Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

akna - czy na norewskiej mozna zjeśc troszke więcej tzn np o 2 jajka wiecej... jestemstrasznie głodna... a zjadłam juz śniadanie i obiad.. wsumie czeka mnie kolacja a ona dopiero po basenie :( a narzie siedze w pracy jeszcze okło 1h. moge se ugotowac jajka i mam 1/2 grejfruta tylko nie wiem czy można wiecej niż jest planowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie znow wszystkie sie podzialy ? kobiece w piatek juz mnie nie bylo u mnie fatalnie @ i wczoraj maz mnie przylapal jak mialam w rece galaretke i ptasie mleczko a w drugiej bulke tyle ze sucha potem jeszcze tort u sasiadow i pyszny dink z truskawkami rumem pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem - sorka że tak póxno , ale jakaś nawałnica ludzi mi sie zrobiła :) A ja w czoraj poległam... ech zjadłam loda.... i frytki... ale dalej jade z norewską... a co do wagi to sie nie waze bo dostałam wczoraj @...ech i pewnie dlatego poległam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh - no właśnie, ale ty na diecie nie byłaś.... a ja na norweskiej ... ale dziś dalej jade - tzn. od poczatku :) a no właśnie gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj chyba powinnas juz dostac plyte to spacerek na poczte i powiesz co myslisz o cwiczeniach ktore tam sa ja chyba od poniedzialku przyszlego wezme sie za te cwiczenia i moze norweska bedzie juz po @ no i koniec roku szkolnego to tez mysle ze dzien bedzie juz bardiej luzny przynajmniej chlopcy pobawia sie troche z mala i bede miala chwile dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, możemy razem zacząć od następnego poniedziałku za ćwiczenia.. tylko ze ja nie bede ich cwiczyć codzinnie , bo chodze na basen.. wiec raz cwiczenia a raz basen. bo na to i na to czasu nie uda mi sie znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja od jutra na bank zaczynam norweską, pleśniawki już nie mam i mogę grejpfruty zajadać:) Tylko mam takie pytanie, jaką to sałatkę się je w 1-szy dzień, byłabym wdzięczna jakbyście mi napisały przepis jak wy ją robiłyście, tzn z jakich warzyw, bo sosu to rozumiem, że dodać nie wolno:). Z góry dziękuję i pozdrawiam🌻 A dowiedziałam się, że u mnie niedaleko na basenie jest aerobik 2xtyg, we wtorki i czwartki. Fajnie, tylko jest on o 20.00 a nie zawsze mąż jest już w domu o tej porze, ale strasznie bym chciała pójść i zobaczyć, podobno babka daje niezły wycisk, chodzi i kontroluje, czy wszyscy robią prawidłowo ćwiczenia i czy ktoś się nie obija. Fajne takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fago - no AQUA aerobik - jest ekstra :) kiedyś chodziłam na niego często i byłam bardzo zadowolona.... :) No a co do norewskiej to zaczynam bedzie mi raźniej :) jezli chodzi o tą surókę to ja robie marchew z selserm korzennym, a powinno sie robić z selerem naciowym... lecz ja nigdzi go kupić nie mogłam.... i tre to na tarce. A ty AKNA jak robiłaś swoją surówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, obliczyłam swoje BMI i mam 30,1; niedobrze, to jest 1-szy stopień otyłości:O. Moja optymalna waga powinna wynosić 51-64kg, czyli ważę o 20kg za dużo! Dziewczyny, ja to powinnam się odchudzać ze względów zdrowotnych, a nie po to, żeby ładnie wyglądać:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przepis, ja też nie zjem selera naciowego, bo nie przełknę go na surowo. W zupce jarzynowej nawet lubię. Będę naciskać męża, żeby jakoś na ten aqua-aerobik się wybrać, ale będzie trudno, bo on twierdzi, że żadne ćwiczenia mi nic nie pomogą, że muszę mniej jeść, on nie widzi ile i co jem, ale uważa, że pewnie jem dużo i podjadam cały czas słodycze i dlatego tak wyglądam.....ach ci faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja151992
hmm...widze, ze mąż cie za bardzo nie wspiera... nie martw sie kochana... faceci !! :P ja waze 70,7 kg musze w tym tygodniu schudną do 68 kg a jestem własnie po obzarstwie.. ale wieczorkiem musze spalic 1000 kcal... :P :) powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fago - no cóż - musisz schudnąć jak masz otyłość 1 stopnia - wogle bez dwóch zdan, dla samej siebie i zdrowia... mówie Ci bedziesz sie owiele lepiej czuła.. jak ubędzie ci chociaż te 5 kg. a sama zaobzcasz że dla Ciebie zżucic 5 kg to jest pryszcz.... Mam nadzieje że zaczełas od dziś norweską - choć Ci bedzie cięzko przez piersze 3 dni - ale później sama zobaczysz, jak idzie łatwo... Pozatym udwodonij męzowi że sie myli, że jesteś wstanie to wszystko zrobić, schudnąć i ćwiczyć... a ćwiczenia wytłumacz mu są w całym odchudzaniu najważniejsze - bo toone własnie przyśpieszają metabolizm... I powiedz mu że w taki sposób to napewno nie