Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witam!!!! Mysl dnia: Podawanie wysokości pensji w wartości brutto jest jak podawanie długości członka razem z kręgosłupem... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Odezwe się dopiero późnym popołudniem. Praca,a potem pazurki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny miesiaczka spzonia mi sie 3 dni nie biore tabletek ani nic..za to czuej ze mam mokro..czy to oznaki zblizajacej sie miesiaczki rpocz tego bola mnie persi..czy wy przed meisiaczka tez macie morko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
hej! mija 21dc. ,to pierwszy cykl w którym mierzę temp. ale strasznie dziwne są mianowicie: 2dni 36,6 potem 36,5 nagle skok na jeden dzień nawet do 36,75 i znowu spadek do 36,6 nic z tego nie rozumiem,ostatnie 4 dni 36,5 , 36,6, 36,5 i dzisiaj skok do 36,7 ztego co czytam kiedy jest owulacja następuje skok temp. ale utrzymuje się przez kilka dni tak??????????? please pomocy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Milla77____ale dran, coz za delikatnosc, hm....najbardziej odpowiednia chwila na rozwazanie watpliwosci milosnych to wlasnie walentynki, 😠 wiem,ze na poczatku bedzie dosc trudno, ale zobaczysz, spotkasz faceta, ktory na Ciebie zasluguje, zbliza sie wiosna, moze tuz za rogiem czai sie milosc, ktora az do tej pory na ciebie czekala....i ani sie nie obejrzysz i bedziesz po uszy zakochana Millą w dodatku z superowym brzuchem....ja wlasnie mam taki scenariusz i wszystko sie sprawdzi, zobaczysz👄 Mezatka____szybkiego powrotu do zdrowia, dbaj o siebie, lozeczko, herbatka z cytrynka, filmik, taka kuracja powinna dac efekt:) Voltare____ja jeszcze nie doszlam do siebie po wczorajszych wiesciach:( ANNA____spokojnie, to dopiero pierwszy cykl kiedy mierzysz tempke, no i niedawno skonczylas tabsy, skoncz do konca cyklu pomiaru, zobaczymy co tam sie dzialo na przekroju calego cyklu, faktycznie tempka powinna utrzymac sie na wyzszym poziomie od najnizszego podczas cyklu co najmniej 3 dni, co siwadczyloby o owulce....cierpliwosci Omega____superowy tekscik:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Drzuce jak mi jakis facet bedzie o swoich poborach moil:D:D:D:D:D Ryba___zabierz mnie ze soba, nie bede sprawiac klopotu, jak ja bym chciala nad morze:( Telesforka___rozyczki miniaturki musialy byc poprostu piekne:D Jagoda____mam nadzieje,ze sie dzisiaj pokazesz i zdasz relacje z romantycznosci:D Surfitka____przegielas:P, jade po czeresnie, chodza za mna od poczatku ciazy, a jak nie dostane, to chociaz truskawki kupie, przeciez sie nie doczekam do czerwca:P Mimi< Fasolka,Betty, Aisza, Monis, POkemonowa,. Justa, Milka, Ani,Nelcia po 🌼 wlasnie wrocilam od mojego endo, wyniki mam srednie, tzn dosc nieciekawe ft4 11.44, ponizej normy, kobiety w ciazy powinny miec w gornej granicy czyli blisko 22, za to TSH spadlo ksiazkowo jak na kobiete po I trym czyli 0.7, teraz musze zwiekszyc dawke do 50 codziennie, troche bedzie ciezko, bo i tak mam codziennie kolatanie serca, ale nic to, Groszek jest najwazniejszy. Zrobilam na wlasna reke prog wyszlo 150, szok, wysoko jak cholera, czy zdajecie sobie sprawde,ze nikt sie nie chce podjac ustalenia dawki luetiny, tzn ja bede powoli konczyc i nawet wiem jak to robic, ale przeciez sama nie bede podejmowac decyzji, ost deska ratunku to Gdansk, chociaz ost mnie juz przeploszyli, jutro tam zadzwonie, na szczescie wysoki prog Groszkowi w niczym nie szkodzi, chodzi raczej o bezbolesne sciaganie dawki, bo od 16 tyg branie luteiny jest poprostu bez sensu, wszytkie funkcje przejmuje lozysko..... no i czy ja nie powinnam byc GINEKOLOGIEM:P:P:P:Pprzeciez jakbym sobie kupila usg to moglabym sama sobie te ciaze prowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słoneczniki!! ja już ugotowalam zupkę, tzn.