Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość Pedro___17
Aniu011 a mogłabyś pokazać nam swoje. Tak wogóle to fajnie jakby dziewczyny zamieszczały fotki swoich piersi. Wtedy wszyscy zobaczyli jakie Polki mają ładne piersi... To takie patryjotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 latek mam
ja uwazam ze to normalny rozmiar taki standard, sama mam mniejsze co jakos szczegolnie mi nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
26latek - jesteđ kobietą czy facetem? Bo mi się już miesza. Każdy ma piersi. Faceci też. A niektórzy nawet większe od niektórych kobiet. Zwłaszcza ci co ćwiczą po siłowniach. Mają piersi jak kobiety. Może to jacyś homo są czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Cie rozczarowac, Pedro, ale nie moglabym:P To co najpiekniejsze zostawiam dla siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellscream
PEDRO co masz do cwiczacych na siłowni. Niekturzy maja poprostu wyższe poczucie estetyki niż ty( bez urazy) i wola być sexi niz mieć sflaczałe ciało i obwisłe pośladki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
Hellscream, ja osobiście nie mam nic do ćwiczących na siłowniach. Tylko z tego co wiem to nie zawsze będzie się mieć jędrne ciało. I potem ci ludzie mają kłopoty z nadmiarem skóry która nie zmniejsza się tak jak mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
Aniu no i co ci z tego że chowasz to dla siebie. Ja myślę że dziewczyny które mają kogoś dziela się tym z innym człowiekiem (mężczyzną) są o wiele bardziej szczęśliwe niż te które są samotne i chowają to wszystko tylko dla siebie. To się jakoś nazywa? Hmmm chyba stara panna czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny co tam słychać. mana.mana zmienił się w A.Man. I to tyle na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oGod kochana czym Ty sie przejmujesz:):) przeciez masz wszystko na miejscu:) rozumiem gdyby wogole nic nie odstawalo Ci od klatki piersiowej :) ja tez nie mam duzych piersi z czego jestem bardzo zadowolona,bo tez jestem bardzo szczupła....jakbym wyglądała z duzymi balonami hehehe///moj facet powiedzial mi kiedys ze piersi to nie wszystko:) buzki Kochana....moim zdaniem śmiaaaało lataj na basen:) pozdrawiam i kurcze troche wiecej wiary w Siebie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka06
masz śliczne piersi, ja mam troszkę mniejsze i się ich nie wstydzę. Na piersiach świat się nie kończy! Pozatym jeżeli komus się one nie podabaja to jego sprawa, ważne zebys to Ty akceptowała samą siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wafelek. Widzę że zajrzałaś. Ale chyba nie masz za dużo czasu. Tak samo jak płaska. Pozdrawiam A.Man (mana.mana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A cóż Cie popchneło do takiego desperackiego kroku, żeby sie zrobic na czarno? Czasu rzeczywiscie mam mało i będzie coraz mniej niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podam nicka
plaska jak deska, jestes chora psychicznie, masz piekne piersi, dla facetow zreszta przede wszystkim liczy sie ksztalt a nie wielkosc ja mam takie w sumie jak ty, tyle ze mam wiekszy rozstaw i nie uwazam ze sa mikroskopijne, a z tego co zauwazylam to ty jestes delikatneijszej budowy to jakas paranoja ze gadacie o jej piersiach w kategorii mikroskopijnych bo one sa sliczne, a w staniku to byly jak ulepione dziewczyno, na prawdel spojrz na siebie troche mniej krytycznym i nie takim zaslepionym okeim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wafelku ostatnio jakis gość cały czas podszywał się pode mnie i w końcu stwierdziłem ze dosyć. Teraz już nikt się nie podszyje. A i tak są wszystkie literki i kropka. W końcu wymyśliłem coś prostego i nie szablonowego. Ja też nie mam za dużo czasu. Praca. A na dworze w końcu przestało padać. Wszędzie jak okiem sięgnąć biało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
No co tam. Nikt się nie odzywa. Jakiś zastój czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz takich małych piersi, nie przesadzaj i nie zadręczaj się. mam koleżanki co mają mniejsze i jakoś z tym żyją. tobie też radzę się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Szkoda że żadna z pań nie chce więcej pokazać swoich piersi. Przecież nie macie się czego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro, slonko, nie zrozumielismy sie... to ze nie jestes wart ujrzenia tego cudu nie oznacza, ze ktos kto Toba nie jest go nie podziwia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleble_blabla
a gdzie kupilas taki ladny staniczek? ;) ja mam mniejsze od Twoich, wiec sie nie przejmuj, tez zbieram na operacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ty chyba
autorko małych cyckow nie widziałas!!!!! ty masz balony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nettka
Dziewczyno!Ty chyba nie masz prawdziwych problemów!Masz bardzo ładne piersi!!!Ja mam miseczke C i wcale nie jestem szczęśliwa,nie chciałabyś widzieć jak biust C wygląda po ciąży:(Uwierz w siebie i nie słuchaj debili,którzy twierdzą,że masz małae piersi,mają piękny kształt.Buziaki i trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy twierdzą że masz ładne piersi. Więc chyba tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko 1000
mam o storazy mniejsze i co mam zrobic. sliczne masz piersi i nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma. Ja to dopiero mam doła z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiskaa
Ja mam tylko jedno male pytanie do autorki - po co pokazujesz swoj nagi biust na forum....?tak naprawde przez czysta ciekawosc....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grucha440
płaska jak deska dobre sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Słoneczko 1000 pokaż nam swoje piersi to wtedy wyciągniemy cię z tego doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Płaska no jak tam twoje piersi? Są w pełni usatysfakcjonowane tymi wypowiedziami? Teraz pewnie sterczą odważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież wiadomo że ona ...
... pisała to, by sobie poczytać, jakie to ma zajebiste cycki. Przecież jakby się ich wstydziła, to by nie pokazała. Ale trzeba jej to przyznać - ma się czym pochwalić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Masz rację. A może ja to podnieca jak czyta te wypowiedzi. Może właśnie o to chodziło. A w sumie to nie mam nic przeciw żeby inne panie tak robiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×