Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

👄 Ale wiesz Amus zauwazylam, ze kobiety tak 50+ i wiecej to jak juz znajda siostrzana dusze, to tak sie mocno razem trzymaja, chodzi o samotne, bezdzietne albo dzieci daleko za woda, czasami w przychodni sasiadke sasiadke prowadzi i pomaga...tez by mi sie tu przydala taka osoba...troche sobie z taka znajoma pomagamy wzajemnie, ale ona daleko mieszka...ale blisko bardzo pracuje...to wtedy jest okazja nie tylko wypic kawke...ale do spacerkowania to nie mam nikogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Śladziku. Wydaje mi się, że bierze się to między innymi i z tego, że osoby starsze, mające za sobą różne doświadczenia potrafią docenić życzliwe kontakty z drugim człowiekiem. I chyba też szybciej się przywiązują. Coś dzis u nas trochę smutnawo. Może to co teraz napiszę choć trochę zmieni nastrój. Usłyszałam w tv, że dziś przypada międzynarodowy dzień drzemki w pracy. Kiedyś pracowałam na drugim końcu miasta. Żeby dojechać na pierwszą zmianę na czas wstawałam o 4.20. Pierwszy dzien, drugi jakoś mi szło, ale następne to już byłam półprzytomna z niewyspania. I kiedyś przysnęłam siedząc na kasie. Klientów nie było, nudno i odleciałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe wcale nie smutno...dlaczego ? prawdziwie...nie lubie sztucznych usmiechow ;) z drzemka masz racje...a wstawanie o 4 rano jest...i teraz wypadalo by nie krytykowac...bo zdarzaja sie gorsze rzeczy...znam takich dla ktorych 5 rano jest normalna pora wstawania i tak codziennie...ja naleze do tych popoludniowo-nocnych :D i zdecydowanie lepiej pracowalo mi sie zawsze na 2 zmiane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak kogoś zmuszają obowiązki to wstaje i w środku nocy. Mus to mus. A wiesz, ja prawie cały czas pracowałam na zmiany i też wolałam popołudnia. Byłam wtedy wyspana, robota szła dobrze i szybciej czas mi leciał jak na pierwszej zmianie. Oglądałam w tv dyskusję o reklamach. Mówiąc w skrócie chodziło o to, że pokazują nieprawdę. Dziwi mnie, że są ludzie, którzy w nie wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam Wszystkim milego dnia. 🌻 Sladziku-minal juz ten Twoj tydzien czekania?Moze czegos nie przeczytalam? Jezeli nie-kiedy minie? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze cos o reklamach. Ich twórcy nie mają zbyt wysokiego mniemania o odbiorcach. Np. dziewczyna wystepująca w reklamie pasty do zębów jest szczerze zdziwiona, że krwawienie z dziąseł nie jest normalne. A odnośnie zaszalenia, u mnie też nic nie stoi na przeszkodzie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sprawie tych reklam to kto sie martwi kupujacym i szczegolnie tym by byl zadowolony z produktu...moze jakies swiatowe renomowane firmy...ale nie byle jaki producent, ktoremu zalezy zeby sprzedac...klienta trzeba otumanic, by wyciagnal kase i wydal...a reszta...nikogo nie obchodzi...dlatego warto sie d...l...u...g...o... zastanowic na kolejnym zakupem...ale ja wiem i inni pewnie tez...ze zakupy to dopiero PRZYJEMNOSC...i nie mam tu na mysli kupowania ziemniakow ani kielbasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra Kobieta
Moja mama ma 50 lat. Od 2 lat ejst po rozwodzie,aczkolwiek od wielu lat z ojcem nie żyła.On od zawsze pił.Takze mama zawsze byłą sama,wszytskim sie zajmowała. Wiem,że bardzo doskwiera jej ssmotność. Uważam że każdy ma prawo dos zczęścia i chciałabym by kogoś znalazła, by była szczęśłiwa. Zyczę Wam tegi samego;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dziś mam dzień wypłaty. Z tej okazji fundnę sobie kino. Rozpusta w biały dzień, ale raz w roku to i ksiądz może...:D Idę na 'Stawkę większą niż śmierć'. Ciekawa jestem jak wypadnie w porównaniu z tą starą, dobrą 'Stawką wiekszą niż życie'. Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×