Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrOmYcZeK-NaDzIeI

8.01 START!!!7kg w DÓŁ!!!KTO ZE MNA??ALE TAK WYTRWALE I DO KONCA???

Polecane posty

izdziiiia: hmmm.. z czego Ty chcesz chudnac:)?? ale rozumiem.. masz prawo sie zle czu w swojej slorze.. czytalam ze to normalne ze stoi w miejscu:( przz jakis czas oczywiscie. ja jem ok. 1300kcal dziennie i pol godzinki cwicze... stoi waga... czy ktos ma pomysl ile moze stac????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziiiaaa
No własnie o to chodzi że sama nie mam pojecia ile to moze trwać a w sumie to pewnie bym nie przeszła na dietkę ale jak ważyłam tak 54-55 to było super. Dobrze się czułam nie miałam poczucia skrępowania a teraz jednak sie zastanwiam co włoze czy tym a w tym nie bedzie widać brzuszka, poza tym mam dużo par spodni w które nie mogę sie wbic mimo iż to tylko 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myslisz.. ile moze sie utrzymywac taka sama waga?? bo wiem, ze moze.. tylko ILE??? spalam dziennie na tym urzadzeniu (liczy mi) ok 300kcal i jeszcze bezuszki. i znad spodni mi oponka nie zwosa (taka duza jak dawniej:) ) a waga stoi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi tez waga stoi od prawie tygodnia. Jak zaczelam diete to po 4 dniach spadlo mi 3 kg a teraz nic... Lacznie schudlam 4 kg i teraz waze 64 kg, czuje po ubraniach ze sa luzniejsze, nawet przy ciasne spodnie teraz troche spadaja :D wiem ze waga sie zatrzymuje po jakims czasie wiec postaram sie to przeczekac. W zasadzie wazniejsze jest to co sie dzieje z moim cialem a nie z moja waga a skoro wszyscy mowia ze schudlam i czuje to po ubraniach to nie mam zamiaru sie poddac. Dzisiaj zgrzeszylam po raz pierwszy. Zjadlam 2 chipsy :P to chyba nie duzo no ale sumienie gryzie ze takie paskudztwo moglo mnie zlamac Jesli bedziecie uzupelnialy tabelke to ja poprosze o wpisanie: wiek 20 lat wzrost 170 cm waga 64 kg biodra 98 talia 81 udo 56 lydka 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachulec
witam drogi panie, czy mogę się do Was przyłączyć w boju o lepszą figurę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wogole ie spadla.. teraz weszlam w jaies spodnie ... i wydaje mi sie ze sa wrecz ciasniejsze:( naprawde mam checi, nie zrem duzo , i cwicze a waga w miejscu... POMOCY!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelke a czy przypadkiem nie zbliza Ci sie okres? Moze to byc przyczyna puchniecia brzucha i reszty ciala. Nie poddawaj sie. Ja jestem na diecie juz nie pierwszy raz i wiem ze zastoj wagi to normalna rzecz ale najwazniejsze jest to zeby trzymac diete dalej. U mnie juz prawie tydzien waga stoi ale nie martwie sie tym. Najlepiej jesli bedziesz sie wazyc i mierzyc raz na tydzien albo na 2. Wtedy na pewno bedziesz widziala roznice a takie codzienne sprawdzanie tylko Cie zdenerwuje i sprawi ze w koncu przerwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh,... nie zbliza sie.. ale podejrzewam ze antytabsy odgrywaja tu tez znaczenie.. hormony a\\zatrzymuja wode w organizmie :( i zwiekszaja apetyt. apetyt ograniczam i zapycham sie jogurtami i lekkostrawnymi rzeczami- warzywa, owoce... wydaje mi sie ze to ma duzy wplyw.. choc z drugiej stroy przeciez nie sa to dawki jak dla konia!!!:) ile Ci stoi waga w miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wazylam sie po raz pierwszy od 2.01.. bo w miedzyczasie waga mi padla. dodam, ze nie jem pozniej niz 3h przed snem. nie stosuje 18tej, bo ostatnio pono chodze spac, i wole zjesc kolacje o 20 niz o 23 rzucic sie na lodowka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelke ja od tygodnia stoje w miejscu. A moze sprobuj diety South Beach? Na niej wszyscy chudna. Oczywiscie jest to jedna z diet ktore trzeba stosowac do konca zycia ale to tylko swiadczy o tym ze jesli ktos bedzie tego przestrzegal nie nastapi efekt jojo jak w przypadku diet kilkunastodniowych. Ja juz tyle razy chudlam i tylam z