Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Wybaczcie moją nieobecność !!! 🌻 U mnie bez zmin 😭 Miałam wielkie opoźnienie z okresem ale przyszedł w 52 dc. Wczoraj byłam u gina. torbiel nadal; jest ale nie roscie co najwazniejsze. Wybieram sie do Poznania do super ginekolog. Mam nadzieje, że ona mi pomoze bo kobitka specjalizuje sie w tego typu sprrawach + w leczeniu niepłodnosci! POZDRWAIAM WAS WSZYSTKIE BARDZO GORACO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moluuus malenka!!!:) tesknilysmy za toba:) baaardzo. dobrze ze jestes:) myslaklam ze fasoleczka jest i dla twego ciebie juz nie ma. ja ostatnio przeszlam rozczarowanie duuze... przeczytaj zaleglosci dokladnie.\\:) bede po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Rudzia 👄 No musze dokładnie wszystko poczytać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8768
🌼 witam 🌼 wczoraj prawie 5 godzin przeglądałam na forum STARANIA wypowiedzi dziewczyn. które ujrzały upragnione II krechy. Zawsze to bardziej budujące...W każdym razie opisują tam jak ciężko było zajść w ciążę. Po prostu można byłoby książkę napisać. Dziewczyny zawsze jest nadzieja ! np Starała się przez 4 lata, brała leki, mierzyła tempkę, testy owulacyjne, dużo badań w tym HSG, ciąża POZAMACICZNA (usunięty jajowód) no i jakby tego było mało zachorowała i z mężem zdecydowali się na wyjazd nad morze. Odpoczywała i wracała do zdrowia, potem wróciła w góry no i okres się spóźniał 2 dni, zrzuciła to na korab wyjazdu nad morze i zmianę klimatu. Od niechcenia zrobiła test...i jest ciąża!! Mam nadzieję że więcej będzie takich cudów na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Czesc kochane, dzisiaj kolejny test owu i nic...cisza.Robię już 2 razy dziennie żeby czegoś nie przeoczyć ale ciągle nic.Czytam sobie co tam piszecie(wpadam w nałóg) i ciągle tkwi we mnie nadzieja,że to w tym miesiącu.Tego też wam życzę!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8768
Zresztą to mój 3 cykl z testami owulacyjnymi, w I owulacji nie wykryły, II cykl owulacja około 18-19 dc (niestety się nie udało), no i teraz III cykl z testami i owulacja w 12 dc - ale byłam zaskoczona! co prawda nawet po skończeniu okresu kuły mnie jajniki i dół brzucha bolał jak na zbliżającą się @ ale nawet nie było krwawienia. Mam nadzieję że cykl będzie owocny w dzidziusia... dodam że nie biorę żadnych leków nawet odstawiłam folik, a brałam go przez 3 lata...czekam na wyniki badań toksoplazmozę i prolaktynę.temperatura wzorcowo rośnie do góry od dnia owulacji, i mam nadzieję że wszystko będzie ok. ...zresztą na forum STARANIA było napisane" kto wchodzi ten zachodzi" pozdrawiam was wszystkie i mam nadzieję że wszystko się ułoży. to tylo niektóre przypadki http://starania.webd.pl/i-ja-sie-doczekalam-vt8041.htm http://starania.webd.pl/ktos-malutki-u-mnie-zamieszkal-vt6593.htm http://starania.webd.pl/pociecha-dla-wszystkich-starajacych-sie-vt6698.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dzień,jak ja to mówie, gospodarczy.Okna pomyte, posprzątane a teraz ide pierwszy raz w życiu robić makaron...:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Czesc, tempki nigdy nie mierzyłam bo prowadzę bardzo nieregularny tryb życia i kiedyś doszłam do wniosku,że nie ma sensu i tak już zostało.To mnie pocieszyłyście z tymi testami,przynajmniej wiem,że nie zawsze wychodzą dobrze.Ja zrobię sobie dzisiaj spaghetti alla carbonara,jest piątek,niby nie je się mięsa ale mam taką ochotę...nie dam rady!Taki boczuś mam w lodóweczce...hmmmm. