Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

No Dziewczyny!!! Co jest??? Co to za pustki??? Gosia usprawiedliwiona – uczy się pilnie hiszpańskiego ;) Sippel usprawiedliwiona – Wracaj szybko do zdrowia Skarbie 🌻❤️ A reszta? Proszę się meldować!!! Maxi – już nie pracuj tyle! Cadra – podczytujesz nas chociaż?? Setunia - daj znak swojej obecności :P Malinka – czyżbyś w Niemczech nie miała dostępu do netu? Amellka – co Ci tak czas zajmuje, że zniknęłaś na taaaaak długo?? Olla - Jaka jest Twoja propozycja terminu zlotu? Hmmm - to pytanie jest do wszystkich!!!) Mira – jak nastrój? Jak sprawy? 🌻❤️ Kasiunia ;) 🌻 Jak o kimś zapomniałam to ślicznie przepraszam :) No i gdzie te nowe osóbki? Effilini, Isska ….nie pamiętam czy ktoś nowy był jeszcze…. Trochę słońca się pokazało ;) od razu jakoś raźniej i weselej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Biała, dowcip Ci się wyostrzył :) :) ale lubię takie poczucie humoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim! Biała, jesteś niemożliwa :D Zobacz, jaki odzew. Zaglądam do Was codziennie o świcie z kawą, a potem dzień mi tak szybko mija, że nie wyrabiam się z niczym. Tylko bym spała i spała. A tu robota czeka! Jakieś przesilenie wiosenne? A tam, tak sobie tylko tłumaczę. A ta senność pewnie po to żeby przespać problemy. Uściski dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane ;) jestem jestem co jakis czas nadrabiam zaleglosci w czytaniu Was, ale juz wracam powolutku do normalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kryzys :( Wiedzowy - chyba za dużo tego naraz. I z panem nr 36... Nie mam nastroju ani siły pisać. Wybaczcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mira - na pewno jest jakies przesilenie wiosenne. ja też normalnie non stop zmęczona jestem. Przychodze z pracy siadam i nie mam siły na nic. A praca moja....wcale taka ciężka nie jest. Trzymaj się cieplutko ;)🌻 Gosiaczkowa - martwię się :O ale wybaczam ....pewnie, że tak ❤️ 🌻 no proszę! niektóre panienki wystarczy wezwać i się pojawiają :D Maxi, Cadra, Mira, Olla, Setunia - 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, Biała, to już mi raźniej że ktoś jeszcze taki zakręcony i padnięty chodzi jak ja :D Gosiaczkowa - co się stało? Uściski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychylilam sie z lozka na chwilke, a zaraz bede miala 2 raz stawiane banki bo pierwsza tura ruszyla lekko to co mi siadlo na plucach, ale nie calkiem, wiec teraz mam nadzieje, ze juz wiecej nie bedzie potrzeba:( buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, też się martwię o Cię ... skoro mowa o przesileniu, to też mam tego objawy...ziewam, zero motywacji i chęci do pracy...nie lubię czegoś takiego! Sipp, zdrowiej nam szybko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewojki Moje Kochane :) Widzicie godzinę?:) Bynajmniej nie wracam z imprezy żadnej, a wstałam wcześniej, by... pouczyć się hiszpańskiego. To chyba powoli zaczyna być jakieś zboczenie:) Prosto z zajęć wybywam na weekend:) Wracam w niedzielę, a w poniedziałek znów prosto z zajęć wyjazd - tym razm do stolicy na rozmowę w sprawie pracy. Biała - wyobraź sobie, że zadzwonili wczoraj, po naszej rozmowie, a więc około 23!!! No oszaleli. Ale praca fajna, bo przy funduszach unijnych. Mira - trzymam kciuki i będzie dobrze!!! Sippel - dużo zdrówka i by ta tura baniek wyjęła z Ciebie chorobę na dobre. Olla - kajam się bardzo, ale nie dam rady napisać przed weekendem:( Od przyszłego tygodnia będę lepiej zorganizowana, bo i... zamierzam kategorycznie zniknąć z pola widzenia moich znajomych i wyćwiczyć w sobie mówienie słowa \"nie\" na 100 różnych sposobów, ale przekonująco i dosadnie:) Wtedy ponadrabiam wszystkie zaległości emailowe:) Udanego weekendu Ptaszynki Moje. Jedzcie, pijcie, lulki palcie:) Albo po prostu trzymajcie się w dobrym stanie ducha. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ O Gosia!! :D jakże miło zaskoczył mnie Twój wpis! ;) Nie sądziłam że Cię \"zobaczę\" do poniedziałku.... a tu z rana taka miła niespodzianka! :D:D:D ja podobnie jak Mira, lubię zaglądać tutaj przy porannej kawce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) Wszystkim zycze milego dnia ;) siedze juz na 4 literach i zaczynam wyrabiac sobie bawyk pisania od Was chodz raz dziennie ;) Gosia- fundusze unijne fajna i ciekawa sprawa ;) trzymam kciuki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc - nawyk pisania do Was, rano to jednak nie moja pora :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubię tu zaglądać, bardzo lubie:) Gosia, miłego weeka! dzięki za list :) a z tą pracą to coś nowego się chyba urodziło??? :) Biała! a Ty co w weeka porabiasz? cadra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra – bardzo dobry nawyk :) Będę Ci kibicować w jego wyrabianiu :P Olla – nie mam specjalnych planów, zlot rymcnął :( …. Dziś po pracy idziemy na piwo. Nie wiem w sumie ilu nas pójdzie :) Zakładam, że będzie fajnie :) lubię ludzi, z którymi pracuję :) Na resztę weeka planów brak….ale opcji kilka jest…. Kolega od ostatniego kina pytał mnie o moje plany :P:P:P Może się umówimy? Domówimy się na wieczornym piwku… A może koleżankę odwiedzę? – się zobaczy. Dziś pracowałam trochę w terenie ;) czuję się trochę zaganiana…. Dopiero przed chwilą drugie śniadanie zjadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam impreze w domu...urodziny brata! z bylym na razie sie nie spotkam bo zapracowany i musi skonczyc kilka rzeczy...wiec nie bede przeszkadzala :) poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effini
czesc Dziewczynki, faktycznie jakos tu sie cicho robi, ja od dwoch dni jestem w Polsce, jak bylam w DE nie mialam za bardzo czasu sie odzywac, a pozniej nie moglam znalezc topiku i juz wiem dlaczego. Narazie jest ok, jakos latwo sie zaaklmatyzowalam, ciekawe jak dlugo wytrzymam u rodzicow, no ale jutro mam pierwsze zaliczenie a pozniej jade do stolicy cos troszke poimprezowac. Gosiaczkowa współczuje wypadku wiem co to za przeżycie, w listopadzie mialam zderzenie z samochodem tylko ze ja mialam troszke mniejsze szanse bo jechalam rowerem, nic az tak powaznego sie nie stało, ale głowę miała zszywaną. A z hiszpańskim super, też mam zamiar zacząć się uczyć jak tylko sie obronię, mam nadzieję, że juz niedługo. Sippi a Ty jak sie czujesz? mam nadzieje, że już jest lepiej, mnie też jakieś choróbsko dopada, ale będe twarda i si ę nie dam :P Olla a Ty jak tam po imprezce, przeżyłaś?? Biało czarna a Ty jakie plany na weekend, pewnie jak to zazwyczaj szykuje Ci sie jakas fajna imrezka. dobrej nocki życzę!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ pochmurno i nie zachęcająco do wyjścia :O:O:O a mieliśmy dziś pojechać sobie rowerami jednym takim szlakiem (ok 70 km) ....Kurczę nie wiem czy warto z domu wychodzić zaraz moża padać :O A miało być tak pięknie!!! W sumie to mi tak się chce wyruszyć, że jestem gotowa to zrobić mimo byle jakiej pogody :P Nie wiem jak reszta towarzystwa. Znaczy wiem, że koleżanka się wypisała.... Jestem ja i mój wczorajszy kolega o ile nie zrezygnował, bo nie mogę się do niego dodzwonić....Pewnie jest w kościele. Kurczę!!! Tak piszę tego posta i wyglądam przez okno....chyba trzeba będzie sobie darować ten wyjazd...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam... Chcę byc kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×