Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witajcie w ten pochmurny dzień. Pogoda wredna nic się nie chce a mnie czeka dokończenie pisać 2 licencjatów, ale niezmiernie się cieszę że to już koniec i zostaną mi później ewentualne poprawki. Niestety z powodu że siedzę w domu trudnię się pisaniem za innych:( może to mało rozwojowe ale z czegoś trzeba żyć.Nie pomyślałam że w ciąży będzie to takie trudne,a co dopiero jak się dziecko urodzi. Mój maluch po dłuższej przerwie postanowił jednak dać znać o sobie i znowu zaczął kopać-ku mojej większej radości.USG mam 16 więc może się okarze kogo noszę w brzuchu:)trzymajcie się i nie dajcie się paskudnej pogodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz prawie kończe ta prace, tylko utkwiłam w punkcie gzie musze podsumować wywiady i nie bardzo wiem jak sie za to zabrać. Czyli interpretacja wyników, moze jakas mała rada dla mnie, jak to najlepiej zrobić. Widze że nie które mają juz to za sobą wiec prosze o pomoc. Może być na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Jestem. Dziękuję za dobre słowa :) Kciuki pomogły, możecie odpocząć :)Oszczędzajcie je teraz dla innych dziewczyn 🌼 Dzidziuś zdrowiusieńki i śliczniusieńki. Jestem przeszczęśliwa - będziemy mieli synusia ❤️❤️❤️ Mąż omal z krzesła nie spadł jak to usłyszał. Co za chwila......\"little boy\" HURRRRRAAAAAAAAAAAAA ❤️ Odezwę się jeszcze później bo teraz to muszę się z mężem nacieszyć - nie daje mi nawet dobrze popisać :) Buuuziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja nie wiem o czym piszesz i jaki to rodzaj badań bo nie jestem z wami od początku, ale ja zwykle robię to wten sposób że staram się przedstawić graficznie jeżeli badan była pewna populacja z rozbiciem na dziewczyny i chłopaków, Opisuję to gdyż na pewno musi mieć to zgodność z poprzednią częścią pracy.Analiza wyników zwykle jest dosyć sympatyczna do robienia-jak będę ci mogła jakoś pomóc to pisz tylko najlepiej powidz czego badania dotyczyły to może więcej będę mogła powiedzieć.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110 wielkie gratulacje i świętujcie-dobrze że z dzidziusiem wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110-----> GRATULUJE zekanna ---> Ja piszę o DDA, i jest to opis indywidualnych przypadków, opisuje siebie i dwie oje siostry i wywiad z jedna mam przeprowadzony o drugiej mam opis własnej opserwacji i swój opis. i nie weim jak teraz sie do tego zabrać. Sorki że tu poruszam ten temat:) mam nadzieje, ze mi to wybaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Gratuluję wszystkim, które były na badaniach połówkowych i znają płeć swoich maluchów. Niestety nie udało się wczoraj ustalić płci mojemu lekarzowi. Okazało się, że mam za dużo tłuszczu na brzuchu (albo on słaby sprzęt) i obraz był kiepskiej jakośći. Stwierdził również, że jak nic nie może znaleźć to jest szansa na dziewczynkę. Wszystkie pomiary są prawidłowe i to mnie cieszy. Mam nadzieję, że na następnej wizycie za 3 tygodnie da się uprosić o kolejne usg. Najwspanialsze jest to, że od tygodnia nie mam mdłości :) Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zrobiła to w ten sposób, że przeprowadzając wywiad miałaś jakieś założone punktu i teraz musisz te 3 wywiady porównać ze sobą, najlepiej jakbyś zrobiła to w nawiązaniu do części teoretycznej pracy. Czyli przykładowo jak w pracy masz punkt o wyborze partnera przez osoby DDA to teraz w cześci analitycznej piszesz co zaobserwoałaś że 2 osoby z pośród 3 mają problemy w trwałych relacjach ze względu na..... i tak kolejno. Na początku jeżeli nie zrobiłaś tego w rozdzile wcześniejszym koniecznie