Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Domi nic nie rozumię z tego co piszesz o tej temperaturze, jesteś prawdziwą specjalistką od tego, naptrawdę podziwiam Cię szczerze!!! ITI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic wiecej, tylko trzymam i trzymam i kciuków nie puszczam!!!! Ja juz nie mogę z moim małym, normalnie wykończona jestem, kupa prasowania tylko sie. powieksza a ja nie mam kiedy bo od switu do nocy raczkuje i wstaje1!!!!!, ale jest taki sliczny ze ozna by go zjeść Byłam dzi ś u gina, wyniki mam ksiażkowe, poprostu super, wogóle nie ma białka juz w moczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, mogę spokojnie mieć kolejne dziecko!!!!!!!!!!! tylko kazał poczekać kilka lat:(,a to mi nie na ręke ale w końcu stwierdził ze dwa lata to wystarczy wiec musze jakos sobie wszystko poukładac, zobaczę jak sie ułoży i potem do dzieła Póki co kolej teraz na Andzie i Domi!!!!!!!!!!!!!!!!!! no kochane uda sie na pewno!!!!!!! Bega juz wie że się uda, musi!!!!! Andziu a tego chlopczyka to Ci dawno przewidziałam wiec głowa do góry!!!! Meniu pij dużo jesli masz biegunki, moze cos zjadłaś? Dzis mialam ostatni dzień urlopu, oj!!! tak mi szkoda, niewiem jak małego znó zostawie, juz sie dzis na te mysl popłakałam, Buziaczki dla wsyztskich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec Dominiczko myslisz ze jest wszystko dobrze? A biegunka mi ustała,w domu zjadłam sledzia bo juz od wczoraj mi sie chciało chrupki orzechowe i krówki i nic mi nie jest , a w pracy wypiłam 2 herbaty z cytryną , jabłko zielone no płatki z mlekiem moze jednak ten mix nie spodobał sie dzidzi, ale co do śledzi to chyba jej pasowało:P U nas jest tak paskudna pogoda , leje , wieje, ze az mi sie jutro nie chce iść do pracy, typowa jesień brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu rzeczywiście niezły zestaw żywieniowy!!!ale ja też sobie przypominam ze pasztet i miód mi smakowął zaraz jedno po drugim, albo ogórek kiszony a potem kromka z dżemem , ale to piekne dopóki cżłowiekowi coś nie zaśmierdzi a śmierdzi często i wszystko! Andziulek kochan nasza, mysle o Tobie i pisz do nas , nie odchodż tu zawsze cię zrozumiemy i powiemy dobre słowo Domi bojowniczko!!!!! jak tam u ciebie? Kobitki życzę każdej z was miłego weekendu, ja na myśl o tym ze w poniedziałek idę do pracy mam dość, i chyba mnie nawet ten ostatni weekend nie cieszy Będę miała znów mało czasu, ale obiecuje zaglądać i pisać jak najczęściej Póki co buziaczki poranne dla każdej!!!!!! acha Luksorek to znaczy ze skoro nie wracasz do pracy to staranka juz rozpoczęte????jeśli tak to trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Olciu...u mnie? Za dwa i pol tygodnia zaczynam stymulacje do in vitro, a dokladniej icsi. I z jednej strony nie moge sie doczekac, a z drugiej boje sie. Staram sie myslec pozytywnie, ale co jakis czas jakies natretne, zle mysli przewijaja sie przez glowe:( Troche mi smutno jak widze, ze niktore z nas mysla juz o drugiej ciazy, zaczynaja starania (nie tylko na tym topiku) a ja ciagle walcze o pierwsze dziecko. A zaczynalysmy w podobnym czasie. Ale licze na to, że sie doczekam i to juz niebawem!!! Trzymajcie prosze kciuki. U mnie pogoda jesienna:( Pada, wieje, zimno... To tez nie sprzyja dobrym nastrojom... Dzis wieczorem wybieramy sie do znajomych pograc w jakas gre typu \"quiz\". Moze byc fajnie... Byl w planach wypad do pubu, ale M i ja odstawilismy alkohol przed ivf wiec trzeba szukac innych rozrywek;) Zycze wszystkim milego i pogodnego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) dzisiaj ostatni raz przed wylotem do Polski bede pisać do was poniewaz juz jutro rano bierzemy walizki do hotelu a tam nie wiem jak z internetem, dzisiaj mdłości mi dokuczaja i raz wymiotowałam później sie wczesniej zwolniłąm z pracy, teraz mamy generalne pakowanko:) Dominiczko dziękuje i trzymam i bede nadal trzymac kciuki za ciebie zresztą jak za każda kobietke z topiku:) Wierze ze wam sie uda:) I u mnie dzisiaj jest paskudna pogoda leje deszcz i wieje paskudny wiatr jest zimno a jak juz na jesień:( A w Warszawie wczoraj było 29 stopni i nie jest mi zbyt wesoło z tego powodu bo nie znosze upałów. Za to nad morzem u nas jest chłodniej i to mi pasuje:) Buziaki dla was jeszcze później sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi no właśnie o twoje odczucia i nastroje tuz przed..., mi chodziło, to znaczy czy sie denerwujesz, niecierpliwisz, boisz czy też wszystko po trochu?, oczywiście ze trzymamy wszystkie kciuki, musi sie udać, dlatego pisz do nas co i jak idzie, i jak już zaczniesz ta stymulacje to pisz jak się czujesz i wogóle co i jak, kciuki puszczę dopiero jak napiszesz ze macie dwie kreski na teściku!!! Meniu spokojnej podróży!!! a jak już tu będziesz to WITAJ w Polsce!!!!!!!! Włąśnie wróciliśmy od teściów, mam dość teściowej bo z Lukaszkiem różne rzeczy by chcial robić a mnie aż wrze pod skórą ze złości na nią wrrrrr!!!!! Dla wszystkich buziaczki zajrzę jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti jak nastrój?? U nas pogoda letnia mimo września, upalnie wręcz miłej niedzieli wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki !!!!!!!!!!!!!!!! Ja juz na nogach choć mój mały jeszcze śpi, w nocy płakał mi i ponad godzinę mi zajeło zanim zasnał, teraz jeszcze spi a ja już nie:(, jakoś mnie stresuje jutrzejszy pierwszy dzień w pracy, muszę sie przygotować, straaaaaaaaaaaasznie sie nie chce Z moim M to po prostu nie wiem............. nie potrafię go zrozumieć myślałam ze juz jest dobrze a on zis znów wszystko spieprzył, Dobrze ze mam Łukaszka bo mam wrazenie zę tylko on mi pozostał na swiecie, smutno i łzawo i samotno mi dziś.....:(:(:( Nie chcąć smucić wiecej spadam, i życzę kazdej z was wspaniałej niedzieli kochane moje!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie nijak :( a raczej przeczucie, że klapa :( od wczoraj mam sluz z krwią (często tak mam przed @) więc czekam na paskudę i jakos nie wierzę już w cud temp co prawda wysoka, ale wyczytaqłam ze luteina ja podwyższa więc to bez znaczenia brzuch boli ja na @ może za mało progesteronu (biorę luteine 3 razy dziennie po 1 tabletce) albo ciąza się nie utrzymała, albo cos innego u mnie też lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Eulalio 🌻 Olciu...przykro mi, ze z M nie tak. Tulam ❤️ Iti...spokojnie. Jeszcze nic nie jest przesądzone. Dobrze wiesz, że duzo kobiet w okresie spodziewanej @ ma wlasnie plamienia, o jakich piszesz, a o bolach @owych to juz nie wspomne, bo chyba kazda zaciazona pisze o nich. Nie martw sie na zapas ❤️ Ja ciagle trzymam ckiuki zacisniete!!! Bierzesz 3 razy dziennie luteine. To duzo. Progesteron nie powinien byc problemem. Olka pytasz o odczucia jakie mi towarzysza. Trodno to wszystko opisac, bo jest tak wiele...i mieszaja sie. I raz jest strach, ze sie nie uda, a za chwile radosc, ze w koncu po blisko 2 latach czekania na ivf zaczynamy w koncy za nieco ponad dwa tyg. Martwi mnie troche to, ze bede musiala isc na zwolnienie i nie wiem jak moj pracodawca na to zareaguje ( w tym roku bylam juz okolo 3 tyg na zwolnieniu). Staram sie myslec pozytywnie. Powtarzam sobie czesto \"uda sie\". Przed snem, krzatajac sie po domu, w pracy...Wciaz to sobie mowie. Staram sie zakodowac podswiadomosc. Tak musi byc i koniec!:) Moze to glupi sposob, ale nic mnie kosztuje sprobowac. Bede Was informowac co i jak i kiedy:) Teraz znikam robic sniadanie. Dopiero niedawno wstalam, a potem musze isc do miasta. U nas rzeka znow wylala. Wieczorem szlismy do znajomych na 20-ta, wracalismy ok 23-ej i rzeka juz byla kilkanascie metrow bardziej posunieta w glab ladu. To byly tylko trzy godziny. Boje sie myslec co bedzie dzis. Wczoraj juz naprawde niewiele brakowalo by woda przedostala sie na ulice. Milego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola przykro mi że z M. sie nie układa jak byś chciała :( Moze dajcie sobie czas tylko we dwoje ? Wyjdźcie gdzieś razem? Może to Wam troszke pomoże.. Trzymam kciuki. I prześlij nowe zdjecia Łukaszka ! Ituś ja też Ciągle wierze. Dopóki @ nie ma jest nadzieja. A brzuch na bolący na @ to min. oznaka ciaży... Robiłaś dzis test? Dominika czekamy na wieści co u Was. Trzymam mocno mocno kciuki za sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenko, sciskam mocno, jakos sie to wszystko ulozy, zobaczysz!!!