Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Pozdrawiam serdecznie wszystkie alibabki👄 Polatałam po sklepach i kopiłam dla wnusi na mikołaja taka lepsza jakosciowo lustrzanke cyfrowa.... :-D Juz widze jak bedzie sie cieszyla:-D Dla MM kupilam cieple kapcie i perfum... A dla reszty rodziny jeszcze pomysle ..... Zycze WBW milego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Czy jest...takie miejsce - Czy jest takie miejsce na świecie...i czy jest - taki kraj - gdzie nie leją się łzy, a szczęście...w każdym miejscu tkwi. Czy jest - takie miejsce... Gdzie marzenia się spełniają... i nie wiesz, co to rozpacz i złość, a życie nie daje Ci w kość. Czy jest - takie miejsce nas ziemi...i czy jest gdzieś - taki czas - który nie biegnie za szybko...i ludzi na miłość jest stać. taką - Prawdziwą...bezkresną... i gdzie zamilkł już - całkiem płacz. Gdzie tylko...śmiech radości usłyszysz, ze śpiewem ptaków...połączysz się... Przysiądziesz - ze szczęściem - nad oceanem ciszy...i za ręce chwycisz - Je - A gdy...to wszystko Ci się przydarzy... wiedz, że jesteś...nad zatoką marzeń. Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC WBW👄 http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/2dezember045.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/2dezember237.jpg Zimowa opowieść A w górach znowu zima znowu pada śnieg, cały las rozszumiał się muzyką wiatru. Pod butami skrzypi, w kieszeni ręce dwie, a na ziemi blask jak od paciorków babci. Wróci z lata wspomnień parę gdy przy ogniu będziesz zimne dłonie grzał, czasem pamięć sięgnie trochę dalej do przyjaciół, paru przecież jeszcze masz. La la la la la La la la la la la. Choinka w rogu świeci, zastawiony stół, może ktoś przyniesie dziś podarki Świętami wypełniony cały pokój już, przez szybę pierwsza gwiazda mruga zza firanki. Wróci z lata wspomnień parę gdy przy ogniu będziesz zimne dłonie grzał, czasem pamięć sięgnie trochę dalej do przyjaciół, paru przecież jeszcze masz. La la la la la La la la la la la. La la la la la La la la la la la.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna klubowiczka
Dla piszących tutaj i dla zaglądających tylko. Łatwopalni Znam ludzi z kamienia, Co będą wiecznie trwać Znam ludzi z papieru, Co rzucają się na wiatr Refren: A my tak łatwopalni Biegniemy w ogień, By mocniej żyć A my tak łatwopalni Tak śmiesznie mali Dosłowni zbyt Wiem, że można inaczej żyć Oszukać, odbić czas Wiem jak zimno potrafi być Gdy wszystko jest ze szkła Ref. Świat między wierszami Największy ukrył skarb Wiesz - w to miejsce czasami Odchodzi któryś z nas Odchodzi któryś z nas Odchodzi któryś z nas słowa: Jacek Cygan 🖐️❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny.. ja mam 2 cm guza na czole!! Wczoraj go sobie nabilam o rog granitowe polki.. Ludzie pewnie pomysla ze mi ktos dolozyl..? W zyciu nie mialam na moich rekach tyle krwi..i to mojej wlasnej.. Teraz sliwka jest pieknie usytuowana po prawej stronie mojego \"godnego\" mimo wszystko czola.. A tak bylo przyjenie.. Wczoraj slicznie udekorowalam dom, juz troche swiatecznie.. Kupilam dwie OLBRZYMIE POINSETTY.. ktore bardzo ladnie wygladaly przy swietle z sufitu.. Pozapalalam wszystkie mozliwe swieczniki i latanie.. I wlasnie przez kilka tych latarni nabilam sobie guza jak chcailam je zgasic juz po przyjeciu.. Zaserwowalam bigos z tysiaca i jednej nocy... Wszyscy doslownie oszaleli z tym bigosem i dokladkom nie bylo konca.. Do bigosu osobno byly malutkie wieprzowe zeberka duszone w piwie, pieczone kartofelki z rozmarynem, pieczone malenkie cebulki, i