Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Pozdrawiam Walentynkowo ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dziewczynki ja osobiście wole Dzien kobiet:) 8 Marca to takie nasze prawdziwe kobiece święto... A paskudki jak prawdziwe paskudki:) maja wady i zalety jak sama nazwa mówi:-D Zofinko, Jolu, Szarooka, Langwanku, Belvo, Coperto ! Zycze Wam miłego walentynkowego wieczorku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrupię ciasteczka cynamonowe w kształcie serca i słucham radia....tak sobie podjadam i zapuszczam boczki....hi hi !Szkoda, że nie można wysyłać magicznych ciasteczek...dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AFORYZM: Choć patron zakochanych - wcale nie święty jest kawalarz Walenty. Hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eenkoo.....buziaki....ja właśnie mam randkę z Zofinką na skypa....puszczam jej muzykę i podgrywam na bębenku...hehe króra ma skypa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ dla Was wszystkie serca i buziaki oczywiscie ja jestem tuz po pracy i oczywiscie do komputra jak do cyca matki żywicielki :D:D:D ja przezyłam ten dzien walentynkowy jakos normalnie i bez zadnych eksceców i wyznań milosnych, no coz ..............zostawie to bez komentarza piosenki sa super, jak fajnie sobie przypomniec takie hiciory Zeppelin\'ów.... pamietam jak \'\'schody do nieba\'\' słuchało sie na magnetofonie szpulowym marki \'\' grundig\'\' ,nagrania były przaśnej jakości, ale jak sie tego słuchało z zapartym tchem!!!!! spadam do lożka, jutro ide na ranna zmianę .. wstaję przed 6-ta .... to nikeludzkie wstawac kiedy jest jeszcze ciemno.... brrrrrrrrrrrr buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 Nowa miłość Nie wierzę w to, że wszystko było już, pozwólcie mi na jeszcze parę róż: Jeszcze tylko raz pokochać, ach, jeszcze jeden raz! Nie pragnę wciąż królewną z bajki być, lecz serca dzwon niech nie przestaje bić. Jeszcze tylko raz pokochać, ach, jeszcze jeden raz ! Nie pragnę wciąż królewną z bajki być, lecz serca dzwon niech nie przestaje bić. Jeszcze tylko raz pokochać, ach, jeszcze jeden raz! W tę nową miłość pobiegłabym tak, jak rusza w drogę księżyc i ptak, tę nową miłość umiałabym wziąć, tak jak się bierze rumianki do rąk. Nie wierzę w to, że prześnił się mój czas, pozwólcie mi na jeszcze parę gwiazd: Jeszcze tylko raz pokochać, ach, jeszcze jeden raz! Jeszcze tylko raz usłyszeć szalony serca głos, a potem - wielką ciszę, a potem - noc... A. Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie kto napisał słowa do tej piosenki? :D Na pierwszy znak Trudno serce okłamywać, Bo mądrzejsze jest niż ty, Trudno sercu się sprzeciwiać, Gdy wyrywa się i drży. Jeszcze nie wiesz, kto on taki, Ten twój miły, ten twój ktoś, A już miłość daje znaki, Że się w życiu stało coś. Pierwszy znak, gdy serce drgnie, Ledwo drgnie, a już się wie, Że to właśnie ten, tylko ten. Drugi znak, to słodki lęk, Trzeci znak, piosenki dźwięk, To się wplata w sen, zloty sen. I tylko oczy zamglone pokaż, Wtedy na pewno już wiem, że kochasz. Na pierwszy znak, gdy serce drgnie, Ledwo drgnie, a już się wie, Że to właśnie ten, tylko ten. I tylko oczy zamglone pokaż, Wtedy na pewno już wiem, źe kochasz. Na pierwszy znak, gdy serce drgnie, Ledwo drgnie, a już się wie, Że to właśnie ten, tylko ten. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Wars pisał muzykę , ale słowa do \"Miłość ci wszystko wybaczy \" i do \"Pierwszy znak\" napisał JULIAN TUWIM . Nie mogłam w to uwierzyć i musiałam sprawdzić...:classic_cool: A słucha się tego wtedy, gdy jest romantyczny nastrój i ma się ochotę tańczyć i nucić ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sówka 5
pozdrawiam wszystkich,czekałam na taką stronkę.Mam nadzieję-do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ....koleżanki...te nowe również...niestety nie pogadam, bo skończyłam obrazek....padam i idę lulu.Jednak w tym miejscu składam swój buziak dla Was 👄 Może do dzisiaj po południu?...pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie, przepraszam, ze nie na temat, ale sprawa warta uwagi i wagi. Na allegro jest specjalna licytacja!!!! http://telefondomamy.allegro.pl/ Jeżeli nie będziecie licytować, proszę przekażcie link dalej. http://telefondomamy.allegro.pl - Licytujcie lub przekazujcie ten link dalej! Ratujemy dzieci i przekazujemy pieniądze dla szpitali! Potrzbne są wnelflony!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie!! Nie wierzę w żadne apele w internecie! Wszystkie po czasie okazują się być fałszerstwami! Pomagam tylko znanej mi osobie i bezpośrednio dla niej. Żadnych organizacji, żadnych pośredników!