jest przytulnie, mieszkanko w spokojnym miejscu, z okna 艂adny widok.Nic nie bierzcie tylko humor i dobre ch臋ci. Mieszkam blisko parku za Domem kultury a wi臋c w centrum, kt贸re nie przypomina zgie艂ku ludzi i pawilon贸w jak to bywa w du偶ych miastach. Mam sporo muzyki, telewizor te偶 jest....do dzie艂a a wyniki robi膮 teraz w jednym dniu.Za odp艂at膮 robi膮 expresowo...wiem, bo kiedy艣 mnie przypili艂 czas i musia艂am w ten spos贸b. Pami臋tacie ten przystanek z busami za dworcem? Tam mnie odprowadza艂y艣cie po ostatniej biedronie. Lec臋 spa膰!Pozdrawiam belvuni臋 i 偶a艂uj臋, 偶e nie mog臋 Ci臋 zaprosi膰, mieszkasz troch臋 za daleko.Copertk臋 te偶 wywia艂o ale jakby艣 copertko by艂a w pobli偶u to odwied藕 mnie r贸wnie偶...ok?papapa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃槝 馃槝 馃槝 Kiedy oplatek bielusienki wezmiesz do swej dloni, wspomnij w ten dzien uroczysty choc przez chwile o mnie. Oddalona jestes ode mnie kilometrow wiele tym oplatkiem w mysli z Toba sie dziele..... wesolych i spokojnych swiat oraz wszystkiego naj, naj, naj i dobrych decyzji w nadchodzacym 2008 r zycze wszystkim moim mi艂ym dziewczynom -klubowiczkom :) 馃尰馃槏 馃尰 馃槏 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
DZIEWCZYNY Niech 艢wi臋ta Bo偶ego Narodzenia i Wigilijny wiecz贸r up艂yn膮 Wam w szcz臋艣ciu i rado艣ci przy staropolskich kol臋dach i zapachu 艣wierkowej ga艂膮zki. 偶ycz臋 wam z walego serca... Wiosenka z Jaskiem.... http://pozytywny.wrzuta.pl/audio/cUqIycSGfH/ czerwone_gitary_-_nad_swiatem_cicha_noc Bat nad zgi臋tym grzbietem zawis艂, Fala si臋 z艂ama艂a w p贸艂, Ponad ziemi膮 nagle ucich艂 wiatr, U艣cisn膮艂 cz艂owiek dzi艣 cz艂owieka d艂o艅. To zab艂ys艂a pierwsza gwiazda, To pokoju wybi艂 dzwon. Niech si臋 g艂osy 艂膮cz膮 w jedn膮 pie艣艅, Tak 艂atwo obj膮膰 艣wiat 艂a艅cuchem r膮k. Nad 艣wiatem cicha noc, Niebo pe艂ne gwiazd. Na 艣wiatem noc, Nad nami noc. Gdy nowiny dobrej gwiazda Ponad ziemi臋 wznosi si臋, Przebacz bratu swemu, porzu膰 gniew, Niech wreszcie stanie si臋 pokoju 艣wiat. Nad 艣wiatem cicha noc, Niebo pe艂ne gwiazd. Na 艣wiatem noc, Nad nami noc. Czas aby w jeden kr膮g, D艂onie z艂膮czy膰 czas, Niech pok贸j trwa. Niech pok贸j trwa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie Klubowiczki przesympatyczne!!! 呕ycz臋 wszystkim spokoju i rado艣cii pe艂nego odpoczynku!!! Za oknem wprawdzie 艣niegu nie ma, ale 艢wi臋ta s膮 i 艣wi臋tujmy je rado艣nie :) 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Drogie dziewcz臋ta...op艂atkiem si臋 dziel臋 sp贸藕niona, bo mnie nie by艂o, go艣ci艂am si臋 po r贸偶nych domach. ...偶ycz臋 Wam spokoju, mi艂o艣ci, dostatku, rado艣ci, 艂ask i opieki Jezusa Chrystusa a tak偶e ochrony moc膮 ducha 艣wi臋tego w okresie 艣wi膮tecznym jak i przez ca艂y rok 2008! 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witaj Jolu w drugi dzie艅 艣wi臋towania :) rado艣ci i spokoju serca ci 偶ycz臋 i nadziei na lepsze czasy.... bo nadzieja umiera ostatnia!!!! :) Alisario? naprawd臋 nie zajrzysz? karteczka by艂a pi臋kna :) Mi艂ego dnia!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mendelku kochany .. :-) Fajny ptaszek :-) Jak bylam mala to tez tak robilam na trzepaku..hi hi Dzieki..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tralalalal!! stronk臋 nowa otworzy艂am!!! Teraz jad臋 do sklepu ale wieczorkiem postawi臋 piwe艅ko :) Zapraszam 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie dziewcz臋ta...Zofinko...legwanku...to ja jutro wyjd臋 po Was na PKS...oko艂o 16.30 Pozdrawiam i ca艂uj臋 WBW!馃憚鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja ..to tylko bede z wami sercem... bo jestem daleeeeeko :-( smutno tu.. Moja duza corka tez w Europie a ja tu jestem tylko z ta druga.. Ciekawe dlaczego mam wciaz takie sny o wojnie?? Sle wam pozdrowienia i calusy 馃憚 Wszystkie te ozdobki i amerykanskie luksusy na nic sie nie zdaja bo teskno mi do naszej Polski nawet biednej ale naszej..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Belvo 艣liczna :) dostaniesz fotki z nasze4go spotkania :) Te偶 bedziemy my艣lami z tob膮 jak b臋dziemy pi膰 winko :) 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grania180
Witajcie!od dawna przegladam wasza strone jestescie boskie macie w sobie duzo humoru.Ja nie wiem co z soba poczac.Jestem w trakcie rozwodu i jestem u kresu wytrzymalosci.czy ktoras z Was tez to przechodzila i czy minie kiedys ten bol?Czy bede potrafila sie usmiechac i zartowac jak Wy?jJest mi zle jeszcze nie otrzasnelam sie po oierwszych swietach a tu Sylwester!zazdroszcze Wam takiego optymizmu.PO 27 latach malzenstwa ciezko sie pogodzic z slowem ROZWODKA!Pozrawiam Was goraco!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣c dziewczyny bieronki pozdrawia膮 wszytkie ,kt贸re nie s膮 z nami!!!! 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×