Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mysica

Pessar - czy ktoś miał??

Polecane posty

Gość kaala_
No i po wizycie Pessar jeszcze trzyma miałam mieć zdejmowany za 2 tyg ale że dziecie wydaje się duże i w przyszły czwartek będzie ciąża donoszona więc 27.06.2014 mam mieć zdjęty pojawiło się rozwarcie i zobaczymy jak będzie zaczęłam się stresować że to już tak niedługo za tydzień na wizytę mam przyjść z torbą na wszelki wypadek... i u mnie nikt o cc nie mówi mam się rozruszać. Madlene88 a u Ciebie w którym tyg był zdjęty Pessar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaala czyli masz juz normalnie funkcjonowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaala_ ja pessar miałam zdjęty pod koniec 37 tc, tj 18.06.2014r. Póki co dziecię nie pcha się na świat. Pokusiłam się dzisiaj nawet o dwukrotne wyjście do sklepu z myślą, że może mnie pogoni, ale gdzieżby.... :D Nawet zmieniłam rybkom wodę w akwarium, wszyscy w domu, a raczej tylko nadgorliwa teściowa, sieją panikę, że wariuję, bo "ojej, co Ty robisz, jeszcze urodzisz!". No kiedyś trzeba... ;) Przynajmniej w szpitalu odpocznę od teściowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaala_
Tak nie forsować się ale już wracać do normalności ale łatwe to nie jest bo coś kręgosłup daje o sobie znać jak tylko chwilę pochodzę a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mialabym zdjety w przyszla srode ale tak mysle o tej cesarce "na zadanie". Najgorsze jest to ze moj lekarz idzie na urlop od 27.06 do 04.07, chcialabym zeby byl przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaala jak tam powrot do zywych"?Masz sily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaala_
Mocno mi dokucza kręgosłup więc sporo leże ale jest coraz lepiej a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dzisiaj takiego dola,leze i rycze, nie chce mi sie jesc,pic,nawet nie chce mi sie wstac do toalety, i niby jakimi silami ja mam urodzic.Chcialabym zeby bylo juz po wszystkim. Boje sie tego porodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaala_
Nie daj się wiadomo lekko nie jest mówi się normalnie funkcjonować ale to takie normalnie plery bolą na dole ktoś napiera jeszcze kopie nogi też nie funkcjonują zupełnie normalnie co chwile zadyszka ale trzeba się pocieszać dziewczyny które nie leżą często na finiszu nie czują się lepiej ja to wogóle po ostatniej wizycie podłapałam taką fazę że budzę się w nocy i zastanawiam czy z rana będziemy jeszcze w dwupaku... a jeszcze tylko 3.5 dnia i ciąża będzie donoszona. Także lepszego samopoczucia chociaż pogoda średnio sprzyja. A co słychać u innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie- normalnie funkcjonowac? Mnie meczy ten wybor sposobu porodu,gdybym wiedziala ze po zdjeciu akcja sie rozwinie to sie pisze a z drugiej strony gdy cc to wiem dokladnie ze mala bylaby na swiecie 8 lipca,a pozdjeciu moge jeszcze chodzic i chodzic.Boje sie bo poprzedni porod mimo ze mnie wymeczyli itak zakonczyl sie cc.Tylko znowu gorzejndochodzic do siebie po cc.Nie spie po nocach i analizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaala_
Z tymi decyzjami a nie można tak zrobić że Ci wyjmą Pessar ale zaklepiesz sobie cesarke? Ja rodziłam naturalnie więc już szlaki niby przetarte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno temu rodzilas, jak wspominasz? Gdy wyjmie pessar moze sie roznie potoczyc. Mogliby robic cesarki juz w 38, w sumie coz sa te 2 tygodnie w porownaniu z przelezanymi juz 13.U mnie jest jeszcze problem tego typu ze mam cukrzyce ciazowa i jesli przenosze to dziecko moze byc duze wiec juz wogole nie wypchne ,moj OLi mial 3500 kg i byl problem,glowke w obwodzie mial duza bo 42cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaala_
Ja rodziłam 3 lata temu nie została mi żadna trauma po porodzie wszystko poszło szybko zaczęło się od odejścia wód i 7h później już było po wszystkim więc nawet za długo skurczy nie miałam najbardziej obawiałam się że zemdleje z tego co pamiętam ;) a ty dawno rodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja rodzilam 10 lat temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaala_