duszone swieze prawdziwki, i salata z mojego ogrodu.. Zrobilam tez bukiet z resztek ogrodowych roz.. i roznych tam czerwonych kulek.. Choinke bede robic w srodku miesiaca.. bo lubie taka dopracowana ze wszystkimi pamiatkami.. Opowiedzcie co robicie na swieta?? Czy urzadzacie jakies przyjecia?? Tu tak sie uzywa ze wszyscy robia swiateczne przyjecia w Grudniu.. Za po godziny zamkan wode na mojej ulicy na calydzien wiec ide wziasc prysznic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Belvo! Dawniej Andrzejki to była kupa śmiechu przy wróżbach, winku i tańcach. Teraz narobię się, bo goście przychodzą na konsumpcję i rozmowy o życiu (polityka, pieniądze, biznesy, zdrowie, dzieci i sąsiedzi). Piszę, \"narobię się\" , bo mój pan tak mało sprytnie umawia się ze znajomymi i rodziną, że przyjmujemy przez tydzień (dzień w dzień) :(( Ja dopiero skończyłam imprezować z okazji Imienin mojego Andrzeja a Ty już o Świętach... U nas będzie tradycyjnie. Wigilia z pierwszą gwiazdką na niebie, opłatek, karp, barszczyk z uszkami, kutia i pierożki .... przy słodkościach - kolędy i prezenty. O północy - Pasterka. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku to jeszcze nie siweta u nas tylko takie zapasy do swiat.. Taki jest tu zwyczaj ze przez caly miesiac ludzie sie zapraszaja i zdobia chlupy na swiatecznie.. Wigilia u nas tez typowo polska.. barszcz, pierogi z kapusta i grzybami.. ryba.. a na deser kompot z suszu makowiec i piernik.. Choinka pachnie.. i slychac polskie koledy.. Potem prezenty i pasterka w katedrze..bardzo uroczysta z biskupem..Chor cudowny.. z 40 osob.. Kiedys tez w tym chorze spiewalismy ale potem S odechcialo sie i nawet przestal chodzic do kosciola.. A to moja ukochana koleda..-pastoralka.. Dla mnie cos swietego.. http://www.youtube.com/watch?v=KcdTsUjhYWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Belvo! Ja też bardzo lubię tę pastorałkę. Śpiewałam ją kiedyś pełną piersią razem z góralami w Zakopanem. A jak byłam malutka, to lubiłam cieniutkim głosikiem zawodzić \"Lulajże Jezuniu...\" W Polsce tradycyjnie ubierało się choinkę w Wigilię rano, ale teraz już widziałam w oknach zapalone światełka na choince. Dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu kochana :) Z okazji imienin zyczę Ci wszystkiego naj, naj, naj!!!! Najlepiej jak sama pomyślisz , czego chcesz, niech ci się spełni!!! Bardzo cię lubię , Ty wiesz o tym!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Basiu! Z okazji Twojego Święta życzę Ci: Marzeń , o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić. Przyjaciół, z którymi warto być. Nadziei, bez której nie da się żyć. ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Przypomniała mi się pioseneczka, którą kiedyś śpiewałam na Barbórkę: Ledwie ranek cicho wstaje ktoś kotkowi mleko daje ktoś gołąbkom kruszy chleb, bo za oknem prószy śnieg. A to Basia – Barbóreczka górnicza córeczka takie dobre serce ma o każdego zawsze dba. Gdy w południe słonko świeci, ktoś do babci z kwiatkiem leci, ktoś dla mamy uśmiech ma. a za oknem zima zła. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkiego naj naj naj
Kochana Basiu Te róże są dla Ciebie z całego serca http://de.youtube.com/watch?v=qXVU29XGmTs a nawet te kwiatuszki śpiewają dla Ciebie w takim pięknym dniu http://de.youtube.com/watch?v=sGIi0F-mqBI&feature=related Bardzo wielkiego Tortu Urodzinowego Świeczek zapalonych Marzeń spełnionych Prezentów bez liku http://www.mannheim2007.de/wp-content/uploads/2007/01/torte1.jpg http://www.polarisationsbrillen.de/ebay/images/pearlcenter/collier-5rhg-1.jpg Bądź miła i grzeczna Dla wszystkich serdeczna, A zawsze i wszędzie Dobrze ci będzie. Bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności, serdecznie życzy ... http://www.miro-online-discount.de/Bilder/Weihnachtsstern-rose.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak bury
