Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość amelllka
..macham Wam łapką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
i bardzo mocno wszystkie przytulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, ja też bywam na posterunku :) w miarę możliwosci :) i co z tym Twoim wolnym? amelka 🌻, co u Ciebie? Gosia...znikłas mi jakoś z gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no!!! :D:D:D Amellka - jak miło że się pokazałaś!!!! ;) Mma nadzieję, ze teraz będziesz się meldować częściej ;););) wiesz ile osób się za Tobą stęskniło!!!!!!! 🌻🌻🌻 Olla- wzięłam sobie urlopik na jutro. Pod tym względem kierownika mam dobrego, nigdy nie odmawia :D:D:D Musze jakąś kolację na jutro wymyślec ;) W. wraca prosto z podróży do mnie :) Chciałabym go jakoś miło zaskoczyć ;) Czasu będę miała nie za wiele, bo pogrzeb po południu jest...potem wiadomo, jakaś stypa :O ech.... z tego samego domu zmarły jest i Pan Młody :( ciężka sprawa... a dziś sprzątam ....ale kurzu wszędzie!!!!! i pranie drugie już robię!!! ....normalnie zawsze przed @ powera jakiegoś dostaję :) Tak między nami mówiąc to chcialabym, żeby @ już po weselu się pojawiła.... Chcialabym się z W. przywitać jak należy :D:D:D :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
cześć dziewczyny!:)...Olu... u mnie nic niestety nowego nie dzieje sie , nadal singielką jestem buu...kurcze przydało by się to w końcu zmienić..ale jak!?...a tak pozatym to ..przepraszam ze, tak długo milczałam, ale zapewniam Was , że topiku nie opusciłam i nie opuszczę choćby niewiem co...tylko z tym pisaniem to u mnie cięzka sprawa echh. Aga, a Tobie dziekuje szczególnie ..:)a teraz wracam do meczu..Wy też chyba go oglądacie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie oglądam ...ale jak strzelili bramkę to sąsiedzi dali mi cynk głośno się ciesząc :D Podobno graja nie najlepiej :O Trzymam kciuki, żeby szczęście dopisało naszym!!! ...i żeby tak jeszce z jedną brameczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
no a moi sąsiedzi zewsząd otaczający mnie....milczą ..:)Aga....a jak Cie o cos poprosze to mnie nie skrzyczysz?...znów nie pamiętam jak emotki się daje te fajniusie..buu..moze jakas stronka jest o której cos wiesz..to podeslij mi prosze...tamte co mialam spisalam na karteczce i gdzieś mi sie posialo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
no sama widzisz..no bez emotek tu na kafe....nie da się zyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle mialam pobudke po 6, i latam jak nakrecona na dol i na gore. juz sie ze mnie sasiedzi smieja, ze powinnam dostawac wynagrodzenie jako kierownik budowy. wczoraj kupilam prezent na slub i na wieczorek panienski. no i upolowalam dla siebie spodnice taka bardziej wyjsciowa:D teraz ide sie napic jeszcze jedna kawusie i mam nadzieje, ze jakos sie wybudze chociaz troszke bo jestem doslownie nieprzytomna biala-🌻 za obecnosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
dzieńdobry , u mnie pada i jest nie ciekawie, kawę pije , coby sie obudzić :)..pozdrawiam wszystkie....Biała:) dzieki za stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelka 🌻, fajnie ze piszesz :) tez jestem singielką, też chciałabym to zmienić...ale na razie jakoś szans na to nie widze :( Biała 👄 Gosia 👄 sipp 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
no to ja Wam znowu ładnie pomacham !..i poinformuję , ze nadal w pracy sobie siedze :) . czekam na kumpelke, i mamy na jakies zakupy malusie skoczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w soboty tez mam pobudke o 6:10... zebym jeszcze umiala zasnac spowrotem to bylo by super... buzki na mily dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale pochmurno!!! :( paskudna pogoda na ślub :O Mam nadzieję, że się trochę do popoludnia wypogodzi :) Pozdrawiam Was wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
..co tam dziewczyny porabiacie?...ja w domu cały dzień tycze, chociaż siostra mnie na grila ciągnęła, ale tak jakoś nie miałam ochoty..pozatym mój synek wkońcu zrobił mi taki konkretny porządek z moim komputerkiem, :D więc teraz az mi się chce przy nim posiedzieć.. dobra...teraz zmykam robić dzieciakom kolację...buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
o kurcze Biala...zapomniałam , że Ty dziś weselicho masz....Aguś, no cóż..mimo nie sprzyjających warunków..zycze Ci kochana udanej zabawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Ola..jestem samotną już mamą , wiec chyba też można mnie singielką nazwać..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki dzisiaj szalenstwo, spalam az do 9:D az dziwnie sie czuje taka wyspana jestem. wczoraj bylam u przyszlej panny mlodej, nie powiem, ale jakos dziwny uklad maja, no ale jak im tak pasuje to przeciez ja nie bede negowala nic... biala-- jak po weselu? milej niedzieli zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wesele? bywałam na bardziej udanych ...orkiestra nie bardzo sie starała, robili duże przerwy i słabo zachęcali do zabawy. Jedzenie było smaczne ....ale z umiarem, ogromnym!!!! (żeby nie powiedzieć, że skromniusio było). Rano zadnego kaca, żadnego bólu mięśni, stóp...nic! Sipp - a Ty kiedy sie bawisz na weselichu tej koleżanki? Amellka - 🌻 za obecność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle pobudka o 6:( juz mam serdecznie dosc tego zamieszania:( a teraz jeszcze zostalam sama wiec wszystko jest na mojej glowie biala-- ja sie za 3 tygodnie bede bawila. zobaczymy jak to u mnie bedzie wygladalo. ale cos czuje, ze bede calkiem wypompowana do tego wesela tym ukochanym remontem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - nie zazdroszczę!!! a u mnie leń! i to przez duże L ....cholera!!! tak od poniedziałku nie dobrze....nie dobrze.... Gosiaczkowa - zapomniałaś już o topiku???? Gdzie Ty się podziewasz??? Wieki Cię już tu nie \"widziałam\"!!!! 😭 wracaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! a u mnie weekend bez rewelacji, w sobote zakupy...w koncu udalo mi sie kupic klapki :) wczoraj odwiedziny u rodzinki.. nuuuda co nie??? no ale piszę...zeby nie bylo ze się nie melduję, nie zaglądam i takie tam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :):) Miałam zaglądnąć do Was jeszcze w piątek, ale tak jakoś nie zdążyłam przed wyjściem z domu, a później to już nie miałam możliwości. Cały weekend upłynął mi pod znakiem chodzenia i chodzenia, i chodzenia :) Parę szczytów zdobytych - nie mówię o tych szczytach rozkoszy ;) Nóg nie czuję, ale miło się trochę zmęczyć i zasapać. A od jutra... seria egzaminów z hiszpańskiego. Już się boję ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×