Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

poproszę o to wszytsko czym dzis będziesz sie zajmowac oraz to, czego nie udało sie załatwic w tytm tygodniu i co przechodzi nam na nastepny tydzień jak równiez z jakiego powodu tak sie stało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrobne ci @, tylko sie odrobie z robotą, a nie chce mi sie za nia zabierac nawet, poszłabym spac najchetniej, cos ostatnio pozno sie kłade , a o 6 z minutami trzeba wstac i jestem nieprzytomna!!!!Q!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile czterdziestodziewięciolatek moze byc świeży :-), ale ogolony i umyty i napewno nie podpity :-), miłego dnia, własnie dostałem zaproszenie na kawe od podwładnych :-) i ciacho, ostatnio były nagrody więc chyba jakas wdzięczność - oby nie fałszywa :-), wróce tu jeszcze, prosze grzecznie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papcio :) grzeczne dziewczynki ida do nieba , a niegrzeczne idą gdzie chcą:) oj mnie by tez sie przydala nagroda jakas , albo podwyzka, musze kupic kurtke na narty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- ja wstaje 5:45. normalnie masakra. po pierwszej kawie zaczyna pracowac moj organizm w miare poprawnie, po 2 zaczyna pracowac moj mozg normalnie... a najgorsze, ze wszyscy mowia, ze dzisiaj kochany piateczek a ja musze jutro tez byc w robocie:( buuuuuuuu gos-- poczekam cierpliwie na @ od Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, wszyscy juz mowia o sylwestrze, widze reklamy- sylwester w górach, wenecji, san marino... przeciez to za dwa miesiące... a ja nie mam zadnych planów.. M tez nic nie wspomina.... czyzbym byla dzisiaj dyzurną na topiku?:) pobudka mrówki robotnice! meldowac sie!! sprawdzam liste obecnosci: Sipp- obecna Papcio- dochodzący Biala Gosik Ola Cadra Malinka Mania Kasiunia Setunia Malenstwo Amelka Happy Kwiatek DO APELU PORANNEGO!!!:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi! zgłaszam obecność...jeszcze śpię...ale jestem :) zaraz kawcia...i do roboty!!! i do Was...w wolnych chwilkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa a co cie sprowadzilo na singielkowy top jesli moge zapytac? czyzbys kawalerski tryb zycia prowadził? olla 🌻 a raczej 5+ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmm. a tak wpadłem zobaczyc cco u Was słychac, singlem nie jestem ale mam nadzieje ze to mnie nie skresla jesli tak, powiedzcie, odejde w pokoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - jestem obecna :) papa - ta odprawe musze sobie zapisac w moim magicznym kalendarzyku i od poniedzialku bede tak dzien zaczynac ;) moze w koncu mi dadza spokoj;) zebralam se po tygodniu i jade do pracy na jakies 3-4 h, kurcze zeby tak zawsze pracowac to by bylo fajnie................. sekret to ksiazka - ja sie wciaz zastanawiam co w tym jest i czy cos wogole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam "cadra" oczywiście "cadra", taki stary a taki nieuwazny no, no jednak się starzeje, jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nikt nie poddał w wątpliwość mojej męskości, chyba że ja sam chciałem uciąć spekulacje na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×