Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

o Matko.... Menia...4 miechy bez @ i Ty jeszcze u lekarza nie bylas???? Smigaj koniecznie jak najszybciej!!! ja odstawilam tabletki2 miesiace temu ale @ mam w mare póki co regularne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Eulalio że musze iść do gina. A teraz zmykam bo znowu mnie mdli. Dobrej nocki wam życze. Kochaniutkie. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia na twoim miejscu juz dawno bym siedziała u gina!!!!!!, Luxorku, ja wierzę że z twoją dzidzią wszystko w porządku, dbaj o siebie, a czy brzuch cię boli? i jaki to ból przeszywający czasem czy raczej przytłumiony,i czy choć na chwilkę ci mija czy boli cały czas? moze trzeba poprostu więcej wypoczywać? Dziewczyny czekam i czekam, narazie nie ma @, czekanie jest udręką, kupiłam dzis teścik, i myślałam zeby moze jutro zrobic bo z tej ciekawosci juz nie wytrzymuję a pisze na nim ze wykrywa juz 6 dniową ciążę, u mnie od owu minęłook 18 dni, ale teraz jakoś mnie odwaga opuściła, poprostu postaram sie o tym nie myśleć ale nie wiem czy wytrzymam 🌼 dopiero teraz rozumię Luxorak jak bała sie zrobić tescik, bo z jednej strony człowiek chciałby wiedzieć na czym stoi i najchętniej by zobaczyla na teście dwie kreski a z drugiej strony boji sie ze zobaczy jedna kreche i wtedy cała nadzieja pryśnie....ach co robić? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za błędy ale piszę szybko to sie wkradają czasem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma więc idę sobie zajrzę jutro rano bo potem idziemy do znajomych wiec wrócimy pewnie późno pa kochane kobitki, oj co to bedzie jak jednak @ wredota przylezie i mnie nawiedzi? bedzie mi smutno jak niewiem co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki za ciepłe słowa...:) 🌻 nie myślałam ,ze to tak trudne...że to czekanie jeszcze gorsze niz na @ :( bo niby światełko zapalone...a jak pryśnie ten czar... bony...Luxor przecież nie mozesz sie denerwować :P ;) Olka, ten ból jest przytłumiony,cały dzień ćmi...czasem \"zadrze\" mocniej :( dzis juz troszke było lepiej, bo mam zwiększona od wczoraj dawke leków, ale tego odpoczynku to przydałoby sie więcej... Olka nie czekaj z testem, rób raniutko!! :D bede czekać na wieści :) ja czekałam, bo cykle miały tendencje do nieregularnosci ;) Menia, a Ty cholera zachrzaniaj do tego lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Luksorku moje były jak w zegarku a ten teścik sie nazywa Bobo test, słyszałam ze jest dobry, no to zrobię jutro rano, dam wam znać co tam wyszło, 🌼dziękuję Ci luxorku za radę bo juz sie tu gryzę z myślami zrobić jutro czy nie, oj chyba już mi odbija z tej niepewności. Luxorku a ztym bólem to tak ma byc ze coś boli czy ma wogóle nic nie bolec na poczatku ciąży jak gin Ci powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo mnie boli brzuch ale nie człkiem tak jak na @ trochę inaczej i sie zastanawiam czy to objaw ciąży czy co, głównie to czuję macicę, ale czasem też jakby wiezadła czy jak to sie nazywa, i wtedy czuję w całym podbrzuszu ból, nie mocny ale czuję, tylko ze mi przechodzi, czasem nawet na długo, ale jak wracam z pracy to muszę poleżeć bo jednak boli, a jak poleżę to mi przechodzi, o Boze ale zagmatwałam to wszystko lepiej jak pójdę juz spać zanim zaczne wypisywać ze juz czuje bóle porodowe hi hi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robiłam Bobo...;) co do bóli to w zasadzie nic konkretnegoniemówił...wiem z tego co sie naczytałam ;) ze troszke niektóre pobolewa, ale jak boli mocno to nie dobrze..bo to zapowiedz poronienia,i dlatego biore tabletki na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki wstawać!!!!! ja juz od 6,00 nie mogłam spać z wrażenia, potem poszłam siku i zapomniałam ze przecież miałam robić test, 🌼 potem znów z wrazenia siku mi sie wogóle nie chciało, a jak sie zachciało to teścik zrobiłam a wy pewnie jeszcze smacznie spicie co!!!!❤️ buziaczki wam posyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olka :) no gadaj! czy jajo ustrzelone??:D:D:D ja też nie śpie od 6;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 natychmiastowo wyszły mi dwie grube krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurra!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 co o tym myslicie co???? ja narazie zmykam ale tu zajrzę kocham was kobitki moje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 witaj luxorku kochany!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 staram sie nie cieszyc za bardzo ale nie mogę poprostu dzis mam cudowny dzień i juz, 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIP HIP HURRA! HIP HIP HURRA HURRA HURRA!!!!!:D::D:D:D:D:D wielkie gratulacje Olka :D❤️ o rany!! ale sie sypią mamuśki!