Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bielszczanka123

DOBRY ginekolog- BIELSKO-BIAŁA!

Polecane posty

Gość bonzajka
Chciałabym wam serdecznie podziękować! Dzięki waszym opiniom na tym forum zdecydowałam się na dr Wojnowską i nie żałuję! Jest naprawdę świetna! Jeszcze raz wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXOOO
CZY DR ZEMANEK O KTÓREJ JEST TAK DUŻO POZYTYWNYCH OPINI PRZYJMUJE TYLKO PRYWATNIE CZY NA NA KASE CHORYCH TEZ? ZNA KTOŚ WOGÓLE DOBREGO I SYMPATYCZNEGO GINEKOLOGA W BIELSKU NA KASE CHORYCH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXOOO
I CZY JEST RÓWNIEZ TAKA SYMPATYCZNA NA KASE CHORYCH? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama piątki dzieci.
nie znam tego ginekologa. ale bardzo polecan dr. Niemcewicza prowadzi mi kolejną ciąże i jest jednynm z najlepszych ginekologów w bielsku. przyjmuje prywatnie a koszt wizyty to 50zł. jest to koszt wizyty z Usg.nie które pacjentki twierdzą że jest gburowaty.ja nie odniosłam takiego wrażenia. tym bardziej ze już pare lat do niego chodze.a pozatym jeżeli zdecydujecie się rodzić na wyspiańskiego to też na to paczą. boją się skarg na personel u niego. z resztą zawsze się go tam bali. tak jest prawda.a wiem co mówie. a jeżeli chodzi o kase chorych to polecam Lasatowicza pryjmuje na karpackim.i tesz jest lekarzem na wyspiańskiego. ci dwaj mają najlepszą opinie wśrud moich znajomych i u mnie.natomiast nie polecam Lipskiej. jest do niczego. nie umie sobie z niektórymi sprawami poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna142
Witam byłam dwa razy, prywatnie u dr Latoszkiewcz i wywarła na mnie bardzo złe wrażenie, moje objawy zostały zbagatelizowane, doktor wcale nie chciała słuchac tego co mam do powiedzenia, wizyta trawała 5 minut, samo badanie strasznie bolesne, podobne odczucia miała moja znajoma.Naprawdę nie polecam, szczgólnie młodym kobietom, te wizyty były dla mnie pewną traumą.Od tamtej pory jeżdźę, aż do Katowic do doktora Piotra Buchacza i jestem bardzo zadowolona, wspaniały specjalista, a przede wszystkim człowiek, lekarz godny polecenia.Znalazłam go przez forum, gdzie byly same pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisha
a miał ktoś doczynienia z tą panią: Bożena Wróbel (Leszczyńska 6) wydaje mi sie jakas dziwna i kompletnie nie wiem do jakiego iść dalej ginekologa... a kasy zbyt nie mam pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisha
a miał ktoś doczynienia z tą panią: Bożena Wróbel (Leszczyńska 6) wydaje mi sie jakas dziwna i kompletnie nie wiem do jakiego iść dalej ginekologa... a kasy zbyt nie mam pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala12
trafiłam ostatni do dr Markowskiej prosze o opinię na jej tematy gdyż nic o nie nie wiem i nie znalałam żadnych opini na jej temat, wiem tylko że pracuje w woje Z góry dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMILA1216
Niestety co do Pani doktor Agnieszki Zemanek Wojnowskiej muszę wyrazic swoją złą opinię jako fachowca i lekarza w swojej dziedzinie. To, że przed badaniem dostaniesz jednorazowe kapcie i spódniczkę do latania po gabinecie nie oznacza, że gabinet jest światnie wyposażony a lekarz rewelacyjny. W innych gabinetach też to dostaniesz i nawet za niższą cene, co do aparatury, taką zobaczysz u prawie każdego początkującego lekarza. W końcu na czymś muszą się dorobic. Owszem, zgadzam sie, że Pani doktor jest rewelacyjną kobietą i kapitalnie się z nią rozmawia, co do dyskrecji mam zastrzeżenia. Doświadczenie, szeroka wiedza, praktyka i jakby to nie nazwac, są wyznacznikami tego co ten ktoś tak naprawdę potrafi i sobą reprezentuje. A tej Pani niestty tego brakuje i to w baaaaaaaaaaardzo dużym zakresie. Zapewniam, że to nie tylko moja opinia. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za Wasze zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMILA1216
