Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

hejo babolki!! pisze do was teraz bo obecnie w domku jestem bez neta jutro przychodza robic mi szafe zabudowana w pokoju i ogolnie totalny sajgon normalnie ruszyc sie nie da wczoraj poszly juz stare meble i trzeba bylo wszystko z nich powyciagac wiec obecnie nic nie da sie znalezc w tym balaganie... dziwczyny mam informacje ze niektore z was sa na naszej klasie wiec nie zdziwcie sie zaproszenia ode mnie :) Betty jak masz skierowanie od lekarza to za usg nic nie placisz jesli nie masz to np w Katowicach w I trymetrze kosztuje 150zl + 30zl jesli chcesz na plytce miec nagrane drugie usg genet. wykonuje sie pomiedzy 22 a 24 tc i jest drozsze chyba ok 180zl+ ewentulana lyta 30zl.Ja na pierwsze mialam skierowanie - bo jak stwierzdil lekarz nie mam do niego wskazan ale jak NFZ moze zaplacic to czemu nie skorzystac :) drugie mam 28 lutego i tez dal mi skierowanie i powiedzial zebym korzystala jak jest taka mozliwosc :) tylko ze ja sobie doplace 80zl i bede miec 4D razem z nagraniem na plytke :):) jezeli chodzi o karte ciazy tak dzidzia byla juz widoczna na usg a nie sam pecherzyk to juz mi zlozyl to bylo ok7tc :0 Mimi Natalka sliczniutenka :):):) mnostwo caluskow od ciotki topikowej :):) Justi ucaluj naszego malego krolewicza :) zaciazone prosze masowo glaskac brzuchalki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pomylilam sie drugie usg genet.pomiedzy 20 a 24tc :):)) buzioki dla wszytskich babolek 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki zaproszenia na naszej klasie powysylane :):):) gdzie sie wszystkie podziewacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O raju Mimi jak wy pieknie z Natala wygladacie, chyba wloski scielas??/ Witajcie🌼 Malo pisze ,bo wiekszosc czasu zajmuje mi towarzystwo wielkiej bialej sluchawki, a pomiedzy rozmowami z nia pomaga spokojne lezenie, czelam kiedy minie:P wszytko nadrobilam w czytaniu i jestem na biezaco.......mam nadzieje,ze popisze wiecej wieczorkiem, wszytkie bardzo mocno sciskam👄 no i poprawiam tabelke:) Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________data@ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......... .............05.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................22......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................16 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................11...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................12........ .. ............ok 26.08 BETTY83..........24.........................8........... ......... .ok.01.09.8 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza_____fajowe fotki na klasie:D:D:D:D:D:Ddlaczego nie ma fotki brzuszka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi sliczny brzuszek :):):):) paraduj dumnie kochana :):):):):) malolepsza zdjecia brzuszka narazie nien wrzucilam ale Martusi/Bartusia na bank wrzuce jak sie juz urodzi :) matko ale bym chciala zeby byl juz lipiec...przytulic...ucalowac...ale sie to ciagnie :) a tak w ogole dziewczyny wczoraj mialam rocznice slubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, jestes juz znajoma ;) No i gratulacje z okazji rocznicy slubu :) A brzusio powinen byc na naszej klasie ;) Malolepsza, nie zazdroszcze..ale juz 12 tc, czyli jeszcze tydzien i drugi trymestr :) Omego, bawcie sie dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Już jestem można zaczynać imprezkę :D:D Chciałam wam wysłać słodycze pocztą - nie mogę otworzyć poczty 😡, chciałam wstawić linka do zdjęcia z fotosika - nie mogę wgrać zdjęcia bo cały czas wyskakuje error 😡. Nasza klasa też się nie wyświetla 😡😡 co jest z tym netem dzisiaj, moderatorzy śledzika od rana świętują!!!!!!!! Malolepsza - oj to chyba faworki