Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Maleństwo szukam teraz, co to było. Napradę ściągnę i puszczę mojemu :) A jak nie jemu, to zostanie na przyszłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze się zwolnić.... uciec wczesniej z pracy..... i cholera nie ma kierownika, muszę iśćź dio Dyr :O Mam nadzieję, że nie będzie pytać o powody ...jakoś dziwnie sie szczypię, przed pójściem do niej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano... Jadę zmierzyć się z potworem. Faceci kurwa!!!! Wczoraj z przyjaciółką przeklęłyśmy dzień, w którym urodziłyśmy sie jako heteroseksualne osobniczki. Gdyby pociągały mnie kobiety, to świat byłby piękniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby uniknąc problemów wypadałoby zostac albo stara panna albo lesbijką. ani to ani to mi nie odpowiada ale ... wykonczy mnie ten chłop..... biala, w pracy nadal sajgon, ale od wtorku mam plan pojsc na jakies l4 zeby odpoczac bo mi sie z łba juz dymi..... gosiek, trzymam kciuki mam PMS chujnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam. I wynik, jak na mój mały kobiecy rozum, nie jest jednoznaczny. Chociaż całkiem możliwe, że się po prostu nakręcam samoistnie. A lekarz w poniedziałek dopiero!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goś, jesli nieczytelny to powtorz moze, po co sie stresowac- test QUICK VIEW jest jak dla mnie rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goś, tylko im więcej powtarzam, tym bardziej nieczytelne Ale zrobię jeszcze ten Twój. Bo jakos tak wciąż pre testów używałam. Może one jakąś wadę mają czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to wolałabym wiedzieć na 100%. Po jakiejkolwiek stronie miałoby to być. Stawiam jednak na nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym PMS to jest nas więcej ....bo i ja to mam... a @ to mam nadzieję, ze już po weekendzie przybędzie :P nie wcześniej :P no Gosia to ja też trzymam kciuki, żeby po Twojej myśli było!!! Informuj nas na bieżąco!!! maxi - czym Cie ten Twój chłop zdenerwował???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już zrobię na wyjeździe... Trzymajcie sie Dziołchy. Niech moc PMS będzie z Wami, bo kurna to ma moc!!!!! ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była u Dyr i pozwoliła mi wcześniej wyjść :D:D:D:D:D:D:D ...a tak w ogóle to musze dla W. klucze dorobić.... nie wiecie czy takie rzeczy robią na poczekaniu??? chętnie dziś bym mu dała w prezencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę, żeście się już rozeszły.... szkoda :( no ale z drugiej strony może to znak, żeby do roboty się wziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Gosia wczoraj z moją psiapsiólą doszłyśmy do tych samych wniosków - jaka szkoda, ze nie pociągają nas kobiety ;) Dzisiaj piątek weekendu początek :) i cieszy mnie to bardzo :) Miłęgo dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca słabo dziś mi idzie.... jeszcze jakoś przetrwam półtorej godzinki i lecę.... dorobie klucze i szybciutko do chatki ;) W. juz przed Warszawą :) jakoś coraz wcześniej wraca z tej delegacji :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki. ja jestem dzisiaj na maxa nietomna. wczoraj z mama troszke popilysmy no i dzisiaj cos moj organizm zbyt zadowolony nie jest. glowa mnie lekko pobolewa, a panowie w kuchni jak na zlosc wierca, piluja tna itd. gosia-- trzymam kciuki by bylo tak jak chcesz. a pan 36 jak taki chojrakto widac nalezy mu sie jakis trep na otrzezwienie. maxi-- znowu z mecizna jakies problemy w raju? malenstwo- a co tam se u Ciebie dzieje, bo ja to jakas nie w temacie jestem. biala-- no sie chlopina stesknil to wraca:) i tak byc powinno! poslalam wam mailika z fajnym opowiadaniem;) a co do zmiany orientacji to tez si nad tym zastanawialam, ale jakos nie jestem w stanie swojego ciala przekonac by lecialo na kobiety. na weselu z jedna babeczka tez tak gadalysmy, ze bylo by to najlepsze rozwiazanie, no ale coz zrobic na to, ze pociagu fizycznego brak... ale jak to mowia z facetem zle a bez niego wcale nie lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym zaprotestowac, bo ja nie dostalam opowiadania :( Wiem ze niezbyt czesto mnie widac, ale dalej z Wami jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×