powrotem ze juz nie mam ochoty widziec tych twarzy szyderczo usmiechajacych sie do siebie i cichych szeptow: o tej to sie znowu przytylo. Poza tym SB ogranicza apetyt na produkty niedozwolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze cos w takim razie poszukac. tym razem sie zaparklam ze chce zrzucic. BMI mam w normie ale nie pociesza mnie to. zle sie czuje i juz! mam kupe miesni bodo 15 roku zycia intensywnie cwiczylam.. pozniej przestalam, mam 23 lata i tlusty brzuch! dzieki justynkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie bebczki! te ktore juz kojarze i te nowe 🌻 ja wczoraj mialam totalny luz, no trudno- jajecznica, pizza, pare chipsow i pooozna kolacja (bulka z tunczykiem i majonezem). Strasznie duzo i straszne produkty, ale szczerze mowiac dzis jakos nie mam tak monstrualnego brzucha jak myslalam ze bede miec. Dopijam teraz czarna, gorzka kawke i niedlugo ide poszalec na orbitreku. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczenia za mna. Jak tak pobiegam na orbitreku, to odechciewa mi sie jesc, moze ogolnie po wysilku fizycznym nie chce sie jesc...macie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jaa...wstyd sie przyznac tak nagrzeszylam wcz i dzis od rana:( tzn wcz do 18 bylo ok, a pozniej to juuz wszytsko:(slodycze, % itp...ehh:/dlatego nie lubie weekendow, bo siedze czasami w domu i jejm i jem:(mam nadz ze to nie zniszczy mojego trudu calego?? Wiecie ja tak juz schudlam ze dwa razy, ze jadalam bmalo 5 dni w tyg, w weekend grzeszki zaliczalam:)ja poprostu bez slodyczy nie umiem zyc i juz!!!nie bede ich jadla w tygodniu ale wweekend bede miec nagrode:) Tez nie czuje sie jakos bardzo pelna, moze dlatego ze herbatke z senesem pije i sie oczyszczam:)pije tez puerh tak 5 dziennie.Moze to weekendowe jedzonko nie zniszczy wsz??jak myslicie?? od jutra znow pelny rygor!!! kurcze zastanawiam sie jak wy to tracicie te 3, 4 kg na tydz, ja co najwyzej 2 moge przy cwicz i dietce:( To kto chetny na zrobienie porzadeczkow w tabelce???cooooo???:D ja niestety zmykam do nauki, ciezki dzien przedze mna:(i ta pogoda taka okropna, ze tylko spac:( dziewczynki z jakiego wojewodztwa jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) JA od jutra amerykańska... Ciesze się na nią:):) bo kiedy mam jadłospis ustalony to łatwiej jest mi trzymać dietke:P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reprezentuje śląskie :) tabelki nie zrobie bo tez mam full nauki :( Promyczku nie martw sie ja tez bardzo wolno zrzucam te kilogramy, narazie jeden :( ale moze skoro tak wolno to efekt bedzie sie trzymac dluzej.. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuu dzis sie bede uczyc caly wieczor, nie wiem jak sie oprzec slodkosciom :( chyba sobie jakas dyspense zrobie na ten wieczor :O 😭 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolnośląskie Widzę dziewczynki,że nie tylko ja miałam kryzysy w diecie.Dużo zjadłam w piątek ale wczoraj też,ale nie aż tak dużo,ale jednak uważam dzień za stracony.Dziś już się trzymam,mam nadzieję,że już do końca dnia nic nie zjem,ewent.pomarańczę.Mam zamiar pochodzić dziś na stepperku żeby spalić te 200kcal.Nie poddawajmy się:)! -->Justynkie-dla Ciebie 2 chipsy to grzech:O?Jeden chips to 5kcal więc nic się nie stało że sobie \"skubnęłaś\":)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wczesnej chwilke pisalam ale pewnie zapomnialyscie wiec od nowa ;) Jestem na amerykanskiej od 11.01 i tez mialam kryzysy :( Dziś jest 4 dzien. 