to, że wszyscy "wybitni " specjaliści maja same pochlebne opinie na forach to zasługa m.in. administratorów takich miejsc gdyż te "troszke" gorsze opinie są po prostu usuwane. Dlatego jest jak jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 74
Nie wiem skąd takie opinie o Pani Dr Zemanek. Ja dzięki niej mam zdrową córeczkę, a ciąża była mocno zagrożona (dwa pobyty w szpitalu) W szpitalu poznałam Dr Zemanek, przyjmowała mnie na dyżurze z krwawieniem na początku ciąży. Wszystkie leżące na oddziale pacjentki bardzo ją chwaliły. Moim kilku koleżankom pomogła zajść w ciążę, a leczyły sie wcześniej dość długo. Teraz chodzą do niej w ciąży i są zadowolone. Pełna kultura, wszystko tłumaczy, radzi nawet przez telefon. Polecam, tylko wiecej takich . A co do USG skąd Kamila znasz się na tym sprzęcie, bo z tego co wiem to Pani Dr ma całkiem nowe usg. No i świetnie na nim widać, my oglądaliśmy z mężem nawet uszka i paluszki, naprawdę było ładnie widać i słyszeliśmy w 13 tygodniu serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisha
A gdzie pani Dr Zemanek przyjmuje? (adres itp) i czy wizyta u niej jest płatna czy nie a jesli tak to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada20
Nie rozumiem skąd nagle takie zle opinie o dr Zemanek. Wczesniej byly same pozytywne opinie wiec sie na tą dr zdecydowalam. Odwiedzilam ją 2 razy i myslalam ze wszystko ok. A tu teraz same negatywy oniej. Juz sama nie wiem co myslec. Nie mam porownania z innymi lekarzami, ale pani dr wydawala sie w porządku. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 1972
Ja do Pani Dr Zemanek-Wojnowskiej chodzę od jakiegoś czasu. Miałam 2 cysty na jajnikach. Wcześniej byłam operowana z powodu takiej cysty. Pani Dr zrobiła mi badania hormonalne, znalazła przyczynę tego, że te cysty mi wracają. Po jej leczeniu cysty już mi sie nie robią. A minęło już 8 miesięcy. Dzięki niej nie byłam operowana po raz drugi. Pół mojej rodziny do niej chodzi, wszystkie jesteśmy zadowolone. Jest delikatna, uczciwie mówi jak jest, wszystko tłumaczy. Ma zawsze pełno pacjentek, na termin czasem trzeba poczekać 2 tygodnie. Myślę, że przed takimi złymi opiniami Pani Doktor broni się sama- zadowoleniem mnóstwa pacjentek. Sama ją polecam. I jej nie zmienię tylko dlatego, że ktoś o niej napisał coś złego. Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Ada jak jesteś zadowolona, to jej nie zmieniaj. Jak Ci coś nie pasuje to ginekologów jest pełno. Ja swojego już znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbii
Czy byla moze ktoras z Was u dr. Wodzislawskiego, wiem ze kiedys przyjmowal na os. Polskich Skrzydel na Kase Chorych, ale to bylo dwa lata temu, wiec nie wiem jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaju
witam! ja będąc w ciąży chodziłam do dr Lastowicza. chodziłam na kasę chorych. do 7 miesiąca ciąży było wszystko ok- wizyty były tylko kontrolne, ja czułam się dobrze. w 7 miesiącu zaczęłam plamić. okazało się, że moja szyjka jest bardzo skrócona i rozwiera się. położono mnie do łóżka i tak spędziłam resztę miesięcy. plamiłam prawie do końca po czym dr Lasatowicz powiedział, że on nie wie dlaczego plamie i mi nie pomoże. Kupa nerwów, stresu... oglądając moje dziecko na usg powtarzał "ale mały brzuszek..." na moje pytania co to znaczy