Z okazji Imienin Alisario - Wszystkiego Naj, naj, naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki! Serdecznie dziekuje za zyczenia, mam dzis wesoly dzien bo wszyscy dla mnie tacy mili i zyczliwi nawet, ta mila na koncu ogona pomaranczka:-D Nie wiem czym sobie zasluzylam na takie wspaniale i mile zyczenia... Czuje sie tak zaszczycona :-D , ze 10 centymetrow uroslam:-D A na powaznie, to naprawde milo mi sie kolo serduszka zrobilo👄 Kochani 50 okragla hucznie balowalam:-D Natomiast teraz nie znosze lat swietowac:-D Dlatego kto wpadnie na kawe to bedzie... \'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' Jak te lata psiakość lecą, odkąd przyszło się na świat, dziś podrosło się co nieco,ma się te 56 lat,:( Mama martwi się i tato,jak tu uświadomić mnie no bo kiedyś zrobić trza to,a nie wiedzą przecież że... BASKA JUŻ WSZYSTKO WIE:-D ******************************************* A od 6 lat robimy juz to samo ... I dzis ten sam rytual... O 18:00 spotykamy sie u naszego Greka Tam zjemy uroczysta kolacje w gronie samych najblizszych.. To znaczy:MAZ, ZONA: SYN, SYNOWA I NASZA WNUSIA:-D Hi hi ! Czarlego wlasnie MM zawiozl na te 2 godziny do swojej siostrzenicy... Pa do Milego WASZA ALisaria👄 SORY ZA BYKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto mi bedzie zyczyl kaczy ze sliwa:-D Wiecie gdzie:-D Nie bede wyrazac sie brzydko:-D Ps.. dziekuje za wszystkie@ nad pewno podziekuje i odpowiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario i ja Ciebie nie zapomnialam: Zamiast zyczen wiersz K.K. Baczynskiego Biała magia Stojąc przed lustrem ciszy Barbara z rękami u włosów nalewa w szklane ciało srebrne kropelki głosu. I wtedy jak dzban - światłem zapełnia się i szkląca przejmuje w siebie gwiazdy i biały pył miesiąca. Przez ciała drżący pryzmat w muzyce białych iskier łasice się prześlizną jak snu puszyste listki. Oszronią się w nim niedźwiedzie, jasne od gwiazd polarnych, i myszy się strumień przewiedzie płynąc lawiną gwarną. Aż napełniona mlecznie, w sen się powoli zapadnie, a czas melodyjnie osiądzie kaskadą blasku na dnie. Więc ma Barbara srebrne ciało. W nim pręży się miękko biała łasica milczenia pod niewidzialną ręką. I to co mysle, ze lubisz najbardziej: http://www.christmas-corner.com/christmas-wallpaper/pointsetta.jpg http://www.christmas-corner.com/christmas-wallpaper/toysoldiers.jpg http://www.christmas-corner.com/christmas-wallpaper/goldball.jpg http://www.christmas-corner.com/christmas-wallpaper/santabear-1024x768.jpg http://www.christmas-corner.com/christmas-wallpaper/christmaspup1024.jpg http://www.christmas-corner.com/christmas-wallpaper/deckthehalls1024.jpg http://www.christmas-corner.com/christmas-wallpaper/closeornaments1024.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario nie przejmuj sie ta http://www.gekamen.de/angebot/Schulfahrten_Dateien/13Ungarn05/GOTTESANBETERIN.JPG Swoją nazwę zawdzięczają pozie, przypominającej osobę ze złożonymi do modlitwy rękoma.Pierwsza para odnóży dobrze rozwinięta, służąca do chwytania ofiary. U niektórych gatunków ubarwienie kryptyczne, (czyt. pomaranczowe sukienki) upodobniające do kwiatów, wśród których czatują na ofiary. Modliszki są drapieżne, czasem występuje kanibalizm.