Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Witam wszystkich co tu byli i chcą być:-)Fajnie nam się topik rozrasta.Chyba będę musiała porobić jakieś notatki bo pamięć nie teges:-D Zahirek---nie jesteś sama jeżeli chodzi o pracę.Ja nie pracuję zawodowo ale tez czasami mam dośc tej codzienności.No jeszcze rok się przemęczę i też ruszę szukać jakiegoś zarobku.:-)Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim w poniedziałkowy ranek. Nie będę wymieniała po kolei bo zajęłoby mi to trochę czasu, a na 11 do pracy , jeszcze obiadek, pranko itd,itp. Tytoń - hej, nie zmieniaj żony, bo jak mówi zawsze mm(mój mąż) to nie warto bo mógłby trafić gorzej....;) ;) ;) smitty a jednak oćce nauczyły czegoś naszego Franusia , pewno dostaną medal od pana G. Takatamsobie - chętnie wymienię doświadczenia w sprawie synalków bo ostatnio coś jakby mi brakuje wiedzy albo doświadczenia...;):( eliza...ewasch....zahirek.... pozdrawiam i do zobaczenia wieczorkiem....papa miłego dnia!🌼 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta cześć, też bym czsami posiedziała w domku, ale wiem jak to jest bez pracy, też kiedyś szukałam, taże głowa do góry ppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza666---czy ty masz jakieś konszachty z diabłem,że masz te trzy szóstki?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja również mogę dołączyć do tego sensownego topiku? Mam 38, więc pasuję:) Jednak czuć to raczej nie czuję tych latek. To znaczy może czasami. Generalnie to nie wyglądam i szacują mnie na jakieś 28....wtedy właśnie trochę mnie wkurza, że nie mogę powiedzieć .....,,taaaaak zgadłęś(aś)....właśnie tyle mam,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ witam wszystkich.u mnie piekny,sloneczny poranek.ale nas duzo,fajnie...teraz zmykam,bede popoludniu🖐️ pozdrawiam wszystkich, milego dzionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do latorosli-mam trojke,w tym jedna dziewczyna,WSZYSTKIE w okresie glupawki.o,Boze...czasem mam dosc,az sie czasem dziwie jak to robie,ze jeszcze nie sfiksowalam .. no teraz to juz naprawde zmykam.za pracka sie rozejrzec,czarno to widze,ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze przed wyjściem do pracy , coś na wesoło, z literatury oczywiście boto moja praca, żywioł i pasja : Nowe lektury szkolne: Komu zgnije plon, Święta według karpia, O góralce Marysi i siedmiu Trebuniach Tutkach Kicze węglem Jaś i gosposia Czekając na Gołote Piotruś Punk Janko Ryzykant Fochy Watykanu Koziołek ma dołek reszte może później bo naprawdę muszę juz lecieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alineczka3 🌻 Mascarpone 🌻 powodzenia w poszukiwaniach, mnie tez to będzie nie za długo czekało :( Bonia38 🖐️ miłej pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta nie mam narazie konszachtów z diabłem choć czasami we mnie wstępuje zastanawiałam się nad zmianą nicku , ale po co?! te trzy szóstki nie świadczą o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza z tym diabłem to prawda:-D Czasami w każdą w nas wstępuje:-DI wtedy niech każdy ucieka gdzie go oczy poniosą:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno grzeczna dziewczynki ida do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą...tak więc czy warto być anielicą ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z perspektywy czsu myślę , że nie warto być aniołkiem gdzieś przeczytałam ze żona ma 2 życia męża i swoje jakaś prawda w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza z tym zyciem to prawda;) Moje motto:lepiej grzeszyć i później żałowac,niz załować,ze sie nie grzeszyło;)-życie jest takie krótkie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewasch wpełni się z tobą zgadzam choć