musi być opis grupy badawczej (wiek, wykształcenie itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja mam nadzieję że chociaż trochę ci pomogłam:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zekanna ---> dziekuje ci bardzo, bardzo mi pomogłaś 🌼, tak własnei planowałam to zrobić, i potrzebowałam potwierdzienia. Ogromne dzieki jeszcze raz. Sisterone ---> fajnie że wszystko ok, oby tak dalej, moze nastepnym razem dowiesz sie co nosisz pod serduszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie :) nie zaglądałam przez jakiś czas na forum i pojawiło się dużo zaległości, a najpierw chciałam wszystko przeczytać i udało się ;) miśka - mam nadzieję, że już nie przejmujesz się upadkiem, który miałaś :) mogę powiedzieć na pocieszenie, że w ostatnią niedzielę kwietnia miałam bliskie spotkanie z krawężnikiem i nieźle załatwiłam sobie nogę, ale powoli gojenie się dobiega końca i mogę chodzić bez opatrunku... a maluszkowi w tym czasie nic się nie stało, miał bardzo dobrą amortyzację... podzielę się z wami dwoma radosnymi dla mnie sprawami: 1) już od jakiegoś tygodnia czuję ruchy mojej Kruszynki, może niezbyt regularnie, ale pojawiają się co jakiś czas i nigdy nie wiem kiedy mnie zaskoczą- wczoraj np. w autobusie :) 2) w niedzielę zakupiliśmy z mężem na allegro pierwszą rzecz dla naszego Maleństwa - super wózek głęboko-spacerowy; my jesteśmy zwolennikami rozłożenia zakupów w czasie, szczególnie, że rzeczy dla dzieci nie należą do najtańszych- szczególnie te większego kalibru- więc lepiej nie kupować wszystkiego na raz :) pozdrawiam wszystkie Mamusie cieplutko (kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać, że wczoraj stuknęło nam 3 latka od dnia naszego ślubu i jednocześnie minęły 22 tygodnie ciąży :) ten czas leci strasznie szybko, czasem szkoda, ale plusem jest to, że już niedługo zobaczymy nasze maleństwa... a ja już nie mogę się doczekac tego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sakahet a jaki wózek kupiłaś? bo my też jesteśmy zwolennikami kupowania na raty ale ja nie mogę się na razie zdecydować na wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zekanna - podaję linka do allegro, ale już niedługo strona może byc nieaktualna więc radzę szybko zajrzeć jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia: http://www.allegro.pl/item190692809_abc_novus_3_spacerowka_gondola_stan_bdb.html krótki opis tego wózka: Novus 3 firmy ABC- trzykołowy wózek głęboko- spacerowy, który pozwala zamontować zarówno gondolę jak i spacerówkę przodem lub tyłem do kierunku jazdy- to było dla nas szczególnie ważne, by w spacerówce dziecko mogło siedzieć przodem do prowadzącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny.dla mnie też jest ważne aby w spacerówce mogło siedzieć przodem do mnie. BYłam świadkiem jak przez nie uwagę dziecko zjadło osę bo jechało tyłem i matka nie widziała że się dusi-było to dla mnie wystarczająco przerażający widok aby nawet tego typu wózków nie oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dziś tak pusto???????????? Mam pytanie czy któras z was czuje takie mrowienie w brzuchy ale na górze nie na dole. i tak troche czuje za chwile nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamuski:0 widze ze jeszcze spicie:(ja wstalam o 5 bo dzis znow trzeba do pracy isc:( ------------jesli chodzi o wage to u mnie juz +12(maly slonik hehe) ------------co do ciuszkow innych rzeczy dla malucha to my juz kupujemy:)podobno jak sie czuje ruchy i mine polowka to spokojnie mozna kupowac:) (ja juz nie moglam wytrzymac przechodzac obok takich malych slicznych ubranek) --------------ruchy czuje od