(A wiec uwazaj Pomaranczko!!!) A to troche przerobiony fragment piosenki doskonale oddajacy to co chce powiedziec \"Jestesmy mega gwiazdą bo mamy kasy jak Bill Gates wszędzie na okładkach Mikey, skandal, forsa, sex kochają - nienawidzą jedni tak a drudzy srak za życia juz jestesmy mitem A my mamy to wszystko gdzieś bo czego więcej można chcieć ? a my mamy to wszystko gdzieś życie wspaniałe jest! Planujemy stworzyć państwo skromne, kilkadziesiąt wysp władza absolutna taki kaprys, królowa, ksiezna, wladczynia być\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho ale nami sie pomarancze interesuja.. Ciekawe dlaczego? Iwo a ty gdzie sie podziewalac tyle czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////////////
Dobranoc Wszystkim miły klubowiczkom! artykuł ten pochodzi z archiwum i dotyczy młodości, ale jak widać i panie dojrzale maja z tym problem .ważne sprawy co zrobić, gdy... Złość piękności szkodzi Człowiek jako istota ludzka potrafi zachwycać, olśniewać, zdumiewać. Jedną z jego cech jest wewnętrzne piękno, które sprawia, że dostrzegamy w nim spokój, harmonię, równowagę. Ale to piękno może być przytłumione przez nasze negatywne emocje takie jak złość, zazdrość czy zawiść ON BĘDZIE MÓJ Nie wszyscy potrafią zaakceptować szczęście i sukces innych osób. Zazdrościmy bliźnim dobrych ocen, fajnych rodziców, przystojnych chłopaków. Wściekamy się, gdy wszystko im wychodzi, a tymczasem my zostajemy w tyle. Jesteśmy szarzy, nudni i przeciętni. Pożądamy ich rzeczy, cech, znajomych. Chcemy, by ich szczęście było naszym udziałem. Zapominamy, że jesteśmy kowalami własnego losu. Marta bardzo chciała chodzić z Kubą. Szkopuł jednak w tym, że Kuba był chłopakiem Agnieszki. Na dodatek wyglądało na to, że ich związek ma się bardzo dobrze. Agę i Kubę często widywano razem. Byli uśmiechnięci i zadowoleni. Marty to jednak nie odstraszało. Postanowiła postawić na własne szczęście i rozbić związek Kuby i Agi. Zaczęła robić podchody do Kuby, flirtować z nim i oczerniać Agnieszkę. Wymyślała na nią różne bzdury, aby Kuba się do niej zniechęcił. Gdy doszło do wspólnej rozmowy, sprawa skończyła się wielką kłótnią. Kuba i Agnieszka powiedzieli, że nie chcą więcej widzieć Marty na oczy, rozmawiać z nią, ani mieć z nią nic do czynienia. W ich oczach Marta była spalona jako przyjaciółka, koleżanka czy też dziewczyna. Przewrotność losu okazała się dla Marty bardziej przykra. Okazało się, że Agnieszka i Kuba dwa miesiące wcześniej umówili się, że zostają tylko przyjaciółmi, bo Kubie podobała się Marta i w przyszłości chciał z nią właśnie chodzić. Po całej sprawie jednak powiedział, że z tak fałszywą, nieszczerą i obrzydliwą dziewczyną nie chce mieć nic wspólnego. Jak widać intryganctwo nie popłaca. O ile lepiej Marta wyszłaby na tych znajomościach, gdyby od razu przyznała się, że Kuba jej się podoba. Czasem nie trzeba rywalizować. Wystarczy trochę pozytywnego nastawienia, aby wśród osób, które uważamy za wrogów czy rywali znaleźć przyjaciół. Przy odrobinie szczerości i dobrej woli Marta mogła zyskać i chłopaka, i dobrą koleżankę. CO TY ZROBISZ? W życiu zdarza się wiele sytuacji, w których nasz charakter wystawiony jest na próbę. Zaczynamy zazdrościć innym, gdy lepiej im się powodzi. Czasem jednak warto przyznać się przed sobą do tych uczuć, które w nas siedzą i powodują, że gorzkniejemy od środka, obwiniając świat, że inni mają lepiej. Kinga miała mnóstwo fajnych ciuchów. Jej rodzice byli dosyć zamożni, więc kupowali jej modne ubrania, drogie kosmetyki, eleganckie buty. I trzeba przyznać, że Kinga wyglądała w nich