Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Wisniowa 🌻 wszystkiego dobrego dla Ciebie i Malenstwa 🌻 Jak bedziesz na silach, to daj znac, co i jak. Jestes jedna z nielicznych, ktora nie zna plci (ja tez do tej ekipy naleze ;) ) Powodzenia!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva24 i ta też sie do was moge włączyc bo nie znam płci mojego maleństwa:) NINKA78 nie wim ijeszcze nawet nie miałam robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabia22, my mamy ten wozek !!! :) :) :) kolor fioletowy, co chcesz wiedziec? w miare mozliwosci pomoge :) dziewczyny, reszte doczytam pozniej i podpisuje, trzymajcie sie, buziaki! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko_piasku mielismy kupic nowy, ale mozemy kupic od znajomych w bardzo dobrej cenie razem z fotelikiem i adapterem... zastanwiam się tylko- bo on nie ma skrętnych kól i martwie sie ze przez to jest malo sterowny?? jak Ty uwazasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i czy spacerowka moze byc ustawiona przodem i tylem do kierunku jazdy czy tylko tylem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzuchate Kobietki🖐️ Dzisiaj mój pierwszy dzień bez Fenoterolu; jak narazie wszystko jest OK ale najczęściej skurcze biorą mnie wieczorem więc zobaczymy w jakiej będę formie. Od rana oczywiście brały mnie płacze, łzy kapały mi do herbaty przy śniadaniu ale to taki mój ciążowy standart:) Nie mogę łapać doła bo maluszkowi też będzie smutno!! ***niunia*** najczęsciej czop jest opisywany jako duża ilość śluzu podbarwionego krwią (lub takimi niteczkami śluzu) i chyba może odpadać w kawałkach Zielony talerzyku wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy🌼Skurcze przepowiadające polegają właśnie na bezbolesnym twardnieniu brzucha (tzw. stawianie się) Vanilam u mnie również w szpitalu kosmetyki dla dzidziusia nie są wymagane; widocznie mają ich sporo (ale za to papier toaletowy dla mnie już muszę zabrać:P) Dzięki za wsparcie🌼 Jakie masz wieści z USG?? Lukrecja czekamy na relację z wizyty!!🌼 Malagocha niezła laseczka z córki Twojej koleżanki- takie długie nóżki:) Pewnie chciałabyś być już na jej etapie...zresztą wszystkie chciałybyśmy już tulić nasze dzieciątka🌼 Fabia22 może lepiej wybierz się do lekarza lub do szpitala po poradę.Bolesne upławy i pieczenie mogą oznaczać jakąś infekcję!!Trzymaj się dzielnie🌼 To-tylko-ja to dobrze, że jeszcze nie masz skurczy; mnie w szpitalu też kazali przeczekać do 36 tygodnia bo później już nie ma niebezpieczeństwa dla maluszka.Uważaj na siebie🌼 Miśka_26 jeszcze trochę i przestaną nas tak często kłuć w laboratorium.Rzeczywiscie w ciąży można pobić rekordy w oddawaniu krwi:D Kaja72 nie masz na co czekać z tym pakowaniem się!!Lepiej być przygotowaną za wczasu.Najlepsze życzenia urodzinkowe dla synusia🌼🌼🌼 Co do tęsknoty za dawnymi ubraniami też tak mam i czasami mam przez to wyrzuty sumienia że tak szybko chcę się pozbyć brzucha!!Ale znudziły mi się te wszystkie spodnie i spódnice na gumce!! Aneta76, Syska, Monia18, Irysek, Mysza3, Ninka78, Ziarnko piasku fajnie, że znowu się odezwałyście🌼 Anja naprawiajcie ten modem jak najszybciej i wracaj do nas👄 Magda7184🌼 Eve81🌼 Kaska0110🌼 Shiva24🖐️ Ja już mojemu mężowi ograniczyłam delegacje:D Ma już ciągle czuwać przy mnie:) Dzisiaj jadę ostatni raz na wykład do szkoły rodzenia.Zajrzę znów wieczorkiem!!Miłego popołudnia🌼 Wiśniowa mocno trzymam kciuki i w piątek czekamy na wieści od Ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie to martwi troche ale moj brat ma troje dzieci i wszystkie w nim jezdzili (choc ostatnie tylko w gondolce bo potem kupili taki podwojny dla najmlodszego i sredniej corki) Jezdzilam tym wozkiem zima po walach wislanych i