Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Biała, a para młoda jak?? Bawili się chociaż trochę czy nie bardzo mieli nastrój po takiej tragedii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ daliśmy dupy wczoraj... I czemu ten naród taki zdziwiony - przecież to było pewne... Nie oglądałam - wystarczyły mi komentarze ojca ;) Idę na egzamin - trzymać kciuki poroszę ;) Miłego dnia 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
hej dziewczęta. kompletnie niewiem co na kafe się dzieje, ale w tym tygodniu nadrobię wszelkie zaległośći, ( a troche ich jest :( ale póki co Gosia! trzymam kciuki! i ale oczywiście, nie mam wątpliwośći , że wszystko pójdzie idealnie. .zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! :) Gosia, tez sciskam kciuki za Ciebie! jestem pewna ze pojdzie Ci swietnie!!!! a ciekawe jak blondi...ha ha ha... amellka 🌻 Biala, pracujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Olla - pracuję :P Gosiaczkowa - trzymam kciuki, chociaż i tak jestem pewna, że pójdzie Ci perfekcyjnie! :classic_cool: Amellka 🌻 Kaiunia 😘 ;) czy ktoś wie co z Mirą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pobudka jak zwykle...do tego jeszcze teraz strych sprzatam coby zrobilo sie tam troche wiecej miejsca, bo teraz to sa male sajgonki.... no i musze zrobic miesce na rzeczy z kuchni ktora bedzie za tydzien remontowana... nie wiem jak przezyje ten okres, ale jakos moze mi sie uda. do tego dzisiaj leje deszcz, wiec wychodzenie z psem na spacer wiaze sie z upieprzeniem sie po same uszy, a jakby tego bylo malo, to dzisiaj sukinsyn z innym psem sie pogryzl, i nie bardzo mialam jak go odciagnac bo mi sie smycz zaciela i nei moglam jej sciagnac... malo go nie rozerwalam... oki pomykam dalej do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam, ale tez nic nie pisze bo nikt nie zagląda:P a generalnie to bardzo rzadko piszę:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
a ja...to już lepiej nie mówić :p........sama siebie za to nie lubie i sama na siebie , za to się wkurzam ..ale i tak jest z wami moje panny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
dziewczęta...po 🌼 dla Was ode mnie.....to wyraz mojej sympati , wdzięczności za to , ze mnie nie skresliłyście. Kwiatek symbolizuje też ponoć dobry humor..hmm...z tym akurat u mnie nie za bardzo jest fajnie, bo cholera doliny mnie znów dopadły. Do tego stopnia, że wypiełam się na kompa ..niewiem na jak długo.ALE ! nie na Kafe, bo tu zagladać będe, i witac się i czasami moze coś wiecej niż tylko widać..:classic_cool:.a teraz spadam, bo zaczynam smęcić za bardzo ..bużka dla wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
jest-jestem widać-witać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczynki za trzymanie kciuków :) Dziś też poproszę, bo ciąg dalszy mordęgi... Oj trudno było wczoraj, a wyniki dopiero w czwartek... Tak z innej beczki powiem Wam, że za tydzień koleżanka ma ślub i zaprosiła mnie tymi oto słowami \"Przypominam o ślubie. Mam nadzieję, że będziesz. Pozdrawiam.\" O ślubie usłyszałam pół roku temu, jak wyznaczyli termin. Bynajmniej przez ten miniony czas nie byłam zapraszana. Tylko teraz takie oto słowa i to zostawione na gg. Nie idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ziewczynki ja jak zwykle o 6 obudzona, jestem juz po super mocnej kawie, bo moj organizm stopniowo zaczyna sie buntowac na takie trktowanie, wieczorami juz o 20 robie sie senna a zasypiam najwczesniej o 23. nawet jak sie staram wczesniej polozyc, to nie moge jakos zasnac. roboty posuwaja sie bardzo wolno i juz zaczyna mnie to powaznie wkurwiac... do tego ods poniedzialku wchodza mi do kuchni... wiec juz calkiem zaczynam zalamke zaliczac. ja stwierdzilam, ze na wieczorek panienski chyba nie pojde, bo musialabym nie dosc ze do innego miasta jechac i tam nocowac, to bawic sie z ludzmi ktorych nie znam badz nie lubie, a ktorzy sa z brazny ktorej nie lubie, a wszystkie te laski sa z jednej... a tego samego wieczoru znajomi robia grilla wiec w domu i tak nie bede siedziala... trzymcie sie cioeplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Strasznie miło widzieć wpisy :D:D:D Gosiaczkowa - trzymam kciuki trzymam....i jednoczesnie wierzę, że będziesz najlepsza z grupy :D boś ambitna dziewczyna dużo pracy w hioszpański włożyłaś ...i serca też :) Co do ślubu to jak chcesz.... dobra to koleżanka? czy średnio na jeża? Sipp - wyrazy współczucia....remont w domu to masakra!!! A co do wstawanie to ja też codziennie o 6 wstaję... tyle, ze ja musze do pracy, a Ty mogłabyś sobie pospac :O Dziś budzik zadzwonił jak zwylke....a ja jeszcze na 5 minut oczka zamknęłam....i otworzyłam po 40 minutach! ależ tempo miałam!!!! Kawka trochę pomogła na obudzenie ....ale nie wiele, czuję się jak obuchem walnięta. Amellka, Kasiunia, Malinka, Olla - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
dzieńdobry koleżanki :)..witam się i zmykam odrazu, bo śniadanko zjęść trzeba, no i do pracy wyszykowac się , ...miłego dnia Wam życze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja na razie tez się tylko przywitam :) i zmykam załatwiac sprawy na miescie...mam nadzieje ze potem bede miala chwile spokoju to do was zajrze :) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- ja o 6 wtawalam ostatnio na pierwszym roku studiow, wiec takie nagle przestawienie jest dosc wyczerpujace dla mojego organizmu, zwlaszcza, ze normalnie kladlam sie spac okolo 1. teraz przestawilam sie na 23 ale i tak nie jest to proste. gosia-- trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu cisza zapanowała... nie wierzę że nie zagladacie tutaj :) piszcie...cokolwiek :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo smieszne :) ale masz Biala 🌻 za napisanie :) dostalaś moją odpowiedz na @??? bo mi nie zapisało w wysłanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugiej odpowiedzi od Ciebie mam wyglądać?? :P Lubie dziewczyny @ od Was!!! :D:D ostatnio jakiś zastój był....zapraszam do poprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przetrwam te oba remonty to bedzie sukces. teraz jade na silownie troche odreagowac, bo juz nie moge patrzec na dom i podworko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
ulala...A Gośka nam gdzieś przepadła, a my takie ciekawe jak jej poszło..:).a ja z działki wróciłam przed chwila, bo sucho w glebie, i trza roslinkom pomóc, wiec zatargałam koleżanki , co by Elci pomogły :)..a raczej ja im, bo dziwczeta zdecydowaną inicjatywę przejęły, w podlewaniu :)bo ja moje drogie cierpię sobie na taką przypadłośc jak arachnofobia😭, wiec non stop tylko pilnuję terenu jak jestem na działeczce :), teraz za kalcję się zabieram, bo potomstwo głodne i leniwe jest, ...potem wpadnę jeszcze jak coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało takich jak TY kobiet
Biało-czarna dostajesz kopa! A do tego zapraszam sie na dzis wieczór na pieszczotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×