Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Cze艣膰 dziewczynki :) No w艂asnie , Jola , co z t膮 Szkocj膮? Te偶 jestem ciekawa. A mendelek , z tego co wiem , czuje si臋 ju偶 bardzo dobrze ale jest zaj臋ta , bo opiekuje si臋 wnukami :) 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ! 偶ycz臋 Wam przyjemnego wieczorku...鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 //////////////////////////////
witaj szarooka a przeciez pisalas na topiku "50 czy to duzo, to dopiero pol wieku" czekamy tam na Ciebie i pozdrawiamy! sofka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Slowo daje....
.....偶enada.....kobiety, Jola i inne-wezcie sie zastan贸wcie, co wypisujecie!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam was kochane dziewczyny, mimo, ze jestem padni臋ta , bo wroci艂am w艂a艣nie przed chwila z popoludniowej zmiany , postanowi艂am wpa艣膰 i chociaz przywitac si臋 馃憚馃憚 Sofko- tak, pisa艂am od czasu do czasu na tym topiku , ale ostatni wpis jaki widnieje na tym forum to chyba pierwsze dni stycznia ... m贸j jest chyba kiedy dziewczynom sk艂adam zyczenia wigilijne... nikt do tej pory nie napisa艂 ani slowa ...no c贸z , bywa i tak.... ale nie p艂aczmy nad rozlanym mlekiem- Ty zapewne buszujesz w \'\'deskach\'\', ciesze si臋 , ze mnie jeszcze pami臋tasz馃憚鉂わ笍 jak widz臋 , pomaranczowe nadal dzi艂aja, :D:D:D:D:D:D - nudno by艂oby bez nich , troche prowokuja , ale coz by艂by wart taki topik bez pod偶egaczy zza w臋g艂a hehehehehehh!!!!!!! tylko patrzec jak zripostuja moja wypowiedz i waln膮 czym艣 mocnym lub zjadliwym Ca艂uj臋 was moje babiszonki Belvu艣馃憚 Ennka馃憚 Nojeczka馃憚 Zofinka馃憚- masz super stopke z ta czarownic膮, tez bym chcia艂a tak膮:D copertka馃憚 i znow mam wyrzuty sumienia , ze kt贸rejs nie wymieni艂am, wiec wszystkim 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No ale \"solidarnosc\" jest :-D mam nadzieje chocby miedzy nami klubowiczkami :-D :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
now lasnie hi hi hi ... te pomarancze to taki nasz folklor :-D No ale przeciez sa tez dobre kochane pomarancze..:-) Sofciu... a moze ty do nas sie przeniesiesz he??? Albo po prostu tylko dasz znak zycia od czasu do czasu?? Nie musisz pisac zadnych epistolow.. Pomachaj nam tylko .. :-) :-) A gdzie podziewa sie australijska Diana?? Czy juz wrocil a do Polski?? Ja nie umiem zbyt dobrze rozroznic tych waszych nowych nikow w tej desce.. wiec tam nie wchodze wcale ..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie! Dzi艣 u nas od rana m偶y drobny deszczyk... Pewnie dlatego jestem taka osowia艂a i 艣pi膮ca... Zauwa偶y艂am , ze ostatnio pogoda ma du偶y wp艂yw na na m贸j nastr贸j i samopoczucie. ... Kiedy pada staje si臋 jeszcze bardziej sentymentalna. Pewnie i latka tu odgrywaj膮 role... Wiem , ze w m艂odo艣ci bardzo lubi艂am taka d偶d偶yst膮 pogod臋... Biega艂am wtedy ulicami mojego rodzinnego miasta my艣l膮c , ze ca艂y 艣wiat nale偶y do mnie... jak najwyra藕niej wida膰 :-D „kobieta zmienn膮 jest” 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ta piosenecz, a raczej aria jest dla Ennki Belvus , jak wiem jestes tez milosniczka takiej muzyki 鉂わ笍 i chociaz wiesz co Lucek spiewa , a my mozemy sie zachwyca膰 jedynie jego walorami glosowymi.... jaki by艂 jeszcze mlody i nie taki puszysty, co? http://pl.youtube.com/watch?v=xCFEk6Y8TmM wysy艂am pozytywne fluidy , tym co cierpia na b贸l g艂owy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkie serdecznie szczeg贸lnie mi艂o mi,ze SZarooka wspomnia艂as mnie 馃憚 (wiesz czemu? ;))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam p贸zn膮 por膮 馃槝 I m贸wi臋 dobranoc Jutro po po艂udniu wpadn臋..... Szarooka, gzdie艣 ty by艂a sliczna kobieto jak cie tak dlugo z nami nie by艂o? belvo buuuuuuuuziaki 馃槝 ennkaa 馃槝 Jola 馃槝 copertko 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam. Niby jestem pani膮 niepracuj膮c膮 i powinnam mie膰 du偶o wolnego czasu....a tu ci膮gle gdzie艣 latam . I dobrze!:classic_cool: Wszyscy ( prasa, radio, tv i m艂odzie偶!) m贸wi膮 z szale艅stwem w oczach o tym nagraniu, a ja dopiero dzisiaj je odkry艂am. Chyba jeszcze nikt tego nie wkleja艂. Na pochmurny dzie艅 te偶 dobre - chocia偶 nie tej klasy co Pavarotti:D http://www.youtube.com/watch?v=hJhYevnP9rg&feature=related

