Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

jestem zaczytalam sie w naszym topicu bo chcialam sprawdzic kiedy sie pojawilam bo tpo bylo jakis rok temu i znalazlam :) hehehehehe co do maila Gicha yto Ci dzis odpisalam a Malenstwu napisze jutro :) lansowanie to w skrocie ": fura, komora i skora ;) hehehehehehe podobno sa rozne lansy ale jakos nie zglebiam tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieoje przyszlam was uswiadomic, ze lansowanie sie to jest odstrzelenie sie na bostwo:D a wiem bo kiedys pojechalam na trening odwalona jak szczur na otwarcie kanalu sciekowego i mnie przywitaly dzieczyny w drzwiach, ze sie wylansowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra - a co to ja większej ilości maili nie godna? ;) He??? ;) Nie mam skóry ni fury :( Jestem przegrana 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie ja ciagle zapomniam o kwiatku Mlenstwo 🌻 to twarza w twarz jest nudne :( mam dylemat: zapalic sobie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdoły oglądacie ;) Na kryminalne zagadki popatrzcie. Troche trupa nie zaszkodzi przed snem ;) Później przyśni się Wam łopatka wyrywana jak Sipp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę... Sipp wpadnie i już mądrością powiało. Zna sie dziewczyna na wszystkim :) To kiedy idziemy na podryw? Bo jak ma być lans, to ja muszę już dziś zacząć przygotowania ;) Najpierw określić kolor włosów na głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam skore fure i komore, to co ja mam wyrywac laski czy facetow;) ale skore mam nie rozowa:( malenstwo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz przelaczylam - kurcz musze naprawc sobie ten dziek bo tv suck :( Mlenstwo ty ale takj jalk napisalam sa roze typy lansu a temktory podalam to jest akurat wiesniadcki ;) hehehehee Gocha zycze Ci kochana TONY MEGABAJTOW maili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze lezac wiec z moimi postami to jest mega tragedia :( o wlasnie dowiedzialam sie ze watroba zostala rozerwana ofierzez w zagadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo-- nie ma problemu, ale nie wiem czy nie trafia nam sie znowu jakies z wadami ukrytymi jak ten ostatni moj podryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz jego nie bralam na skore, fure ani komore:D moze jakbym go na to brala to by nie wyszly wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę miała pania nauczycielkę :D Uniosłabym znacząco brew w zachwycie, ale nie dysponuje odpowiednią emotką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mamy się tylko puścić, znaczy Gosia ma się puścić, a my możemy przy okazji ;) tak dla towarzystwa ;) więc ukryte wady nie będą nam przeszkadzały - chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz z puszczaniem to bedzie potrzebna moje kolezanka ona jest mistrzynia w te klocki to nam wszystko wytlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo !! Kochana, Ty se Gosia własnego puszczenia nie wycieraj ;) Cadra może nas specjalnie wieśniackiego lansu uczy, żebyśmy jej towarów nie wyrwały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo-- a co bys chciala. juz nauczywal was oceniac chlopow;) z czego jeszcze chcecie zajecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×