Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość mistica...
Witajcue dziewczyny...życie jest piekne ma wiele perspektyw,i wasza twórczość moze je realizowac...nie pozwólcie ludziom zniszczyc waszej siły wewnętrznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduje i odmeldowywuje, bo dzisiaj dosc szybko wszystko leci i znowu mam 4 firmy ktore sobie wchodza w parade i trzeba decydowac kto ma pierwszenstwo a kto jednak nie ma... buziaki dla wszystkich maxi-- witamy wyrodna córe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala i tak i nie, na razie robie remont w głowie:) układam sobie w szufladach!:D chce mi sie kaszanki z grilla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - prosze proszę ...zachciewajki :P:P:P a ja jutro będe na grillu ...mam zadanie jakąś sałatke sporządzić... Może macie jakiś pomysł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, nowa stopka:) spiewasz sobie? ja tez jutro grilluje, ale sałatki robic nie musze, a jakbym musiala to pewnie bym zrobiła niezawodną greczynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już stawiałam pasjanse.... grałam w clickomanię.... napisałam ze dwa @... e! troche więcej, bo kilka służbowych wysłąłam :P byłam w bufecie.... ....troche poszwendałam się po Kafe.... hmmm...teraz to chyba na herbatke czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z herbatką ;) :P a w ogóle to przed chwilą jadłam pyszne ciasto z truskawkami :P mniam! Bym Was poczęstowała, ale koledzy i koleżanki zbiura rach ciach rozebrali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelllka - Kochana ja tam??? Lepiej?? ....bo jak coś pękło to napewno da się zszyć ;) 🌻 albo skleić :P ❤️ Glowa do góry i pamiętaj, że wspieramy Cię!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie siedzę ...piję herbatkę.... i myślę o Was wszystkich po kolei Cadra - wyjechałaś na jakiś urlop czy co? Na topik nie zaglądasz, na @ nie odpisujesz :( 😭 Mailnka - jak tam Twoje nastroje??? Lepiej jest czy dół się utrzymuje? Mira - no koleżanko! zajrzałanyś czasami....jak tam zdówko? Jak urlopik? Kasiunia - 😘 Tobie buziak, bo machniesz łapka od czasu do czasu ;) Sipp - 😘 Gosiaczkowa 😘 Setunia - zapomniałaś już o nas??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola amigas!!!! No i się skończyło :(:( Ale teraz będę często do Was zaglądać ;) Maxi ❤️ kopę lat!!!!! A tych porządków za dużych w głowie nie rób, bo i co wartościowsze rzeczy w owczym pędzie usuniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwezyny kogos dzisiaj chyba zajebie, doslownie az mnie juz nosi, same problemy, klopoty, 3 razy bylam w castoramie bo mnie ch.uje nie pounformowali ze zamek za 140 zl nie posiada w zestawie srub mocujacych.... no doslownie jestem na takich obrotach ze powiedzialam, ze jak mnie ktos jeszcze podrajcuje delikatnie to sie na nim wyzyje... no i chlopaki cicho siedza... a do tego jakas suka ma cieczke na osiedlu i pies mi dostal malpiego rozumu i piszczy, skomli i inne mi robi mecyje... co do grillowania, to ja tez jutro griluje i mam zrobic 2 salatki i skrzydelka zamarynowac, wiec ogolnie rzecz ujmujac roboty mam w pizdu a doba ma tylko 24 goidziny:( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!! no ponarzekalam sobie to teraz ide znowu na dol posluchac kolejnych problemow i probowac bede \"prostowac zakrety\" maxi-- jak sie mieszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, jestem ....byłam tez rano ale zapomniałam się wpisać :) buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracałam dziś z pracy ....patrzę a tu wyprzedaż - likwidacja sklepu się skusiłam i kupiłam spodnie i żakiet ;) Mimo 60% przeceny zapłaciłam 240 zł ale widząc poskreślane ceny na metkach nie mogłam się oprzeć...tym bardziej, że potrzebowałam szytych spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na topiku jak zwykle pustki :( na gg teżWas nie widać :( musze się jeszcze trochę ponudzić za nim przyjdzie W. echhh ....to poprasuję! niech już będzie :O leży tak od wczoraj to pranie i się patrzy na żelazko tęsknym wzrokiem... więc w końcu zrobię to ...poprasuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozbieralam swoje zwloki z podworka, wrzucilam do wanny i teraz pzrenosze do wyrka. ogolnei stan mojego ducha i ciala jest na minusie. jutro jeszcze nie wiem o ktorej bede musiala sie zerwac z lozka, ale cos czuje, ze tez nie pospie:( buzki kochane na mily wieczorek i slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×