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się Kochana! w końcu jest z czego ;) a to takie piękne uczucie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam wam ze po kolei każda będzie mamą i za niedługo bedziemy sobie pisać o brzuszkach ij ale mnie kręci na zapach jajka, doszło do tego ze nie mogę sie zmusić do otwarcia lodówki bo jak czuje to ............. ale to nic, i nieważne ze piersi jak z ołowiu ważne ze maluszek jest i ma chyba 3 tygodnie juz 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D oj bedzie się zapełniać dolna tabeleczka w zawrotnym tepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ to dla was, za to ze trzymałyscie za mnie kciuki!!!!! dziekuje wam bardzo za wszystko ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorku ja zmykam ogarnac mieszkanko , a potem do zanjomych wychodzimy ale zajrzę tu do was kobitki, cieszę sie ze tak sie weekend zaczął, to która teraz następna robi teścik Andzia???pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóz za wspaniale wiesci od samego rana!!! Olka Gratuluje Bardzo !!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Rzeczywiscie przesylacie sobie pozytywne fluidki bo coraz wiecej przyszlych mam w krótkim czasie sie pojawilo.... za niedlugo wszystkie bedziemy w jednej i tej samej tabelce- przyszle mamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka gratuluję bardzo!! Hurra, strasznie sie cieszę! Super bedziemy wszystkie mniej więcej w tym samym okresie ciąży! Siedze dzisiaj w pracy, otwieram forum, a tu takie wieści Olka gratulacje raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ........14/15.03 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... ....przerwa bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11.....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.1 1.77.....8.....21.03 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... ?.........? Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? PRZYSZLE MAMY 🌻 Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> poziomka2…...Agnieszka........śląskie..........30. 01 .81....T ? OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie bylam u lekarza, ide w poniedziałek, ale beta mi wyszłam ponad 400 i chciałam powiedziec rodzicom w niedziele. Po tym co luxor napisala, że badanie krwi i objawy zewnetrzne (ktorych prawie nie mam poza bolesnoscia piersi no i brakiem @) nie muszą oznaczac ciąży, to juz sama nie wiem... Czy może to jednak nie byc prawda..Jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Poziomeczko :) to nie tak ,ze to nie ciąza...jesli chodzi omój przypadek to lekarz nie widzi zarodka jeszcze a w zasadzie juz powinien ...według niego...:o choć ja mu usiłuje wytłumaczyc,ze do zapłodnienia doszło z tydzień póżniej, bo oznaki owu miałam około 22-24dc...i dlatego jeszcze pewnie za wczesnie na usg...on jednak niepokoi sie i straszy mnie ze pewnie ciąza sie zatrzymała!! szok..kazał mi przyjsc ponownie we wtorek, choć mam obiekcje..i nie wiem czy tak szybko pójde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napewno ciąża u Ciebie Poziomeczko :) a kciuki sie przydadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem troche przerażona i mam ochote odczekać z 10 dni i udac sie do innego gina :) myśle,ze wtedy sreduszko juz napewno bedzie widac :D A tak na poprawe nastroju (choć pewnie nie wszystkich...)powiem Wam co mój M zrobił...:) ma teraz nocki, wiec dopiero rano jak przyszedł mógł się zapytac jak brzuszek :) ja na to ,że właśnie mnie coś kłuje...położył rękę na brzuszku i przemówił :D: \" Wiktoria nie kręć się tak bo mamusia spać nie może \" :D:D:D:D to sa tak niezapomniane chwile... a tak wogóle to ja nie zonosze tego imienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu schizuję z innego powodu. Otóz w Walentynki kochalismy sie i to dośc namietnie, ale nie wiedzialam że jestem w ciąży. Następnego dnia dostałam plamienia które wzięłam za początek @ ,ale jak wiecie to nie by lo to. Teraz się martwie ze moglismy maluszkowi zaszkodzić...Z drugiej strony to przecież jakby cos sie stało nawet nargorsze, to teraz nie bylabym w ciąży...Zaczynam się zamartwiać byle glupstwem. Jak to nowa mamuśka... Luxor codziennnie sie melduj i opowiadaj co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenko, ogromne gratulacje i buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!misja wykonana jajo ustrzelone:D:D:D naprawde bardzo sie ciesze. cos czuje ze niedlugo naprawde sama w gornej tabelce zostane:) u mnie ogolnie smutno, wiec lepiej nie bede sie odzywac za wiele.powod wiadomy plus to, ze cykl bedzie stracony.jestem w polsce sama a tu dni plodne tuz tuz i raczej sama sobie jaja nie ustrzele. no coz. mam nadzieje ze mi tez sie kiedys uda. wielkie buziaki dla wszystkich🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×