rewelacyjnie. Burzyło to spokój ducha Iwony, która chciała być w klasie najlepiej ubrana, najładniejsza, najmodniejsza. Jej rodziców jednak nie było stać na takie rzeczy, jakie miała Kinga. Dlatego Iwona wpadła na pomysł, że będzie obmawiała koleżankę, aby zniszczyć jej dobry wizerunek, a wtedy nikt nie zauważy w co jest ubrana. I tak zaczęła robić. Komentowała wszystkie gafy czy potknięcia Kingi. Gdy Kinga dostała gorszą ocenę Iwona to komentowała. Można więc było usłyszeć wypowiedzi Iwony w stylu: "Nie zawsze wystarczy dobry wygląd. Czasem trzeba mieć jeszcze trochę oleju w głowie. Ale nie wymagajmy za wiele". Sytuacja między dziewczynami poprawiła się, gdy któregoś dnia Kinga nie wytrzymała i zaczęła wymyślać Iwonie. Powiedziała jej żeby się od niej w końcu odczepiła, bo przecież nic złego jej nie zrobiła. I w ogóle nie wie czemu ona jej tak nie cierpi. Dopiero po tygodniu Iwona zdobyła się na odwagę i powiedziała Kindze prawdę. Potrafiła przełamać się i przeprosić. Tamta rozmowa była początkiem wielkiej przyjaźni. Dzisiaj Kinga i Iwona to papużki nierozłączki. Co więcej, Kinga bardzo często pożycza swoje ciuchy Iwonie. Te, których tak jej zazdrościła. Gdyby jednak nie chęć przyznania się do prawdy i zapanowania nad swoimi negatywnymi emocjami, dziewczyny pewnie nie dogadałyby się do dziś. A ile w Tobie jest negatywnych uczuć" Czasem pewnie też zdarza Ci się obmawiać kogoś, plotkować na jego temat tylko dlatego, że ten ktoś jest lepszy, mądrzejszy, fajniejszy niż Ty. I nie chodzi o to, że tak nie można. Zrozum, że taka postawa się nie opłaca. Twoje złe emocje mogą powrócić do Ciebie i skrzywdzić Cię bardziej niż możesz to sobie wyobrazić. TO JA MIAŁAM BYĆ NAJLEPSZA Iza była najlepszą uczennicą w klasie. Była. Do momentu aż do klasy nie przeniósł się Tomek. To on okazał się orłem ze wszystkich przedmiotów, a Iza spadła na drugą pozycję. Nauczyciele już nie mówili, że najlepsza praca, najlepsze wypracowanie, najlepszy rysunek to jej dzieło, ale dzieło Tomka. Dlatego Iza rozpuściła plotkę, która obiegła całą szkołę, że rodzice Tomka przekupują nauczycieli i dlatego Tomek ma takie dobre oceny. Plotka szybko dotarł do dyrekcji szkoły. Zaczęto ustalać kto jest jej nadawcą, bo było to poważne oskarżenie. Sprawa zrobiła się bardzo nieprzyjemna. Włączono w nią rodziców, zrobiono specjalne zebranie, aby wyjaśnić sytuację. Możecie sobie wyobrazić, ile wstydu najadła się Iza, gdy publicznie musiała przeprosić Tomka i jego rodziców. Wtedy przyrzekła sobie, że nigdy w życiu nie dopuści do podsycania w sobie takiej zawiści. Po tym zdarzeniu nikt nie chciał z Izą rozmawiać. Przez długi czas musiała udowodniać, że zasługuje na to, aby jej jeszcze raz zaufać i dać szansę. Życie nie zawsze jest łatwe i proste. Czasem trzeba dokonywać trudnych wyborów. Rezygnować z egoizmu. To od ciebie zależy, czy potrafisz czasem zrezygnować z siebie. Nikt Cię do tego nie zmusi. Pamiętaj jednak, że warto to robić. Pokaż światu piękną stronę siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa wiem ,ze nie lubisz Alisai, ale dlaczego ja tak posądzasz o wszystko... I zawsze wtedy kiedy alisari tu nie ma! To ja usunęłam te obraźliwe posty i te zaraz usunę! Nawet wczoraj chciałaś jej dołożyć przy samych urodzinach!!! Ja Alisarie bardzo lubię jak siostrę i rozmawiam z nią przez telefon.. I nawet wiem kto może jej tak dokuczać to są na pewno te kobiety, które trują jej tyłek by im coś załatwiała... Przepraszam, ale i ja się wkurzyłam... Idę w śmieciach pogrzebać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×