że w miarę wczesnie zlzłam z łóżka :P - dziś szczawiowa z jajeczkami :) chodziła za mną 4 dni więc wreszcie ją mam... już się spakowałam, po 17 wyjazd na uczelnię - wracam niestety w poniedziałek...plizzz trzymajcie kciuki i czarujcie dalej, bo póki co czysto na horyzoncie, decyja jst taka, że ak w ten weekend nie będzie @, to po moim powrocie robimy test...dziś jest 34 dc. cycki bolą dalej. Voltare - bądź dzielna - uda ci się i wszystko będzie tak jak sobie wymarzyłaś!!!! 👄 Milla - dziewczyno...wiem jak to boli, ale pomyśl z drugiej strony co to za człowiek, który tak postępje..tchórz jakich mało, do tego ślepy, bo nie widzi jaki skarb ma pod nosem!!! bądź stanowcza i dzielnie się trzymaj - nie jesteś sama!!!!! masz nas!!! i całe życie pełne słońca przed Tobą! otrzyj łzy, bo nie warto płakać przez kogoś takiego jak on, pokaz mu jaka jesteś śilna, a jak go nie będzie to wedy się wypłacz, bo facet nie zasługuje na satysfakcję pod postacią twoich łez...👄 telesforka - jak już pisałam wyzej - test w przyszłym tyg. nawet nie wiesz jak bardzo chcę powiedzieć wam dobrą nowinę... Omega - jesteś fantastyczna z tą myślą dnia :D pojechałam po klawiaturze ze śmiechu.... mężatka, Surfitka, mimi, Jagody, Aisza i cała reszta - łapcie po 👄 i do zobaczenia w poniedziałek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś nie zmierzyłam temperatury...boje się. Tak bardzo chciałam miec z nim dziecko, nasze...tydzien temu kochal się ze mną i marzył o mojej ciąży... Dziś mówi nie wiem i odchodzi. Dziękuję za wasze wsparcie, będziemy odliczać czas do mojej miesiaczki i powitamy ją radościa ok?? Kocham Was. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
małolepsza ja nie odstawiłam tabsów nigdy nie brałam próbuję zajść od 6m-cy , po wizycie u gin. i badaniu prolaktyny wyszło że mam trochę zawyżoną więc już 1,5tygonia biorę bromek. nie wiecie jak szybko on zaczyna działać? przed bromkiem moje cykle były bardzo dziwne 30- 60 dni!!! także trudno było się wszczelić ale skoro wyższa prolaktynka to być może mam cykle bezowulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anna, dziwne te twoje rozpietosci cyklow. Sprawdzalas inne hormony? Robilas usg jajnikow? Takie rozne cykle wcale nie swiadcza o cyklach bezowulacyjnych, ale na pewno co jest nie tak :o Milla, no co za dupek..Zdecydowanie zaslugujesz na kogos godnego milosci. Bo mysle ze jestes dziewczyna ktora zasluguje na milosc i szacunek :) Glowa do gory, ten KTOS jest gdzies dla ciebie. Fasolka, powodzenia i dziewczyno wracaj z dwoma krechami ;) Malolepsza, o pieknie zadanie odrobione jesli chodzi o progesteron ;) A lekarzy to normalnie do wora, sznur , kamien...:P Omega :D:D:D:D:D:D:D Wlasnie musze sie rozliczyc..i juz sie boje :P Mezatka, ciesze sie ze lepiej sie czujesz. Aisza, ale fajniutkie walentynki :D Telesforka, dobry prezent taka karta do sklepu :) jagody, jak wyzieczka? Voltare 😘 Ani 🌻 Nelcia ❤️ betty 😘 A i juz troche zapomnialo mis ie tabeleke zmieniac ... nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 Fasolka81............26..................... ...2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28..........................24....... .. .............14.06.08 Aisza..............23...........................18 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mezatka..........24..........................13...