odpowiadał, ze już mi nic nie powie bo się denerwuje. no owszem denerwowałam się bo to moje pierwsze dziecko!!! w koncu z plamieniem trafiłam do dr stoleckiego. on po dokładnym badaniu powiedział, ze po prostu mam nadżerkę, której pan Lasatowicz nie zauwazył... rozczarowałam się na nim i nie polecam go nikomu!!! rodziłam w Eskulapie u dr Biernackiego- polecam tą klinikę z czystym sumieniem!!! po porodzie opiekowała się tam mną dr Kapała - cudowna kobieta!!! teraz własnie do niej się udam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia125
Czy wiecie coś o dr Wojciechu Kochaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia 125 - o tym lekarzu jest wiele na białej liscie ginekologów - niestety mimo, iż lista biała, to opinie na jego temat są różne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxooo
byłam u dr zemanek. myślę, że z czasem okaże się czy jest dobra. jeśli jednak za każdą wizytę bedę płacić powyżej 100 zł, to raczej zrezygnuje. niemcewicz tez jest podobno dobry a bierze 50 zł za wizyte. zobaczymy jak b ędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia125
byłam u dr Kochaj i jestem bardzo zadowolona, pierwszy lekarz który miał czas odpowiedzieć na moje pytania i po przeglądnięciu wyników badań moich stwierdził że jeszcze trzeba zbadać mężusia. Poprostu życzliwy lekarz który dał nam nadzieję. Pierwsza wizyta z badaniem i usg 100 zł a jak będzie dalej to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pani doktor Zemanek niestety dobrego zdania też nie mam:-( Poszłam do niej w 9 tygodniu ciąży. Tydzień wcześniej jeden lekarz stwierdził, że dziecko jest malutkie, tak jakby to był dopiero 6 tydzień, a był juz 8. Nie było widać echa płodu i poinformował mnie, że to niestety najprawodpodobniej ciąża obumarala. Zrozpaczona umówiłam się na wizytę u Pani doktor Zemanek. Stwierdziłam, że tamtem może się nie zna... I niestety się zawiodłam. Pani doktor nie przeprowadzila pełnego wywiadu. Nie spytała nawet o grupę krwi... Zrobiła zwykłe badanie, a potem usg. Nie dostałam żadnej spódniczki:-) Na usg wyszło, że to 5/6 tydzień. Spytałam się więc, czy wszystko ok, a ona mi na to: \"Trzymak kciuki\". Ja już w sumie wiedziałam, że po wszystkim, ale na podstawie tego badania mogła choć wspomnieć, że to niestety dobrze nie wygląda.... Brak akcji serca w 9 tygodniu ciąży chyba kwalifikuje do szpitala... 2 dni później zaczełam krwawić... Mi wzieła coś koło 120zł. Tak czy owak jestem teraz tu na forum, bo szukam na już dobrego specjalisty od ciąż zagrożonych (po obumarciu 1 ciąży) w B-B. Lasatowicz podobno się ostatnio zrobiła za bardzo rozgarnięty - może z ilości pacjentek. Stolecki podobno tylko chwali sie doktoratem... I nie wiem co tera robić:-( Lidia Polak ma opinię od tych naj do tych naj.... Pomóżcie proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybia125
Też przeszłam przez wszystkich "wspaniałych"ginekologów aż przypadkiem trafiłam do dr.Kochaj i chyba znalazłam swojego lekarza, który ma czas rozwiać moje wątpliwości. Zdecydowanie nie zgadzam się z opiniami dziewczyn że jest opryskliwy. Spróbuj u niego może tobie też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdt22
Witajcie! Ja w Bielsku miałam okazję poznać trzech ginekologów: dr Alina Badach - miła, sympatyczna, ale niestety od razu namowila mnie na usunięcie nadzerki ( jedyne 400 zł). Wszystko byloby ok gdyby po roku nie okazalo sie ze nadzerka nadal jest :/ mam wrazenie ze jednak brak kompetencji nadrabia czułością dr Agnieszka Zelemek - świetna, ale dla mnie niestety barierą nie do przeskoczenia jest cena - 100 zł normalna wizyta, 150 zł z badaniem! wreszcie lekarz doskonały(opisany już wcześniej) dr Seweryn Niemcewicz- polecam szczerze, bo oprocz kompetencji, doświadczenia,wiedzy i świetnych opini jest naprawdę fajnym człowiekiem. Przyjmuje pon,śr,czw na Dmowskiego 15/160 Pozdrawiam Kochane i życze zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schera