naprawde dobrze sie prowadzil. Jedyna usterka jaka ich spotkala to peknieta sprezyna w amortyzatorze - nic dziwnego po takich jazdach :O ale mozna juz je kupic na allegro albo w normalnych sklepach (nie wiem czy motoryzacyjnych czy innych ale mozna) nowy kosztowal nas 2 miesiace temu 1100zl + fotelik 250, aha bratanice urodzone w pazdzierniku cale zimy przejezdzily w gondoli we wszystkich bambetlach i w spiworku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, jutro pojedziemy go zobaczyc i ewentualnie sie zdecydujemy (ta moja kolezanka rodzila we wrzesniu 2006) i tez jesli chodzi o spacerówke to mowia ze i tak bedziemy przesiadac sie na \"osobna\"). A duzo nie chca- bo za gondolke, spacerówke, fotelik i adapter w sumie 400pln wiec cena atrakcyjna. ale muszę jeszcze pojechac, \"pomacac\" i zobaczyc jak pasuje do reki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabia, no to cena naprawde atrakcyjna, szczegolnie ze to komplet :) ja bym sie nie zastanawiala no ale ja wiem jak sie nim jezdzi a ty musisz sprawdzic. mi sie podoba to ze mozna dziecko pobujac - nie na boki co prawda ale do przodu i tylu. daj znac czy sie zdecydowaliscie :) aha, moja bratowa jakis czas uzywala tej spacerowki ale jak juz dziecko bylo ciezsze to tez kupila lzejsza tzw "parasolke" ale tak robi chyba wiekszosc rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Piszę dopiero teraz ponieważ mój mężulek pojechał do pracy na popołudnie a do południa świętowaliśmy 2 rocznicę ślubu. Dziś się czuję troszkę lepiej ale coś mi leci z noska. Jakiś katarek? Vanilam piszesz o butelce z dzióbkiem do szpitala żeby rozprowadzać roztwór tamtum rosa, ale jak to zastosować wciskać do środka czy podmywać? Pytam się bo moja koleżanka jak rodziła 2 lata temu to mówiła że każda położnica miała na swoim stoliczku rozpylacz taki do kwiatków ale z tym roztworem i co szła zrobić siusiu to zabierała go ze soba i pryskała na ranę. Mówiła że bardzo to pomagało na jakiś czas. Konwalia10 pisz na bieżąco jak się czujesz po odstawieniu Feneterolu.Trzymam za ciebie kciuki. Będę bacznie śledzić nasze forum. \Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciau
hej, ja dzis tez zaczynam 36tc,czuje sie jakby to byl 99tc),juz nie pamietam jak to jest byc szczuplym i miec wciecie w talihehehe wracajac do tematu rozstepow to tez je mam juz od pierwszej ciazy wiec teraz nowych brak ale stare straszaaaa mimo smarowania kremami vischi,dlatego teraz uzywam balsamow nawilz za 10zl a nie jak 8 lat temu za 68zl. taka skora i nic nie pomoze niestety dzis korzzystajac z okazji,ze slonce za chmurkami polecialam po reszte zakupkow kosmetycznych,co kupiliscie do czyszczenia noska? sol fizjologiczna czy te nowosci w postaci wody morskiej itp? odezwe sie pozniej ide smazyc nalesniki ,tez na mieso nie mam ochotyyyy, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja tylko na chwilkę. MALAGOCHA - wszystkiego co najlepsze w życiu i jeszcze całego życia spędzonego razem w szczęściu i miłości z okazji II rocznicy Ślubu ❤️🌼❤️🌼 Odezwę się później. Buziaki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony talerzyk malagocha333 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu Wisniowa- to chyba bedziesz pierwsza , trzymam kciuki i dawaj znać co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony talerzyku wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy🌻 Malagocha wszystkiego naj z okazji rocznicy ślubu, no to nam sie schodza te rocznice bo ja miałam wczoraj 1.