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................13........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................11...............ok.22.08-10.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Pozdrawiam serdecznie :) U nas bez zmian 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Michalinka sie grubiutka na suwaczku zrobila :D I przepraszam za literowki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam babolki zdjecia ale ciagle mi jakis blad wywala takze jak ktoras nie dostanei to krzyczec glosno :):) buiole ide sie polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Voltare - ręce normalnie opadają :( Mam nadzieję, ze kolejny cykl będzie szczęśliwszy. Milla - nie będę się już powtarzać ale podpisuję się pod wszystkim co dziewczyny napisały. Dla Ciebie 👄 Aisza - łóżeczko bardzo ładne i mi też przydałoby się jasne, najlepiej olchowe. W ogóle rzeczy dla dzieci są cudne i to nie tylko ubranka. Ja wczoraj w centrum handlowym stałam przed wystawą z ubraniami ciążowymi i wzorku nie mogłam od niej oderwać. Niektóre ciuchy są przepiękne - pomijam ich cenę. Jak tak poczytałam o Waszych wczorajszych perypetiach z Walentynkami to wcale nie żałuję, ze my dopiero dzisiaj idziemy do knajpki, na pewno będzie mniej ludzi, a ja nie przepadam za tłumami bo wtedy nie ma intymnegonastroju ;) Fasolka - powodzenia na uczelni i dalej zaciskamy palce żeby @ się zgubiła. W sumie jak Ty tak jeździsz z miejsca na miejsce to masz duże szanse żeby sie zapodziała ;) Betty - widzę, ze dołączyłaś do grona wielbicielek pomidorów w ciąży. Justyna tak sie zjadała i proszę jest Adrianek, Malolepsza też pomidorami nie gardzi a co się urodzi to na razie zagadka, teraz Ty wspominasz o pomidorach ciekawie sie zaczyna robić :D Ryba__lufa - miłego odpoczynku. Tylko wróć do nas ;) Telesforka - myślę, ze bratowa będzie zadowolona z takiego obrotu sprawy, czasami trudno jest trafić w upodobania drugiej osoby. Mężatka - gin na pewno wie co robi dając Ci antybiotyk, będzie wszystko dobrze i kuruj się. Dla Ciebie 👄 Omega - dobre :D:D:D nawet bardzo dobre :D Malolepsza - my Ci już dawno powiedziałyśmy, ze doktorat z ginekologii to masz w kieszeni. A swoją drogą znowu wychodzi na to pacjencie lecz się sam i to mnie strasznie wkurza 😠 Surfitka - skoro u Was bez zmian to znaczy, ze wszystko w najlepszym porządku i oby tak dalej :D Tak się wczoraj ułaziłam na tych zakupach, ze ledwo żyłam. Przez wczorajsze Walentynki wszędzie były dzikie tłumy i nawet wypicie kawy w kafejce w centrum handlowym było nie lada wyczynem ;) Kupiłam sobie buty i torebkę, M jak zobaczył to się tylko uśmiechnął kwitując, ze kolejne do kolekcji. Co ja biedna poradzę, ze kocham buty???? Przecież to nie moja widna, ze robią tyle fasonów i kolorów. ;) Oczywiscie rozpakowywanie zakupów zaczęłam od koszul dla niego. Wólczanka miała promocję Walentynkową -25% a ponieważ nie mogłam się zdecydować na jedną konkretną koszulę wybrałam cztery :P Dwie klasyczne białe bo takich M potrzebuje do pracy i dwie kolorowe, jedna z błękitem i jedna z bordo. Ugłaskałam M najpierw tymi koszulami a potem dopiero wyciągnęłam swoje zakupy - grunt to mieć strategię ;) W kasie zrobiło się pusto i już teraz będę siedziała grzecznie