Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

No niestety nie chce mi się otworzyć i nie mogę zobaczyć :( To juz moja pora. Zaczynam opadać z sił a jeszcze sałatkę grecką chcę zrobić. Jutro Kuba znowu na 8:00 do szkoły więc nie pospię sobie :( Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie kciuki za czwartek :) idę już spać bo jutro o 7.30 muszę byc w szpitalu. Pozdrawiam :) Poproszę męża żeby zdał wam krótką relację :) Mam nadzieję, że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki! NIe wiem oczywiście co się u was dzieje, ale mam nadzieje, ze wszystko dobrze. Posłałam wam fotki, ale mam komunikat, ze coś tam nie tak poszło, więc sprawdźcie skrzynki i jakby co to dajcie znać, to spróbuję jeszcze raz wysłać, bo nie wiem, czy doszły, czy nie. Ola jest po szczepieniu już, płakała ale krótko i dobrze zniosła wszystko. Gaworzy coraz ładniej i ładnie się uśmiecha, rośnie jak na drożdzach, więc i ja jestem bardzo szczęsliwa. Dziękuję za wszystkie fotki jakie dostaję :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Pozdrawiam Was serdecznie w ten piękny dzień!!! Nadwislanka rozumiem Cię każdy ma prawo wyboru, wiesz ja też często myślę o tych niekochanych szkrabach tyle jest dzieci które czekają na rodziców. Często ogladam \'kochaj mnie\' i to na prawde straszne jak niektórzy ni zdają sobie sprawy z tego co robią porzucjąc lub nie opiekujac się swoimi dziećmi..... Ja na szczęście dzięki Bogu mam jedno dziecko i jest mi na pewno trodszkę lżej ale jednak poczucie , mój instynkt strasznie mnie wzywa. A ja dzisiaj dzwonie do Gdańska mam nadzieje że nie stchorzę(!!!!) Zaczynam brac się do roboty bo widzę że naturalnie to ja mogę się najwyżej podrapać a nie zrobić dziecko(hahahaahah).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę fasolkę ; u mnie w zeszłym cyklu też w połowie wystapilo lekkie plamienie ale nie krwawienie koniecznie musisz z tym do gina, to pewnie coś z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki :) Zabajona dziękuję za zdjęćka. Słodka ta Twoja kruszynka...jak wszystkie maleństwa... Teraz Foli :) gosiaczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Silve___ gratulacje, Mamo! Niech Malenstwo wspanie i zdrowo rosnie, daje Rodzicom pospac i odpoczac 🌼 Foli_____ trzymam jutro mocno kciuki i strasznie sie ciesze, ze to juz. Masz racje, w takim przypadku chyba tez zdecydowalabym sie na CC. Zycze wspanialych przezyc i kochna, to juz tuz, tzu i Nadia bedzie w Twoich ramionach :-) Kasia Kula____ mieszakam w Texasie. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ho, byłam u gina, i jestem mega zadowolona, dzisiaj w pracy kolezanka poleciła mi jednego ginekologa endokrynologa i naprawde okazalo sie że jest wspaniałym lekarzem, mimo @ zrobił mi usg i badanie i stwierdził że albo to przyczyna hormonów albo bardzo czesna ciąża więc dla pewności zrobił mi badanie z krwi Betahcg... we wtorek wyniki, jeśli to nie ciąża to zabieramy sie za dalsze badania i ustalanie przyczyn tych anomaliów... nareszcie jestem spokojna... ciekawe co tam u foli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężu Foli odezwij się i napisz nam czy Nadia jest już przy mamusi. JaChceFasolkę to dobrze, że jestes zadowolona i spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Wam!! Silve gratulacje!!! ❤️❤️ To kolejna mamuśka do kompletu, dobrze że wszystko poszło dobrze! Foli, Andzia to teraz kciukasy za Was, Pedagog Ty pewnie też niedługo? JaChcę Fasolkę, widzisz nie trza było się martwić, dobrze że jesteś zadowolonka, kciuki za wysoką betę!! Ps ten filmik był cudny, nawet dzisiaj jak się dowiedziałam o kolejnej ciąży kolezanki, zrobiło mi się przykro (świeżo upieczona mężatka) ale pomyślałąm sobie widocznie jeszcze nie moja kolej, przyjdzie i na mnie jak będzie mój czas i już było mi lepiej. Pozdrowionka dla całej reszty, już sprawdzam Zabajonku czy mam fotki Oleńki bo jeszcze jej nie widziałąm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ❤️ dawno mnie tu nie było ;jak niekture z was wiedzą poroniłam w