schudniesz jak sie ruszać nie bedziesz - więc niech raz sie posłucha i wraca wczesniej do domu :) Jestem przekonana że sie uda :) a chłop da Ci troche spokoju... Pozatym ja oczwysićie po śniadnku norewskej.... dalem mam @ a to co jest w tym wsyztskim najgorsze to to że basen na kóry chodze i kupiłam se karnet zamykałją na dwa tygodbnie :( ech mi zawsze idzie jak po grudzie :( i bede miała przestój - a tak już sie napaliłam na basen najmniej 2 razy w tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki przepraszam że się nie odzywałam ale obowiazki w pracy i na dodatke wczoraj wysłali mnie na szkolenie. Ale dziś już jestem. Dalerj trwam na amerykańskiej ale nie wiem ile waże bo jest @ :(. Dopiero zobaczę pod koniec tygodnia. I wiecie co? Mnie też zrobiła się ta okropnja pleśniawka - strasznie boli i mam problem z jedzeniem. Pogoda też mnie lekko dobija ( te wahania). A jak wy się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie :) biedne jestescie z tymi plesniawkami :( ja juz wczoraj sie tak nie opychalam wiec dzisiaj sie lepiej czuje kobiece doszla plyta? troche dzisiaj nie mam czasu wiec z wami nie popisze, ide robic ciasto starszy syn ma dzisiaj bal zakonczenia gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiece jestem na kopenhaskiej i muszę wytrwać. Z mężem to ciężko żeby czasem wrócił wcześniej - tak to jest jak się ma własną firmę, a terminy czasami gonią. Wcześniej, jak pracował u kogoś to więcej go w domu było:(. No ale coś za coś. Ale ten mój mężuś nie taki zły, w końcu kupił mi rowerek taki jaki sobie upatrzyłam - jeden z droższych, żebym sobie na nim ćwiczyła:). No i wczoraj to sobie dałam nieźle popalić na tym rowerku. Pedałowałam na najniższym obciążeniu z szybkością 40km/h przez 40 min. Dosłownie lało się ze mnie, ale było super:D Dzisiaj też chce poćwiczyć i na ten basen może się uda, to będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz,ja nie mówie że jest zły... tylko czasem trzeba coś oczekiwać od drugiego człowieka a nie tylko dawać... Ja z natury jestem taka mała feministka i to pewnie dlatego :) Dpbrze że troche zaczełas cwiczyć i do tego kopnhaska - to napewno kg bedą leciec w dół... Akna nie doszła jeszcze płyta - tzn w czoraj nie było awiza.. moze dzisiaj bedzie,. to pójdziemy na spacer na pocztę... :) BUŹKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam się pomyliłam się pomyliłam się!!!!!!!!!!!!!! Sory, nie na kopenhaskiej a na norweskiej. Za dużo tych diet i za dużo o nich czytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak nawiasem mówiąc, to ja też powinnam być chyba trochę feministką;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety z aqua-aerobiku dzisiaj nic nie wyjdzie. Mąż wpadł do domu, zjadł w biegu krokieta i pojechał załatwiać sprawy związane z pracą:O. No ale ja dzisiaj na szczęście nie marnowałam czasu, 50min pedałowałam, spaliłam w tym czasie wg. licznika 700kcal, potem skręcałam się przez 15 min na twisterze. Jak na razie zjadłam 4 jajka i 2,5 grejpfruta, a teraz pójdę sobie wszamać sałatkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fago superrr : ) , rzeczywiście czasu nie marnowałaś :) oby tak dalej... A ja dziś ide na basen :) i bardzo się z tego powodu Cieszę :) Akna - płyta dalej niedoszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodna jestem!!! Rano zjadłam śniadanie 2 jajka i grejpfruta, jestem już strasznie głodna, jak teraz zjem już jajka to zostanie mi tylko jeden posiłek jeszcze i zjem go pewnie ok 16-17.00 i boję się, że będę wieczorem głodna bardzo, bo dosyć późno chodzę spać i coś jeszcze zjem, czego nie powinnam:O. I co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem mam jakis dul dzisiaj nic mi sie nie chce fago zjedz jedno jajo wiecej tak zeby ostatni posilek ok 19 ja tak robilam na norweskiej nieraz i o 20 jadlam ta kolacje z rozkladu trzymaj sie kobiece dzisiaj ta plyta to juz napewno powinna dotrzec wkoncu poszla priorytetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fago - ja rano zawsze jem 3 jajka i grejfruta, bo to zamula na dłużej i nie czuje sie głodu i do tego kawe lub herbatę.... A pozatym napij się wody... tak z dwie szklanki, albo kawy rozpuszczalnej z cynamonem - bez mleka.... pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zebym ja to wiedziala moze to ta @ w taki upal jutro napewno bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( Mnie też coś dzisiaj przygnębia i zła jak osa chodzę. A poza tym to zjadłam...parę pierogów z mięsem...co prawda bez żadnych skwarków i tłuszczu, takie suche, ale mimo to...miałam się trzymać ściśle diety, a tu takie coś...i zła jestem na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×