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legwnku...jednym boczkiem tulę się do Twojego nika. Dziewczęta drogie....moje dwie biedronki....a może przyjedziecie do mnie za tydzień?Co prawda na skromne zaprosiny....ale Zosia wzięła by to co zapomniała...może pokazałabym Wasm sklepy na każdą kieszeń???To jak? Tym razem połazimy więcej...hm?Potem może być różnie.Zrobię na pewno coś dobrego do jedzenia.Znów poszłybyśmy na giełdę.Jeszcze mam ten rower do sprzedania i żyrandol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo's walentynek....dostałam dwie...na sms-a, pisało ładnie "KOCHAM CIę"....chwilkę rozmarzyłam się...bo oba numery nie znane....potem odpisałam:"dziękuję"...."kim Ty jesteś"....i okazało się, że oba wyznania pochodziły od kolegów z pleneru...którzy są żonaci...więc mina mi oklapła. Z trudem zasnęłam...a o 2:00 w nocy obudził mnie domofon...dzwonił ktoś, kto znał szyfr ,jeszcze zaspana zapytałam kto to...ale nie dosłyszałam.Głos przypominał ex...postanowiłam go "zjechać"....otworzyłam rozwścieczona.....patrzę....i gałki mam coraz większe....stoi przystojny młodzieniec....którego nie znam...na oko 28 lat...ukłonił się i pyta czy może wejść?Tu pominę lawinę w której oczywiście go umoralniałam....co do tupetu,godziny i w ogóle pytając jakim cudem tu trafił i skąd mnie zna? On wymienił imię, które nic mi nie powiedziało i stwierdził, że jest synem mojej koleżanki....zgubił klucz a ponoć domofon nie działa.Ja na to, że przykro mi, nie wpuszczam nieznajomych....a on...że był raz z mamą u mnie kiedyś tam...to już się znamy....ja mówię, żeby szedł pod okna i krzyczał albo przespał się u kolegów..a on wymówki , że jestem nieludzka i obojętna na jego sytuację....ot gówniarz.Puściłam kilka sygnałów do koleżanki i sms-a, żeby mu otworzyła...drzwi na klatkę.Pogoniłam i już potem nie mogłam zasnąć.Rano zaparzyłam kawkę....bardzo "nietomna" siadłam do komputera ścierając załzawione oczy.....dzwoni skype....pisało...jakaś Ula S....ODEBRAłAM....I WIECIE CO zobaczyłam?????.....męskiego.....no wiecie.....mało nie puściłam pawia.....zanim się zreflektowałam, gdzie nacisnąć guzik, żeby go wyłączyć....to on zrobił swoje...fuj! Takie to miałam walentynki...jak na filmie.....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słownik
Słownik poprawnej polszczyzny kłania Ci się Droga Jolu-------"było napisane", a nie "pisało";-) To tylko jeden z wielu błędów, makabra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichooooo....wiem o tym! Makabra i pół kabla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane dziewczyny \'\'słowniku\'\' bo tak sie podpisał/ła pomaranczowa istota, chce wyjasnić iz pan porfesor Bralczyk nie tak dawno w tv polonia wyjasniał,że obie formy są dopuszczalne... ludzie chcąc podkreślic swoja elokwencje i \'\'wielkopanskie\'\' maniery, lubuja sie w poprawianiu błędnych wypowiedzi tu cytuję: \'\' było napisane\'\' a nie \'\'pisało\'\'.... w tym wypadku jest zupelnie odwrotnie, gdyz kulturalna , elokwetna i osoba z taktem nigdy na forum nie głosi wszem i wobec o ułomnościch drugiej osoby, no chyba że za taka sie uważasz domyslam sie kim jestes , bo nie raz czytałam , ze wytykasz błędy forumowiczkom, z czego powstaja niezłe jazdy(kłótnie).Skoro czerpiesz z tego satysfakcje to twój problem-macabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie 👄 Szarooka, brawo !!! Ja uważam zachowanie pomarańczowej polonistki za prostacie... A nawet powiem wprost chamskie... Weekend spędziłam u córki, młodzi byli zaproszeni na tureckie weselisko, ja zostałam z wnuczkami... Czas spędzony z nimi nigdy nie uważam za stracony, bardzo je kocham i lubię im dogadzać i je rozpieszczać, choć już to całkiem duże pannice... W sobotę biegałyśmy po butikach i sklepach ... A wieczorem robiłyśmy rewie mody...Oj mówię Wam ubaw był na 102... Dziadkowi nakręciłyśmy film i naszych harców i igraszek... Właśnie go odtwarzamy:-D Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłych i kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja nie rozumiem cos ty zobaczyla meskiego na skypie?? :-D Szarooka!!! 👄 masz racje. Co kogo obchodzi jak my sobie tu piszemy.. Proponuje pisac tylko z bykami.. taka nowa moda!! Ja mam na razie jeszcze moich gosci z Wloch. Nie tyle musze sie dla nich starac.. ale jestem rozkojarzona . W sobote caly dzien robilismy kolacje razem bo oni zaprosili do mnie dwie pary swoich znajomych.. Jedna para pojawila sie z dwojgiem dzieci, ktorych ja nie lubie.. Dlatego nie zapraszam ich zbyt czesto bo zawsze targaja ze soba te dzieciaki, ktore przeszkadzaja .. Tym razem od razu prawie usnely tak ze bylo ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×