❤️❤️ iti, no wlasnie, co z testem??? domi, nawet nie potrafie sobie wyobrazic jakie uczucia ci towarzysza przed zabiegiem, ale trzymam kciuki z calych sil!!! jakos tak mi az glupio pisac o sobie w obliczu tego wszystkiego co sie u was dzieje, mam wrazenie ze to jakos nie na miejscu... sciskam was wszystkie a szczegolnie andzie i olinka o ile nas jeszcze podczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi ja tak jak Ty chodze i powtarzam jak mantrę : uda się lub jestem w ciązy testu nie robiłam, bo wg przyrostu bety wynika, że była by jeszcze dziś poniżej 25, a od tej czułości testy wychodza pozytywnie. Czekam cierpliwie do jutra. O Olinku tez czytałam, smutne to i szkoda że tyle ją doświadcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia hop hop jesteś mi pilnie potrzebna tak mnie kusiło i zrobiłam test owu jako test ciązowy (ciązowy zostawiłam sobie na jutro rano) i wyszła druga krecha, b. blada ale ewidentnie tam jest. Dwa dni temu też robiłam test owu i była tylko 1 krecha. Czyzby jedak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz szczescie iti, ze ostatnio 70 procent czasu spedzam w lozku z laptopem;) no ale nie wiem czy pomoge, raczej bede ostrozna bo nie znam sie na tych wszystkich specyfikach ktore bralas i nie wiem jak one wplywaja na bete. no mi test owu pokazal przed ciazowym druga kreske. na ciazowym na drugi dzien byla ona jeszcze jasniejsza niz na tym owu. moim zdaniem juz jutro rano test ciazowy prawde nam powie. a jak plamienie??? trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia plamień już nie ma :) 2 czy 3 dni temu robiłam też owulacyjny i była tylko 1 krecha, jejku sama nie wierzę jutro zrobię ciązowy, mam nadzieję, ze będą 2 kreski a M Ci pozwala tyle godzin z komprem, bo mój to się ciągle krzywi teraz go nie ma więc korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia pregnyl wpływa na betę, podobnoz utrzymuje się on 8-10 dni po podaniu u mnie już minęło 16 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko wskazuje na to ze beta rosnie. wydaje mi sie ze wczesniej gdziesz czytalam, ze testy owu maja taka czulosc jak testy ciazowe 50!!a wiec...jutro juz powinno ci cos wyjsc:D:D moj M ma wlasny komputer. pozabijalibysmy sie juz dawno gdyby bylo inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa!!!!! :D Itus, trzymam kciuki jeszcze mocniej!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj trzymaj, przydadzą się jutro test ciązowy i beta i wtedy będe pewna co i jak dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na teście jedna krecha a beta moze będzie wynik ok. 15-tej, po 14 mam dzwonić i sie dowiedzieć czy dziś będzie @ brak, plamień też nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio ja się jeszcze nie załamuję, bo wg tego co piszą beta przyrasta średnio o 66 % co 72 godziny, więc wg tego wychodzi że u mnie jest niższa jeszcze niż 25, a od tego poziomu wykrywają ją testy ciązowe jestem dobrej myśli a co ma byc to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, trzymaj sie, ja tez sobie wyliczylam ze ta beta jeszcze moze byc ponizej 25 jednostek, wiec ten test jeszcze nic nie przesadza. kciukow nie puszczam!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, wobec tego ja też trzymam kciuki Sorry ale beta i te sprawy to dla mnie czarna magia, nie znam sie na tym kompletnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jednak kalpa beta dziś 0,695 więc odstawiam luteine i czekam na @, potem chyba w przyszłym tygodniu szpital i laparo + histero, ale to jeszcze przegadam z ginem jakoś liczyłam się z porażką, jakoś podświadomie ale będe walczyć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituniu....:( tak mi przytkro...a ja tak wierzylam, i taka nadzieje mialam!!! naprawde wielka!!! boze....ilerz my musimy wyczekac, wytesknic i pragnac....dlaczego? itus....zobaczysz, ze w koncu sie uda...nie ma innej opcji!!!!!!!! tego jestem pewna!!!! dzis widzialam sie z dziewczyna, ktora o pierwsze dziecko starala sie ponad 2 lata mimo, ze wyniki byly wprost ksiazkowe..udalo sie...druga ciaza przyszla niespodzsiewanie...ale zakonczyla sie porazka, kolejna tak samo...potem byl zal i po trzech miesiacach kolejna a teraz dzis bawilam sie z 9 miesiecznym owocem tej ciazy....takze wiara!!! wiara!!! i wiara to nam pozostaje... u mnie b/z....jak zwykle latam, sprzatam i pracuje i nie wiem co pierwsze....a u mnie zaczyna sie okres dzialan..juz nawet nie chce mi sie M werbowac. :( wiec jakas pustka mnie dopadla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×