Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość i dio tyzm
Polecam Wam te w wieku do 6 lat. Ponoć to największe wyzwanie - bo mają największe wymagania, a upolować taką najtrudniej, bo nie wiedzieć czemu pilnuja ich rodzice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do też facet > Widzę że w gębie jesteś mocny, ale jakbyśmy się spotkali w 4 oczy to pewnie chojraka byś nie zgrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko co to za wyzwanie
przeleciać taka co ma 24 lat albo więcej i kilku przed tobą ją miało. To satysfakcja o połowę mniejsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1300 wypowiedzi na mój temat. muszę tu częściej zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jeden cie wyruchał
i zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nienormalny jesteś-jestem dziewicą-za często gadasz z tymi starymi szmatami co każdemu wmawiaja że jak nastolatka to najłatwiej do łóżka zaciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowany...
witam... jakie tu wulgaryzmy. jesli chodzi o temat to moze nie mam jeszcze 25 lat duzo mi nie brakuje ale z reka na sercu powiem ze 16 i 17stoletnie dziewczyny to jest to co kocham. W temacie jednak poprawiłbym czy starsi faceci wola młodsze o 10 lat kobiety, gdyż nie tylko ten przedziałwiekowy zna sie na tym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk26
I tak najbardziej lubimy siedemnastki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czysta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowany...
takk... i nie chodzi tu o wielokrotne wykorzystanie ich bo gentelmen sie tak nie zachowuje. One sa poprostu słodkie jak miód, a ich niewinnośc jest poprostu oszołomiająca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia*
A ja mam 26 lat i faceta starszego o 15 lat. Znałam go już jak miałam 16 lat, ale wtedy w ogóle się mną nie interesował bo byłam jeszcze dzieckiem w jego oczach. Wtedy spotykał się z dziewczynami co najmniej dwudziestoparoletnimi. Zaczął na mnie inaczej patrzec dopiero jak byłam na studiach i teraz kocha mnie na zabój. Faceci lubią młodsze od siebie kobiety, czy mają 18 czy 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh
Takie niewinne kociaczki są cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyx19
a ja tam wam powiem ze mam 18 i jakso nei jestm latwa heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka28
Mam 28 lat i nie uwazam ,zebym byla gorsza niz 17 -LATKA.SAma kiedys mialam tyle lat i wiem ,ze sex zmienia sie tak samo jak zmieniaja sie nasze lata .Uwazam ,ze nie wiek mam zanczenie lecz jakos sexu..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakość sexu
poprawia się z czasem a sex z siedemnastką to coś wspaniałego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moti
muj chlopak ma 26 ja 25 zdradzil mnie z 38.powiedzial ze brakowalu mu seksu.z tamta zerwal ale z nami juz koniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciał zobaczyć
jak to jest z fajną doświadczoną kurewką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ niezdecydowany... niewinność nastolatek.....ale o co chodzi? o to że są naiwne...? łatwowierne? nie wymagają w łóżku? kobiety które są starsze nie ufają już w same słówka. dla dziewczyn które wiedza czego chcą liczy się to co mężczyzna robi a nie obiecuje. ja też mam takie podejście, przynajmniej od dwóch lat. teraz mam 20 lat i sporo fajnych kolegów w podobnym do siebie wieku i o podobnych zainteresowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehe wiecie
hej wy widze na ten temat sie wszyscy znacie sprobujcie a wtedy bedziecie mogli sie wypowiadac na ten temat !!sprobujcie zobaczyc jak jest w takim zwiazku powiem wam ze lepiej niz ze swoimi rowiesnikami! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet angell
Tylko ze takie związki z siedemnastkami raczej nie maja szansy dluższego bytu. Kiedy mialam 17 lat ja i wszystkie moje kumpele mialysmy chlopakow straszych o 5 czy 6 lat. To byly pierwzse milosci , pierwszy sex, zwiazki trwaly gora 4 lata. A pozniej takich facetow kopie sie w tylek bo po latach sie dojrzewa i zaczynaja sie wymagania :D Malolatki sa dobre ale tylko do zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet angell
Chociaz nie bylabym pewna czy takie fajne do zabawy , bo co taka siksa wie o sexie .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona tu nadaje.....
no wlasnie ja zaczelam teraz 19 a moj facet ma 28 tzn nie do konca jeszce facet ... i ciekawe co z tego wyjdzie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... :D ja od razu miałam wymagania :P okazji do takich związków miałam sporo bo o to akurat nie trudno. po klubach jest pełno panów w wieku 25-28 lat którzy są chjętni na laski w ogóle, nie tylko 17-stki. myślę że należałoby tutaj jeszcze zauważyć to że wszyscy fajni i atrakcyjni mężczyźni w wiku 25-28 są zazwyczaj pozajmowani i wręcz maja juz ułożone życie :) wniosek z tego jest dość prosty... myślę że są mężczyźni którzy leczą samotność i kompleksy nastolatami. nawet aktualnie chce się ze mną umówić pewien 27-latek :O na razie napisałm mu że mam sesję, ale prawda jest taka że gdyby mi zależało to czas by się i w sesji znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet przyjemniej wydaje się
pieniądze na 17 latkę niż na starą co ma 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętna
Moim zdaniem 17 latki sa latwiejsza zdobycza niz 25-26 letnie dziewczyny. Nie daja sie oglupic slowkami i glupimi usmieszkami .Ktos tu napisal ,ze nic fajnego isc do lozka z 26 latnia dziewczyna ,gdyz pewnie maiala wczesniej wileu partnerow.Na miejscu tego kolesia ciezko zastanowilabym sie ,nie jedna 17 -lataka miala wiecej facetwo niz starsza i rozsadniejsza dziwczyna.Mam mlosdzego brata ,kiedy wiedze jego kolezanki ,wstyd mi...... mowa wlasnie o 17 letnich niewinnych z pozoru panienek.....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też odniosłem wrażenie że stare zdziry najgłośniej krzyczą że nastolatki są łatwe i puszczalskie. Zresztą komu chce się uwodzić 25 letnią babkę. One same wchodzą do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×