Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

witam ciepło i ciepło podrawiam z kafejki na Cpn z dala od domu....późno już a ja muszę jechać do domku....tęskni mi się a Wami❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gociu
czas wracac do domu, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie ponownie ,bo ze mnie taka gapa ,że najpierw was czytałam ,i spodobała mi sie super przyjemna atmosfera i wzajemna pomoc,ale ....skleroza nie boli ,więc zapomniałam jaki to był topik,a mój pierwszy wpis datuję sie na 1.02 09 r, jeśli panie pozwola to spróbuje częściej zaglądać ,w tej chwili ponownie was czyt i jestem na str 313 ,ale juz jestem szczęśliwa ,że was odnalazłam w tym buszu topików,serdecznie wszystkie panie pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale jakos pusto hm wakacje ,ludziska sie porozjeżdżali ?.miłego dnia chociaż deszczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Halka1. 🌻 Tak tutaj ostatnio pusto, że aż się nie chce nic pisać. Zaglądam codziennie, ale nikogo nie ma.... Pozdrawiam urlopowiczki!🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho-ho jest znalazła sie chociaz jedna zbłąkana owieczka ,witam Cię Legwan ,pusto ? ale urlopowiczki niech dobrze odpoczywają , a ja i tak bedę do was zaglądać bo mi sie u Was podoba ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. czemu tu sie nikt juz nie odzywa?? Joal daj znac czy zyjesz. A co z nasza Olenka?? Pozdrawiam wszystkich.. 👄 Niedlugo tez jade na wakacje. Zobaczymy sie na jesieni mam nadzieje.. Tym czasem u nas bardzo goraco ale ja jakims dziwnym trafem jestem pelna energi.. Nie wiem dlaczego.. Nic tylko cos bym kreowala.. Taki pracus ze mnie sie zrobil. Nie wiem co mi odbilo :-O :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WASWSZYSTKIE KOCHANE MOJE DZIEWCZYNY BELVUNIU, jestem , jestem i poczytuje wszystkie Wasze wpisy. Jestem juz po wakacjach.Jak zwykle morze.Ogladam juz tylko zdjecia.Moze uda mi sie jakies przesłac. Wczasy były jak zwykle aktywne .Przede wszystkim rower , pływanie i zwiedzanie.Jestem pod wrazeniem przyroda szczegolnie rezerwatu kormoranów , ktore nad naszym domem miały chyba wyznaczone tory lotów nad zalew.Mogłam godzinami podziwiac ich mnogie klucze.Z tego powodu był mnij zadowolny moj samochód bo wyglądał jak muchomor. Bordowy w centki.Dobrze ,ze padało od czasu do czasu i "dekoracje" były zmywane. Teraz pogimnastykuję sie ze zdjęciami.Wszystkie przerzuciłam na dysk D bo zajmowały mi całkowicie miejsce na dysku C. Ciekawa jestem jak sobie poradze.Postaram sie troche opisac gdzie byłam i co widziałam no to ty czasem . całuje Was Wszystkie Bez Wyjatki-Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo jakie fajne zdjecia!!! A ty jak zawsze super laska jestes!! :-) Wiedze jednak ze i zimno bylo nad morzem chyba?? :-D Jak przyjade to tez wstawie jakies zdjecia.. z moim najmlodszym mezczyzna he hehe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gociu
Jesuuuu, dziewczyny wracajta, bo ja tęsknię do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gociu
Jesuuuu, dziewczyny wracajta, bo ja tęsknię do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gociu
Jesuuuu, dziewczyny wracajta, bo ja tęsknię do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarooka ale lasencja z ciebie no,no Belva miłego wypoczynku miło tu u was ale ostatnio bardzo pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokąd idziesz,gdy zostaniesz sam? Dokąd idziesz,kiedy jest ci żle? Dokąd idziesz,gdy zostaniesz sam ? Pójdę tam gdy zbłękicą gwiazdy się. Ryan Adams.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tak cicho to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichuteńko i spokojno
Kędy wąż śliską piersią dotyka się zioła. W takiej ciszy! - tak ucho natężam ciekawie, Że słyszałbym głos z Litwy. - Jedźmy, nikt nie woła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Bóg na świecie podzielił zabawki. Lalkę dał - dziecku. Dziecko - kobiecie. Kobietę - mężczyźnie. I każdy przyzna, że najlepszą zabawkę dostał mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powroty
Marnotrawna wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×