nie są dzisiaj Ci pisane??? A może Groszek się zlituje i odpuści? Voltare - czyżby komp się zbuntował????? A tak w ogóle to gdzie się podziewa całe towarzystwo??? Dziewczyny w ramach bonusu na stole poza faworkami są cycki murzynki ;) Oczywiscie kawa, herbata i soczek też sie znajdzie o czymś mocniejszym też bym pomyślała ale towarzystwo się w większości nie kwalifikuje do trunków wysokoprocentowych ;) A samej to tak głupio pić gdy reszta nie pije ale jeżeli tyko któraś ma ochotę to coś tam zaraz wyszperamy w barku. W sumie szkoda, ze Omega na wyjeździe bo jej barek to warto by przejrzeć :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa dziewczynki jak odetkać ucho????? Wczoraj myjąc głowę nalałam sobie wody do ucha i mnie przytkało :O Denerwuje mnie ten stan rzeczy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze nie ma chętnych na imprezę to idę do apteki po krople do ucha. Rany jakie to denerwujące uczucie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, jesli chodzi o jedzenie to ja sie stawiam zawsze..i pierwsza :D:D:D:D:D Na ucho nic nie pomoge, bo sie na tym nie znam. A faworki wysmienite :D:D:D:D:D Moze sie biedna Maloelpsza pozbiera i zasiadzie do stolu ;) A reszta gdzie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem:) Od razu przepraszam za chwilową nieobecność 🌻 Jagoda - nie - to nie wina kompa tym razem, tylko moja i tylko moja :P Miałam takiego mega-lenia, że jakoś tak wyszło, ale nic to - na faworkach musiałam się zjawić, no i na cyckach murzynki też - cokolwiek by to nie było - brzmi hmmmm... intrygująco smacznie:P A co do ucha to nigdy nie miałam "przyjemności" doświadczyć jego bólu, więc nie wiem czym to odpędzić. A do lekarzy w tej kwestii mam mieszane uczucia odkąd jeden laryngolog przepłukał koledze bolące ucho zimną wodą - nawet ja się domyślam, że to nie była raczej odpowiednia metoda...:O Może wystarczy poleżeć na tym boku z zatkanym uchem? Nie wyleciałoby?;) aisza - gratulacje z okazji rocznicy ślubu 🌻 a zaproszenie na klasie to ja Tobie wysłałam:P malolepsza - mam nadzieję, że w miarę szybko zakończysz spotkania z "białą damą":P i zaczniesz spędzać więcej czasu na forum niż w łazience:) mimi - fotki śliczne - Natalka pięknieje z dnia na dzień - super - 😘 dla Was:) omega - udanego wypoczynku!:) Skoro żal będzie wracać - może warto zastanowić się nad przedłużeniem nadmorskiego pobytu?;) oj - zmykam na kolację (K. się postarał:P ) - postaram się wrócić PO;) narazie po 🌻 dla całej bandy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - PO kolacyjce to Wy się zajmijcie jakimiś przyjemniejszymi kwestiami niż ploteczki na kafe ;) Nie wiesz co to są cycki murzynki???? Oooooooooooooooo Kochana to jedno z moich ulubionych ciast: na spód idzie placek z białek, wiórków kokosowych i maku, na to masa budyniowa, na to biszkopty namoczone np. w alkoholu lub w wersji dla ewentualnych ciężarnych w wodzie z kwaskiem cytrynowym i zapachem rumowym ;) całość polewa sie plewą czekoladowa a na wierzchu każdego biszkoptu kładzie się rodzynek - i tak wychodzi "biust murzynki" :D Ja już z tym uchem wojuję od wczorajszego wieczora, nawet kompres sobie na noc zrobiłam a i tak nie pomogło. Przed chwilą M zapuścił mi krople i zobaczymy czy doznam natychmiastowego ozdrowienia czy na cud trzeba będzie poczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie cycki tez musza byc dobre :D:D:D:D:D:D Chociaz ja mimo ze rasistka nie jestem za murzynami nie przepadam ;) Dostalyscie zdjecia brzuszka? Bo nie wiem, czy mam wysylac jeszcze raz, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - nie mogę sprawdzić czy mam fotki bo nie mogę wejść na niektóre strony 😠 o co chodzi????? czyżby jakiś wirus się wkradł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi ja nie dostałam zdjęć