ok2tygodni i jestem bardzo szczesliwa jak moj maluch daje mi znac(tatus tez czuje)czasem siedze i sie smieje sama do siebie tak mnie maly lobuz kopie(love) --------------przeprowadzilam wywiad wsrod kobiet-mam na temat tych badan ginekologicznych i opinie sa podzielone.Kilka powiedzialo ze lekarz ma racje ze nie bada ginekologicznie bo od ok5 miesiaca powinien tylko badac brzych(macajac) no i usg!ale ja juz sama niewiem:( hmm chyba mniej wiecej nadrobilam zaleglosci wiec lece do pracy(niestety) przesylam malego kopniaczka od mojego skarbenka buziaczki dziewczynki i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamuski:) widze ze jeszcze spicie:(ja wstalam o 5 bo dzis znow trzeba do pracy isc:( ------------jesli chodzi o wage to u mnie juz +12(maly slonik hehe) ------------co do ciuszkow innych rzeczy dla malucha to my juz kupujemy:)podobno jak sie czuje ruchy i mine polowka to spokojnie mozna kupowac:) (ja juz nie moglam wytrzymac przechodzac obok takich malych slicznych ubranek) --------------ruchy czuje od ok2tygodni i jestem bardzo szczesliwa jak moj maluch daje mi znac(tatus tez czuje)czasem siedze i sie smieje sama do siebie tak mnie maly lobuz kopie(love) --------------przeprowadzilam wywiad wsrod kobiet-mam na temat tych badan ginekologicznych i opinie sa podzielone.Kilka powiedzialo ze lekarz ma racje ze nie bada ginekologicznie bo od ok5 miesiaca powinien tylko badac brzych(macajac) no i usg!ale ja juz sama niewiem:( hmm chyba mniej wiecej nadrobilam zaleglosci wiec lece do pracy(niestety) przesylam malego kopniaczka od mojego skarbenka buziaczki dziewczynki i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamuski:) widze ze jeszcze spicie:(ja wstalam o 5 bo dzis znow trzeba do pracy isc:( ------------jesli chodzi o wage to u mnie juz +12(maly slonik hehe) ------------co do ciuszkow innych rzeczy dla malucha to my juz kupujemy:)podobno jak sie czuje ruchy i mine polowka to spokojnie mozna kupowac:) (ja juz nie moglam wytrzymac przechodzac obok takich malych slicznych ubranek) --------------ruchy czuje od ok2tygodni i jestem bardzo szczesliwa jak moj maluch daje mi znac(tatus tez czuje)czasem siedze i sie smieje sama do siebie tak mnie maly lobuz kopie(love) --------------przeprowadzilam wywiad wsrod kobiet-mam na temat tych badan ginekologicznych i opinie sa podzielone.Kilka powiedzialo ze lekarz ma racje ze nie bada ginekologicznie bo od ok5 miesiaca powinien tylko badac brzych(macajac) no i usg!ale ja juz sama niewiem:( hmm chyba mniej wiecej nadrobilam zaleglosci wiec lece do pracy(niestety) przesylam malego kopniaczka od mojego skarbenka buziaczki dziewczynki i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry brzuchatki! Wpadłam na razie tylko na chwilkę . malagocha333 - i co byłaś po usg w manufakturze? było coś ciekawego? miśka - a jak Twoje zakupy weselne? Ja juz zaczynam byc w lekkiej (ciężkiej?) desperacji. komunia za tydzień a ja nadal nic nie kupiłam do ubrania. W poniedziałak byłam w silesia centrum , jest tam jeden sklep ciążowy i liczyłam szczerze mówiąc na niego ale okazało sie że mają straszne badziewie. Jade jeszcze w piątek to moze coś znajde ( znalazłam w necie adres jeszcze jednego sklepu ), a jak nic nie kupie to chyba w sobote musze pojechac do łodzi albo na to stoisko 9fashion w bełchatowie. Pozdrawwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysek ,ja tez mam komunie za tydzien(tzn ja juz mialam ale teraz chrzesniak meza ma:))i tez nie mam sie w co ubrac-w moim miescie jest 1sklep ciazowy,w ktorym bywaja fajne rzeczy,ale akurat nic mi sie nie podoba,a mam tylko 1dzinsy ciazowe,musze kupic