Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość Klingon
Lepiej mieć małego kutasa niż mały móżdżek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej autorko topiku
masz sliczne piersi i cialo - zadnego tluszczyku chcialbym miec tak ladna dziewczyne zazdroszcze Twojemu facetowi pozdrawiam i glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyciotka
Daj chłopakowi niech ci masuje i zobaczysz jak urosną, ponieważ w czasie masowania zwiększa się ilość hormonów i rosną. uwierz w to i się nie wstydz, to naprawdę pomaga, wiem z własnego doświadczenia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo 22
jest ok a twarz jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeep@wp.pl
BARDZO FAJNE! Przede wszystkim jędrne i ładne suteczki. Dla mnie BOMBOWE. keeep@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe piersi są fajne ale dlaczego? Większość dziewczyn tutaj traktuje swoje piersi jako jakiś defekt na który szukają "lekarstwa" . Chłopak w chodzący tutaj albo szuka porady dla zakompleksionej dziewczyny albo lubi małe . Dziewczyny z małymi piersiami z reguły są ładniejsze i nie są puste jak pewne puste laski które pokażą większy dekolt i myślą że świat jest już ich , a chłopak nie szuka poduszki czy kolejnej matki tylko osoby podobnej do siebie . Więc dziewczyny nie wstydźcie się małych piersi to nie żaden " - " dla was , tylko bardziej dodatkowy atut :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaaaaaa
nie są takie małe... chciałabym mieć takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katowiczanin
jak dla mnie sa fajne :) niewiem po co walić scieme.. jak komuś sie małe niepodoba to to pisze :) ja wole mniejsze bo niesą "obwisłe" i wogóle jakos lepiej sie z ciałem komponują:0 te mi sie podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmhd
kurde chcialabym miec takie piersi. co prawda mam 17 lat i moze jeszcze urosna. ale moje sa rozlazle i kupy sie nie trzymaja a jestem naprawde szczupla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przesadziłas
Hej ja tez mam male piersi mniejsze od Twoich i nie narzekam , wiec nie wiem czemu Ty narzekasz :> wcale nie sa takie małe.. chcialabym miec takie jak Ty masz;) Moj facet kocha mnie nie za moje piersi ale za całokształt :D ! pozdrawiam i glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NYSKA
Dziewczyno nie dołuj się, pomyśl o tych dziewczynach które teraz mają duże piersi, i pomyśl jak będą wyglądały po 20-30latach, będą miały piersi po pas, a ty będziesz miała piękna małe piersi . (ja osobiście kocham małe piersi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male ale maja swoj urok
ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdd
masz chlopaka a gole foty na neta wystawiasz? madra nie jestes. zastanow sie czy masz mozg a nie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenier
kobieto gdybym miała takie piersi jak ty to szalałabym ze szczęścia. ja urodziłam 4 dzieci a po piersiach ktore mialam gdy karmilam nie ma sladu i znow jestem plaska jak deska. zazdroszcze ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo rany, kobieto! są super, żebym ja takie miała... jakie kompleksy? ja mam mniejsze i mniej okrągłe, ale podobaja się mojemu chłopakowi ;) pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo rany, kobieto! są super, żebym ja takie miała... jakie kompleksy? ja mam mniejsze i mniej okrągłe, ale podobaja się mojemu chłopakowi ;) pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behem
wolę jeszcze mniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe piersi to faktycznie jeszcze nie tragedia, ale trzeba pamiętać o takich kobietach, które z tego powodu mają naprawdę duze kompleksy. Dla takich kobiet jedynym rozwiązaniem jest operacja plastyczna powiększenia piersi - to naprawdę działa, naukowcy udowodnili, ze pewność siebie u kobiet po takim zabiegu wzrasta prawie o 100%. Oczywiście jeżeli już ktoś się już zdecyduje na takie zabieg, to warto wybrać klinikę, która profesjonalnie powiększy nam piersi. Bardzo chwalona jest IQ Medica i w sumie się nie dziwię, bo zatrudnia świetnych specjalistów. Na ich stronie można znaleźć więcej informacji na temat takiego zabiegu, myślę, że warto sobie tam zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii29
Powiadaja male jest piekne...ale jak sie nie ma nic???!!!! Zero?? Null?? To jest okropne!! Uwazam ze operacje plastyczne sa dla odwaznych i przede wszystkim dla bogatych a ja nie naleze ani do jednych ani do drugich, niestety. No wiec zaczelam szukac sposobu na rozwiazanie mojego MALUTKIEGO problemu. Przeszukalam neta w zdluz i w szerz, trwalo to dosc dlugo. Nie podejmuje pochopnych decyzji. W koncu kupilam...Fabulous Breasts. Efekty zobaczylam ok.20dnia od zazycia pierwszej tabletki.W ciagu kilku tygodni moje piersi staly sie wieksze i jedrniejsze (u mnie szybko bylo widac bo mam rozmiar "0"). Tabletki nie wywoluja zadnych skutkow ubocznych, czuje sie po nich dobrze wiec sa bezpieczne. Wiem ze nie jestem jedyna kobieta z malym biustem i dlatego postanowilam napisac na forum swoje zdanie i opinie. Na stronie na ktorej zakupilam tabletki sa tez opinie innych kobiet wiec przeczytajcie i same ocencie :)http://www.intymnosc.pl/aff/8505/powiekszanie-piersi/fabulous-breasts-tabletki-90-sztuk-rekomendowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tylko
mam nadzieje ze post wyżej to nie jakaś marna reklama... I pytanie do innych: od jakiego rozmiaru są male? 70 A, 75 B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to sa male piersi
to ja powinnam juz dawno sie pocwiartować :O Kobieto gdybym ja takie miala to bym chyba biegala ze szczescia po plazy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to sa male piersi
Ja mam 60 B :O Jestem szczupła, wąską mam talię.. i mało cm pod biustem.. więc 70 jest dla mnie zbyt szeroki.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolowa0
to sa male piersi??? kobieto, sa idealne, zadne tam zwisy cz balony, tylko piękne jędrne i okrągle! pogratulować tylko można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.nat
Dziewczyno, na litość!... Chciałabym mieć takie piersi jak Ty! Uwierz mi - ciesz się, że w ogóle MASZ piersi. I to zgrabne, jak widać na zdjęciach. Bo ja nie mam nawet 1/3 tego, co pokazujesz. I nienawidzę swojej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Young man
Piersi są bardzo ładne i zgrabne i wcale nie małe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×