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie musisz prowadzic regularnego trybu zycia. wystarczy ze np bedziez mierzyc tempke codziennie o 6rano, nie wstajac z lozka, poprzedzona przynajmniej 3h snem. a tak swoja droga to umieram... boli mnie wszystko i goraczke mam... i wogole angina mnie zlapala i nie zjem nic procz kleiku... buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka kobiet starających sie o ciążę. NICK IMIĘ WIEK MIEJSCOWOŚĆ OD KIEDY starania rudziaa.........paulina.......25.........Kraków......... ......sierpien2006 marilynka.....magda........25.........Kutno............. ... sierpień 2004 ....................Klaudia......26.........Sulechów.... ....... sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.........Nowy Sącz..........lipiec 2006 kasia8768......Kasia........30........Świdwin................październik 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki moje kochane:).Ja dziś ciężko pracuje ale już niebawem zmykam do domku do mężusia.Moluś witaj!!!Fajnie że się w końcu pojawiłaś:).Widze że zmieniłyście troszkę tabelkę więc znów się dopisuje. Tabelka kobiet starających sie o ciążę. NICK IMIĘ WIEK MIEJSCOWOŚĆ OD KIEDY starania rudziaa.........paulina.......25.........Kraków......... .....sierpien2006 marilynka.....magda........25.........Kutno............. ... sierpień 2004 ....................Klaudia......26.........Sulechów.... ..... sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.........Nowy Sącz..........lipiec 2006 kasia8768......Kasia........30........Świdwin...........październik 2005 nikkita.......ewelina........27.......Dzierżoniów...kwiecień 2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam to wczoraj Rudzia, całkiem dobrze jej odpowiedziłaś. A swoją drogą niemożliwa jest wiedza i świadomość seksualna dzisiejszych nastolatków. Może ja wszystkiego nie wiedziałam, ale chociaz tyle co na biologii powiedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja miałm 11 lat jak @ dostałam . Pamietam, że byłam zszokowana i ryczałam jak bóbr- hehe ;) Nie ma nic ciekawego w tv więc oglądam Herrego Pottera ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki!A co tu dzisiaj takie puchy?!??!Mnie dzisiaj z samego rana nawiedziła @ :P i trochę brzuch mnie męczy...Wanileczka a jak tam u Ciebie???Chyba też powinno się wszystko wyjaśnić bo cykle miałaś prawie jak moje.Pisz Kochana co u Ciebie.Ja dziś kupiłam Clo i od poniedziałku zaczynam brać.Jedno mnie tylko niepokoi a mianowicie to, że na ulotce jest napisane że powinno się brać przez 5 dni w cyklu a mi lekarz kazał brać od 3 do 8 dnia cyklu czyli przez 6 dni.Wie któraś z Was jak to powinno byc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! nikkita ja po @ tez mam brac clo(pierwszy cykl). Ginka mówila ze mam przyjmować od 5 do 9 dnia cyklu i wlasnie przez 5 dni! Inne dziewczynki przyjmuja tez od 3 ale do 7 dc(wiec 5 dni) no to wiem czemu ty masz przez 6 dni brac ale chyba lekarz wie co robi a co na to inne kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArylinko a jak tam makaronik sie wczoraj udal? Ja makaron zawsze kupuje gotowy,jak mama miala ochote na swoj makaron to robilam razem z nią ale sama nigdy nie robie, ide na łatwizne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki slyszalyscie ze poniedzialkowy dzien ma byc typowo wiosenny cieplutki,w niektorych regionach ma byc 20 stopni ciepla(to w moich regionach) ale super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też brałam Clostil od 3 do 7 dnia, bo zresztą w opakowaniu jest tylko 10 tabletek na 5 dni kuracji.Nie słyszałam żeby kiedyś ktoś brał inaczej. Makaron wyszedł, jutro będzie do rosołku.Dziś chyba zrobie tez zaczyn i na jutro będzie jeszcze chlebek własnej roboty. Jak tam weeken Dziewczynki? Gdzie jest Barbarka, Izoldka, Surfitka, Aga, Kasia? Klauduś a Ty jak weekend?Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam miesiąc bez sresu.Na nic nie czekam, na nic nie licze.Ze wszystkich tstów tylko w miare wyglądał ten z 12 dc. Tmeperatura też lipa zresztą zerknicie i zobaczcie.Widocznie nie mam owulki w ogóle.Jeszcze potwierdze to robiąc progesteron w 24 dc. Bez stresu...Luz totalny.Wiem że nie mam co liczyć i tyle... http://28dni.pl/Marilyn/cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8768
cześć dziewczynki! jestem, jestem tylko zapracowana : wróciłam z pracy, posprzątałam, zrobiłam pranie i prasowanie, no i oczywiście obiadek. Miałam gości siostrę z mężem i malutką Wiktorią (słodka dziewuszka!) i kupiliśmy na allegro ubranko i dodatki do chrztu. Bo to już na święta wielkanocne. ja owulację wykryłam testami w 12 dc, no i temperatura wzrasta ;) mam nadzieję że mała Wiktoria zarazi ciotkę dzidziusiem ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam doktora Jarosza
we wrocku dla Dziewczyn ktore maja blisko! mi pomogl-Wam tez!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinko my z mezusiem w domku,duzo pracuje,jutro na wieczor w niedziele znowu na nocke do pracy wiec chce pobyc w domku troszke,robimy dobrego pierniczka i potem poogladamy cos w telewizji.O 20.00 na polsacie napewno obejrzymy ten fajny program\"jak oni spiewaja\",tydzien temu tez ogladalam. Ja tam tez na nic nie licze bo i tak wiem ze nie mam owulacji,jutro ostatnia tabletka duphastonu(nareszcie) i czekam na @ a po niej pierwszy cykl z clo,ciekawe jak na mnie zadziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Dziewuchy
Zamiast tutaj klikac i pograzac sie,ze w ciaze zajsc niemozecie odwidzcie forum experckie gdzie odpowiadaja lekarze ginekolodzy! Nawet zachwaloany powyzej doktor Jarosz chyba tez tam pisze... A Wy tylko lament i glupoty! jak w glowie bedzie pusto to i Fasolki nie bedzie- w brzuchu tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Dziewuchy
NICK IMIĘ WIEK MIEJSCOWOŚĆ OD KIEDY starania rudziaa (wiewiora).........paulina.......95.........Kraków......... .....sierpien2006 marilynka(starawka)magda........85.........Kutno............. ... sierpień 2004 ....................Klaudia......61(najmlodsza na forum).........Sulechów.... ..... sierpień 2006r Dorcia_.(Seniorita)........Dorota.......91,5.........Nowy Sącz..........lipiec 2006 kasia8768(Biedrona)......Kasia........88........Świdwin........... październik 2005 nikkita.(Sharon Stone)......ewelina........67.......Dzierżoniów...kwie cień 2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia25lat
witam was bardzo serdecznien ja nie moge zajsc juz drygi rok wszystkie badania sa ok a dzidzi brak u mnie jest problem tego typu ze cykle sa bardzo bardzo czesto bezowulacyjne teraz biore tabl. duphaston a przedtem clostlbegyt moze ktoras z was to brala prosze napiszcie czy cos dalo jestem załamana tym czekaniem i martwie sie bardzo stres nie wplywa dobrze ale to silniejsze ode mnie prosze napiszcie cos o tycz lekach albo czego mozna jeszcze sprobowac dziekuje czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Dziewuchy
Karolcia!!! Napisz dokladnie jakie robilas badania! HORMONY to podstawa,meza trzeba sprawdzic,chlamydie,droznosc jajowodow itd.itp.Skad jestes? Gdzie sie leczysz? Masz dobrego lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Dziewuchy
Drugi rok to dlugo...:O Trzeba zaczac dzialac....Choc jezeli masz 25 lat to duzo czasu przed Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×