jakas spodnice albo eleganckie spodnie-wlascicielka slkepu ma cos przywiezc-w tym tylko moja nadzieja. A poza tym ku mojemu zdziwieniu na wadze juz 65kg-w zyciu tyle nie wazylam,7kg do przodu,a wcale sie nie obzeram. Przedwczoraj bylam na kontroli w szpitalu i jest ok z szyjka,moja ginka byla na dyzurze i zrobila mi jeszcze usg-potwierdzil nam sie synek-dobrze,ze plec sie nie zmienila,bo ja mam juz pol szafy chlopiecych ciuszkow.Ale oczywiscie najwazniejsze,ze jest zdrowy i wlasnie sobie bryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! moje dwa słonka od rana nie moga usiedzieć spokojnie w jednym miejscu. Jedno w brzuszku kopie cały czas, a drugie od wczoraj zajmuje sie \"dekorowaniem wnętrz\". chcemy żeby pokoik naszej córeczki był naprawde wyjątkowy. oczywiscie ja mam sie nie ruszać z salonu, leżeć, jeść (dużo!!) i ewentualnie oglądać sobie tv. daria i irysek, ja mam ślub dopiero w lipcu, ale tez jak mysle o ubraniu na niego to wpadam w lekką desperacje. a po drugie boje się, że nie wysiedze na takim weselu. pewnie będę miała mdłości, albo będe zmęczona. julllka,a ja bym chciała przytyć jeszcze! na razie waga mi sie cofneła o 1kg i praktycznie nie widac mojego brzuszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ja tylko na momencik weszlam, bo zaraz lece do pracy! Przeczytam co popisalyscie jak wroce. chcialam tylo powiedziec, ze na wizycie wszytko ok, dostalam tylko jakis lek, bo mam dolna granice ft4, duphaston odstawiony:) magnez 3*1 i feminatal dalej. Niestety malenstwo nie chcialo nam sie pokazac no i dalej nie wiem, kto mnie tak budzi kopniakami:) moze sie dowiem za 2 tyg bo wtedy ide na polowkowe!:) a na razie zycze milego dnia i do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki. irysku byłam w manufakturze ale nic ciekawego nie było. Znalazłam 1 sklep ciążowy i strasznie drogi. Bluzki po 100 zł. U mnie jest o wiele taniej i piękne rzeczy można kupić na okazję i na co dzień. Sklep się nazywa 9 miesięcy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 a mozesz napisac adres tego sklepu 9 miesięcy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz i tak zdecydyje sie pojechac to moze zahacze samochodem o ten sklepik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Irysek - moim skromnym zdaniem, to w tym naszym sklepie w Bełchatowie też nic ciekawego nie ma. Chyba szkoda Twojego czasu. JUż pisałam wcześniej, że w Galerii Łódzkiej w sklepie Zara było sporo rzeczy, w które spokojnie bym weszła z moim brzuszkiem. Kwestia gustu. Wiem, że w Łodzi są jeszcze chyba ze dwa sklepy typowo ciążowe, ale adresów nie mam. Trzymajcie się cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Brzuchatki U mnie przepiękna pogoda, ide zaraz do ogrodu pranie wywiesić, no i może walnę sie na leżaczek. U mnie spokój do 15. Mój mały skunks chodzi do szkoły od 8-15 a mąż pracuje teraz do 18 więc mam czas dla siebie i maluszka. Wczoraj np tańczyliśmy ja i mój brzdąc tzn. głośna fajna muzyka ja tańczyłam i śpiewałam (mam nadzieję że nikt nie słyszał) a on kopał i kopał ale podobało mu się bo jak wyłączyłam to walił jak wściekły :) ale ja mam niezdrowo pod sufitem :) ale wiecie co zaczynam sie rozumieć ze swoja dzidzią bo jak biorę prysznic to nic ciekawego sie nie dzieje a jak wchodzę do wanny z wodą to on chowa się tak jakby chciał wejść najgłębiej jak potrafi w głąb żeby ukryć się przed wodą :) ale to pewnie moje schizo, już sama nie wiem...... jestem w kuchni i coś chwycę zjem, nagle się \"zbekam\" i myślę sobie \"o mały już zabrał mamusi jedzonko\" Dobra uciekam bo już majaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×