1 dnia podjadłam surówki i wypilam kubek barszczyku :O 2 dnia zaś zjadłam surówkę z piersia kurczaka i kubek kutii :O ale o dziwo i tak ubyło 2 kg po 3 dniach;) Dzis zjadlam 2 cienkie kanapki z mięsem zamiast jajka z pomidorem i jabłka:) ale ogólnie jest tak że ja mam zamiar miesiąc być na tej diecie i postanowiłam codziennie zjadać dodatkowo jeszcze coś spoza listy, najchętniej coś mięsnego i zobaczymy jakie będą efekty :) Troche poeksperymentuję ;)Najbardziej sie cieszę że nie jem słodyczy :) Od jutra także zaczynam skakać na skakance :) Moje dane do tabelki: nick: Kocham Ciebie wiek: 24 wzrost: 1.61 waga: 71 kg (w dniu rozpoczęcia) biust: 104 talia: 86 cm biodra: 101 cm udo: 62 cm (tragedia) łydka: 40 cm W ogóle to ja mam budowę jabłka :O Tzn. że wszystko idzie mi w brzuch i w zasadzie powinnam jeszcze na brzuch ćwiczyć :) Pozdrówka i życzę powodzenia :))) Ja czuję sie dosyć mocna choć wczoraj był kryzys i podjadanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) U mnie dzisiaj rygoru ciąg dalszy śniadanie-kawa, potem długo nic, a na obiadek pół woreczka brązowego ryżu + sos na bazie mleka z indykiem z dużą ilościa warzyw i ziół:)-uwielbiam go.mniam. a teraz mineralka...qurcze wiecie co?nie mam pragnienia i zapominam, że powinnam dużo pić:( Nie jestem głodna i nie rusza mnie widok ptasiego mleczka:D ale siostra zaczyna mnie sabotować:O -robi gofry. co do tabelki....generalnie mamy tu spory bałagan😭 więc proponuję, żeby każda z Was się wpisała sama-będzie prościej moja propozycja jest następująca znamy się juz jakiś czas,więc sugeruję takie oto dane do aktualizacji: ---------------------TABELA NA DZIEŃ 14.01.07--------------------------------- NIK----------BYŁO-------UBYŁO------JEST------BĘDZIE------- dancing-----65-----------3--------------62---------58---------- --------------------------------------------------------------------------------------- To są dane aktualizacyjne-wpisują się babeczki które są tu od początku-bo w tym samym czasie zaczęły i te, które mają już jakieś sukcesy w gubieniu kilogramów-ale prośba-niech te dane będą świeże:) czyli z dnia 14.01.07. Jak mnie wena najdzie to może podejmę się z uporządkowaniem naszej \"podstawowej\" tabeli i oczywiście wpiszę tam nasze nowe koleżanki:) a`propos.....witam Was ślicznie kochane \"brzusie\" na naszym skromnym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie dopisuje do tabelki ---------------------TABELA NA DZIEŃ 14.01.07--------------------------------- NIK----------BYŁO-------UBYŁO------JEST------BĘDZIE----- -- dancing-----65-----------3--------------62---------58--- ------- justynkie---68-----------4--------------64---------55----------- -------------------------------------------------------- -------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja się wpiszę do tabelki jak tylko dostanę moją wagę. A dziś stała się rzecz straszna-zepsułam stepper:(.Spaliłam 126kcal,coś strzeliło i koniec ze stepperkiem:(:(:(.Czyli jak na razie zero sportu:(.Chyba że coś innego wymyślę.U mnie dieta dziś ok-od obiadku nic nie jadłam i popijam herbatki.Trzymajcie się:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos-szybko spada Wam ta waga,o ile zaczęłyście ją od 8stycznia!Po 3-4kg...Brawo dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnie_szka_
ważę 69kg przy 170cm wzrostu :| Kompletnie nie mam motywacji i nie wiem jak się zabrać za odchudzanie i ćwiczenia :| nie zależy mi na jakimś drastycznym spadku wagi,ale chciałam byc spalić ten tłuszcz z brzucha, bioder,pośladków i pozbyć sie celuitizu... mogłby ktos podac mi jakies wskazówki? JAK ZACZĄĆ?!:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kolezankai !jem caly czas 5 posilkow reguralnei i czuje ze schudlam duzo spaceruje ale narazie nie cwicze jak zaczne chodzic na fitness musze wiecej jesc!jutro ranos ei zwaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja zaczelam 4.01 ale rzeczywiscie na poczatku waga bardzo szybko spadala, az sie wystraszylam ze cos jest nie tak. Teraz od kilku dni stoi w miejscu wiec wkrotce mnie dogonicie z iloscia straconych kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? mam dola z tym ze mi ta waga stoi w miejscu... naprawde sie nie obzeram do chokery!! i cwicze- nigdy przy zadnej diecie nie cwiczylam!!!!!!!!! nawet brzuszki robie- nie cierpie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×