styczniu , teraz czeka mnie wymas z szyjki macicy na bakterie , mam nadzje że nie będę miała tej bakteri, i będe mogła starać się ciążę, pozdrawiam wszystkie zaciążone, noi trzymam kciuki za foli 🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka dla beti78 kochana zupełnie bym otobi zapomniała a w pewnym czasie mi pomogłaś papa czymam za ciebie kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, gdzie WY sie podziewacie. Taka straszna cisz na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka:) ja obgryzłam wszystkie tipsy w oczekiwaniu na wiesci od meża foli:):):):):) Silve gratulacje synusia ❤️ ❤️ ❤️ Andzia:) ❤️ buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Enigma i Suzinka ja tez zaglądam zeby zobaczyć co tam u Foli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Granini - super stronka. Faktycznie brzuszek już fajnie widać - i Ty jak promiennie wyglądasz :-) Zgłasza się kolejna do poczekalni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Sabra i Aga.....no widze że jeszcze nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-D ja właśnie wróciłam z Mazur, pojechałam sobie we wtorek raniutko i troszeczkę się oderwałam od stolicy:-) dwa dni dużo dają, i choć dziś lekko zasypiam to jakoś podładowana jestem:-) przytulam serdecznie wszystkie do których wstrępiucha @ zawitała 👄, na Mazurach jeszcze spore przedwiośnie widziałam tylko jednego boćka-ale to chyba nie mój:-P chodził sobie po łące, chyba reszta jeszcze nie przyleciała, choć sporo ptaków już jest..... enigmuś, jakby coś to dawaj znać, ja chodze do dr Starosławskiej w Novum, ale z tego co dziewczyny z bociana mówią i które znam to zabieg in vitro robi dr Lewandowski wszystkim, ja jeszcze do niego nie trafiłam podobno jeszcze jedna wizyta u dr Starosławskiej a następna już u niego, póki co czekam do niedzieli na @ i mam nadzieję, ze numeru mi nie wywinie z opóźnieniem :-P. co do kliniki i in vitro w Białymstoku, to słyszałam od wielu osób z Bociana(mozecie wejść sobie na stronkę, na bocianie znajdziecie in vitro w Białymstoku) to chwalą sobie lekarzy, całą procedurę ale mają problem z podawaniem mrozaczków, bo w większości przypadków wszystkie giną, prawdopodobnie z tego co słyszałam jest to wina ich złego przechowywania i dlatego odradzają niektóre osoby Białystok, że muszą ponownie wydawać kasę na sytmulację, co daje podwójny koszt i wynik taki że bardziej cenione jest Novum, tu mają lepsze laboratorium.mi było strasznie przykro, jak czytałam gdzie dwie dziewczyny wypowiadały się jak jedna wychodowała 32 jajeczka, inna 17, zapłodniły się u pierwszej 26 komórki u drugiej 11, podano im po dwa zarodki -niestety nie przyjeły sie, a gdy przysżły po resztę mrozaczków okazało się że nie przeżyły żadne i pielęgniarka nawet im nie współczuła, poprostu jakby to było puszczenie bąka... sorki za sformuowanie:-P ja też tego nie rozumiem, jak pięknie zapłodnione jajeczka z najwyższą klasą mogą nie przeżyć z tylu sztuk-mi się to osobiście nie podoba, bo rozumiem, ze w novum są przypadki że nie przeżyją rozmnażania ale dr wcześniej mówi pacientowi, ze nie są super jakości i mogę nie przeżyć. jedna z nich nawet przyjechała potem do novum i opowiedziała tą cała swą historję i tam dr powiedział, że to problem laboratorium,bo gdyby od razu po transferze zabrała zapłodnione komórki i przewiozła do novum, pewnie uratowano by je...... to jej słowa opowieści.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja laseczki, zaglądam tu a tu nie ma żadnych wieści......Foli, Andzia co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jesteśmy trzy, ja też czekam na dobre wieści. Chociaż wiem , jak to jest po porodzie, że nie ma się głowy ani czasu na pisanie. Musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! mam pytanie do tych które mają ten problem za sobą;czy są takie bakterie w pochwie które mogą przeszkadzac w zajściu w ciążę?? Ba ja mam podobno jakiś stan zapalny i jestem ciekawa czy to może być jakis problem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×