Ale czy zdecydujesz się teraz ściągać czy za 2 tyg to chyba i tak fajnie się trochę rozruszać bo potem będzie jeszcze ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak tylko czy jesli az tak sie rozruszam to czy dotrwamdo 39 tc? Na czym u ciebie polega ten rozruch? Normalnie faktycznie funkcjonujesz jak przed zalozeniem, sprzatasz, gotujesz, a kto Ci pomagal w tym czasie jak lezalas, mama,tesciowa , od ktorego wogoe tygodnia lezalas? /do kaala/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaala_
Ja chodzę po domu ale coś sprzątam porządkuje ale staram się nie naciągać i dźwigać nie mogę się tak w 100% przełamać że to już zaczynam trochę gotować ale wszystko powoli nadal sporo odpoczywam ja leżałam od 26 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaCiążówka
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) Ja z niebieskim przyjacielem od 27 tc, aktualnie 30,1 tc. Dodatkowo jestem na luteinie, magnezie i antybiotyku co kilka dni. Ja funkcjonuję bardzo zwyczajnie, na początku się bałam, ale teraz dużo chodzę, sprzątam w domu, gotuję wszystko jak przedtem. Jedyne czego nie robię to nie noszę nic ciężkiego no i wiadomo wszystko z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaala masz juz wszystko przygotowane dla dzeciatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NowaCiazowka lekarz nie kazal Ci lezec, ? Widocznie sa 2 szkoly albo zalezy odstanu szyjki, moj kategorycznie kaze lezec.Wiadomo jak sie normalnie funkcjonuje to potem latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaala_
A domem zajmował się głównie mąż rodzice zawsze jak trzeba pomagali dla niunia brakuje mi jeszcze materacyka, kilku rzeczy które można kupić później i właśnie zabieram się za pranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie synek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Taaa moj lekarz tez mi sie tylko kazal oszczedzac ale nie lezec i co? Przeholowalam i z rozwarciem trafilam do szpitala. A tez mi sie wydawalo ze moge gotowac i wykonywac lekkie prace :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Limfa a Ty bedziesz rodzic naturalnie czy cc bo cos mi sie wydaje ze na wrzesniowkach pisalas o cc? Ktory masz tci kiedy bedziesz miala ewentualnie wyjmowany krazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaala_
Tak synek no właśnie tak to jest z tym chodzeniem Limfa teraz już plackujesz? Ja znam osoby nie przejmujące się krótką szyjką i donoszące bez problemów a teraz mi każdy już powtarza że bezpiecznie więc w końcu wyluzowałam nawet rozwarcie mnie nie rusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ja w poprzedniej ciazy z 1,5 cm szyjka i rozwarciem O,5 cm chodzilam od 24 tygodnia, nie mialam nawet nakazu lezenia nie wspominajac juz o krazku.Donosilam ciaze, na oddziale pokazalam sie w 40+1 i na dodatek rozwarcie stanelo na 8cm i zanik akcji porodowej.Fajnie co?/anna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
kaala - tak, teraz juz leze plackiem. kolejna wizyta w szpitalu mi sie nie usmiecha. Ale ci zazdroszcze tego, ze juz mozesz normalnie funkcjonowac. u mnie sie wlaczyl syndrom wicia gniazda - chetnie bym posprzatala w szafkach, wyprala ubranka... no ale niestety leze. gosciu - tak mi lekarz mowil ze krazek sciaga w 37 tc a w 38 tc cesarka. dzisiaj ide na wizyte to dokladnie o wszystko dopytam, bo teraz to juz sama mam watpliwsci po co sciagac krazek wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiego powodu cesarka? No wlasnie ja gdybym zdecydowala sie na cc to wyjmie dopiero przed cc juz na oddziale.Ale cc dopiero w skonczonym 39./anna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaala_
Syndrom wicia gniazda też mnie już dawno zaatakował do tej pory tłumiłam go zakupami on-line ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
limfa jak po wizycie?/anna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×