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja dla Ciebie oczywiście tez wszystkiego najlepszego ( zyczenia spóźnione ale szczere) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110 co tam sie dowiedziałas u położnej?????? mój mąż miał leciec do stanów na tydz. ale okazało sie ze ma super przełożonego, który stwierdził, że teraz żóny nie może zostawić i poleci za jakies pół roku. Rany jak ja sie ciesze, ze nie musi tam leciec:):):)MUsiał by wyleciec 7wrzesnia a niunia nie wiadomo kiedy sie eykluje moze zdążył by wrócić a moze nie. Ale teraz juz nie musiy sie tym martwić HURA HURA HURA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_talerzyk, malagocha wszystkiego naj z okazji waszych rocznic:) dziewczyny jak to jest ze wrzesniowki braly slub w sierpniu- i jest nas tu kilka, jakis zbieg okoliczności??;) ja mam w niedzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Czytam i czytam was, ale czy wszytsko nadrobie?:) To tylko sie melduje. Ale brzuchol to mam olbrzymi. Ledwo chodze, ledwo sie przemieszczam. Juz by sie chciało od niego \"uwolnić\". Czekam na tą szafe i wreszcie dokoncze sprzatanie i popiore rzeczy dla Basi. No i spakowac torbe trzeba. Czy u was mozna sie umawiać z położna do porodu? I ile to u was kosztuje? Bo zaczęłam sie nad tym zastanawiać. Mąz pewno jak usłyszy że jadę na porodówke to ruszy w trase do mnie... ale to kilka godzin będize trwało. A tak majac połozna koło siebie czułabym sie bezpieczniejsza. To jak jets u was? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ! no ja juz wrocilam z tymi badaniami , okazuje sie ze alat i aspat mam caly czas w normie tylko fosfataza alkaliczna mi troche skoczyla , dzwonilam do doktorka ale umowilismy sie na przyszly wtorek , wtedy sie okaze co dalej narazie nie ide do szpitala dzieki Bogu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgocha3 , zielony talerzyk i to -tylko- ja wszystkiego najlepszego dziewczynki z okazji waszych rocznic slubu ... hehe ja tez za kilka dni dolacze do was , choc prezent juz dzisiaj od mezulka dostalam superowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciau
ksemmma u mnie w jeleniej gorze polozna prywatna kosztuje 400zl ja wlasnie w piatek sie juz z taka umowilam,pare godzin po porodzie jest rowniez przy tobie i tylko do twojej dyspozycji ceny pewnie sa rozne, w zaleznosci od miejscowosci ale nie wydaje mi sie zeby byly bardzo bardzo zroznicowane co do brzuucha to ja juz mam 108cm ,wiec mi tez ciezzzko jak diabli,tymbardziej ze nogi mi puchna i nie ma jakiej pozycji obrac))) ale juz na finiszu wiec nie ma co!!! damy rade!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabia22 ten lek kosztowal chyba 20 zl, takie zolto-biale opakowanie wiem ze jest bezpieczne w ciazy i mnie pomoglo!tazke polecam. a z tymi wynikami to jeszcze nie wiem na 100% bo widzisz niby lekarz kazal przyjsc wwe wtorek a przed chwila do niego dzwonilam to mi powiedzial ze jak swiad sie nasili to w te pedy do niego ! no i troche sie boje bo jak mysle to mnie wszystko swedzi cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzucholki :) widze, że coraz ciężej nosi się brzuszki :) ale to już niedługo.. mi jak narazie nie jest ciężko, obracać się w nocy jakoś mogę, żeby nie spuchnięte nogi i zgaga mogłabym funkcjonować jak przed ciążą większość ma ustalone terminy porodu :) a ja przez to coraz bardziej się stresuje jak to będzie u mnie wyglądało i kiedy i gdzie mnie złapie itp. i jak czytam kolejne posty z ustalonym terminem to łapie mnie większa panika :) o rany schizy mnie dopadają :) raaatunku ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza3 dzieki za info, nie przejmuj się za mocno tym swedzeniem- bo wiesz jak to jest, podświadomie bedziesz je wywoływać.... jak mi lekarz zleca jakieś badania to zaraz zaczynam się u siebie doszukiwac objawów... głowa do góry, będzie dobrze:)) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×