Moje kochane!!!! Czy może któraś z Was wypowiedzieć się na temat pani dr Marii GASPEROWICZ, bardzo proszę o opinię na jej temat. W jakim mniej więcej wieku to jest kobieta?? I w ogóle wszystko za i przeciw :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoooo
chyba cięzko jakiegoś dobrego ginekologa znalezc.... osoby polecane od nie dawna są krytykowane wiec nie wiem sama co myslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia125
trudno znaleźć dobrego ginekologa bo każda z nas ma inne problemy i każda z nas ma inne oczekiwania. Nie martw się i ty znajdziesz swojego dobrego ginekologa, do którego będziesz miała zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_20
No właśnie bardzo proszę o jakieś odpowiedzi na temat Dr Gasperowicz... Czy przyjmuje na kasę chorych i jaka jest w swoim fachu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tauron
UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! Ogradzam oddział ginekologii w szpitalu ogólnym w Bielsku Białej na Wyspiańskiego. Moja żona trafiła tam z krwawieniem (pierwszą ciążę poroniła w 3 miesiącu) Została w godzinach popołudniowych przyjęta na oddział gdzie po badaniu okazało się że ciąża jest żywa. Żona pytała co ma robić czy zostać w szpitalu czy iść do domu. Lekarz powiedział żeby poszła do domu ponieważ według niego nie ma znaczenia czy będzie leżała w szpitalu czy w domu. Gdy przyjechała do domu krwawienie nadal nie ustępowało i zadzwoniła do lekarza prowadzącego ciążę w Katowicach. Ten powiedział że natychmiast ma wrócić do szpitala przyjąć leki na podtrzymanie ciąży i leżeć plackiem w łóżku. Powiedział że lekarz przyjmujący żonę w szpitalu popełnił karygodny błąd. Po przyjęciu do szpitala dopiero w późnych godzinach nocnych dostała leki na podtrzymanie ciąży. Straciła kolejną ciążę. Napisałem skargę na lekarza który przyjmował moją żonę do ordynatora Krasnodębskiego na którą nie otrzymałem żadnej odpowiedzi mimo zapewnień że zostanie przesłana listownie. Chciałem złożyć skargę na tego lekarza w Beskidzkiej Izbie Lekarskiej. Otrzymałem odpowiedź że zajmą się tą sprawą (trafiłem na bardzo kompetentną osobę) tylko moja żona musi złożyć zeznanie. Żona nie chciała do tego wracać więc lekarzowi uszło to na sucho, ma wielkie szczęście bo ja bym mu tego nie odpuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika5555
witam, jakie jest nazwisko lekarza o ktorym piszesz ?? napisz zeby przestrzec inne kobiety.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..lo..
Witam Ja z reguly chodze do dr.Berezowskiego w BCM na kase jak biore tabletki i normalnie tez szybko rzeczowo- jezeli chodzi o ciaze jak dla mnie za szybkie wizyty i malo konkretow. Dlatego beda w ciazy zdecydowalam sie a raczej polecila mi kolezanka dr. karoline widenke na razie rezydent w wojewodzkim przyjmuje na dole w poroadnii-super kobietka fakt mloda ale opiekuje sie mna super , wszystko wytlumaczy rzeczowa czuje sie przy niej wyjatkowo-wiec moge polecic -jedyny minus to trzeba odczekaxc swoje w przychodni czasem i 2 godzinki .Kazda pacjentka ciezarna u mniej w gabinecie spedza ok 40 min.-ale czyje sie wtedy dopieszczona i usokojona . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×