Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Biała Skarbeńku, ja też za Tobą tęsknię i za reszta fajnych babek 🌼 Nie ma mnie dziś tutaj, bo... uczę się :) Chodzę na kurs hiszpańskiego - 6 h dziennie i dopiero około 16 dobijam do domu. Kurcze Dziołchy pikny ten język, ale gramatyka pierońska;) A 6 godzin nauki - z małymi przerwami - to jednak ogrom materiału, który trzeba w domu przetrawić i od rana znów do szkółki. Normalnie odwykłam od takiego intensywnego uczenia się, ale jak jest możliwość, to trzeba korzystać. A poziom widzę wysoki będzie, bo na 8 osób w grupie - 4 są tłumaczami z innych języków. Trzymajcie kciuki, żebym podołała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała nie kracz :) mam nadzieję że to przejsciowy przestój na topiku... a jak było w kinie??? dziewczyny, meldować się tu szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - nie przejmuj się ;) Powiedz lepiej jak sprawy z byłym....posuwa się coś do przodu. Czy po prostu zwykłe sympatyczne koleżeństwo jest między Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki gin wczoraj zrobil mi cytologie, przy okazji mnie szczypczykami lekko naklul, wiec rozdarlam sie jak stare przescieradlo i chyba polowe pacjetek z poczekalni wystraszylam i wyploszylam... powiedzial mi, ze na 100% bede musiala miec mrozenie, i ze jak cytologia bedzie na 3 to bede musiala pojsc do szpitala na zabieg... nie pocieszyl mnie za bardzo... wyniki beda za 2 tygodnie. jakby tego bylo mi malo. to przyplatal mi sie mega kaszel, ze czuje odrywajace sie pluca, w aptece mi dali jakis syropek i prochy cobym ich nie wyplula. w czwartek jade do promotora polskiego, juz sobie wymyslil, ze tak sobie to wszystko ladnie zrobimy, ze obejdziemy klauzure tajnosci i sobie strzelimy publikacje, no jak to uslyszalam to zwatpilam... no ale zobaczymy co on w ten czwartek wymysli... buziaczki na mily dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, czy ja wiem? jest fajnie...ale czy to prowadzi nas do jednego celu czyli bycia razem? okaże się dopiero! na razie za wczesnie wyrokowac! cieszę się tym co jest i już :) sipp, bedzie dobrze!!!! trzymam kciuki za Ciebie! i co z waszym spotkaniem? bedzie??? zamówione lokum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌼 Co tak mało piszecie:P? Czytać nie ma co:P:P Jestem wykończona taką intensywną nauką. Tyle wiedzy, takie tempo, masa słówek, odmian itp atrakcji... Wracam do domu i oglądam hiszpańską tv, słucham hiszpańskiej muzyki, czytam proste teksty, żeby wreszcie opanować tą sepleniącą wymowę. Czy ja kiedyś będę rozumieć, co do mnie mówią??? :( Biała - ja jadę w kieleckie na weeknd. Jak dla mnie spotkanie może być. Znalazłam jeszcze 3 adresy innych kwaterek. Wiem, że nie działam intensywnie w celu zorganizowania wypadu, ale po prostu nie przewidziałam, iż kurs może mi tak przekoziołkować życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! No niestety ja się trochę przyłożyłam do tego, że spotkanie się teraz nie odbędzie... Bo też mam łeb czym innym teraz zajęty. Sipp - daj znać koniecznie jak będą wyniki cytologii. Trzymam kciuki. Gosiaczkowa - Como estas? :) Wysłałam Ci maila. Biała, Olla -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buenas noches 🌼 Mira - Tirando :) Y tu? :):) Sippel - trzymaj się!!! Musi być dobrze - pamiętaj. Olla - dziękuję:) Biała :(:(:(:(:(:( A reszta gdzie???? Brakuje mi Was. Brakuje mi poranków z herbatką i Wami... Nawet, jak wracam do domu, to ten czas jakos tak szybko ucieka i nim się człowiek obejrzy już prawie północ, a pobudka o 6-tej. Muszę się jakoś lepiej zorganizować chyba... Hasta luego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - smutne buźki, bo bardzo chciałam się spotkać :(:(:( Chyba my obie się tak strasznie nakręciłyśmy na to spotkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam bardzo nakręcona!!! Ale jak po kolei zaczęło nam towarzystwo się wykruszać to zapał mój umarł :( Mam nadzieję, że co się odwlecze to nie uciecze, że ustalimy sobie inny termin i się spotkamy! No i jest jeszcze opcja, że jak mój szwagier będzie jechał autem na mecz Widzewa, to ja się ładuję z nim i przyjeżdżam do Ciebie na kawę lub piwko, czy cokolwiek ….nagadamy się i potem z nim wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Biała... ja też się strasznie cieszyłam i w ogóle... :( Może weekend bożociałowy? Ale jeśli byśmy dcydowały się jechać w takim atrakcyjnym terminie, to kwaterkę trzeba zarezerwować już teraz. A Ty masz bojowe zadanie:) Telefon do szwagra - niech Ci podyktuje kalendarz rozgrywek, bo oczywiście na każdy mecz do Łodzi przyjedzie samochodem:) i... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Biała... ja też się strasznie cieszyłam i w ogóle... :( Może weekend bożociałowy? Ale jeśli byśmy dcydowały się jechać w takim atrakcyjnym terminie, to kwaterkę trzeba zarezerwować już teraz. A Ty masz bojowe zadanie:) Telefon do szwagra - niech Ci podyktuje kalendarz rozgrywek, bo oczywiście na każdy mecz do Łodzi przyjedzie samochodem:) i... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki mnie chorobsko dopadlo, wczoraj mi mama postawila banki bo juz ledwo mowilam, tak mi zaatakowalo gardlio. poszczekuje jak zle wychowany pies, a mama mi mowi, ze i tak kosci nie dostane:) jutro do promotora nie pojade bo chyba bym umarla w drodze:O szkoda ze ze spotkania lipa:( ja nie wiem jak dlugo jeszcze zostane w pl. a chcialabym sie z wami spotkac... ok wracam do lozeczka dalej sie kurowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - mam pewien pomysł :D za moment smaruje do Ciebie maila.... Sipp - dużo dużo zdrowia!!!!! Powiedz do kiedy planujesz być w Polcse??? Normalnie nie możemy przegapić szansy spotkania się! Nie możemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Setunia! 🖐️ :D kopę lat normalnie….. Co tak rzadko się pojawiasz?? Kino ok.! ;) Bardzo fajny film…. Kolega był tak wspaniałomyślny, że nawet mi bilet postawił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC WAM :) a ja przewrotnie powiem ze się cieszę że teraz nici ze zlotu...wredna małpa ze mnie? ;) no bo mi było szkoda, ze ja akurat wtedy nie moge...a tak bardzo chciałabym was spotkać :) sippel, duzo zdrówka!!! po bankach to musisz sie porządnie wygrzac. setunia 🌻 biała..no wspaniałomyslny ten kolega :) a do wzięcia chociaz? :) gosia....czekam na cos :) ja wczoraj miałam niespodziewane spotkanko z byłym :) fajnie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla – a no małpa! :P możesz proponować kolejny termin zlotu, postaramy się (mam nadzieję, że wszystkie) aby doszedł do skutku. Ja na pewno nie mogę w terminie 8-11 maj, bo kroi mi się inny wyjazd …no i 18-20 kwietnie też mi nie pasuje. Co do innych terminów to mogę się dostosować. Należy wziąć pod uwagę termin wyjazdu Sippel z powrotem do Niemiec. Kolega …. Czy do wzięcia??? Hm…. Szczerze mówiąc to nie wiem. Ostatnio miał dziewczynę, mam pewne podejrzenia, że albo zerwali albo mają kryzys ale nie rozmawiałam z nim o niej. Tak może któregoś razu zapytam….albo samo z rozmowy wyjdzie. Ona jest sporo od niego młodsza, już dawno mu mówiłam, żeby jej się oświadczał bo ona młoda jest, skończy studia i kopnie go w tyłek. Dziwny związek…. Weekendowy, bo ona w innym mieście studiuje. Dla mnie to tylko kolega….znamy się chyba z 8 lat! Żeby miało coś między nami być to już dawno by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu czesc🌻:) Biala alez ja podczytuje caly czas:P jak widzisz jestem na biezaco:D tyle ze zle musialam przeczytac nieco, bo myslalam, ze to obcy facet zaprosil Cie do tego kina i to zdjecie swojeg syna zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała a na czym byliscie?jakis fajny film? ja sie wybieram caly czas na Lejdis..i jakos nie moge dotrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - Lejdis polecam całym sercem!!! Naprawdę świetna komedia i mogę się założyć, że jak w końcu pójdziesz to nie będziesz żałowała :D można się uśmiać do bólu brzucha ;) Wczoraj byliśmy na \"Nie kłam kochanie\" - nie rozczarowałam się ;) fim mi się podobał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×