a też chętnie bym popatrzyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak jakiś problem z moim kompem 😠 teraz piszę z kompa M i wszystko działa i się otwiera 😡 chyba trzeba oddać go do przeglądu serwisu czytaj do M ;) Surfitka - ja nie mam fotek :( nawet sprawdziłam stare konto i tam też nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wam dziewczyny wysle wieczorkiem :) Nie wiem czemu do czesci osob dotarlo...czyt. Aisza, Jadira a do czesci nie :( A komp Jagoda jak najbardziej do przegladu oddac nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko ale mi smaka narobiłaś:D Sprawdzam pocztę a tu takie cuda! poszperam w szafce może znajdę coś ale na pewno nie będzie tak pyszne jak Twoje faworki i cycki :P murzynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka - ja też nie mam zdjęć, a chętnie pooglądałabym sobie Michasię od tej strony;) jagoda - czas na takie prawdziwe PO przyjdzie po \"Na Wspólnej\", bo ostatnio się wciągłam i oglądam go sobie systematycznie;) Za maila dziękuję serdecznie. Szkoda, że nie zajrzałam na pocztę przed kolacją:P Zostało 2 dni do @, a dzisiaj dowiedziałam się, że moje badanie na te przeciwciała będzie wykonane dopiero w połowie miesiąca 😡 i potem jeszcze oczekiwanie na wyniki 😡 No jakbym wiedziała, że to tyle będzie trwało, to bym sobie do Opola na nie skoczyła. Mam nadzieję, że próbki krwi mogą być tak długo przechowywane:O Pobrali mi ją 10 stycznia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co ja mam teraz robić? 😠 w okolicach 15-18 lutego wypadałby mi termin IUI... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kuleżanki :) ja znowu z bólem głowy :( Jagódka - dziękuję za słodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare, jasne ze podchodź, przecież warto sprobowac. Nie jest to zabieg tak bardzo kosztowny, a przeciwciała w krwi zdarzają się niezwykle rzadko, moj gin mowi, ze ma takie przypadki 2-3 razy w roku na klinikę, bo też się martwiłam ze są u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani - ja jestem wyjątkowy egzemplarz:P nie zdziwiłabym się jakbym była takim właśnie jednym z dwóch przypadków:P Chyba wszystko inne już zostało wykluczone - nie sprawdzałam jeszcze tylko tego - już mi się pomysły skończyły co się jeszcze w takich przypadkach bada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Jagody czy zostało troche słodyczy dla mnie?? tak sie zajęłam moja pracą dyplomową, że wyleciało mi z głowy :( ...ja tez raz tak sobie z uchem zrobiłam, że się zatkało... tyle, że nad jeziorem...niestety mi nie pmogly ani kropelki, ani kompresy ...nic musiałm pójść do laryngologa, żeby mi wyszprycowal ucho - dopieo wtedy przeszło...może nie było to zbyt przyjemne, ale pomogło... buziaki dla reszty całej KLANU topickowego :) :( chyba zbliża mi się wstręciucha @, tak mnie piersi bolą jak na okres od wczoraj...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - aleś mi smaka zrobiła na słodkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja chcę cycków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rasistką nie jestem, cycki chętnie zjem!! Wyglądają bardzo apetycznie:D::D:D:D Surfi - u mnie w poczcie fotek niet:(:(:( Urlopu nie da się przedłużyć, M ma w czwartek wieczorem kontrole u kolanologa:D:D:D Póki co pogoda dopisuje, słonko świeci, ciepełko (dzisiaj było 8 stopni), oby tak dalej. pozdrawiam, przesyłam paczkę z jodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na zatkane ucho mi zawsze pomagało skakanie na jednej nodze - na tej nodze, które ucho zatkane tzn. prawe ucho - prawa noga. mam nadzieję, że pomoże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprawdź sobie pomarańczu pisownię w słowniku, bo błędy ortograficzne mnie strasznie rażą:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×