podkreślam że jestem dobrą żonąi matką, ale nikt tego nie docenia jestem na skinienie mojej rodziny, takie miejsce w życiu mam poczucie upływającego czasu i siły nieczyste powodują zadume czy czasami nie wykorzystać nadarzającej się okazji i żyć chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko łapię się jeszcze na tę kawę?;) bo ja dzisiaj zaspałam, jakoś nam tak dobrze dzisiaj się spało z potomką i nie chciało sie wylazić z łozeczka. DObrze, że moge sobie czasem pozwolić na taką małą rozpustę :D:D:D:D a więc potomka nie poszła do przedszkola, tylko pojechała do Niani. Sto razy woli być u niani u swoich ukochanych koników, niż chodzic do przedszkola:(. No własnie z ciekawoscią poczytam jak sobie radzicie ze swoimi pociechami, boże jak pomyslę ze kiedyś i mnie to czeka...:D:D:D:D ot, ja taka spożniona młoda mama jestem :D:D:D:D trzymajcie się cieplutko, u mnie potworna mgła, jak to potomka mówi, mleczko na dworze. fajnie ze jest taki topik, tyton dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaaaaaaaaaa do anielicymi daleko:( jezeli juz, to takie rogaty aniołek :P z ogonem i stalowymi pazurkami, tylko gdzieś kopytka posiałam:D:D:D:D zamiast koppytek szpilki mogą być ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza :D:D:D:D 12 cm wystarczy?;) zamiast miotły motor;) na przykład hayabusa :D:D:D:D bo dokurzacz, to zdecydowanie jest to model przestarzały ;) jak na te czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dzień doberek ! Witam nowe osóbki: ewasch, eliza, alineczka 🌼 Sofinka--> zazdroszczę tej możliwości spanka ;) Ja na nogacj od 4.45. Co prawda do pracki mam dopiero na 6.30, ale rano lubię się nie spieszyć. To jest jedyna pora, kiedy jestem na \"wolnych obrotach\"... Bo w ogóle to jestem prędkus :) A z tą wspomnianą zazdrością to trochę żart, bo jak mam wolne to i tak wstaję najpóźniej ok.7. PS. podobnie jak Ty i bonia jestem molem książkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty witaj :) no patrzcie jak to fajnie same mole ksiązkowe. Ciekawe czy następne pokolenia będą wczytac jeszcze ksiązki? Co prawda wszczepiłam swojej potomce miłośc do książek. Bajki w telewizji bajkami, ale nic nie daje takiej bliskosci, jak wspólne czytanie. I nic jej tak nie cieszy, jak dobra ksiązka w prezencie. Ale coraz mniej jest osobników czytających:(, najczesciej młodzież siedzi w grach komputerowych, albo ogłada na plytach filmy, zamiast przeczytac jakąs ksiązkę:(. Nie chcę aby moja malutka robiła w przyszłosci to samo. Ale chcieć to jedno, a co będzie..........t zycie pokaże. No ale bądzmy dobrej mysli :D:D:D:D Przecież coś takiego jak nadzieja istnieje na tym swiecie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje się dopominają ,bo żonka ich tego nauczyła ! :D Wczoraj o bocianie -gardło mnie boli !!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yogi to się ciesz, człowieku. :) a na gardło to kogel mogel;) przynajmniej dobre nawyki zostaną w rodzinie. A ile mają lat twoje potomki( owie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofinka, bądź pewna, że Twoja pociecha będzie książkolubem. Ja też od najwcześniejszych chwil czytałam mojej córci. Na dzień dobry, przed południową drzemką, na dobranoc... Czasami mnie już łamało spanie przy tym czytaniu, a ona poganiała :) I cytowała kawałki z pamięci - szczególnie te, które najbardziej lubiła. Przez to wcześnie nauczyła się czytać - w przedszkolu dzieciom czytywała :) I tak już zostało. Do dziś. W każdej wolnej chwili - książka. Owszem, docenia i film i internet, ale książka wygrywa . Można by powiedzieć, że wyssała tę miłość z mlekiem matki ;) He,he :D mleko było sztuczne, ale nic to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×