tzn. do następnego razu ;) Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 i zmykam robić się na biustwo ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie koniec 11 tygodnia a ja mam nawet wiekszy brzucholek od ciebie aisza z tego wzgledu ze Ty masz szczupla budowe ciala a ja przeciwnie:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody--mam przeczucie ze bedzie synus ale to sie zobaczy jak z moimi przeczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie tez walentynki całkiem milusie, teraz jakas faza prądu trachnęła mi w mieszkaniu, ale tak pokombinowałam, ze sie podłączyłam w łazience :) u mnie w pracy dziewczyna w ciąży jak się dowiedziałam, no cóż dziwnie mi się zrobiło, przegoniłam szybko te myśli bo zazdrość to raczej niekonstruktywnie i niefajne uczucia, dziewczyna nawet się nie cieszy...wynajmuje małe mieszkanko, ma niefajną umowę o pracę, więc pomyślałam, ze Bog się pomylił, stałam blisko niej w pracy i dziecko w nieodpowiednie miejsce posłał, mam nadzieję, ze następnym razem dobrze \"trafi\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka Aisza... \az Wam zazdroszcze ze dzidziolki juz takie duze i pewnie juz pozadnie kopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty jestem ,podczytuje i nie mam czasu pisac za wiele ;) A kopniakow sie doczekasz :) Moja mala jak kopla wczoraj meza to az mu reka odskoczyla :P A brzchem moglabys sie pochwalic. :) Jak i malolepsza !!!! Mezatka?? Ani, oj trafi ten bociek pod dobry adres..a jak juz trafi to jakie bedzie szczescie :D jagody grunt to umiec chlopa zbajerowac ;) Bawcie sie dobrze na randce ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko kiedy to bedzie :) i tego sie niemoge doczekac.w sumie to juzbym chciala by sie urodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, jako ze mocno się zaangazowałam w sprawę Darfuru, najpierw zawodowo teraz już prywatnie, proszę podpiszcie petycję pod pomocą dla ludności tego smutnego kraju nękanego wojną i pragnieniem, wklejam link, to nic nie kosztuje: http://www.gazetawyborcza.pl/0,82308,4244746.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurki zrobione:) ale powaliło mnie jakieś grypsko do łóżeczka, źle się czuję, gardełko boli, główka boli - cały człowiek jest chory!!!:( do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNIA___oj wybacz wszystko mi sie pokrecilo, poczekaj wiec spokojnie,az spadnie PRL, Bromegon powienin zadzialac dosc szybko, niesty Prolaktyna potrafi przyblokowac owu, dlatego miejmy nadzieje,ze tempka jeszcze skoczy, radze tez zrobic w momencie jak sie ureguluja cykle monitoring owu Milla____wszystko sie ulozy❤️ Ani____przeciez Twoj miesiac to marzec, Ty tez jakbys juz byla w ciazy, pojedziesz poprostu tylko dziecko odebrac, tak masz myslec, przeciez sie uda!!!!!bedziesz wiec miala kolezanke w ciazy w pracy Surfitka____jak ja sie juz nie moge doczekac kopniakow,mam nadzieje,ze M sie zalapie, bo przeciez wyjezdza w maju:(:(:(a jesli chodzi o prog spojrzalam na normy gorna granica to 160, ale w III trymestrze, oj Grosiu to jest otulony jak puchowa kolderka Jagoda___w damskiej garderobie ani torebek ani butow nigdy nie jest za wiele, ost jak robilam porzadki to dziw mnie zlapal,ze mam az siedem par butow sportowych:P:P:P:P:P:P zaraz lece robic nalesniki z jablkami, truskawek, ani czeresni nie dostalam:(:(:(:(, musza mi jablka wystarczyc dla wszytkich po wieczornym buziaku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×