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam. Niby jestem pani膮 niepracuj膮c膮 i powinnam mie膰 du偶o wolnego czasu....a tu ci膮gle gdzie艣 latam . I dobrze!:classic_cool: Wszyscy ( prasa, radio, tv i m艂odzie偶!) m贸wi膮 z szale艅stwem w oczach o tym nagraniu, a ja dopiero dzisiaj je odkry艂am. Chyba jeszcze nikt tego nie wkleja艂. Na pochmurny dzie艅 te偶 dobre - chocia偶 nie tej klasy co Pavarotti:D http://www.youtube.com/watch?v=hJhYevnP9rg&feature=related

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie kole偶anki i 偶ycz臋 slonecznego pi臋knego dnia.... Ole艅ko kochana, to naprawd臋 pi臋kne i dzi臋ki serdeczne...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Taaak, jutro Dzie艅 zakochanych. Dajmy si臋 zaskoczy膰 mi艂o艣ci Nie kupujmy marze艅 jak mebli, nie b膮d藕my zanadto przebiegli, nie wstyd藕my si臋 w艂asnej nago艣ci, tylko dajmy, dajmy, dajmy si臋 zaskoczy膰 mi艂o艣ci. Nie paktujmy z panem Bogiem, z panem diab艂em, nie m贸wmy, 偶e jest g艂upie, to co nag艂e, zamknijmy stare 偶ycie na klucz, na dwa, wystarczy spu艣ci膰 ze smyczy to s艂owo \"ja\", \"ja\", \"ja\"... Nie kupujmy nieba na kredyt, nie planujmy szcz臋艣cia ni biedy, nie grajmy w dwa 偶ycia jak w ko艣ci, tylko dajmy, dajmy, dajmy si臋 zaskoczy膰 mi艂o艣ci. Niech przyjdzie zbyt nagle zdyszana, niech nie da dotrwa膰 do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w por臋, niech krzyknie: \"Gore... gore, gore, gore...\" Zamknijmy stare 偶ycie na klucz, na dwa, na trzy, wystarczy spu艣ci膰 ze smyczy to s艂owo, jedno s艂owo: \"my\", \"my\", \"my\"... Niech przyjdzie znienacka zdyszana, niech nie da doczeka膰 do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w por臋, niech krzyknie: \"Gore, gore, gore, gore!...\" A.Osiecka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam was moje kochane dziewczyny Maryniu, 馃憚, wiem co masz na my艣li, te chwile wrzuci艂am do smieci , mo偶e mia艂am s艂absze dni i chyba za bardzo wzi臋艂am sobie pewne kwestie do serca .....stwierdzi艂am , ze nie ma sensu droczyc sie i palic za soba mosty z tak b艂achej sprawy..... przynajmniej teraz tak to widz臋 , patrz膮c z perspektywy czasu... chcia艂abym zeby \'\'sprawy\'\' nie by艂o i nasze relacje by艂y jak kedys ciep艂e i serdeczne .. zgadzasz sie Maryniu????? za f膮fy przepraszam 馃憚馃憚馃憚 Zofinko , no coz , nie bylo mnie z wami, wszystkie dni mam n/n- czyli nieobecna-nieusprawiedliwiona , chyba nie dostane cenzurki od Was i bede repetowc rok za wagary, wiem -kara b臋dzie d艂uga i uci膮zliwa :):):):):):):):) a to najnowsz tego hiciora w wersji kabaretu \'\'pod wyrwigoszem\'\' http://pl.youtube.com/watch?v=Ej4HnCgapFU

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hehehe te偶 艣mieszne. Szarooka, nie kajaj si臋 tak. Niczym nie zawini艂a艣, kary nie s膮 przewidziane, tylko wielka rado艣膰 z powrotu \"marnotrawnej c贸rki\" na 艂ono Klubu-rodziny.:))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃槏 馃槏 馃槏 馃槏 馃槏 馃槏 馃槏 馃槏 馃槏 馃槏 馃槏 sk艂adzik serduszek goracych otworzy艂am!!! Bierzcie sobie po serduszku i dzielcie si臋 z innymi! mi艂ego dnia , klubowiczki 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzisiaj ..dzien milosci.. a u mnie normalny dzien. S. nie ma i dopiero wroci pozno wieczorem. Ja natomiast ide na urodzinowe przyjecie ( niespodzianke) do takiej jednej facetki ktora prawie ze na kolanach prosila mnie aby sie zjawic.. i zrobic mila siurpryze temu ..czlowiekowi.. Czlowieka okropnie nie lubie.. ale nalezy on do tzw. przyjaciol.. Och!! Czyli dzisiejszy dzien bedzie pod znakiem poswiecenia.. Na dodatek ta kobita nie lubi jak sie do niej przychodzi ubranym na sportowo... trzeba byc \" eleganckim\" ..a ja okropnie nie lubie ostatnio sie \"elegancic\" :-D No i jakis przezent trzeba bedzie kupic.. ale co? Moze ksiazke?? Takie beda te moje Walentynki.. Goscie z Wloch tez pojechali juz od rana do Atlanty.. zobaczyc najwieksze w Ameryce akwarium.. Ciekawe jakie ono jest i czy warto bylo.?? Wysylam wam 鉂わ笍.. bo na razie tylko na to mnie stac.. juz popsul mi sie humor jak pomyslalam o tym przyjeciu..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam...i wszystkie dziewczyny 馃憚...i 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 A mog臋 tak troszk臋 po艣wintuszy膰, wysy艂aj膮c linka na 艣mieszn膮 stron臋 kartek z \"PASKUDKIEM\"???....u艣mia艂am si臋 wczoraj

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
...i jeszcze "kawiarenki" I.Jarockiej i najwa偶niejsze.....KOCHAM WAS!鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×